Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Коледа!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4
_TNT_
Цитат(onnellinen @ Jan 2 2009, 06:51 PM) *
Разбира се, в демократична република с официална религия източноправославно християнство, членка на ЕС и известна с толерантността си към други етноси и вероизповедания трябва да се бъзикаш точно с Исус Христос... А покрай него с държавата, с Конституцията на държавата, с религията изобщо, с християнството в частност, с Всеобщата декларация за правата на човека, с всички заблудени християни, които случайно пишат тук.
Защо не пробваш друг път колаж с Мохамед, легнал върху персийски килим?

И къде пише с какво може и с какво не може да се бъзикаш?
scion_of_storm
Цитат(onnellinen @ Jan 2 2009, 06:51 PM) *
Разбира се, в демократична република с официална религия източноправославно християнство, членка на ЕС и известна с толерантността си към други етноси и вероизповедания трябва да се бъзикаш точно с Исус Христос... А покрай него с държавата, с Конституцията на държавата, с религията изобщо, с християнството в частност, с Всеобщата декларация за правата на човека, с всички заблудени християни, които случайно пишат тук.
Защо не пробваш друг път колаж с Мохамед, легнал върху персийски килим?

Защото християните са шматки. Религиозността им не може да стъпи и на несъществуващия шести пръст на тюрбаните, затова. Онези са фанатици отвъд допустимото, но в същото време затова са и толкова силни и правят такива дивотии.

ВСЕОБЩАТА ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА ПРАВАТА НА ЧОВЕК

о, ужас. Тази декларация ако се потъпква само с една карикатура - ти самата във форума да не би да не си я нарушавала вече?

Или аз?

Или той и тя, и те?

Всеки си има слабото място, където като разчовъркват става кофти. Лошото е, че другите хич не ги ебе, затова няма какво да се шашкотиш особено wink.gif Ако пък си достатъчно вярваща просто ще заебеш тая гавра и няма да й обръщаш внимание. Стига толкова пуританщини и простотии. (да, грозно и оскърбително е, знам).

Наско, МЕТХУЛЪЗ! ъф стийл сме собрани тук, ти какво очакваше...Пък и нали има хейтъри на оупънмайндед пичовете тук, нима бива тъй?
Aggressive Perfector
Цитат(scion_of_storm @ Jan 3 2009, 12:02 PM) *
ВСЕОБЩАТА ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА

Купчина лайна.
onnellinen
Не се шашкам, но все пак, ако някой направи същото с Мохамед в ОАЕ, го чака заравяне до шията и смазване на главата с камъни, нали smile.gif
Разбирам колажът да беше с папата (сегашния, не бившия - вечна му памет), с някой от свещениците, дето блудстват с дечица, с някой деградирал 'представител на връзката между бога и човека'. Защо точно с Христос?
Кой е казал, че не съм нарушила декларацията? Само че аз не се ебавам с други религии - защото не ги разбирам. Много ме съмнява пичът горе да разбира християнството. И само на мен ли ми се струва, че след тази декларация дискриминацията по религиозни причини се е скатала някъде, но за сметка на това явните (и обикновено безсмислени) ебавки с религията са се разпространили страшно?
А най-шибаното е, че религиозният Х не само че е изташачен от нерелигиозния У, но и няма как да му отвърне.

Ta' Zhal, цитата къде трябва да го наместим в картинката?
Blashyrkh
Нова година, нов бисер от onnellinen!

wub.gif
Ta' Zhal
^ Мисълта ми, онче, беше, че ако съм новорегистриран потребител и първият ми пост е: "Мразя чалгари, емота, шибани фешъни, турци и цигани, сриващи държавната икономия!!!", ще го отнеса. Ще има някаква критика, изказана към мен, или някаква негативна реакция. От друга страна, ако съм абидос или блъд (принципно и двамата ги уважавам много, за протокола) мога да си говоря такива неща за религията. Нужно ли е да търся постове на тези хора, за да покажа, например, как всеки има право на лично мнение, що се отнася до музиката, но личните му убеждения могат да бъдат накърнявани, що се отнася до религията? Или че трябва да се подхожда толерантно към хомосексуални, но може да се проявява липса на всякаква съобразителност/ акъл, слагайки изображения като обсъжданото в тема, която е направена, за да си честитят хората празник? Разбирам да е в тема за религията(тогава пак ще е тъпо, но поне малко по- намясто), но в тема, коят се казва "<3 Коледа"? Тааа, беше ми странно и така.
abydos
onnellinen
Ta' Zhal, благодаря.
abydos blink.gif
Христос (според Библията) е ходил по вода много преди да измислят тия... неща, от които скача smile.gif Мнението ми за чудесата в Библията ще го спестя засега smile.gif
abydos
Еми да де. Ходи по вода и като реши да скача - пльос. Това си е доста хитър бъзик даже. Ако не си личи от гиф-а, това е точно Исус дето скача.
Както и It's Jesus lol снимките като тази:
http://msp174.photobucket.com/albums/w103/...l-jesus-brb.jpg
Goatesque
Кур за всички юдео-християнски празници!
prayer4eto
^ Колко кила мускули има в един мозък? rolleyes.gif
pa®tci
Сък ит бе, Коледа майниякс. Лонг лив Дедо Мраз!
Bango
Мчи то само заради подаръците има смисъл.
krava_v_kosmosa
Ако Judas не благоволят на стъпят на родна земя, Chuck Norris най-тържествено ще забрани празнуването на Коледа. sleep.gif
Elf_s_karirana_riza
Въпреки че по-атеист от това не мога да бъда, Коледата си я обичам... зная комерсиализирана е, но пък Коледа в къщи, със семейството, повод поне за един ден да не хвърчим наляво-надясно, да си обърнем внимание на близките, макар и за да изгледаме за милионен път тъпите коледни филмчета заедно... Обичам Коледа, обичам елхата, и на Мама баницата при все че въобще не е вкусна...
Volt Thrower
Коледа рулз metal.gif

^ +1
shogot
Предварително пожелавам на всеки от този форум светли празнични нощи, много късмет, успехи, щастие, любов и малко тревоги... съвсем малко, колкото за цвят! Бъдете весели и продължавайте да пишете тук. Всички ние сме едно малко общество и аз съм щастлив да бъда част от него.
ZerraX
abraxas
Volt Thrower
^Мноо си хард, брат metal.gif
Sile
Цитат(shogot @ Dec 24 2010, 11:49 AM) *
Предварително пожелавам на всеки от този форум светли празнични нощи, много късмет, успехи, щастие, любов и малко тревоги... съвсем малко, колкото за цвят! Бъдете весели и продължавайте да пишете тук. Всички ние сме едно малко общество и аз съм щастлив да бъда част от него.

Благодаря! Весела Коледа! Кофти, че след нея тревогите се усилват.
Твоя кошмар
http://www.youtube.com/watch?v=02DFoiUZHL8
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.