Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Конкурс за оформление и лого на Metal World
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3, 4
Warrior Of Ice
Тъй като от доста време насам въпросът за нов вид на сайта се обсъжда тук, реших, че няма да е излишно да има тема, в която да се дават конкретни предложения. Във форума пишат доста хора, които се занимават с дизайн, така че очакваме идеи. Човекът, чийто проект екипът одобри, получава за награда каса бира. laugh.gif
Dragontear
icon_headbang[1].gif eeeeee аз трябва да спечеля

...или аз съм от екипа blink.gif

.... захващам се веднага
Warrior Of Ice
Спокойно, и за екипа важи. happy.gif
sharon
Ммм, интересно, ще взема да нахвърлям и аз няколко идеи happy.gif
Dragontear
Само спокойно да не се избиете.... ще има време за всички laugh.gif
blue_eyes_
Спокс, аз ще участвам с критики laugh.gif
Dragontear
Абе то критики бол.... за сега не ни трябват.. идеите и реализираните проекти ни трябват laugh.gif
blue_eyes_
Ами давай де, първата ти идея доста ми допадна. wink.gif
Какво чакаш ?
Аз освен критика може и друго да допълна, но по нататък.
За сега ще го запазя в тайна happy.gif
Dragontear
Ами аз в момента работя по едно оформление... когато имам време
а миналото го зарязах защото го оплюха sp_ike.gif

а като гледам май само аз се занимавам с това laugh.gif ...една каса бира няма да ми дойде зле rolleyes.gif

хаиде някой да даде поне идея за лого ..поне да разделим касата smile.gif
SharondenAdel
Хм преди време бях направила един с малко помощ ама бе отхвърлен sad.gif скоро го подобрих, ама не мога да намеря къде съм го запазила, трябва да се поразтърся из нещата си по-внимателно huh.gif
wqwrrr
По всяка вероятност няма да се включа в конкурса, но няма лошо да дам някои идеи за това, как си представям аз логото на сайта, нали?

Чакам критика.
sharon
Цитат(Dragontear @ Apr 4 2007, 12:17 PM) *
Ами аз в момента работя по едно оформление... когато имам време
а миналото го зарязах защото го оплюха sp_ike.gif

а като гледам май само аз се занимавам с това laugh.gif ...една каса бира няма да ми дойде зле rolleyes.gif

хаиде някой да даде поне идея за лого ..поне да разделим касата smile.gif

И аз така, но нямам много време и работя на части. То ако става дума дай да се хванем и да измислим нещо, ето идеи, но аз мислех по-скоро да направим ЛОГО, абревиатура и т.н., това с различните шрифтове и текстури си влиза към оформлението на сайта според мен.
stage
http://tools.invisionize.com/hosted/index.php?tool=BoardSkin

Розовко изглежда ебати якото!
Dragontear
Цитат(wqwrrr @ Apr 4 2007, 05:53 PM) *
По всяка вероятност няма да се включа в конкурса, но няма лошо да дам някои идеи за това, как си представям аз логото на сайта, нали?

Чакам критика.

Значи идеите са ти много стойностни ...но моята критика е:...гледай надписите да не са от шрофтове на групи ...и не слагай ефекти, защото те развалят надписа гледай да е "чист" ...смисъл черен на бял фон или обратното wink.gif
blame
Обещавам поне 2 логота от мое име идните дни. rolleyes.gif (няма да се лигавя...много)
А под идеи за оформление просто идеи как да изглежда ли се има предвид,или действащи направени файлове и т.н.?(не съм мнгоо на ясно тук)
lodborg
^Да, как да изглежда сайтът, не форумът. Не се стеснявай изобщо - място за скромничене няма. Давай идеи!
wqwrrr

Абе знам, че и тези не струват, но току виж съм вдъхновил някого. smile.gif
Warrior Of Ice
Има някои, които доста ми харесват. Обаче едно си говорихме с екипа - може би ще е по-добре вместо да се използва определен шрифт, логото да е нарисувано или моделирано.
TerminalFrost
Ще се пренаписва ли фронтенда на сайта? Има доста неща за оправяне откъм семантика, SEO, достъпност и изобщо код.
Warrior Of Ice
Няма да се пренаписва. Само външния вид ще сменяме.
TerminalFrost
^ Все пак, ако решите, обадете се. Бих искал да участвам.
KingSlayer
Тоя не е лош

http://i68.photobucket.com/albums/i34/wqwrrr/mwlogo1232.png
Warrior Of Ice
Твърде е елементарен.
Beerzebub
Няма нищо лошо напписът да е семпъл, според мен. Не като примера от по-предния пост, обаче.
Warrior Of Ice
И аз не искам да е нещо претрупано, но трябва да хваща окото.
KingSlayer
Аз пак си мисля; надписа/лого трябва да се връзва с общият дизайн. До като няма такъв кво се фащаме за надписа smile.gif
wqwrrr
^ Идея си нямам какво се хващаме.

Просто давам идеи, принципно ако имах идея какъв щеше да е въпросният дизайн щяха да са по-целенасочени. Не ги правя с цел да ги предлагам за сайта. smile.gif
KingSlayer
Под "фащането" се имаше в предвид толкова оживената дискусия около надписа smile.gif
Пак некой ме разбира криво laugh.gif

Иначе си съгласен, че без наличен дизайн не може да се гласува за лого!?
MadHatter
Двете неща вървят заедно. Аз мисля, но засега ми идва малко множко работата...
Dragontear
Че ти кво работиш МА? laugh.gif
wqwrrr
<spam> ^ Малко бил пил... <spam>
Dragontear
Е да ама за сега имам невероятен знак за форума wink.gif ..който още пазя в тайна happy.gif
blame
Айде, едно скроммно предложение от моя страна, малко много в стил логто на Mystic Nightgnome Of Fire, което бях правила, ама какво да се прави. biggrin.gif
http://img220.imageshack.us/img220/33/untitled1ii7.jpg (има бая да се изкусорява де)
не ми се смейте много
wqwrrr
^ Смайваш ме, много е готино. bowdown.gif

Обаче не знам дали ще пасва точно на сайта...
SharondenAdel
До една-две седмици ще ви представя оформление и лого за сайта на които няма да можете да устоите.....
Още от сега съм го замислила как да изглежда, черно със тъмно кафяво и сиво много приятно ще стане и ще му предам ефекта на прозрачното smile.gif Не забравяйте че Photoshop, Fireworks и HTML правят чудеса : )))
Dragontear
ъъъъ ами аз днес съвсем случайно си драсках и се получи това:

За които не вижда: Това са буквите MW вплетени една в друга
sepulturatr
^Tva e dobro kato ideq ,no trebva da se izkusuri estestfeno.
SepulTeraHead
Моят дизайн от 2003 > всичко показано в тая тема

Сериозно - ще се прибера и ще направя нещо в тоя дух, ама по-кадърно тоя път нядявам се...
Warrior Of Ice
И не толкова неометълско! laugh.gif
SepulTeraHead
Е то не беше неометълско. Беше кросоувър! laugh.gif
Warrior Of Ice
Да, ама екипът в момента е преобладаващо trve, а не crossover friendly като едно време. tongue.gif
Dragontear
Трява да има мечове, дракони и тук-там козел с цици happy.gif happy.gif laugh.gif
Warrior Of Ice
Именно! А ти не се ебавай с Бафомет, че е отмъстително копеле...
lodborg
Е че как? И на теб да ти порастнат цици, и ти ще търсиш на кого да си го изкараш... Рогат травестит!
SepulTeraHead
http://img117.imageshack.us/img117/9379/mwfq7.jpg

Тва е за 1 час игра. Въобще не е завършено, но поне като посока одобрявате ли? Знам, че няма триумфално вдигнал баса, полугол ЧЛЕН на Мanowar, ама все пак...
Warrior Of Ice
Може и по-добре да е. Това крещящо червено дразни, а и огромната китара не ми допада особено...
SepulTeraHead
http://img408.imageshack.us/img408/1140/mw2ut6.jpg

А сега?
Warrior Of Ice
Виж сега, Стефане (и за останалите се отнася): за да сменя настоящия дизайн, който между впрочем винаги ми е харесвал много, не е достатъчно просто да предложите нещо различно. Трябва да е по-добро, при това чувствително по-добро.
SepulTeraHead
Той май само на тебе ти харесва laugh.gif

А и не мсиля, че е толкова въпрос на по-добро, колкото на по-удобно в случая. А и сайтът се нуждае от пребоядисване по принцип. Ония дизайн се задържа много време, през коеот развитието на сайта боксуваше. Сега е време да се смени визията коренно. Затова и пробвам други цветови гами. Иначе особено главата на китарата изглежда тъпо, признавам laugh.gif

П.С. Обаче на логото държа. Кефи си ме!
Warrior Of Ice
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 8 2007, 11:49 PM) *
Той май само на тебе ти харесва laugh.gif

Нали се сещаш, че в случая това е важното. wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.