Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви мъже/жени харесвате?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
noel_f
Какви качества трябва да притежава един човек от противоположния пол, за да привлече вниманието ви? Външният вид има ли значение или е по-важен характера на човека? Ако има значение опишете как точно трябва да изглежда той/тя.

Аз лично най-много държа на това да е интелигентен и да се интересува от много неща, а и също да бъде човек с характер, да е решителен, самостоятелен( да разчита за всичко най-вече на себе си), отговорен и мил, а напоследък са започнали да ме привличат и по-артистичните мъже, които се интересуват от изкуство, от хубава музика.

Външния вид имаше голямо значение доскоро, но сега вече - не. И все пак е добре да е с черна коса и кафяви или черни очи, да не е с много кръгло лице и просто да има излъчване.
SteamOfBlood
Мисля,че имаше няк'ва подобна тема... hmm.gif
Kingol
Мисля, че другото беше нещо подобно на "Какви комбинации на обличане...". Май се бъркам unsure.gif
scion_of_storm
Май на Петя темата се припокрива с това, но както и да е, малко са различни като че ли. Харесвам в никакъв случай надменни, по възможност с дълга коса- колкото по-дълга и по-тъмна, толкова по-добре wub.gif По-принцип момичета със стройни фигури, но не почти анорексички баси, са много привлекателни (кхъ поне за мен де)и предпочитам такива. За характер горе-долу ми е все едно, ако е труден, ще си в постоянна битка с нея хъхъ devil.gif , но по-принцип мразя лицемерни, егоистични и злобни хора. Горе-долу е това май...
silent scream
ами попринцип предпочитам високи,с тъмни очи,тъмна коса[няма значение дълга или къса],да не е некво дебело ама не и бухенвалски манекен,да ме разбира,уважава...да може да спори с мен ^^
не може да се определи точно какъв да е...
SteamOfBlood
Ами....
Коса:Гарлово черно....(но и на Магито става)
Размери на гъза:Абе не ги обичам дебели wink.gif
Размери на тялото:Същото
Височина:Квото дойде laugh.gif
Очи:Черни (но и на Магито стават....btw...те кви са ти кафеви нали ?? )
Нагласа на вкуса на музика:Метъл разбира се!
Дрехи:Има едни много яки черни как да ги нарека...панталони laugh.gif които седят много яко на момиче wink.gif ...
Ами общо взето това е!
Niilo
Който казва, че външния вид няма значение... или много лъже, или просто няма голям избор smile.gif
Падал съм си по най-разнообразни момичета, като една с друга нямат нищо общо. Важното е да я има химията и да ти е приятно с човека, а 'моделите' са си някакво абсолютно чесане на езици.
Svetyl
Абе, имах някви идеали преди време. Ама сегашната ми приятелка е толкова далече от тях. И въпреки това съм доволен, че изкарахме 6 месеца (много е за мен, не ми се смейте). Въпросът е да те кефи. А колкото до това за музикалния стил. Не мога да си кривя душата, винаги е по- добре да споделяме музикални интереси, но ако пък слушаме различни неща, това не е хубаво да е пречка. Външният вид е важен, разбира се, но характера също. Мразя т. нар. "барбита".
Общо взето изискванията са минимални- да може да мисли, да говори, да се усмихва, да бъде себе си накратко.
conguestadors
^...И ДА ИМА ГОЛЕМИ ЦИЦИ ph34r.gif
Svetyl
^Добре де, добре smile.gif ph34r.gif
InsArtTure
Какви жени харесвам... красиви.
Какви жени харесвам отвътре....истински, благородни, умни, претенциозни и "усещащи". Това последното си е моя лична претенция и термин, твърде труден за разбиране.

Мъже....в смисъл пишете и за другия пол, тоест за вашия си. Важно е какви предпочитания имате към него, защото те в крайна сметка са предпочитания към вас самите. smile.gif

Та мъже...истински, благородни, умни, претенциозни, усещащи и способни.

Давам глас за равенство между половете.



Ни wub.gif
Vermic
Ми ако си падаме по мъже. mellow.gif



Майтап бе да не си помислите нещо приятелка си имам ей . laugh.gif biggrin.gif
conguestadors
Цитат(Niilo @ Jan 1 2007, 11:03 PM) *
Който казва, че външния вид няма значение... или много лъже, или просто няма голям избор smile.gif
Падал съм си по най-разнообразни момичета, като една с друга нямат нищо общо. Важното е да я има химията и да ти е приятно с човека, а 'моделите' са си някакво абсолютно чесане на езици.

+1
Ivita
Както казахте квото дойде, щом те кефи, но по принцип имам някакви си идеали. Музиката съответно, от нея почват и другите неща, хипарски виждания за света, мотори, интелигентен и най-забавното е че го намерих дори без да съм го търсила и си се обичаме сега. biggrin.gif
Rodd1ck
Симпатична, интересна и най-важното да мога да си говоря с нея, а дори и мълчанието заедно да е приятно. wub.gif
comnetbg
Хахаха Хубави Момичета laugh.gif
sepulturatr
Цитат(Niilo @ Jan 1 2007, 11:03 PM) *
Падал съм си по най-разнообразни момичета, като една с друга нямат нищо общо.

Ти не беше ли обратен ?

Иначе секви, колкото са по-големи точилки толкова по добре laugh.gif
Wolfheart
Човек с идеалните характеристики може да те разочарвова, както и такъв без идеалните, така че си заврете идеалите у гъзо
Randall Flag
Цитат(noel_f @ Jan 1 2007, 09:44 PM) *
Какви качества трябва да притежава един човек от противоположния пол, за да привлече вниманието ви? Външният вид има ли значение или е по-важен характера на човека? Ако има значение опишете как точно трябва да изглежда той/тя.

Аз лично най-много държа на това да е интелигентен и да се интересува от много неща, а и също да бъде човек с характер, да е решителен, самостоятелен( да разчита за всичко най-вече на себе си), отговорен и мил, а напоследък са започнали да ме привличат и по-артистичните мъже, които се интересуват от изкуство, от хубава музика.

Външния вид имаше голямо значение доскоро, но сега вече - не. И все пак е добре да е с черна коса и кафяви или черни очи, да не е с много кръгло лице и просто да има излъчване.

Мъжът който описваш и който притежава всички от по горе изброените качества много ми напомня на герой от една супер книга на Стивън Кинг.....'Сблъсък'. Името на героя е
Randall Flag


biggrin.gif
Wolfheart
^А сега кажи, че ти си негов двойник bowdown.gif
Randall Flag
ако кажа ДА ще прозвучи като флирт с авторката на темата.Но не казвам и НЕ!

biggrin.gif
faster
Ами най-важен е характера и затова ще започна с него:
- важно е чувството за хумор
- да се занимава със стойностни неща
- да уважава околните, да се държи добре с тях и да им помага
- да бъде честен и общителен
- да не лъже за важните неща
- да харесва музика, която ми харесва или би ми харесала

Физически характеристики:
- да е висок поне 1.70
- да има хубава усмивка и открито лице (най-вече очите)
- дългата коса е бонус laugh.gif


Общо взето това е
noel_f
Да, трябва да е от 1.70-1.72 до 1.80 най-много, понеже аз съм 1.64 и над 1.80 не върви някяк си... rolleyes.gif
InsArtTure
Цитат
Абе, имах някви идеали преди време. Ама сегашната ми приятелка е толкова далече от тях. И въпреки това съм доволен, че изкарахме 6 месеца (много е за мен, не ми се смейте). Въпросът е да те кефи. А колкото до това за музикалния стил. Не мога да си кривя душата, винаги е по- добре да споделяме музикални интереси, но ако пък слушаме различни неща, това не е хубаво да е пречка. Външният вид е важен, разбира се, но характера също. Мразя т. нар. "барбита".

Светльо, реших все пак да те коментирам. Доста повърхностен тип си. Не те ли е срам да кажеш за приятелката си, че си доволен, че сте ИЗКАРАЛИ 6 месеца. Това ли е целта бе ебати?! Да изкарваш с някого? Тя била далече от идеала ти, ама и така става laugh.gif Ебати, чудо е, че е с тебе-или е същата плоска паница? И какво й казваш? "Радвам се че изкарахме толкова време"

Извинявай за личната нападка, но подобна тъпотия трябва да се изкоменттира.
noel_f
Цитат(Randall Flag @ Jan 3 2007, 06:03 PM) *
ако кажа ДА ще прозвучи като флирт с авторката на темата.Но не казвам и НЕ!

biggrin.gif

Няма, спокойно. Ти все пак си почти, колкото баща ми на години, така че няма опасност да помислим, че е флирт. biggrin.gif
InsArtTure
Всъщност точно затова биха помислили.
blame
Или харесваш човека, или не. Точка.
А ако не можеш да обясниш, защо го харесваш, значи го обичаш.

Пък това понякога се постига с времето. Подробности.

За външния вид и душевността - те имат не малка връзка. Понякога харесвайки душевността започваш да намираш и все по-хубави неща в обвивката. Но да, външния вид има значение.
Niilo
^ bowdown.gif
KingSlayer
Аз пък обичат черни жени icon_headbang[1].gif
Randall Flag
Цитат(noel_f @ Jan 3 2007, 09:35 PM) *
Цитат(Randall Flag @ Jan 3 2007, 06:03 PM) *
ако кажа ДА ще прозвучи като флирт с авторката на темата.Но не казвам и НЕ!

biggrin.gif
Няма, спокойно. Ти все пак си почти, колкото баща ми на години, така че няма опасност да помислим, че е флирт. biggrin.gif

mad.gif Ей,аз съм само на 35!!! Обаче съм 190.см висок, така че дори и да е флирт явно не си допадаме!
openwidehug.gif
noel_f
Ами, той е на 38.Но, наистина, и аз мисля, че не си допадаме. Изобщо даже no.gif
Wolfheart
^Харесвам момичета с характер. Доста даже wub.gif openwidehug.gif
Randall Flag
Цитат(noel_f @ Jan 4 2007, 10:16 AM) *
Ами, той е на 38.Но, наистина, и аз мисля, че не си допадаме. Изобщо даже no.gif

Да,след като не харесваш много високи мъже sad.gif Трябва обаче да вметна че няма жена която да може да устои на Randall Flag openwidehug.gif
Niilo
Чакай сега, аз мислех че темата е пуснаха с друга цел, а не запознанство happy.gif
noel_f
Цитат(Wolfheart @ Jan 4 2007, 10:24 AM) *
^Харесвам момичета с характер. Доста даже wub.gif openwidehug.gif

laugh.gif Така ли? biggrin.gif happy.gif
scion_of_storm
Метъл уърлд- новият сайт за запознанства laugh.gif icon_headbang[1].gif
comnetbg
^ десет от мен smile.gif ахах то верно стана мазало тука... brickwall.gif
Niilo
В такъв случай аз взимам noel_f и считаме темата за приключена wub.gif
Жа я любим под звуците на Dark Tranquillity icon_headbang[1].gif
Beerzebub
Цитат(noel_f @ Jan 3 2007, 08:52 PM) *
над 1.80 не върви някяк си... rolleyes.gif

sad.gif
scion_of_storm
Сърцето на адаша беше разбито ;( no.gif
noel_f
Цитат(Beerzebub @ Jan 4 2007, 10:12 PM) *
Цитат(noel_f @ Jan 3 2007, 08:52 PM) *

над 1.80 не върви някяк си... rolleyes.gif

sad.gif

Защооо, ти колко си?
Wolfheart
то и аз се надявах, ама 2 cm exceeded crying.gif
Beerzebub
^^ 1.79 tongue.gif
noel_f
E 2 см не е толкова фатално, можем да направим компромис biggrin.gif
KingSlayer
Егати метълските любовчии icon_headbang[1].gif laugh.gif
conguestadors
Аз съм 1.84 ставам ли??? boxed.gif unsure.gif huh.gif
SteamOfBlood
Noel_f Ами то аз пък съм 165/69? Аз въобще да се меся ли или да не се надявам... ? laugh.gif То тука стана наистина като някакъв форум за запознанства thumbdown.gif boxed.gif
noel_f
Ами вие го правите такъв, както виждаш. Отговаряйте си по темата и няма да се превръща във форум за запознанства smile.gif
KingSlayer
^Да бе! Точно обратното icon_headbang[1].gif
Аз са кат напиша, че съм 172 естествено руса с мерки 98/59/87 и гледай как нема да се запознаваме laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Slash
Добре де, ще напиша едно искрено мнение а ла InsArtTure...


Харесвам жени, които ме карат да се чувствам свежо, чрез женственост, изтъкана във всеки жест, непринудена и ненатрапчива красота, чаровна капризност, знание, кога да усеща малките неща, кога да говори и кога да замълчи, и разбира се да бъде себе си.

Когато си мъж не се изискват чак толкова много качества за да се харесаш на една жена. Природа! Но има няколко наистина важни:

1. Да си над нещата.
2. Да не човъркаш едно нещо до безкрай, да откриваш нови опции в мисленето си и да не затъпяваш в стагнация. Да изненадваш обекта си на интерес всеки ден с нещо ново, без да изглежда натрапчиво.
3. Да си сръчен в нещо.
4. Да даваш свобода, за да можеш да си правиш изводите.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.