Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ...кое нещо ви дразни най-много...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4
Nightmare
Pyjamka, Niilo, радвам се, че са останали хора с мислене като вашето. Вярно, за да се стигне до такива изводи обикновено трябва да претърпиш и разочарования ... но все пак вярвам, че нищо в живота не се случва напразно, така че - натрупали сте ценен опит. wink.gif
SepulTeraHead
Цитат(Svetyl @ Dec 31 2005, 01:15 AM)
^    offt.gif  АБЕ Цеци, да не е направил нещо Алко? smile.gif

Да бе верно. Кажи да знаем да ходим ли да го бием?
Lethe
Цитат(Pyjamka @ Dec 30 2005, 10:14 PM)
След тази вечер мразя две неща. Сигурно ще се почудите как чак сега ги намразвам, но когато човек очи в очи се сблъска с нещо, тогава добива по-ясна представа за него, нали ще се съгласите с мен? Та, ето за какво иде реч: ....

Виждам,че си била в близост до третия вид.
Welkome to the club.
Don't panic!
bye.gif
_SiegfrieD_
глупостта,алчността,надменността
Pyjamka
[offtopic]
Svetyl, Sep, Алко нищо лошо не е направил, дори напротив. С него нещата са по възможно най-добрия начин! smile.gif Иде реч за един мой съученик, с когото не се бяхме виждали от четири години. ...И едва ли някога пак ще се видим, защото съм сигурна, че не искам. Това е.
Всички хора се променят, но за съжаление някои към по-лошо, а не по-добро.
[/offtopic]
Ro6ava GarGa
Цитат
Що за кучки са повечето момичета на 14-15-16-17?!

*въздъхва облек4ено*Добре че направих 18! biggrin.gif

шегата на страна...ДА!^ и това ме дразни.
onnellinen
Като ме дразни нещо, го казвам на когото трябва.

Всъщност, скоро едно нещо адски ме вбеси. С някакъв 'националист' говорим за прабългарите и аз му казах, че са тюркски племена, а той ми се озъби 'ако беше момче, щях да ти счупа главата, сериозно ти говора!' Хубаво, че бяхме от двете страни на масата, че аз щях да почна боя, както се бях ядосала...
Дразнят ме ей-такива хора - дето не признават нещо, когато не им изнася, чуждото мнение, а после разправят, че еди-кой си не уважавал мнението на другите. А между другото тоя превъзходен прилича на турчин (да не кажа циганин), никакви славянски черти няма.
ThE-SaMe-IdIoT
^ аз пък съм виетнамец wink.gif
autumn
Цитат(kotrag @ Jan 2 2006, 05:22 PM)
С някакъв 'националист' говорим за прабългарите и аз му казах, че са тюркски племена, а той ми се озъби 'ако беше момче, щях да ти счупа главата, сериозно ти говора!' Хубаво, че бяхме от двете страни на масата, че аз щях да почна боя, както се бях ядосала...

Май точно "националистите" не могат да обичт родината си такава, каквато е. Сигурно си мислят, че българите са българско откритие или нещо такова.

До колкото съм запознат, по-нови изследвания сочат, че прабългарите най-вероятно са тръгнали от днешен Афганистан, от местнос край река, която се казва Бaлгара, и там още е разпространена поговорката "Хубав като българин" tongue.gif Как да не се възгордееш! openwidehug.gif
King_of_Beer
не мразя никой с нищо защото този който мразя е всичко това което аз не съм както аз го мразя така и той ме мрази за нещо или за някой wink.gif whistle.gif
Ro6ava GarGa
мразя...
не знам....
..."всичко и всички"? hmm.gif
Wolfheart
Цитат(King_of_Beer @ Jan 3 2006, 10:22 AM)
не мразя никой с нищо защото този който мразя е всичко това което аз не съм както аз го мразя така и той ме мрази за нещо или за някой wink.gif whistle.gif

Начертай блок-схема на казаното! laugh.gif
lelqLora
Мразя хората. По принцип. Най-доброто, което човечеството може да направи за себе си е да измре до крак до утре сутринта.
Иначе не знам дали сте забелязали, но черти от характера, които ви дрязнят в един човек, в друг направо ви очароват. Много странно. blink.gif
eternal_flame
Мразя лицемерието,мразя групостта,пошлостта,простотията,двуличието,позьорството,измамата,чалгата,ненавиждам
тези,които се мислят за голямата работа,а са всъщност нищо...
дразнят ме малките розови пикли по на 14-15 години,които се пънат да минават за големи секс бомби /това от чалгата идва според мен/,мразя надувките.....мразя мразя толкова много неща,че и до утре мога да пиша ахахах
cunt
Не ме дразнят конкретни черти човешки, а просто презирам всички хора хахх може и мания за величие да придобия.
xskacorex
mnogo omraza luha ot vas, milichki.. wub.gif
Lethe
Да ,и аз тва гледам,че сме големи хейтъри всички.
punk.gif
MadHatter
cool.gif MadHater хахаха
Цитат(lelqLora)
Иначе не знам дали сте забелязали, но черти от характера, които ви дрязнят в един човек, в друг направо ви очароват. Много странно.

забелязала съм аз лично.и за това ми е доста трудно да кажа универсален отговор на въпроса за дразненето
SepulTeraHead
Шибан двоен стандарт.
Ro6ava GarGa
Цитат(xskacorex @ Jan 3 2006, 11:09 PM)
mnogo omraza luha ot vas, milichki.. wub.gif

да, хаиде като се стопли на някоя полянка...часове по медитация...а.к.а. срещи на форума:)

мразя тъпи хора!леле...просто ТЪПИ ама чак да ти стане жал за тях happy.gif
scion_of_storm
Цитат
Що за кучки са повечето момичета на 14-15-16-17?!

Напълно съм съгласен.Рядкост са нормалните момичета на толкова години,но за щастие аз познавам доста такива... wub.gif happy.gif
Иначе едно от нещата,които ме дразнят в даден човек е,ако някой се пали супер много за съвсем дребни неща,също ме дразни голяма част от това,което спомена Niilo-наистина се прекалява и парадира прекалено много със секса...И хора,които се надуват прекалено много мразя също...
cunt
Някак ми се струва, че чертите които изброявате и не ви допадат, са донякъде присъщи на всички хора... хахах
Aglarana
Тука чета какво сте писали и гледам, че всеки мрази лъжата, лицемерието и вс останало....но като се замисля НЯМА човек, който да не е излъгал, който да не се е държал понякога грубо и т.н. Някфо..и аз не ги харесвам тези неща и всичко което сте написали(изклучвам реплика от вида "мразя хората")..е правилно, ама пък НАЙ-много се дразня на хора, които са забравили, че някога си им помогнал - материално или духовно - ето това не харесвам въобще...и както се казва в песента на покойния Емил Димитров "защо е трябвало тогава да се раждаш".
ThE-SaMe-IdIoT
Цитат(Mops @ Jan 5 2006, 02:09 PM)
и както се казва в песента на покойния Емил Димитров "защо е трябвало тогава да се раждаш".

е да фана да се самоубия тогава wink.gif
Ro6ava GarGa
Емил Димитров laugh.gif

"Господ трябва да обича тъпите хора - създал е толкова много." wub.gif Creep
Pyjamka
Какво пък е толкова смешно?! mat.gif Човекът е дал толкова много на България и българите с музиката си! Имайте малко уважение към паметта му!
Ro6ava GarGa
кх кх...аз да съм казала нещо което да отрича колко много е дал на България?да съм казала нещо лошо?ПРОСТО СЕ УСМИХНАХ!ебаси аре да не си държиме такъв тон?!А?! wub.gif
laugh.gif
(от една др. тема)за пореден път дразня се на квалифицирането на хората в "групички",дразня се на това 4е можеш да си позволиш да псуваш някои заради музиката която слуша,начина по които се облича или цвета на косата му
мерси!
Aglarana
Да не си станала руса? wub.gif
lelqLora
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jan 5 2006, 10:15 PM)
Емил Димитров  laugh.gif

"Господ трябва да обича тъпите хора - създал е толкова много." wub.gif Creep

И пълзящото е един от тях кхкхкхкхкх. А сега сериозно. Някой си умен човек беше казал, че това което ни дразни у другите най-много го притежаваме и ние самите под една или друга форма. А аз като знам как понякога толкова се мразя, че ми идва да се изкъртя от бой сама себе си, или поне да се отровя, представете си какво искам да причина на човешкия род.
А да мразиш не е лошо. А 14-15-16 годишните моми не са кучки. Те са малки. И като ги гледам бая кухавеят, също като 14-15-16 годишните момчета. Добре, че не са всички такива.
Та в крайна сметка май повече от всичко мразя лениви в мисленето хора, дето вместо да помислят и тогава да действат, търсят по-лесния начин някой да им каже какво да мислят и после като се окаже грешно обвиняват другия, а не себе си че са тъпаци. Та тях некак си лечко не ги харесвам.Но не им налитам на бой.

А па Гаргооооооооо.... как мразим руси и високи хора.... лелей!Потим се под клепачите чак biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ro6ava GarGa
не съм станала руса,точно обратното. devilsmiley.gif

аз пък,лельо,мразя хората заради хората,не заради физически данни...е случва се и обратното де... wub.gif има некфи хора дето колкото и да са смотани пак wub.gif ,ама тфа си е hump.gif кх кх..така де....офтопик.

та мисълта ми беше...Ъъъъ,както и да е.
Slash
Мен па не ме дразни нищо и никой, ваща мама... wub.gif
scion_of_storm
Цитат
но като се замисля НЯМА човек, който да не е излъгал, който да не се е държал понякога грубо и т.н.

Е сега...подробности whistle.gif .Но аз примерно познавам няколко човека,които са лъгали най-много 4-5 пъти в живота си и за годините,които съм се познавал с тях,не са се държали грубо с никой. wub.gif
ivomag
Цитат(scion_of_storm @ Jan 7 2006, 02:49 PM)
Но аз примерно познавам няколко човека,които са лъгали най-много 4-5 пъти в живота си и за годините,които съм се познавал с тях,не са се държали грубо с никой. wub.gif

Да,човек е богат с такива познати и проятели!
Lethe
Мразя малоумляцииии
openwidehug.gif
Wolfheart
Мразя да мразя!
gtzvetkov
Цитат(Lethe @ Jan 8 2006, 05:04 PM)
Мразя малоумляцииии
openwidehug.gif

Чеки и теб да ти кажа, да ми дефинираш думата "малоумляцииии".
Slash
Цитат(wolfheart @ Jan 8 2006, 08:11 PM)
Мразя да мразя!

Абсолютно! Който мрази повече, отколкото обича, да търси проблема в себе си - комплекси, чувство за малоценност и т.н.
Lethe
Цитат(gtzvetkov @ Jan 8 2006, 09:28 PM)
Чеки и теб да ти кажа, да ми дефинираш думата "малоумляцииии".

Визирамн един познат,който за теб е непознат.
gtzvetkov
Цитат(Lethe @ Jan 9 2006, 02:42 PM)
Визирамн един познат,който за теб е непознат.

Еми и ти за мен си непознат/а. Ама има ли значение. Пък и къде е връзката да класифицираш хората като малумляции (или там както беше)?
Lethe
Девойката пита какво в околните ме дразни,дразни ме да бъдат малоумляци,което се изразява в един тип маниери и поведение,които са ми безкрайно неприятни.
as simple as that
gtzvetkov
Цитат(Lethe @ Jan 9 2006, 05:05 PM)
Девойката пита какво в околните ме дразни,дразни ме да бъдат малоумляци,което се изразява в един тип маниери и поведение,които са ми безкрайно неприятни.
as simple as that

Аз това го разбрах още в началото, но нали се сещаш, че за някои хора и ти спадаш в кагерия "малоумляци". smile.gif smile.gif smile.gif
Wolfheart
Цитат(gtzvetkov @ Jan 9 2006, 03:48 PM)
Цитат(Lethe @ Jan 9 2006, 05:05 PM)
Девойката пита какво в околните ме дразни,дразни ме да бъдат малоумляци,което се изразява в един тип маниери и поведение,които са ми безкрайно неприятни.
as simple as that

Аз това го разбрах още в началото, но нали се сещаш, че за някои хора и ти спадаш в кагерия "малоумляци". smile.gif smile.gif smile.gif

Ми то всичко е относително бе.
Един косъм на главата е малко, но в супата вече е много.

А малоумляци различно от малоумници ли да го разбираме?
Ro6ava GarGa
гледам тука една тема...и си мисля...колко много обичат хората да обясняват на накои(които очевидно е по-наясно от тях)какво ще стане ако еди-какво-си... laugh.gif
Ataegina
Че то аз ако намразя еди кои си черти у човека то аз ще намразя малко или много себе си... няма файда да се мрази каквото и да било smile.gif
просто се отминава с усмивка... и псувня може би.
Ro6ava GarGa
е то че "няма фаида"... happy.gif -няма.ама едва ли няма нещо което да не мразиш(като поведение).
````````
Мнодо ме дразни някой като почне да се тюхка за флоод. Ама, като че ли от това им зависи живота. Да няма флоод, та да няма. Ми няма.. и ако не си пишеш тъпия пост "Темата да се затвори..Темата да се затвори...." може и да не стане бе. Докат пишат хората явно имат ко да си кажат. И за ко са модераторите. Всеки да си гледа работата.
В по - общ план.. мразя да дават акъл за нещо дето не разбират. Или пък да се изказват за неща дето не са тяхна работа. Абе....въри се гръмни и т`ва е.
Понякога направо изпушвам. И си го изкарвам на хора, които не заслужават. Заради някви.. ranting.gif

Иначе днес е як ден:") Само ми е леко нервно....
†MidiaN†
Хората без характер
Svetyl
Хмм, не съм писал много в тая тема... да взема да драсна нещо по-големичко. До тук всичко което сте изписали си е дразнещо. Въпреки всичко обаче, имам да добавя...
Дразнят ме ужасно хората, които си правят грешни изводи за мен, всъщност, които си правят грешни изводи въобще. Май предразсъдъци му се викаше. Всъщност не. Правя нещо странно и айде лепват ми етикета ЗЛЕ... без дори да са се замисляли защо го правя. Много пъти съм гледал кофти (аз така си гледам) и хора са ме подминавали затова, много пъти съм заговарял в чата и като ме видят на снимка и бягат smile.gif Това в някои случаи не е лошо, но доста дразни като е в повече. Наскоро едно девойче си направи грешния извод, че я свалям... малей как се ядосах тогава! Не стига, че носи розово, а мисли и че я свалям... това малко в кръга на шегата.
Дразнят ме хората, които налагат цензурата. Това са тесногърди хора, които живеят в някакъв измислен реален свят... може би някой би казал, че цензура трябва да има, защото не можело всичко да се каже и покаже. А защо да не може? Просто не сме поискали.
Дразнят ме хората които налагат норми. Вярно, има някои наистина нужни правила, но общоприетите работи в някои случаи дразнят. Например общоприето е да си учи човек в делниците и да излиза. Е това много ме дразни smile.gif Наложено от някакви хора с тоталитарни разбирания то много пречи на повечето ми приятели.
Дразни ме факта, че младите не са взимани насериозно. Никой не разбира, че в 21-ви век човек узрява на 16, а не като преди на 20 и кусур... опровергайте ме ако искате, така мисля...
Дразнят ме още и още неща... хората сякаш са създадени за да се дразнят един друг...
Аре пийс енд риспект ! cool.gif
sharon
Дразни ме това, че напоследък комерсът завладява всичко живо. Направиш нещо, изкажеш си мнението- а те знаят ЕДИНСТВЕНАТА И НЕПОВТОРИМА ИСТИНА, изобщо отказват да възприемат твоята гледна точка. Държат си на "старите позиции и традиции", страхуват се от това, което не отговаря на баналните им представи....Сякаш намират нетрадиционното за нещо ужасно.
gtzvetkov
Цитат(wolfheart @ Jan 9 2006, 08:39 PM)
А малоумляци различно от малоумници ли да го разбираме?

Добър въпрос, не мога да отговоря на този въпрос. NEXT. whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.