Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Абитуриентски балове
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6
dambov
как и къде смятате да прекарате бала си?
а пък ако вече ви е минал споделете някоя интересна случка от него

P.S. направих темата щото на мен ми предстои тази година.
Blashyrkh
Еее почакай поне нова година да мине. Има доста време - ще си изкараш добре не се коси. Обикновенно така се получава.
`Xandria`
Oчаквах някое момиче да пусне такава тема, тъй като тези около мен от сега са се размрънкали за това, че и за албуми прочетох някъде тук, въобще, какво толкова си мислите, че ще бъде? Една последна вечер с класа, има къде къде по-важни неща след това, които предстоят.
Само аз ли не се вълнувам? rolleyes.gif
MadHatter
Не, но ти си луда wub.gif Аз гледам да изуча само изкуството "Как да се предпазим от 120 пияни като мотики говеда!"
InsArtTure
Провокира ме поредната драма около абитуриенстките балове. Миналата година при мен беше следното.

30% от випуска бяха ентусиазирани да ходят в ресторанта, да се издокарат, да дадат сума ти пари, за да се покажат пред останалите, кой какво всъщност не може да си позволи.
50% трябваше да отидат, защото цялата им рода видиш ли ще ги отлъчи ако не искат да ходят. "Ама чадо, как няма да ходиш, нали всички ще са там, пък и ние колко пари сме пръснали, заминавай да ти правят прическа.
20% бяха потресени от това какво ще си помисли обществото, ако не отидат. Ау! rolleyes.gif

Та...как мислите, това абитуриентските балове, с тези измислени показности, с тия скъпи коли, дето никога няма да ги имате, с тия рокли и костюми, дето ги обличате за пръв и последен път, с тия чалага вечери,д ето и без това може да си ги направите всяка нощ, с това броене дето ти бърка в мозъка.

Струва ли си? Наистина ли ви харесва? Страх ли ви е какво ще си помислят другите, ако не отидете. Ако и на трите въпроса отговорът е не, тогава ЗАЩО, по дяволите ходите?
Pyjamka
Аз все още не съм завършила, нито в момента съм 12-ти клас, но бързам да отговоря. Поставяш темата доста субективно и погледната изключително и само през твоя ъгъл. Аз например с голямо удоволствие ще отида на бала ми!
Първо на първо, съвсем не е задължително да си облечен хипер-фамозно за бала си. Не ми трябва фандюфлелка (рокля с много волани - б.а.) за 1000лв, като мога да бъда и с класичека little black dress за 50лв. най-много (или ушита от мама, което не е невъзможно). Не е нужно да ходя на фризьор и гримьор, след като мога да се среша вкъщи и след като от 13-годишна се гримирам и смятам, че се справям доста добре. Не е нужно да ме закара скъп автомобил, след като нищо не ми преча да стигна пеша от къщи до центъра, давайки на половината град да разбере, че АЗ завършвам. Изобщо, материалната част на бала не е от никакво значение.
Много по-важно е да си сплотен с класа си и да се разбираш добре с тях, което проличава веднага и е напълно неподправено. Т.е. и от Венера да са ми донесли рокля и каляска, ако не се имам с хората от класа ми, ако споделям техните емоции и чувства, пак ще се види. Мисля, че в основата на това някои хора да не искат да присъстват на бала си, се крие точно това. Е, вярно е, че атмосферата при подготовката е доста нажежена и не е изключено да се изпокараш с всички от класа, докато измислите и приготвите всичко, но това отношение, за което аз говоря, се гради с години и трудно може да се развали от препирня на тема "с каква украса да е ресторантът, където ще празнуваме" (примерно).
Смятам, че стана вече ясно защо аз ще отида на бала си. Плюс това съм се зарекла да танцувам с всички момчета от випуска и съм решила да удържа на обещанието си. wink.gif
conguestadors
^Аз навремето въобще не отидох на моя бал. Събрахме се с приятели и си прекарах ме супер яко. А парите за официални дрехи, куверти и тн...си ги изхарчих за музика и купони.
После моите съучиници споделиха, че бала е бил много тъп и завиждат, че и те не са постъпили като мен.
scion_of_storm
На мен ми остават още 2-3 години до бал, обаче според моето скромно мнение голяма част от това си е ненужна изгъзица и може да се мине и без тази "тържественост" и тузарщина. Лично мое мнение де wink.gif
Niilo
На мен балът ми е тази година и смятам да го отпразнувам както си му е реда... все пак зачеркваме един 12 годишен период от живота си, защо да не го направим задружно всички smile.gif Емоция си е, емоция...
Ares
Аз моя ще взема да го пропусна,не ми пука какво казват роднините.Нямам намерение да се сабирам в една стая с още 500 чoвека,който нищо друго не знаят освен това да изтъкват какви пичове били,какви коли имали,колко пари дали за това и онова и тн.....

Ще се съберем няколко приятели и ще си направим купона сами.
Бал censored2.gif
Mort
Аз на моя никак не се изкефих. Какво му е хубавото когато в няква мизерна чалга дупка ме фраснаха по главата с няква метална табла. Даже безплатното уиски след това не помогна, щото някъв тромпетист циганин ми свиреше на ухото и не можех да се напия като хората. Иначе като цяло минах евтино към 120-150лв. ми излезе цялото неудоволствие. Ако можех да върна времето назад нямаше да отида вероятно.
ThE-SaMe-IdIoT
Ами още 1 година имам дотогава, но предполагам, че ще отида .. все пак само един бал ще имам .. знам ли какво ще мисля след 1 година wink.gif
Revenant
Мен пък ми беше готино на Албена, бяхме супер неофициални и просто си харчехме парите за простотии...
P.S e имаше и някои които си ги харчеха за елитни простотии...
blame
Хм,
Бая време ми остава до бала, но смея да имам доста наблюдения по въпроса.

Миналата година,когато класа на майка ми завършваше, тя го каза много хубаво - тези ученици си направиха около бала малки сватби, толкова пари и приготовления заминаха. Когато дойдоха да я взимат от вкъщи една госпожица вися 30 минути пред огледалото оглеждайки прическата си за 40лв и роклята за не знам още колко и твърдейки,че все пак нещо и имало.... пф. Беше жалко, вместо да се весели със съучениците си, където мисля,че е идеята на нещата, да се занимава с това. Панайр на суетата. И още по-тъжно ми стана когато видях няколко приятели, които през тези 5 години в гимназията все бяха 'различните', 'черните овце', 'бунтарите'... на бала си те бяха просто поредните наконтенти и издивели младежи/госпожици. И за какво цялата олелия? Хиляди убити нервни клетки за да се натровиш с голямо количество алкохол и да врътнеш 3 кючека на масите в ресторанта (което можеш да направиш всеки ден). Момент, де се връзват скъпите рокли с шишето водка в ръката и това тъй не елегантно държание? Една хубава рокля не е просто парцалка като дънки и тениска. Иди го разбери...

Лично аз смятам,че бих си отишла на бала. Защо? Ще се съглася с Пижамка. Важното е да ти е приятно с класа ти. (колкото и да не харесвам моя в не едно отоншение, има хора и емоции,които сме преживяли (и ще преживеем надявам се) ,които си заслужават и ще си останат готини спомени!)
А цялата история с роднините, тържествата, фризьорите, гримьорите и хилядите презвемки - чувствам я абсолютно ненужна. Викането е яко - мамка му, веднъж завършваш имаш пртавото поне да викаш! smile.gif
И когато ( доживея ли го) дойде време за моя бал,ако съм променила мнението си и не желая да отида - няма да отида,каквото и да кажат роднините ми, съучениците и който иска.
KingSlayer
Мда, голема набутвация са тия балове laugh.gif Много родители набутват цяла годишна заплата заради бала и после я отгладуват, ама кво да правиш, всеки иска детето да му е щасливо на бала и да се чувства поне наравно с другите wink.gif
Wolfheart
Ебати глупоста са тия балове.
Една година събират мама и тати пари, за да може детето им да се почувства за 1-2 дена гъзар.
Beerzebub
Ебати мненията изчетох... Зачеркваш 12-годишен период от живота си? Що за глупост?


Ins, опита се да погледнеш философски на нещата, но в случая не успя. К'ви са тия проценти? Това за родата ме разхили здраво... За мен, колкото и изтъркано да звучи, тия приказки за или против абитуриентските балове са просто поредният повод да демонстрирате "различното" си мислене. Мисля че няма абсолютно никаква разлика дали ще отидете или не. Фактът че пишете тук обаче ми подсказва недвусмислено, че и вие се притеснявате какво би станало ако не се наконтите и не отидете. На кого му дреме, в крайна сметка? Дали е нужно или не, колко пари да похарчи и т.н. всеки преценява сам за себе си. Стига с тия глупости за показността, все едно не вие присъща и гледате отгоре.
Slash
Приятен спомен ми е, нищо повече. smile.gif Тепърва ми предстои да натрупам още много приятни спомени, надявам се...
Wolfheart
^^Има разлика, дали ще отидем или не. Поне за някои това е уважение към училището и съучениците.
Vlad
Според мен тия всичките глупости да си със скъпата кола,костъм,рокля и т.н. сда пълни тъпотии.Кво като отидеш до шибаното даскало с няква ебахти колата като утре пак ше бръмчиш с жигулата.Или да дам стотици за костюм дето няма да облека повече за да отида в някъв ресторант дето за 100 кинта за някво мизерно меню.Аз се радвам че класа ми беше печен и 1/3 мислеха като мен.До училището стигнахме с една кола 5 човека biggrin.gif После малко пешачката до ресторанта където ми беше много смешно как всичките нагласени ученици се ръгат 2 часа да влязат.Ние пък си гледахме и си пиивахме,а после в кръчма и си отвъртяхме главите drinks_drunk.gif И си ми беше супер така
InsArtTure
Сашо, с поста си просто искаше да покажеш различно мислене.

Нищо философско няма. Питам хората, които не искат да ходят, защо все пак ще отидат. smile.gif Защото и аз това казвам-няма значение дали ще отидеш или не.

Баловете са хубаво нещо. Просто ми се ще всеки да си е този, който Е-особено в такъв важен ден.
Ataegina
"Просто ми се ще всеки да си е този, който Е"

ахаха
biggrin.gif Хората винаги са такива, каквито са... хората обичат да говорят - по-бавно отколкото мислят, за да могат да лъжат(скриват истината) по-качествено - делата са важни wink.gif
Svetyl
Мдаааа, и аз завършвам. Съгласен съм с мненията на абсолютно всички. И ще си отида на бала, не защото искам да съм наконтен (аз даже и костюм не ща), а защото колкото и да мразя класа си в повечето време, с тях съм бил 5 години, някакси трябва да има един последен ден, отбелязан като хората. На този ден малко или много се разделям с един живот и започвам друг, излизам от една безотговорна среда и започвам да търся друга... така мисля.
Друг е въпросът обаче, че няма да съм цяла нощ с класа си. Баловете май са до към 12-1 и после дискотеки. Е аз на дискотека НЯМА да отида, а ще отида на Митака (част от вас знаят за какво говоря) и ще си продължа купона. Доста хора ми казаха, че съм зле, защото видиш ли как можело да си карам бала на Митака. Е, аз ще съм след бала там.
Като обобщение мога да кажа, че човек трябва да избира с кого да прекара последният си ден като ученик, а не да се води по общото мнение. Роднини? Че животът си е мой, денят е важен, така че слабо ми дреме какво ще кажат другите когато на бала се появя с нещо друго, но не и костюм в истинския смисъл на думата. Не ми дреме какво ще кажат когато се появя по един доста ефектен начин, който още няма да споменавам. И най-малко ми дреме какво ще кажат когато след като излезем от залата, в която сме изчезна яко дим при моите други приятели.
InsArtTure
^ icon_headbang[1].gif
`Xandria`
Балът въобще не ме вълнува, в момента съм потънала в кандидат студентски вълнения и мисълта за бала заема много малко място в съзнанието ми. Разбирам как за някои е голяма вечер, но аз достатъчно добре познавам класа си, знам им кирливите ризи и добрите страни, знам кой кой е, още първата година, така че и в рокли и костюми пак ще е същото...Не отричам, че всяко момиче го блазни мисълта да се види на бала, но точно в момента ми е все едно как, къде и по какъв начин ще се проведе всичко, не съм развълнувана кой знае колко.
Относно дали ми пука мнението на еди-кой си, ами, пука ми само да я облека тази рокля, за да ме види един много близък човек, който не му остава много, и знам, че споменът ще стопли оставащото време. hmm.gif
Балът е хубаво нещо, но излишните вълнения и фантифлюшки изнервят.
MadHatter
Единствената причина, поради която някога съм се замисляла да не отивам на бала си тази година е, че знам кой ще се напие, какви поразии ще направи и как за пореден път ще си покаже кой на кого е държал и защо...А е безумно да не отида на последната вечер, с макар и противно лицемерния ми клас wub.gif Иначе бих съжалявала, че съм изпуснала сеира с дюдюкането и стриптийз по масите...
stage
Ми аз отидох заради няколкото човека, които ми бяха приятели от класа. Друг е въпроса че след като се напих и наядох се качихме в хотелската стая и гледахме филми по кабелната, докато другите се напиваха и пребиваха кат свине. Абе яко си беше smile.gif Ахах а на сутрунта отидохме да ядем банички и боза с костюмите заедно с някакви строителни работници. Като цяло -ходете и се веселете, на най-прекрасния си ден трябва да сте щастливи@!1
Rodd1ck
Цитат(stage @ Oct 9 2006, 12:41 AM) *
Ми аз отидох заради няколкото човека, които ми бяха приятели от класа.

Това е основното мисля, не вярвам, колкото и шибан да е един клас, да нямате много добри приятели в него. Моят бал не беше нищо особено, а и не дадох кой знае колко пари за него, защото според мен е безсмислено това. И пак свързано с парите.. не давайте много такива за някой скъп ресторант, за нещо еди-какво-си, просто се съберете и отпразнувайте подобаващо. smile.gif
Blashyrkh
Обективно погледнато, бала е като Нова година. Голямо усещане - огромна подготовка, нерви и вълнения - и после - просто една готина вечер. Квото и да говорите си е супер е да излезеш от джамо и да викаш със един барабан (моя случай). Има и някаква частична истниа, че някои ограничения падат. whistle.gif А нашият клас никога не си бяхме изкарвали така. Това беше първият път, когато бяхме ВСИЧКИ и то БЕЗ ДА ИМА КОНФЛИКТИ !! Бях шашнат.

Иначе ако отивате, за да покажете дрехи (костюма ми беше за 120 лв български, но ми стоеше 10 пъти по добре от половината бицианита, гучита и кучета), коли (бях с Фиат Типо 95) и някакво елитарско поведение - ще изглеждате смешни, просто си личи...

Съвет - внимавайте с такситата!!!! Винаги искайте да пуснат машината. mat.gif

И пиите по-умерено, че като се смажете в 12 изпускате много интересна част. wink.gif . Аз се напих сериозно чак към 6 сутринта и ми беше супер! drinks_drunk.gif

Отидете си на бала - ако не си изкарате добре търсете проблема в себе си, а не в класа. На мен да не ми беше мечтата на живота да ходя в Ялата и Бияд. Но си изкарах перфектно. Дано и вие сте така.
Ivita
Ако трябва да погледнем философски на нещата всяка вечер или какъвто и да е там празник е
"Голямо усещане - огромна подготовка, нерви и вълнения - и после - просто една готина вечер"
Аз на моя бал съответмо утидох и си прекарах мн разбиващо без да давам стотици за рокли и простотии, дори не бях гримирана, но това не ми попречи да си прекарам страхотно. Щом на хората им е нужно да са с скъпи рокли и костюми за да се почувстват добре-защо не,техен си проблем. Ти си се забавлявай както ти е кеф.
darga
Цитат(Svetyl @ Oct 8 2006, 04:06 PM) *
Друг е въпросът обаче, че няма да съм цяла нощ с класа си. Баловете май са до към 12-1 и после дискотеки. Е аз на дискотека НЯМА да отида, а ще отида на Митака (част от вас знаят за какво говоря) и ще си продължа купона.

Да не остана назад... Тая година завършвам,но още от сега съм го намразила тоя бал. Ще отида единствено заради момичетата от моя клас. Вярно... лигавки са, но 5 години от живота си съм прекарала с тях и въпреки че сме коренно различни, ми бяха верни и добри приятелки (пък момчетата кучета ги яли).
Единствено тръпка ще изпитам покрай създаването на роклята. Рокля през живота си никога не съм носила, но съм решила че на бала ще бъде по мой модел, точно каквато аз кажа. Тръпката ще дойде от това,че ще видя как нещо, което съм създала, се реализира.
На дискотека и аз категорично отказвам да отида. Няма никакъв възможен начин да ме накарат да дам една купчина пари за да се тикам в тясно, гадно и смърдящо помещение с още 150 човека, където гърми толкова силна музика,че и мислите си няма да чуя... да не говорим, че няма и да изтрая.
Отдавна съм намислила след 12 часа като пепеляшка да се изнеса от лудницата и да оставя всички тикви да правят каквото искат. Обаждам се на ```````` и Svetyl и отиваме на кея да пием бира. Това ще е хиляди пъти по-приятно happy.gif
emerald
Като се изключат официалните части, от които ми настръхва косата, трябва да си призная, че балът ми съвсем не мина зле. Нашият випуск бяхме решили да ходим в Охрид и за мен най-хубавата част беше пътуването и разходката из Охрид и Скопие. Езерото беше много красиво, Самуиловата крепост и църквите също. А колкото до празнуването, за мен наистина няма голямо значение. Че аз и РД не си празнувам, а приготовленията около подобен бал са ми абсолютно безумие, там с дрехи, бижута и всякакви подобни простотии. Все едно кой знае какво ще става.
Сестра ми сега ще има бал, така че имам наблюдения върху баловете и от друга гледна точка, като се има напредвид, че със сестра ми сме много различни, а и нея съвсем я е ударило на лудост. Май смята да използва повода да си осъществи някои прищевки като лещи за очи например smile.gif.
Всъщност мисълта ми беше, че едно такова събитие означава нещо различно за всеки, но е хубаво да се изпразнува. Все пак е един спомен.
Rodd1ck
Да добавя само.. не ходете на Слънчев Бряг! huh.gif
Demiurg
А защо вс еоще поддържате идеята, че "Балът" трябва да е "наконтени и напудрени - в ресторант" ???
Не може ли да ползвате парите, които родата е склонна да даде, за да идете на някое място, на което не можете всеки ден да си позволите ???
? Малта ? Италия ? Гърция ??? Египет, ако щете ??!!? Това са неща, които няма да видите всеки ден, за разлика от ресторанти и пияни, добре облечени свине !
Аз на моя бал ходих на концерт в Унгария. Металика и Мегадет icon_headbang[1].gif !!!! 1994 г !!! icon_headbang[1].gif
Изпълних си една детска мечта, и то на нужната възраст ! Щях да умра на стадиона, първо- от смачкване, после - от кеф !!!! Тоя концерт го помня почти песен по песен... А вие ще помните кой къде е повърнал, и коя къде се е съблякла... suicide.gif Айде нема смисъл !!!!
Направете нещо смислено ! Пиенето няма да избяга ! smile.gif
SepulTeraHead
Цитат(`Xandria` @ Oct 6 2006, 07:35 PM) *
Само аз ли не се вълнувам? rolleyes.gif

Ние се вълнуваме да те видим у рокля ;)
Niilo
^ Защото е бал. Не излизане с приятели, не пианска вечер, не екскурзия до морето - това е БАЛ! И мисля, че въпросното мероприятие си има някакъв конкретен формат.

"Сума ти приготовления, вълнуване, пари за това и онова и после какво - една нощ и край?"... ми, какво друго? Като дойде някоя банда в България се вълнуваме, кефиме се, ходихме да си взимаме билети, после пътуваме до града, където се провежда концерта (освен ако не ни е в града), харчим пари за това и онова и после какво... час и половина и край. На кой му пука? Нали е важно изживяването и емоцията - защото не се случва всеки ден.

Не знам в какви отношения сте с вашите класове, а щом не са добри - не ми и пука особено, защото проблемът си е във вас. С моите съученици се разбирам перфектно въпреки, че всички сме адски различни. А ако и на 18 години ви се играе на 'аз съм метъл, вие сте тъпаци', по-добре ще е да повторите отново гимназията, а?
И отивам на въпросния бал, за да се почувстваме като големи хора. Костюми, автомобили, хотел и ресторант - добре дошъл, живот. Какво ти пука, че други ден ще ходиш да си търсиш работа или нещо подобно... сбогуваш се с безгрижния си живот бе, ебати. Сбогуваш се и с формалните отношения с тия хора, с които си учил до сега - и ако не ги уважиш, че са ти търпяли простотиите и различията сума ти години, си пълен тъпанар. Лично за мен неявяването на бал си е някаква странна и неразбираема демонстрация... на кръчме можеш да отидеш всеки ден, да се събереш с приятели също.
А тази показност с автомобилите и скъпите автомобили никак не е задължителна... всеки според възможностите си. Добрият външен вид и облекло не струват пари - те изискват вкус. Нямаш ли го, и хилядарка няма да те оправи...

Ако щете ходете - на мен ще ми е интересно да видя всичките тия хора, които с години съм виждал по дънки, потници и тениски, да дойдат в 5 звезден хотел с костюми и рокли. Шоу smile.gif

Айде със здраве.
noel_f
Нашият бал ще бъде в Слънчев бряг, в някакъв хотел Планета. Тук просто нямало ресторант, който може да побере 7 паралелки, колкото сме ние. Струва ми се глупаво обаче задължително 7-те класа да сме заедно. Или просто учителите налагат тази традиция, за да могат и те да присъстват devil.gif .
gadniq-spamer
Пф,аз също тая година завършвам и ще видя какво ще решим с компанията,пък ако отидем,ще е за час два,просто класната ми е супер човек,и няма как да не я видя ,след това ще се махнем и ще си правим истинския купон на друго място. drinks_drunk.gif smile.gif
Ludnichar
Чудесно мнение Niilo, макар и писано преди година и кусур...


Моя бал беше на Боровец, 3 вечери, като на самата вечер на бала ставах на 19! И си прекарах страхотно! Прекарах достатъчно време с класа си, а после към 1-2 като почнаха вече гадната чалга се качихме с част от хората в моята стая и надухме каквато музика трябва на уретбата за да отпразнуваме и моя РД!
Aggressive Perfector
Макар, че балът ми е след няколко години, и аз ще изкажа мнение...

За мен лично няма смисъл да се ходи по такива работи. Досега не съм хорил на събиранията на класа, не смятам и да го правя. Ако искам да се налея, ше се събера там с двама-тримата си приятели и ще се налея (или още по-добре - ще се налея сам). Без чалга, без Дебелия, без курвичките, дето се правят на важни и без всичките му там веселби и снимки и т.н. Лично мнение.
noel_f
И аз съм за това да си прекарваш яко само с 2-3 приятели, на събиране на класа отидох за 2-ри път вчера от 5 години, но пък точно на бала не е хубаво да се делиш, според мен. А и е весело с целия випуск, повече хора има, забавно е. Плюс това вече завършваш и се разделяш с тези хора и е хубаво като за последно да се съберете всички. smile.gif
Pyjamka
Препрочетох цялата тема и искам да пиша.
Тази година завършвам. Усещам, че нещата се стоварват с все по-голяма сила върху раменете ми: сертификати, матури, изпити... След 1 час ще отида на последното коледно празненство с класа си. И просто усещам, че емоцията се засилва с всяка минута! А на завършването? Kакво като кувертът ми струва 100лв. Ще ги дам. За да бъда с тези хора. И за тази вечер, коледната, също съм платила добре. За да бъда с тези хора.
А каквото и да говорите, че не си заслужавал балът - не е така. Стига обаче уважението, привързаността и добротата да ги има.
sgoh
Цитат(Aggressive Perfector @ Dec 22 2007, 04:52 PM) *
или още по-добре - ще се налея сам

suicide.gif
melhaer
е те то моя бал беше преди 10 години бе!

ама направих така:

1. дрехите: преправихме един костюм на дядо ми и взех обувки от реквизита на театъра, едиснтвеното, което си купих е риза, защото обичам да нося раирани ризи...а, взех си и колан за панталон.

2. колата с която бях беше малко фиаъче с 2 врати. старо...

3. куверта ни беше 6 лева...целият випуск отиде на маорето на Дружба, а ние останахме в Плеен да ге...бала беше в младежкия дом и имаше и други калсове от др училища дето празнуваха там...тъпо общо взето - хубавото беше, че на живо свиреха Роуд Крю - банда от младежките ми години, които забиха Alice in chains, korn, rage against, pearl jam...и свириха товаи на бала ми, ама се кефехме аз и още няколко чвека от моя клас...другите се кефеха на някви кючеци, през 97-а мисля, че думата чалга не беше толкова популярна...

а отидох на бала, за да бъда с прияелите си, защото от бившия ми клас и досега са 2-3-ма от най-близките ми хора на света...
MadHatter
Който казва, че балът няма смисъл, просто...у лево! В моментите, в които съм била с отвратителни отношения с хората от класа ми, съм мислела така, но бала, изпращането и въобще всяка минута, която прекарахме заедно последната година, не бих заменила за нищо. Най-малкото, че виждах хората, които мислех за тотални галоши, като съвсем нормални и приятни хора, с които можеш да си изкараш чудесно, да си говориш за всичко и да се разберете. Затова...не се претупват тия моменти, защото един ден човек съжалява, че не са били повече.
Rodd1ck
Цитат(MadHatter @ Dec 22 2007, 07:39 PM) *
Най-малкото, че виждах хората, които мислех за тотални галоши, като съвсем нормални и приятни хора, с които можеш да си изкараш чудесно, да си говориш за всичко и да се разберете.



Това е вече друг проблем..
gadniq-spamer
На баловете не им е хубавото ,че все има някои отворко или някоя пикла от випуска,който/която ще ти развали кефа.Най-хубаво е с приятели! drinks_drunk.gif
Aggressive Perfector
Добре бе, баси, кво толкова отдавате значение на завършването?! Има къде по-важни неща от това с какви чувства ще се разделиш със съучениците си, повечето от които ще срещаш веднъж на няколко години... И кво - завършваш даскало. Голям праз. После ще отидеш в университет, там ще се запознаеш с други хора, с които също ще се разделиш като завършиш. Няма смисъл да отдаваш толкова много емоции на хора, които реално не значат нищо за теб.

П.С.
Цитат(sgoh @ Dec 22 2007, 06:31 PM) *
Цитат(Aggressive Perfector @ Dec 22 2007, 04:52 PM) *
или още по-добре - ще се налея сам

suicide.gif

Пробвай, много е яко... wine.gif
rose_of_death
бала ми беше миналата година. честно казано аз имах желание да се издокарам.това се случва веднъж в живота но имаше доста хора от класа ми които се иэхвърлиха с рокли за по 1000лв, в което няма нищо лошл стига да не парадираш с това.разбира се имахме и двама бунтари които не искаха да идват.гадното беше че след ресторанта отидохме в чалготека suicide.gif .но като цяло си изкарах добре и не съжалявам че отидох и съветвам на които им предстои бал да отидат.няма да имат втора такава възможност.
noel_f
Ако не станат, примерно, политици... или милионери и им се налага да ходят редовно на такива събития. tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.