Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кубинки?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
Ol' Skull
Вторите мисля, че са Getta Grip и отдавна не се произвеждат, ама се намиратха тук-там преди време...
xskacorex
Цитат(Bloody_Dark @ Apr 19 2006, 09:28 PM) *
за мене ето това са кубинките ! -> http://img70.imageshack.us/img70/366/baro01a1lz.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/2113/baro03c8ru.jpg
ама за тях само ще си мечтая crying.gif въпреки че вече събирам пари и цяло лято ще работя за да мога да си купя поне едните
Тези ги изрових от google biggrin.gif

ама ти мацката ли искаш или кубинките? щото кубинките са доста грозни..


тези мартенски са добри, защото могат да се носят по много поводи smile.gif
Arq
Аз си взех от Gorgon едни Steel...леле докато им свикна...докато се очупят краката ми бяха на ни6то но сега много им се кефя! smile.gif 20 дупки червено и черно...
http://www.pennangalan.com/boots/Calf.php
те т'ва е саит с кубинки...само модели по-поръчка...има доста кичозни, но някой са много готини...
Абе имаше един магазина на Попа...с много яки модели миналата година ама сега го закриха мамка му...



а иначе тва са мойте хубавици...липсват им само 5 дyпки tongue.gif
sepulturatr
Искам да си купя кубинки с нацистки пластини .......
Vaskes
А някъде освен в магазина на Мария Луиза и Цар Симеон могат ли да се намерят марки като Getta Grip или Rangers? Защото само там открих такива, но нямаха Getta Grip мой номер, а ще зареждат чак на 15 януари. Харесах едни Rangers, но за Rangers-ите в този магазин чувам от всички (включително от сестра ми, неините кубинки оттам се съсипаха за няколко месеца), че са ментета и скапват.
Иначе си намерих Steel помярка в Горгон и Camelot в Subway, ама моделите нещо не ми харесват кой знае колко. В На Тъмно пък имаше три-четири модела на кръст и то някаква гадни и казаха, че не знаят кога ще зареждат.

Бяха ми казали за един магазин на Солунска точно преди пресечката с Витошка, които се казва "Мокасини" и където имало Martens и Getta Grip, но не го намерих, сигурно са го затворили или са се преместили.
Fallenblood
А във Варна отде мога да си взема свестни кубинки?
Boot
Там в пресечката на Мария Луиза верно са ментета и няма смисъл изобщо да взимаш от там каквото и да било.
За другия магазин - на ъгъла Солунска-Витошка, работата е абсолютно същата - пак са боклуци. Пък и за последно като минавах през тази улица и през витрината мернах само разни излъскани обувки. То и преди имаше, но се мяркаха и някфи кубинки. Сега нещо няма.
Марките, за които питаш - най-много в някой секънд хенд да намериш нещо, но и там обикновено се намират разни адски малки номера.
Поръчай си от нета... wink.gif
cunt
На Солунска и Витошка има останали само няколко чифта малки и май всите са Вермахт. Взех си я едни 3 дупки колкото да имам и ниски обувки, обаче са си жалка работа ххах
Magesnik
Underground-ки от Горгон ми се струва така най-добрата алтернатива май. huh.gif
parabellum
Arq
^о кецовете са друга работа...happy.gif
"О любими мой кученца! С вас съм навсякъде където не сам с кубинките...!!!"(ода за кецовете...)
sepulturatr
Цитат(alpha prime @ Nov 16 2006, 04:07 PM) *
военен склад ...аз не нося такива лайна мааедин приятел ползва чичо си полковник да му зима кубинки

И аз нося точно войнишки кубинки.

иначе .... wub.gif wub.gif wub.gif
SteamOfBlood
Някой може ли да ми каже магазин в Русе където продават ? brickwall.gif Немога да намеря... thumbdown.gif
master_of_hell
Цитат(_SiegfrieD_ @ Dec 31 2005, 12:59 PM) *
Ню Рок са цигания...

mo4eta kakvoto i da si govorim z amagazini i za markovi kobinki namere tesi oy nqkoi voenen magazin i nqma da syjelqvate te sa nai zdari evil.gif evil.gif
Kingol
И аз имам войнишки! happy.gif
Една приятелка е военна и ми ги подари... icon_headbang[1].gif biggrin.gif
Revenant
дамските са като офицерските - по удобнички и по лесни за подръжка, но като цяло в сравнение с натовските кубинки сме доста зле
Dragontear
Бай Иван Rules

Аз преди около 5-6 години си направих едни кубинки при един старец обущар Бай Иван. Ателието му беше някъде из Надежда. Тези кубинки не са мръднали грам...а едно време ги носих нон стоп С метални бомбета са единственият броблем е че кожата на бомбетата се е поужулила доста...но се га ги обувам по концерти само ...или като правих ремонт у нас ...Трабва да проверя този човек дали е още там...и дали още е жив crying.gif ...но наистина смятам да си направя още един чифт защото са буквално железни
Пък и разбрах че доста хора са го посетили И не съм единствения койито хвали "БАЙ ИВАНКИТЕ"
Vaskes
Цитат(Boot @ Dec 12 2006, 08:59 PM) *
Там в пресечката на Мария Луиза верно са ментета и няма смисъл изобщо да взимаш от там каквото и да било.
За другия магазин - на ъгъла Солунска-Витошка, работата е абсолютно същата - пак са боклуци. Пък и за последно като минавах през тази улица и през витрината мернах само разни излъскани обувки. То и преди имаше, но се мяркаха и някфи кубинки. Сега нещо няма.
Марките, за които питаш - най-много в някой секънд хенд да намериш нещо, но и там обикновено се намират разни адски малки номера.
Поръчай си от нета... wink.gif

Благодаря за информацията smile.gif
Явно ще трябва в нета да търся, ама някакви сайтове, откъдето могат да се поръчат кубинки знаете ли? Аз съм попадал само на този - http://drmartens.fly.to/ - но като гледам не е обновяван от сума време, пък и от нещата показани там си харесвам само Getta Grip-овете (в които съм направо влюбен, ама са леко със шест-седем номера по-големи, отколкото ми трябват hmm.gif ).
Пък и се притеснявам да си поръчам обувки, които не съм мерил, особено кубинки.

За воинишките кубинки - три-четири години бях с такива, но вече се скапаха и искам да си взема нещо различно.

За майсторите - на мен пък ми казаха за някакъв майстор в Дружба (май), но и за него не се е чувало нищо последните години..
Bleak
Знам, че темата не е пипана от година, ама искам да попитам Dragontear за мястото, където се намира този човечец Бай Иван, за да отида да проверя дали евевтуално ателието му все още съществува.
Killers
Цитат
Бай Иван Rules

Аз преди около 5-6 години си направих едни кубинки при един старец обущар Бай Иван. Ателието му беше някъде из Надежда. Тези кубинки не са мръднали грам...а едно време ги носих нон стоп С метални бомбета са единственият броблем е че кожата на бомбетата се е поужулила доста...но се га ги обувам по концерти само ...или като правих ремонт у нас ...Трабва да проверя този човек дали е още там...и дали още е жив crying.gif ...но наистина смятам да си направя още един чифт защото са буквално железни
Пък и разбрах че доста хора са го посетили И не съм единствения койито хвали "БАЙ ИВАНКИТЕ"

не в Надежда а в Свобода се намираше ся незнам дали още е там въпреки че минавам често по тая улица...

иначе е тфа е последната ми придобивка icon_headbang[1].gif



....и кур в гъза за Българина с фес
Mandor of Chaos
аз най-често се разхождам с моите доверени Вермахти, ниски, 2ка подметка smile.gif
_SiegfrieD_
Цели две лета карам само с едни Underground бургундско червено (на нищо са станали...), но сега си сложих едни Steel, че са за по-студено време. Иначе, ако е сухо нося и БА, модел `88, направо върха bowdown.gif
Иначе, мисля да си взема някакви червени (cherry, oxblood) ама мн пари...
Aggressive Perfector
Абе нормални ли сте? Разни стийл, ала-бала... За кво ше даваш 100-200, че и повече, лева за обувка... Вземете си едни обикновени български армейски.
Mangalf
Аз много харесвам кубинките. Те са диви и страстни, а кубинците им имат огромни пури.
_SiegfrieD_
Цитат(Aggressive Perfector @ Sep 10 2007, 03:50 PM) *
Абе нормални ли сте? Разни стийл, ала-бала... За кво ше даваш 100-200, че и повече, лева за обувка... Вземете си едни обикновени български армейски.

Някой ги дават тия пари за кецове, които се късат на втория месец, а ако носиш САМО кубинки тогава трябва да имаш 1-2 чифта по-свестни, с които да караш години. А на БА се изтриват бързо подметките, поне моите които нямат и година вече са тръгнали яко да се трият. Пък и зимата ако има поледица са като шейни, защото нямат грайфер. Освен това по-новите натовски модели са под всякаква критика по отношение кожа, изработка, здравина и модел. Трудно и почти невъзможно е (поне в СФ) да намериш модели от края на 80-те, началото на 90-те.
Arq
на мен ми е проблем да ходя с кубинки, макар че си има Steel бордо и много си ги обичам. Слагам ги само на концерти, защото съм висока и седя смешно да приятеля ми пфффф...тежко е...но тази зима ще си взема не толкова груби и не ми пука писна ми от тия кецове деева... suicide.gif
Aglarana
С маратонки не ви ли е най-лесно?! Хем не са скъпи, хем издържат има-няма година whistle.gif
Arq
^абе евтините не издържат година поне на мъжките крака...пффф айде ние не сме толко ама те...а кубинките са супер 'щото все пак нито усещаш като те настъпят, нито върху какво стъпваш...незнам аз много обичам...яко е съще че издържат по-повече и стават и за футбол и за побой...яко хъх
Dark_Child
Извинете ако въпросът ми се повтаря и някой др е питал същото в темата,обаче се интересувам дали Steel от Subway-a са качествени и хубави? И от каква кожа са и от вътре какво има..смис има ли каракул или нещо такова?
Иначе съм си харесала черни с 15 дупки smile.gif
Arq
^по лични наблюдения няма нищо. аз имам Steel 20 дупки от Gorgon, но няма разлика. само кожа са отвътре и имат стелка естествено. ще ти разкапят краката първия месец докато се очупят(предупреждавам да не си помислиш че нещо не са наред.) и зимата провеждат студ през болтовете в подметката! но си заслужават! smile.gif
Dark_Child
а няква идея от къде да си взема боя за кубинките? Смисъл казаха ми,че трбва спец. боя...и на каква цена е?
Vaskes
Цитат(Dark_Child @ Oct 14 2007, 01:50 PM) *
Извинете ако въпросът ми се повтаря и някой др е питал същото в темата,обаче се интересувам дали Steel от Subway-a са качествени и хубави? И от каква кожа са и от вътре какво има..смис има ли каракул или нещо такова?
Иначе съм си харесала черни с 15 дупки smile.gif

В Subway не продаваха ли Камелот (моделът е подобен на този на Стийл)?
Anyway, сигурно са си ОК, въпреки че практиката май е да се взимат Стийл от Горгон.


Цитат
а няква идея от къде да си взема боя за кубинките? Смисъл казаха ми,че трбва спец. боя...и на каква цена е?

Аз карам с обикновена боя tongue.gif Май трябваше еднократно да се намажат с нещо преди да почнеш да ги носиш, ама аз мойте армейки не съм ги третирал по никакъв начин и нямам проблеми.
Braindead
Да ги беше взел за бай Йордан в петък! w00t.gif
Dark_Child
ммм и Steel Има...обаче малко по-евтини,защото не са по поръчка,ами им докарват някъв определен брой...но и Камелот има..ммм....а да казаха ми да ги намажа със свинска мас,за да не ми обиват,ма нз дали ще го направя..по-скоро ще си изтърпя болката biggrin.gif:D:
незнам,ама съм си супер щастлива...ма съучениците ми не..сичките викат,че са ужасни и са стресирани да не ги наритам с металното бомбе biggrin.gif:D
Vaskes
Цитат(Braindead @ Oct 14 2007, 07:12 PM) *
Да ги беше взел за бай Йордан в петък! w00t.gif

Е да не съм го карал аз да ходи до банкомата в най-големия дъжд? rolleyes.gif whistle.gif
sgoh
Кубинките стават ли за мач? Не!
Кво ми ги хвалите тогава. smile.gif
Arq
^o стават. пробвал ли си? devil.gif

бтв аз си взех чисто женски есенни кубинки(не груби) топлещи и удобни от бенатон, но не препоръчвам по концерти с тях...последствията са Fatal! ph34r.gif
Battle Magic
Мразя кубинките, никога не бих си купил. Нито мога да тичам с тях, нито нищо. Но явно, за да си тру, ти трябват кубинки blackmetal.gif
Dark_Child
Оня ден си зех мойте Steel...Ииии направо не мога да им се нарадвам..страхотни са smile.gif
Dragontear
Цитат(Battle Magic @ Oct 18 2007, 01:12 PM) *
Мразя кубинките, никога не бих си купил. Нито мога да тичам с тях, нито нищо. Но явно, за да си тру, ти трябват кубинки blackmetal.gif

Свиквай се Филипе... аз пък понякога не мога да ходя с "лайноритките" защото се чувствам все едно съм бос

не ме разбирайте погрешно ... лятото нося кецове.. защото са ми по-лесни за обуване и събуване .. обаче както паднат дъждовете си изваждам кубинляците ми е екстра... много мразя да ми шляпат краката...

За сега имам 2 чифта кубинки и 2 та не са мръднали .. едните съвсем леко се разлепиха но тях ги нося само на концерти за да не ме настъпват по пръстетата защо са с метални бомбета whistle.gif

Другите още даже не съм ги проносил като хората, а са типичните български полицейски кубинки от едно време (с доживотна гаранция)

Иначе обикновено ходя с ботуши WEHRMACHT, който си купих преди 4-5 години и не са мръднали до момента...



Сега даже обмислям и закупуването на втори чифт happy.gif
Vaskes
Цитат(Battle Magic @ Oct 18 2007, 01:12 PM) *
Мразя кубинките, никога не бих си купил. Нито мога да тичам с тях, нито нищо. Но явно, за да си тру, ти трябват кубинки blackmetal.gif

Е за спорт не стават, но ако трябва да тичам да хвана автобуса примерно нямам никакъв проблем. Като ходех на училище даже и хек играех с кубинките и бях по-добър с тях, отколкото с маратонките smile.gif
azoteccccc
Хора това кубинки ли са?
http://img211.imageshack.us/my.php?image=1000133uf7.jpg

Arq
^pffffffffffff ахахахахах ми не това са обувки за планина ако питаш мен(спортни обувки) явно не гледаш много филми...
Blashyrkh
^^ Ахахахха. Това са не лоши (на пръв поглед) планинарски обувки
azoteccccc
мерси че ми казахте.
Vlad
Не ги слушай лъжат те mad.gif
Chimera
Имам си един чифт милътери кубинки, и въпреки, че се белязах доживот с мазол с размера на 50 стотинки, си ги нося по концерти и когато застудее biggrin.gif Зимно време не мърдат. Малко по-различни са от снимката де...
Aglarana
Както всички обувки ми правят мазоли, представям си какво ще стане, ако обуя кубинки laugh.gif
The Dragon
Скоро ще ходя да си купувам за пръв път кубинки и искам да попитам къде във Варна мога да намеря хубави? Изключвам "На Тъмно" и "Ozz", гледах там.
\\m//
^ Ей отдавна и аз си мисля да си взема някакви кубинки, ама никога не съм носила и има да се чудя какви да вземаааа поне още 3 години сигурно! biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.