Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Руски метъл
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Shadow Man
Psilocybe Larvae-2008-Non-Existence

Melodic Black/Death Metal



СВАЛИ
Shadow Man
Krada-2008-Stupeni

Pagan Black Metal-Яката работа си е тоз албум blackmetal.gif viking.gif bowdown.gif



СВАЛИ
Ulair
^ О да, велика група, много яко звучене! icon_headbang[1].gif
Shadow Man
Spaint - 2008 - Цепь Притяжения

Modern Metal - няма какво да се лъжем направо си е метъл-кор по руски



СВАЛИ
Twilightfall
Krada газят! icon_headbang[1].gif
Shadow Man
Sunrise- 2007 - Liberty

Melodic Power-Speed Metal



TORRENT
Shadow Man
Radigost -2008- A Stellar Kingdom

Black/Folk



СВАЛИ
Ulair
^ Уоу ,нов Radigost ! Веднага се сваля !!!
Shadow Man
И на всичкото отгоре албума изпъква шумно и безцеремонно още с първите си три песни които изслушах силна творба ще е bowdown.gif
Shadow Man
Medea - 2008 - Декаданс

Doom Dark Metal



СВАЛИ
Sla-Mori
Кипелов rocks big time!!! Дори само заради вокалите на самия Кипелов, групата си заслужава признанието, но пък се е получило и приятното съвпадение, че има доста добри попадения из песните им. Не съм слушала всички, но сега се сещам за няколко любими (ще объркам 100% правописа им): Я свободен, Я здесь, Дезертир, Реки Времьи smile.gif

От други групи нямам по-пълни впечатления-все пак беше съвсем наскоро, когато разбрах, че рок/метъл на руски език може да ми допадне. Аааам...имаше някаква руска блек ли, какъв ли метъл беше (такъв, какъвто не слушам), която май много ми беше харесала от песните им в Майспейс, ама им забравих иметоо...
Vilja
Ауу тоя албум на Radigost е убийствено як!! Няма едно слабо парче в албума, а Сквозь Века е просто bowdown.gif
Ulair
^ Е,да групата е уникална, съчетава доста стилове и звучи направо размазващо! viking.gif И предишните албуми доста ми допадат.
Vilja
Да и на мен това ми направи впечатление smile.gif А дали може да се намери и нещо друго от групата? Предишен албум?
Ulair
Оф, аз май ги нямам в момента...хм ми трябва да се качат наистина.
Ми ,ако може някой да качи тук "Nocturne" и "For the Honor of Our Truth… For the Honor of Our Faith" rolleyes.gif
доста са добри албумите.
Shadow Man
Radigost -2004- For The Honor of Our Truth, For The Honor of Our Faith



СВАЛИ









Tears Of Mankind -2008- Silent Veil Of My Doom

Doom-Death Metal



СВАЛИ
Vilja
smile.gif Мерси за Radigostdrinks_drunk.gif
Shadow Man
Судный День - 2008 - Черное Пророчество

Sympho Power



СВАЛИ
Ludnichar
Абе аз ли не гледам като хората, или в темата наистина никъде няма линк към разбиващия, разглобяващ, смачкващ и още какъвто се сетите, но за съжаление и единствен, албум на KATAR - Paradigma Digitized? unsure.gif

Ако наистина го няма, ще се постарая да намеря къде да го кача, за да може който не го е чувал да чуе за какво става въпрос! smile.gif
winterstorms
Аз наскоро си припомних едни доста добри мелодични блек метъли от Русия, WelicoRuss се казват. Силно препоръчвам новия им албум - "Wintermoon Symphony III". Има го в Kerrazy.
sharon
^ +1. Чух го тези дни, звучи доволно новаторски, постигат някакво уникално звучене. Свиренето е от петзвездната категория... или колкото там вече е максимумът.
Naso
^^^ Ето го Katar smile.gif
Ludnichar
Ооо да, явно нещо не съм проверил като хората! smile.gif
Хубаво че го има, щото наистина изкъртва! Жалко само, че имат един-еднинствен албум... dry.gif
Rolf
Новият албум на Театр Теней е много силен, препоръчвам го на всички хеви/пауър фенове. Казва се Capoeira, има го в Арената.
Twilightfall
Shadow Man се изгуби като старите пари деба... o_O
Хубави албуми качваше.
Ulair
^Ъхъ... crying.gif evil2.gif А, между впрочем изкопах отнякъде малко Mp3-та на украинеца Moloch, ама не знам къде да ги кача...
Ulair
^ Щях да забравя да го кача тоя Moloch!! Цъкай тук, тва са 10-тина mp3-ки, само толкова изрових. Все още търся проклетите албуми, ама никъде ги няма...
Twilightfall
^ Жив и здрав да си, шефе.
Тегля моментално.
alpha prime
Вчера в Пловдив свири някаква руска група. Доколкото разбрах се казват Offroad или нещо подобно. Готина банда, свириха някакакъв неангажиращ и приятен рок.
monolithe
Руският дуум в последно време взе да става много як.

Кауан особено!
In Death's Embrace
Кауан wub.gif
Иначе тотални любимци са ми Во скорбях.
monolithe
Развиват си се хората. Имат си почва, да не говорим за талант. Да са живи и здрави братушките, а на Кауан сега ми е интересен новия им албум. Скоро май ще излезе. Ако е толкоз як като Lumikuuro, направо... bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
scion_of_storm
Руски пейгън >>>> руски дуум.

Така де...Швеция е страната за дуум метъл whistle.gif
Twilightfall
Ако си дуумаджия си или от Финландия, или от Йоркшир, съжалявам. ;р
scion_of_storm
На финският народ му липсва нещо като твори дуум. Имат много хубави неща, но никога не ми е звучал толкова емоционален колкото шведския, примерно. Знам ли, тъпо сигурно изглежда, но такова ми е усещането ;р
Twilightfall
Ахахаха, шегувам се, това го четох в "101 Rules of Doom metal fan" (или нещо от сорта).

Слушал съм само няколко албума на My Dying Bride от този жанр.
По-точно "Turn Loose The Swans", "The Angel And The Dark River" и "The Light At The End Of The World".
Много добро. ;р
scion_of_storm
Пробвай и по-новите им неща, не мисля, че ще останеш разочарован също wink.gif
In Death's Embrace
Е сега, качествен дуум се прави и в Белгия, и в Холандия.
Финландците имат много силна сцена. Просто става въпрос за друг вид усещане wink.gif.
И все пак говорихме за руския метъл.
Blashyrkh
Сори за тъпия въпрос, но какво се случва като на 4Storing ми дава че Безплатният трафик за този файл е изчерпан към момента. Трябва да чакам или? Правя опит да сваля Арконата, ама нямам много опит с тези сайтове...
In Death's Embrace
Хм има да почакаш... Май означава, че линкът е невалиден вече. unsure.gif
Blashyrkh
ок, 10х. Керази е моята упора в живота явно tongue.gif
gleich
Tent-XXC
Encyclopaedia Metallum



добра руска modern metal група
download


SAVE



SAVE са metalcore група със странно име и дерящ се женски вокал. Enjoy!

Encyclopaedia Metallum


Зaчeм Тебе Жить

download

Megapolis

download


Бони Нем

Част от творчеството на великия, макар и световно неизвестен Кирилл НЕМоляев.
Ще се попикаете от смях, докато слушате "албума". Търся част втора!!!

The site!!!
Бони Нем - Its My Life
Бони Нем - Livin' La Vida Loca

download
Ataegina
йехей - много благодаря за Бони Нем smile.gif
...

"Опитвате се да влезнете в защитен модул на сайта!" ъъм unsure.gif
gleich
Радвам се че ти хареса smile.gif. Eто един по сериозен албум на другаря Немоляев
КИРИЛЛ НЕМОЛЯЕВ & КОНСТАНТИН СЕЛЕЗНЁВ - "Мертвые Души" (2008)
download

а това трябва да се гледа tongue.gif
Бони нем - бурато
StianThornsen
Аз само една руска група знам за сега - Amatory - водят я алтърнатив метъл, но имат и по-твърди песни.
Hetfield
Цитат(Shadow Man @ Aug 27 2007, 11:56 PM) *
Moray Eel

Мощно ме кефат тея!
cherryjam
В този тракер http://torrents.ru/forum/index.php има доста руски групи и не само

Warrior Of Ice
Нещо прекалено добро, за да не го споделя с вас:

Арктида - 2008 - На горизонте
ZerraX
Цитат(scion_of_storm @ Jul 3 2008, 10:19 PM) *
Руски пейгън >>>> руски дуум.

Подкрепям напълно.
Също освен досна добри pagan групи руснаците правят и страшен folk metal, но най е яко като преплитат 2та жанра.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.