Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Дет метъл
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Twilightfall
^ хах, то всъщност е един човек, който свири всички инструменти. Добро е, верно.

2+2=0
Моя грешка за Quo Vadis. Иначе и поляците стават за слушане, ако някой се чуди.

Иначе новият Malevolent на амнайсто слушане вече все повече ме плаши. Никога не са ми били от най-слушаните, обаче нещата, които вършат в настоящия състав, вярно са впечатляващи. Даже започнах преговор на старите неща. Само от Warkult имам някакви спомени, а предпоследния определено не ми хареса толкова. В общи линии, не очаквах толкова яко да свирят.

http://www.myspace.com/cephaliccarnage
А тия отрепки са пуснали новия албум на стрийм и вече плъзна из тракерите.
MetallicaAntiFan
Cephalic-a са направили албум чудовище!
Twilightfall
Beneath тhe Massacre - Maree Noire EP

Ето го, бе!
Ако си го пусна, ще закъснея... ;Д Дано да си заслужава.
MetallicaAntiFan
Заслужава си, приятелю!
Beyond the Grave
Цитат(Twilightfall @ Aug 30 2010, 08:01 AM) *
Beneath тhe Massacre - Maree Noire EP

Ето го, бе!
Ако си го пусна, ще закъснея... ;Д Дано да си заслужава.

Все по-силни стават тия добичета. Одобрявам!
MetallicaAntiFan
Айде да раздвижа малко темата.
Французите Diluvian са изкарали страшен албум, а пъй Suffokate е средна работа. Има супер бруталните моменти за куфеене, но се изчерпва само с това, за съжаление.
2+2=0
Новият Houwitser е силен.
MetallicaAntiFan
Много. Направо ме изкъртва, особено когато забавят темпото.
S.I.N.
Нито една дума за ''Under The Hammer Of Destruction'' ?
MetallicaAntiFan
Това пък какво е? Името ми е познато rolleyes.gif

Хаха, гледам по-нагоре една обложка и се чудя къде съм чувал името на албума laugh.gif

Не съм чул 'Under The Hammer Of Destruction'', но нали затова си тук - сподели мнение drinks_drunk.gif
S.I.N.
С голямо нетърпение чаквах това албумище. То и няма как иначе, когато ''Merciless Insane Death'' беше много обещаващо. Очакванията ми се потвърдиха. По-доволен съм, отколкото очаквах. Bastard Priest не свирят нещо, което да не е правено преди. За сметка на това обаче, свирят нещо, което 90% от бандите в момента не могат, а останалите просто не го правят толкова добре smile.gif Дет албума на 2010 година, без да се замислям.
Сега гледам, че все още няма коментари за Tombstones excl.gif
shogot
Дет албумът на 2010?! Че е як - як е. Че е груб, олдскуул и мръснишки - да. Но чак такова превъзнасяне...
S.I.N.
До момента все още не е излязло нещо, което да може да се сравни с него. Така трябва да звучи този стил. Разбира се, все още има време да бъде изместен от първото място, но трябва да излезе нещо много, ама много добро.
Едит: Силно препоръчително е демото на Disma (единственото им издание до момента) от 2009 година - The Vault Of Membros се казва. Много силна работа. Пък и може да се има доверие на хора, замесени в банди като Incantation, Assuck, Goreaphobia и Funebrarum примерно smile.gif
sharon
Новият Evocation е добър, много, много добър. На места някак по-директен от "Dead Calm Chaos", с който като че ли все още се ориентираха след страхотния дебют, но "Apocalyptic" просто ги смачква с цялостна атмосфера и безкомпромисно свирене. Чудно са го подкарали, става все по-интересно какво ще ни предложат занапред.

link
S.I.N.

excl.gif
MetallicaAntiFan
Бахти! Evocation-и, Autopsy-та, нов Flesh Consumed... един ден да не седне човек на компа и всичко се струпва изведнъж, ебаси кефа!
2+2=0
И Facebreaker с горните, който не ги знае, да провери.
MetallicaAntiFan
^Тъкмо ги изтеглих. Някакви отзиви от твоя страна?

Новия Hail Of Bullets е задължителен! Поздрав с Tokyo Napalm Holocaust beer.gif
2+2=0
Цитат(MetallicaAntiFan @ Sep 22 2010, 01:36 PM) *
^Тъкмо ги изтеглих. Някакви отзиви от твоя страна?

Шведски. Дет.
Twilightfall
Цитат(MetallicaAntiFan @ Sep 22 2010, 01:36 PM) *
Новия Hail Of Bullets е задължителен! Поздрав с Tokyo Napalm Holocaust beer.gif

Добре, че ме подсети, бях забравил, че ще излиза.

Strategy ov Attrition.
S.I.N.
Силно се надявам, че проблема с новия Hail Of Bullets е в мен. В противен случай, разочарованията (поне за моя милост) за тази година ще станат много. Утре ще го слушам пак unsure.gif .
Discipline
Hail of Bullets-a ми хареса доста на мен. Чух го два пъти и ми се стори доволно стабилен, а бавните части направо смазват.
lodborg
Hail of Bullets-ът цепи отвсякъде!! icon_headbang[1].gif За сметка на това малко съм разочарован от новия Flesh Consumed. "Mutilate, Eviscerate, Decapitate" беше един от най-добрите дет дебюти, които съм чувал в последните години, така че очаквах доста повече от това, което получавам от новия. Ще се слуша още, разбира се, за да си оформя окончателно мнение.
S.I.N.
Само на мен ли не ми хареса много? Май бях завишил много очакванията ;d
MetallicaAntiFan
За мен е доволно добър - страшни рифове, атмосфера, жестока концепция... Много зрял албум, като цяло.

Ще се натъкми в моето годишно топ 10.
denitsaa
suicide.gif laugh.gif laugh.gif
Ghost
Цитат(lodborg @ Sep 24 2010, 12:29 AM) *
Hail of Bullets-ът цепи отвсякъде!! icon_headbang[1].gif

Страшен! metal.gif Холандската школа си е голяма.
Beyond the Grave
На Putrefied Beauty новото демо гази. Да не повярваш, че са само жени.
Глист
Crucifyre metal.gif
2+2=0
^ И Stench.

Австралийските Anno Domini също, нищо че не са чист дет. На някоя група ми напомнят, обаче не се сещам коя.
MetallicaAntiFan
Какво ново, напоследък? Има доста, но определено си струва да се отдели време за французите Human Parasite, както и Offending. Също и Force Fed Human Shit, Malevolent Creation, а покрай тях и Upon Infliction. Daath, макар да намирисвам и доста други влияния в страни от дета. Kevin Talley обаче отново показва умения зад барабаните! От Холандия (ако вече не сте споменали) Severe Torture и Houwitser - много силни албуми. Иначе съм решил по-обстойно да преслушам новия Leng Tch'e. Пропускам неща, но в момента това ми идва на ум.

Сега си спомних за едни белгийци, брутален дет метъл, наричащи себе си Serial Butcher. Слушах ги преди няколко месеца и останах с доста приятно впечатление.
skrotuma
Цитат(MetallicaAntiFan @ Oct 26 2010, 06:51 PM) *
Също и Force Fed Human Shit

Това ми хареса.
2+2=0
Сега изслушвам новите Atheist, The Crown и Ichor. И трите звучат.
Beyond the Grave
Новият Atheist си е събитието на годината в тех дета. Звучи точно така, както трябва.
shogot
Не ми остава нищо друго освен да те подкрепя напълно. Страшно завръщане.
Feanor_95
Sinister - Legacy of Ashes (2010)



01. Herd Of Damnation (intro)
02. Into The Blind World '
03. The Enemy Of My Enemy
04. Anatomie Of A Catastrophe
05. The Sin Of Sodomy
06. Legacy Of Ashes
07. The Hornet's Nest
08. Righteous Indignations
09. The Living Sacrifice
drinks_drunk.gif
НА 17 ДЕКЕМВРИ ИЗЛИЗА!
2+2=0
Bombs Of Hades, Peshmerga, Hate. В този ред.
Първото е ясно, вторите са пореден брутален дет. Третото е бехемот-клонинг, и дори те се оправят по-добре от последния албум на Behemoth.
Enslaved
Последният Behemoth е най-доброто, излизало в този стил досега.
pungent_stench
В кой стил? Искаш да кажеш, че най-доброто в дет метъла е последния албум на Бехемот?
MetallicaAntiFan
Звучи абсурдно. rolleyes.gif
Enslaved
Цитат(pungent_stench @ Nov 20 2010, 12:50 PM) *
В кой стил?

В стила техничен дет/блек. Да наречеш Behemoth просто дет метъл си е малко елементарно.
Twilightfall
Не знам, но Hate са се справили брилянтно!

"Erebos" е едно от най-добрите заглавия за тази година, поне за мен.
pungent_stench
То и за техничния дет/блек пак звучи абсурдно, ама АЙДЕ от мен да мине :Д
Enslaved
Е, щом от теб е минало, никакви други критици няма смисъл да ги мисля. bowdown.gif
pungent_stench
Остави ги критиците. Сигурно проблема е в мен, отдавна не подреждам групите по стилове, ами по такива, които ми харесват и такива, които не.
Пък те Бехемот нека са най-доброто излизало от полската технична блек/дет метъл школа. Жалко, че групи като Sadistic Intent и Disincarnate не са в същата категория, та явно не са по-добри от Бехемот и последния им албум sad.gif(
MetallicaAntiFan
QUOTE(Feanor_95 @ Nov 14 2010, 05:32 PM) *
Sinister - Legacy of Ashes (2010)

НА 17 ДЕКЕМВРИ ИЗЛИЗА!

Нямам търпение. The Silent Howling беше чук!
karelian
DYLATH - LEEN



Гледайки тази симпатична женица на снимката се зачудих как точно се вписва в бандата, свиреща atmospheric/melodic death metal

ето как suicide.gif

Който е заинтригуван: два албума - Insecure и Semeїon
Elf_s_karirana_riza
^ blink.gif
Глист
Хич не е лошо.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.