Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Пускане на дълга коса
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
scion_of_storm
Дааам, първата година е като тройка инжекции в гъза от раз. rolleyes.gif
Mago De Oz
ето пример с мен smile.gif

началото...

http://i.data.bg/08/09/20/1161557_orig.jpg

след една година.....

http://i.data.bg/08/09/20/1161554_orig.jpg

а сега вече е и по-дълга.....

Не пречи, важното е метъл да става smile.gif
Soldier.Of.Fortune
Аз две години чаках да ми порасте до задника! Много ми е бавно, преди няколко месеца я подстригах късо и сега не иска да ми расте, мама му suicide.gif
Rivertold
Аз пускам дълга коса от горе-долу година. Но косата ми е адски чуплива. Отзад много ми се навива и на нищо не прилича.
_Moonshield_
Съвсем нормално, след още година ще прилича на нещо. biggrin.gif
Void KD
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е човек който иска да е металист да има дълга коса. Ако не е позьор! icon_headbang[1].gif

Имах дълга коса, до под раменете(като на пичът най от дясно, но с няколко сантима по-дълга: click). Обаче я отрязах през април миналата година, и от тогава си ми е къса. И си ми е по-добре... не мога да се занимавам с подръжки, ресане, тва-онова.

Иначе мойта растеше адски бавно... сигурно с по-малко от сантиметър на месец. Пусках я 3 години, и накрая ми писна. Ае една ножица и до там й беше biggrin.gif
Darkness_Lady
Цитат(Void KD @ Feb 7 2010, 10:51 PM) *
Пусках я 3 години, и накрая ми писна. Ае една ножица и до там й беше biggrin.gif

И аз така! tongue.gif
Midnightsun
Цитат(Rivertold @ Feb 7 2010, 10:31 PM) *
Аз пускам дълга коса от горе-долу година. Но косата ми е адски чуплива. Отзад много ми се навива и на нищо не прилича.

Сега ти е в адски досадно положение - завира ти се във врата. Ако я изтраеш още 9 месеца, до година, ще започне да ти пада на раменете и това чупливото ще стои много хубаво.
Svetyl
Чудя се дали да я махам... Толкова свикнах с нея вече. Направих опит, но сега я пускам отново и пак е до раменете.
Midnightsun
^ Ако не се налага, не я.
Svetyl
Не знам дали се налага. Нали уж е хубаво човек да прави промени от време на време.
Midnightsun
^ Промените може да не са в дължината на косата.
Void KD
Ако бях на твое място, и бях свикнал с дълга коса, и не ме мързи да я поддържам, не бих се подстригал.
Vendo
Цитат(Svetyl @ Feb 9 2010, 10:21 PM) *
Чудя се дали да я махам... Толкова свикнах с нея вече. Направих опит, но сега я пускам отново и пак е до раменете.

Аз говоря вече от един месец, че ще се подстригвам ама така и не се случва. Трябва воля!
Megadeth
Всеки месец се подстригвам, гадно е. 5лв за подстрижка >>> но фризьорката ми има ебати циците!
Svetyl
Воля трябва... а и нямам фризьорка с цици... smile.gif
abydos
Аз от мързел почти пуснах, вече бритона ми е до носа почти. Тези дни обаче трябва да ида да я подравнят малко, че отзад е много зле. След още 6 месеца може да имам коса пак, но пък в това лято може да се офъкам пак ако пречи много.
blame
^^, ^^^, мен ме е страх от фризьорки. biggrin.gif
Сериозно, сънувам кошмари когато трябва да отида при някоя от тях и наистина правя всичко възможно за да го избегна. Пък и косата ми вече май стана достатъчно дълга за да не личи като сама си я поокълцвам, тъй де... според мен пак е къса. whistle.gif
Svetyl
^Пфф, мани, мани, има такива калпави фризьорки. Ти й казваш едно, тя друго прави...
Chimera
На фризьор не съм ходила от +5 години. Преди ме подстригваше майка ми, сега се подстригвам сама smile.gif

И мъже, за бога, не си режете косите!
Discipline
Цитат(Svetyl @ Feb 9 2010, 10:21 PM) *
Чудя се дали да я махам... Толкова свикнах с нея вече. Направих опит, но сега я пускам отново и пак е до раменете.

6-7 години бях с дълга коса (е не можа да стигне до кръста), но като я разкарах се преродих. Едва ли бих пуснал пак. А за фризьорството - взимаш си една читава машинка и за няколко месеца си избиваш кинтите. Единствено ме притесняваше как ще се куфее - е, не се оказа особен проблем. Така че - дерзай.
hellhand
абе и аз много искам да си пусна дълга косичка но да е малко над раменете не съм се подстригвал от 4-5 месеца някъде и стигна 5 сантиметра та ще трябва да потърпя още доста време но ако после се наложи да я острижа ще се гръмна suicide.gif съчувствам на тези дето им се е наложило crying.gif
Hetfield
Мъж с дълга коса е ебати гнусната гледка thumbdown.gif
abydos
Не по-гнусна от аватара ти обаче.
MetallicaAntiFan
Космите по брадата, на въпросният аватар, са като на някоя ощавена трътка..
Во Царствии Твоем
^ Aхаха... коментарът ти ме подсети за ТОВА. Къдравите коси FTW!!!
Braindead
^^^^
Eaten
Няма нищо по-хубаво от мъж с дълга коса!!! rolleyes.gif
SIMITO96
И аз мисля, че един мъж/тинейджър изглежда по-добре с дълга коса (е повечето, не всички). Навих се да си пусна дълга коса, но с наще ще има малко спор. dry.gif
Gamma_ray222
Незнам дали е за тая темааа ....Ъъъъ... Отрязах си косата ....Преди седмица, беше ми го средата на гъза, а сега е до врата ...
ludspamer
Бате ени курвета ме навиват да си пускам дълга коса викат мноо ти е хубава косата....викам сички така ми викат....ама расте на афро мамка и....ше вида кво ше япраа,,,
abydos
Не помня писал ли съм, но и аз реших пак да пусна. 5 години с дълга до кръста, после 5 години къса. Сега идва ред на нови 5 години може би. След още 3-4 месеца и ще може да се връзва вече. Дано я изтрая до тогава, че лятото много ме дразни като ми е пред очите постоянно.
ludspamer
Оф тва ше ви е проблема на вас нещастници:X
scion_of_storm
На теб проблема ти е, че съществуваш.
ludspamer
Хаха е го и тоя че си нема работа тръгнал да ме храни. Храни там па па ми яж бръснатия кур... аз живеем на макс и не ми пука, да се опраате..
Sile
И аз ще си пускам косата laugh.gif
Daddy`s Girl
Аз пък ще се обръсна. laugh.gif
ping_pong_bitches
Космата ли си я държиш?
Daddy`s Girl
^ Да, за тебе . laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Sile
То сега така е модерно, гологлави жени, мъже с дълги коси... laugh.gif Тъй че, много ще си вървежна, Дади! tongue.gif
PitBull
Цитат(Gamma_ray222 @ Jul 1 2010, 11:15 PM) *
Незнам дали е за тая темааа ....Ъъъъ... Отрязах си косата ....Преди седмица, беше ми го средата на гъза, а сега е до врата ...

Без снимка не важиш... wink.gif
KTULU
Цитат(Eaten @ Mar 7 2010, 08:14 PM) *
Няма нищо по-хубаво от мъж с дълга коса!!! rolleyes.gif

i ni6to po sme6no ot mustaine s kadrici biggrin.gif
Megadeth
Мухльо, не ти ли прави впечатление, че тук всички пишат на кирилица бе?
KTULU
Мухльо можеби е татьо ти, но ти си със сигурност. И не вчрвам че лаината ти са златни като пишеш на кирилица.
Megadeth
Айде омитай се от тука, смотаняк.
FifthAngel
Цитат(JazzJack @ Oct 24 2006, 05:52 PM) *
Решил съм да си пусна косата дълга, та се чудех колко време горе-долу ще отнеме да достигне прилична дължина? И не е ли кофти периода, когато си просто обрасъл и прическата ти не прилича на нищо? smile.gif

Според мен, най-важното за хубавата дълга коса - особено ако е много дълга е дебелината на косъма.. Попринцип моята коса е права и е някъде до средата на лакътя, а косъма си е нормален - не е от най-дебелите, но не е и от най-тънките.. И в продължение на една година я изправях (тя си е и без това почти идеално права.. та си беше излишно горене) и косъма изтъня и косата ми започна да изглежда много по-зле от преди. Сега почти се е възстановила..
Та, мисълта ми е, че ако попринцип имаш тънък косъм - мноого дълга коса някак не седи добре.. Особено ако изглежда толкова рядка, че чак ушите да се подават.. no.gif laugh.gif Ако косата ти е гъста и косъма ти е дебел - няма да имаш проблем с дългата коса smile.gif
Колкото до "кофти" периода - баща ми (който между другото също е фен на тежката музика) от мързел да ходи на фризъор почти си пусна дълга коса, и в момента е точно в този "кофти" период на "никаква" дължина, ама си се кефи много на "кичарата" (така я нарича biggrin.gif) даже ме караше да го топирам, за да "заприличал на Блеки Уоулес".. :X laugh.gif mellow.gif Почти винаги може да се измисли нещо, така че косата да не изглежда смешна - каквато и дължина да е .. важното е само да не се изтощава/гори прекалено много - защото все пак здравата коса изглежда хубава.. Абее, с две думи - поддръжка си е и си е мъка.. smile.gif Ама ако ти е кеф да си имаш "кичарка" - екстра biggrin.gif
RunningWild
Аз имах коса почти до кръста преди 3 години и растеше много бавно, но се подстригах късо като я поддържах така известно време. Точно преди година някъде реших пак да я пусна и сега ми е доста под раменете дълга и продължава да расте доста бързо. Не си я обяснявам тая промяна, но това не е на хубаво. Колкото по-бързо расте косата, толкова повече изтънява косъма и става по-чуплив. Така, че ако има такива от вас, които взимат някакви работи за по-бърз растеж на косъма, съветвам да спрете smile.gif
Diablo
Пак започнах да пускам, надявам се, че този път ще ми издържат нервите. smile.gif
Hellraiser
И аз мисля да си пусна по-дълга коса.
Kasiel
Аз се чудя дали блъд не иска дълга коса ? ;P
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.