Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ...кое нещо ви дразни най-много...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4
lelqLora
Дразня се, когато някой иска да направи нещо добро, успява да го направи и след това същите тия лекета, за които се е борил да им направи добро го плюят. Ама и те ще умрат някой ден. Инциденти често се случват.
`Xandria`
Чета само мразя,мразя,дразни ме това,онова...А въобще има ли нещо,което да НЕ ви дразни? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
...толкова омраза? whistle.gif wink.gif
Ro6ava GarGa
миииии...то за това е темата бре:) bowdown.gif hate
хххахххахаа,...искам да ходя да медитирам на някоя зелена полянка и да се отърва от всиииичката негативна енергияяяяяоОоооомммм! laugh.gif
Ataegina
При разговор, когато чаловека срещу мен си разкрие неволно смразобвитата душица решавам, че тоя човек не ми е приятен и ставам голяма драка.
Те тогава много се дразня на себе си.

it's a reflection.
Revenant
Мразя когато учител продава собствените си учебници и който си купи 3
stage
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jan 17 2006, 09:03 PM)
миииии...то за това е темата бре:) bowdown.gif hate
хххахххахаа,...искам да ходя да медитирам на някоя зелена полянка и да се отърва от всиииичката негативна енергияяяяяоОоооомммм! laugh.gif

a искаш ли да отидем заедно...и на мен ми се е събрало едно негативно покрай ЛИЗОГЪЗИЕТО на някои хора.
Ro6ava GarGa
даммммОммммм....да знаеш някоя добра полянка?ама по-широка такава 4е маи доста хора ще се събереме:)
Dragon_Phoenix
Mi osobeno me drazni maloumieto v horata (masovo e)Gram zor zor ne si davat da mislqt.
Ro6ava GarGa
Омммм...ще се помоля за теб...какво значи мързи ги да мислят....или са тъпи,или не biggrin.gif
InsArtTure
Казах ли колко ме дразни тъпотата?
`Xandria`
дразнят ме вечно недоволните хора и самата дума " rolleyes.gif дразни" ме дразни....
Demiurg
Аз пък се дразня от хора, които въобще не съобразяват, че около тях има и други хора. Примерно винаги ще има 2 лелки, спрели да си говорят на най- стесненото място на улицата (ми те отде да знаят, че по тая улица минават хора !), винаги ще има кола, спряла така, че никой пешеходец да не може да мине, или някакви други идиоти! ranting.gif Ебаси, хора, живеем с други хора - айде да не си пречим взаимно !!!! ranting.gif
Аз лично провеждам спрямо околните политика на "Zero Tollerance !" - което не става с уважение, става с БОЙ !!!! devilsmiley.gif
Оная вечер, например, седим с приятели в една кръчма, около нас - 3-4 маси хора, в кръчмата топло, отвън - студ ! Излиза някакъв чичка да пикае (щот` кенефа е външен) и оставя вратата отворена. Позахладня в кръчмата, така да се каже....
Ставам аз по него, върнах го от кенефа да затвори вратата. Оня нещо почна да се дърви, аз го попитах сега пред хората ли да му начупя ребрата, или зад ъгъла, насаме. Човека се кротна и затвори послушно вратата.
Продължаваме кротко да си пием... След време става един друг чичка от оная компания, естествено, забрави да затвори вратата !!! devilsmiley.gif Тъкмо ставам, демонстративно, с бойния вик "ей сеа ти е*ах маата", и първия чичка се изстреля към вратата да я затвори. biggrin.gif Умрях от смях !!!! Значи можело, мамавидееба, ама сами няма да се сетите !!!!
Та ей на таива идиотии се дразня. Неща, дето нищо не ти костват, само ако помислиш, че около теб има и други хора, и ще ги направиш, ама кой ти мисли... Всеки се е затворил в някакви си негови проблеми и е в Матрицата... sad.gif
Тъжно....
stage
^Хвала тебе "пич"!!!Боготворя те!!! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Вече си ми форумен Кумир!
KoЯnY
Лицемерните хора,интриганти, лъжци.Мале как ги мразя ranting.gif
Slash
Цитат(Demiurg @ Feb 4 2006, 09:59 PM)
Оня нещо почна да се дърви, аз го попитах сега пред хората ли да му начупя ребрата, или зад ъгъла, насаме. Човека се кротна и затвори послушно вратата.
Продължаваме кротко да си пием... След време става един друг чичка от оная компания, естествено, забрави да затвори вратата !!! devilsmiley.gif Тъкмо ставам, демонстративно, с бойния вик "ей сеа ти е*ах маата", и първия чичка се изстреля към вратата да я затвори. biggrin.gif Умрях от смях !!!!

Поредното доказателство, че пердаха изгражда човешки ценности! devilsmiley.gif
Demiurg
Абе вярно е това, и това е тъжното... sad.gif

... напоследък съм станал много агресивен... не е добре това... Да идва някакво топло, слънчево време, с цветя, птички и къси полички, че тая зима не се издържа.... sad.gif
ZONA
dry.gif УБИЙ ТЪПАКА С МЪЛЧАНИЕ.....това правя обикновенно....отвращавам се от хора без характер....без мнение....без идеи...без мечти за "утре" puke.gif
_sk8mastR_
Моя милост мрази чалгарите [многозиниството демек] и малцинствата... етническите това. другите - понасям ги как да е, но тея последните... Абррр... Бай дъ уей, с един колеги блейдъри, скейтъри и хейтъри се организираме да лепим плакати и да пръскаме листовки против чалгарницата, в която бавно, но сигурно се превръща всичко наоколо... Уант ту съпорт?
Morskia
А има едни такива дето наливат топла бира. Или пък я дават за по 3-4 лева. То тва си е нечовешко бе майна. Или някой да ти пие от бирата без позволение... ба на къде отива тоя свят... утре мое и с жена ми да си легне, а brickwall.gif
Ro6ava GarGa
sk8 bla > want to be smarter? laugh.gif

дразнят ме хората без 4увство за хумор... smile.gif
_sk8mastR_
Цитат(Ro6ava GarGa @ Feb 6 2006, 02:12 AM)
sk8 bla > want to be smarter? laugh.gif

дразнят ме хората без 4увство за хумор... smile.gif

Брх, веднъж да се опитам да бъда по-сериозна и ще ме нахокат, че съм повърхностна и не приемам нещата от веселата им страна...

Препратка вж:цък, цък, цъъък, цъъъЪЪЪЪъък., дее!
{back_in_black}
Попринцип мразя ВСИ4КО!!!!
Но.. наи мразя когато .....примерно в даскало
някфи отжоркофци по4нат да се ебават с "децата"
аз отида и ги поспла6а само .....
а те се изреп4ват с думите "ТИ ЗНАЕ6 ЛИ КОИ ПОЗНАВАМ БЕ"
е тогава побеснявам
и ги БИЯ само за да видя КОГО ПОЗНАВА smile.gif
тожа наистина ме дразни:)
Ro6ava GarGa
^oooo...ама ти си ми адашка...извинявам се за гадните постове...ама понякока нещо ми става:)баси...хкхкхк...не ми обръщаи внимание..аз си се шегувкам...

{back_in_black},O sancta simplicitas! - (лат) О, свещена простота! biggrin.gif
lelqLora
Полудявам ли или около мен само катили имаааа? Агресията ли ми е в повечееее? Не знам, обаче вчера тотално изтрещях и ако го бях докопала щях не просто да го убия ами не знам какво да му направя предсмъртно и постмортем. Изтрещявам от такива, дето отричат какво е било преди, имат се за безсмъртни (едра шарка и заушка да ги споходи) и най-важното: ако някога си позволите да обичате някой по какъвто и да е било начин, и това да не са ви хора-роднини, които по дифолт се обичат, да знаете не си заслужава.
А да. И мразя спирката на 88 до парка. Ама че място. И Ако не мине номера на Гаргата с медитацията и други такива шитове, аз викам да пребием някой кретен-тъпанар-катил-чук-кюнец. Е така.
Demiurg
wub.gif Я, кой имал кофти ден ! Ела да те цункам ! wub.gif
Ша ти мине... като на всеки... wink.gif
Ro6ava GarGa
У!У!аз,...аз...АЗ!аз знам кои може да набиеме!...но на мен агресията и омразата не са ми в кръвта biggrin.gif
lelqLora
Цитат(Demiurg @ Feb 7 2006, 05:21 PM)
wub.gif Я, кой имал кофти ден ! Ела да те цункам ! wub.gif
Ша ти мине... като на всеки... wink.gif

Е то вече ми мина. Да му се не види. Мразя се за дето не мога да съм толкова изтрещяла и побесняла повече от час. И изобщо е отвратително да мразиш някой, нещо и нещото в някой, като просто можеш да го отровиш с цианкалий.Не! Лелките не бива да са агресивни! Мразя сополанковци.
stage
Събираме се на РД на Иво ( другия ни китарист). Музика, хапване, пийване и т.н. По едно време идва некъв пич, метълче (пуснал си пича брада и се мисли за некъв мноо як или нещо) и познайте кво, почва се сваля на всички мадами в стаята, естествено никоя не му върза. Накрая стигна и до Anouk и ми идеше да му счупа главата с някоя от празните бутилки наоколо...баси лeкето puke.gif
lelqLora
Ми ае да го отровим с с нещо. Аз предлагам веро. Обаче ако после някой ни подгони да ни прави boxed.gif, смятам най-изрично да заява, че аз съм била само идеолога. И дори пари не съм получила.
Lucretia
Дразнят ме хора, които са се взели ПРЕКАЛЕНО НА СЕРИОЗНО thumbdown.gif


^^ Stage, защо пък ще е "естествено" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ManOwaRadO
Цитат(Lucretia @ Feb 15 2006, 10:32 AM)
^^ Stage, защо пък ще е "естествено" biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Ми щото е бил "баси лeкето", и мене страшно ме дразнят такива!
Demiurg
Цитат
По едно време идва некъв пич, метълче (пуснал си пича брада и се мисли за некъв мноо як или нещо) и познайте кво, почва се сваля на всички мадами в стаята, естествено никоя не му върза. Накрая стигна и до Anouk и ми идеше да му счупа главата с някоя от празните бутилки наоколо...баси лeкето

E що изобщо го праите на въпрос - една бутилка в главата проста, друга - в гъза и през терасата... icon_axe.gif

То боя изгражда, не е да разгражда ! yeah.gif

Друг е въпроса, ако на мацките им е бил интересен и (или) забавен... wink.gif
DEAN
кое ли...хммм наглостта и двуличието excl.gif

много мразя хора които се надуват да речем...абе на тая тема мога да развия егати локумите ама ме мързи
Nickolleta
- излишен инат
- много говорене без нищо да се казва
- самочувствие без покритие
- отмъстителни личности
- хора, които с проблемите на личността си и егото, си създават проблеми с околните
- комплексарщина без граници
- педерастщината mad.gif , която се стеле напоследък нашироко puke.gif
- лигави кучки, ама от тия - най-безакълните с манталитет на курви, който личи от всяка тяхна дума и движение...
- "розови кукли" puke.gif розовия цвят седи много инфантилно на голям човек, за мъже в розово - без коментар censored2.gif

(ако се сетя за още нещо, ще добавя)
Slash
Цитат(Nickolleta @ Feb 15 2006, 06:05 PM)
- "розови кукли"  puke.gif розовия цвят седи много инфантилно на голям човек

Мисля, че една светлокожа и светлокоса жена, би изглеждала много красиво с едно розово потниче, например.
SepulTeraHead
Смотан цят си е розовото. Няма кво да се лъжем.
_sk8mastR_
Но не просто розовото и нюансите му, а един определен. Т. нар. 'пепел от рози'. Еми палила съм рози и пепелта си е съвсем сиво-черна! А това дето беше много актуално миналата година, че и още е, по-добре да му викат 'умрело розово' или 'утрепано розово', че по му прилича thumbdown.gif
Ataegina
ех, че сте сладки с тая си непоносимост към единият цвят - много ще да е злобен ей biggrin.gif
аз пък си нося розовко и хич не ми дреме на под червения колан, защото ми отива - тъй си мисля laugh.gif
Как бих се изтапанила в някоя метълска кръчма с баш най-сийганското цикламенко - ама трябва да си намеря wink.gif (и да дойде хелоуин)
Spawn
прикритостта у хората!
stage
^ ph34r.gif
MadHatter
^^ :thumbs up:

аз пък не се кефя на параноици whistle.gif
dambov
дразни ме антихуманизна и лицемерието devil.gif
Ares
Дразнят ме много чалгарите.
Тея са големи комплексари и мухлювци.
За съжеление от моя клас 95% са чалгари.
Alekto
^За съжаление не си толкова малък колкото си помислих.
Ares
В смисъл!!!! huh.gif
cunt
Нема смисъл, баце!
stage
Батенце, във ритъм клатя се батенце, в транс съм батенце, сам пляскам със ръце...Батенце...
Ares
OMG
`Xandria`
упс,грешка,sorry
Ares
По-дяволите `Xandria` това беше брутално.Всякви хора има.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.