Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ...кое нещо ви дразни най-много...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4
stage
^OMfG
_sk8mastR_
Дразня се много когато денят е страхотен и всччки са в настроение и мен толкова ме сърби и боли главата, че не мога да мисля за друго... Казаха ми, че за 3-4 дена минавало huh.gif
darga
Брях...само huh.gif Мен ме тресе по седмица най-малко и света ми е крив.

Дразня се когато си губя времетоооооооооооооо:huh:...И света пак ми е крив..
Wolfheart
Идеално прав свят няма. Трябва да се нагаждаме според кривината му.
_sk8mastR_
^На крива ракета, космосът й крив. Проблемът с времето и аз го имам, но не мога да се обвинявам за дълго, прощавам си и забравям. sp_ike.gif

...Мразя да ходя на физиотерапия dry.gif
Slash
Цитат(_sk8mastR_ @ Aug 17 2006, 11:39 PM) *
...Мразя да ходя на физиотерапия dry.gif

Тялото е тяло, за да прави проблеми. wink.gif Човек разбира колко е крехко, едва когато е принуден да разбере. Аз обаче съм се убедил, че има някои неща, които контролират тялото, така както ние си мислим, че то контролира нас. Усети ли ги човек тези неща - физиотерапиите и рехабилитациите стават детска игра...
max.666
Мразя хората, който се мислят за нещо повече от другите.
За тях................FUCK OFF
stage
Ахахахаах me>you bowdown.gif
Slash
Цитат(max.666 @ Aug 18 2006, 10:31 PM) *
Мразя хората, който се мислят за нещо повече от другите.

Ти мразиш целия свят бе. laugh.gif
max.666
Ти пък целия свят,много силно казано.
Само отделни елементи от него fish.gif
gtzvetkov
... кое нещо ви дразни най-много... - да ме правят на идиот.
Peter
Може би това, че сме се самозабравили и се мислим за господари на тази планета, за най-висшия вид тук и смятаме, че можем да се разпореждаме с всичко и всички, поради което всекидневно страдат милиони невинни от всякакви видове и раси. Как може сам да определиш себе си за "най-висш"? Ама всяко нещо, което има начало, има и край, нали така се казваше нейде wink.gif
Nothing to No One
абе мн мразя някой да почне да ми се надува, и да се прави на нещо повече от това което е
дразнят ме и тия дето мн се заяждат поради същата причина - мислят се за мн велики и се мислят за нещо повече от това което представляват happy.gif
А, и лицемерието мн го мразя, предателствата още повече,особено от приятел.
кво още мразя ... може би тези които мн завиждат,ама не благородно rolleyes.gif
emerald
Едно нещо много ми действа на нервите и то е някой покрай мен да псува на всяка втора дума, да говори цинизми с повод и без повод и да говори за другите все едно на него всичко му е ок виждате ли, а другите все са някакви смотаняци и все нещо са виновни. И изобщо не обичам хора, които правят коментари зад гърба на другите, или се преструват че харесват някого. Ох, защо ли си почвам деня с тази тема, като уж човек не трябва да се ядосва от подобни простотии. Но понякога не мога да се въздържа...
TerminalFrost
Даването на обещания, за които е ясно, че няма да бъдат изпълнени;
Простотията;
Празнословието;
Самосъжалението;
Невъзможноста да се отстоява собствената позиция;
Страхът от казването / чуването на истини;
Некомпетентноста;
Приемането и проповядването на идеи, които самият проровядващ не разбира, но го прави, защото е модерно;
Фалшивата наивност, от типа 'аз съм толкова крехка и накърнима';
selfish_girl
Погледите "от високо", надменния характер, женските лиготии от типа: две колежки се среща и почват: Оооооооо муцка, как си, сладурка,... и почват някакви гушкания, преправяния, целувки по бузите .. и те така dry.gif
Daddy`s Girl
Цитат(TerminalFrost @ Aug 23 2006, 11:26 AM) *
Даването на обещания, за които е ясно, че няма да бъдат изпълнени;
Простотията;
Празнословието;
Самосъжалението;
Невъзможноста да се отстоява собствената позиция;
Страхът от казването / чуването на истини;
Некомпетентноста;
Приемането и проповядването на идеи, които самият проровядващ не разбира, но го прави, защото е модерно;
Фалшивата наивност, от типа 'аз съм толкова крехка и накърнима';

съгласна.Добавям човешката глупост,макар че се подразбира
Kasiel
Простотията, фактът,че повечето хора се влияят твърде много от чуждото мнение за самите тях, податливостта към манипулиране, лицемерието, ограничеността (най-вече).
Megadeth
Простотията е полезна smile.gif

Мене ме дразни факта, когато някой реши да забрави да не си плати сметката, 3 поредни пъти... Все един и същ злетак.
Всичко останало, което ме дразни са комплексите на хората, те са много и различни (:
Sunshade
Дразнят ме хора, които не се опитват да поправят лошите черти в характера си, въпреки и според тях са лоши и знаят, че ги имат. А когато такива индивиди започнат да парадират с въпросните си качества... brickwall.gif
Void KD
Дразни ме, когато хората се опитват да скрият истината.
И когато говорят повече от колкото трябва, а когато дойде време за действие се крият като мишки.
А много мразя, когато някой ме предаде. Трудно прощавам предателсто, но никога не го забравям.
Gamma_ray222
Хммм мразя ужасно много неща, нооо това не е бекомпромисно а по-скоро зависи от настроението ми! Главен фактор си е то!
Ииии така... попрочетох няколко странички с мнения. Мнение - нормалното има неща които си заслужават други не чак толкова.
И сега нещо което мен ама въобще не ми харесва в днешните момичета - а главно това да парадират с килограми! Да си 170см и да тежиш 45 кила и само да ходиш и да търсиш комплименти един вид "-Оооо, колко съм дебелааа, аххх!" И разбира се примата на които говориш да каже : "-Оооо, не стига си говорила глупости много си добре." МЕГА ГЛУПАВО Е!!! А хич не се замислят за наистина пълничките хора и да.. сууупер тъпо се получава!

Извод: Който е 45 кила да не говори че е дебел!!!

Инак не харесвам крещящи хора, дребнави, правещи забележки! И хора които ме карат да ям!!! no.gif
Megadeth
^Демек си дебела и всички слаби са ти виновни?
ping_pong_bitches
Цитат(Gamma_ray222 @ May 19 2010, 03:23 PM) *
Хммм мразя ужасно много неща, нооо това не е бекомпромисно а по-скоро зависи от настроението ми! Главен фактор си е то!
Ииии така... попрочетох няколко странички с мнения. Мнение - нормалното има неща които си заслужават други не чак толкова.
И сега нещо което мен ама въобще не ми харесва в днешните момичета - а главно това да парадират с килограми! Да си 170см и да тежиш 45 кила и само да ходиш и да търсиш комплименти един вид "-Оооо, колко съм дебелааа, аххх!" И разбира се примата на които говориш да каже : "-Оооо, не стига си говорила глупости много си добре." МЕГА ГЛУПАВО Е!!! А хич не се замислят за наистина пълничките хора и да.. сууупер тъпо се получава!

Извод: Който е 45 кила да не говори че е дебел!!!

Инак не харесвам крещящи хора, дребнави, правещи забележки! И хора които ме карат да ям!!! no.gif

Това в момента не е ли очевидна дребнава забележка с отчетливо крещящ тон - колко килограма си?
Gamma_ray222
Не бре хора друга ми беше мисълта знам, че не мога да се израазявам, като нормално мислещ човек това си ми е от малка( опитвам се да го поправя!) !
Не става въпрос, че всички са ми виновни аджеба, че аз съм дебела. Това си е изцяло моя грешка. Отбелязвам, че е наистина глупаво да търсиш излишно внимание и комплименти (изпросени един вид) от разни хорица. Не, че нещо.

иии за ^ 60 кг съм зааащо? не схванах какво за бога общо има ? unsure.gif
Sile
Аз съм толкоз wink.gif
Megadeth
Замисли се, приятно им е да им правят комплименти, да ги ухажват едва ли не, съвсем в реда на нещата си е... Ако щеш и флирт, според зависи.
Void KD
Цитат(Gamma_ray222 @ May 19 2010, 03:23 PM) *
Извод: Който е 45 кила да не говори че е дебел!!!

ВЕЛИКО!!! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
TornIntoPieces
Няма перфектни хора .. един го дразни едно,а на друг това не му прави впечатление .. ,но според мен хората най-често си завиждат .. и който каже,че не завижда/л на някой .. яко ще излъже .. smile.gif
Megadeth
^Понякога си завиждам на мене, да ти кажа честно. Викам си кво ли щеше да бъде яко, ако бях на мое си място и после си се смея сам и си се кефя, че съм си аз biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Daddy`s Girl
blood, мн се харесваш,нали? laugh.gif
noel_f
Дразнят ме хора, които се вземат прекалено насериозно и имат огромни претенции за хората в своя живот. Също и такива, които се жертват много в работата си без да получават достатъчно в замяна. Или такива, които губят времето си, занимавайки се с нещо, което не харесват. И такива, които се вживяват прекалено много в отношенията с приятелите и колегите си и влагат прекалено много емоции в общуването си с тях. Изобщо колкото по с насмешка гледаш на другите, и не си позволяваш да ти въздействат, толкова по-добре.
ping_pong_bitches
Дразнят ме хора, вярващи в зодии, богове и разни такива етикети
noel_f
И мен ме дразнят такива, които вярват в религии и магии. Но не и такива, които вярват в зодии. drinks_drunk.gif Последните поне не те превръщат в параноик. suicide.gif
Slash
Човешките навици. Всички правим едно и също всеки ден, но не бива руслото да ни поглъща до степен вманиачаване. Трябва да освежаваме всеки един удобен момент - взаимоотношенията помежду ни, миговете от свободното ни време и особено когато сме сами. Винаги съм смятал, че един мъж трябва да бъде над нещата. Да приема дребните неща от ежедневието с достойнство и дори с лека арогантност. Без никакво издребняване. За жените не знам, те са цял отделен свят, и неразгадаем.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.