Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Дет метъл
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
HateBreeder
Новият Nailgun Massacre е "сладурски", ако мога така да се изразя. Името на албума е"Backyard Butchery", типичен олдскуул, ако има почитатели разбира се.
pungent_stench
я чуйте тва , оставете я оная дрисла
HateBreeder
Fleshless са сила тази година.На мен лично албума ми хареса,с малко по-звучни рифове и добри вокали.
gadabout
Е как мое никой нищо да не каже за нова Некрофагия?!?!?!
HateBreeder
Пропуснал съм,съжалявам.Ще се поправя,като кажа че е сила...
Thrashard
http://zamunda.net/details.php?id=263137&hit=1 заслужава си, ако не сте го дръпнали!
HateBreeder
Хаутопсито го разисквахме вече малко по-назад.На мен лично доста ми хареса.
Elf_s_karirana_riza
rolleyes.gif
2+2=0
Nailgun Massacre, Fleshless и Deception.

Guilthee не знам дали тук им е мястото. Още един интересен албум, нищо че не е точно дет.
gadabout
Добре де, никой ли от тукашните киселяци не беше на Катаклизъм или просто си траете и няма нищо за казване?
2+2=0
Не. Тази група умря '78. Искаше ми се да чуя карначетата, но и те сигурно не са трю на живо.
И не се прави, кой ти купи билет, мишок. Ште срина.

Последният Requiem нещо не ми допадна.
gadabout
Deranged, нов.

Ще се върти.
2+2=0
И нов Abraxas.
Discipline
И Morbid-a изтече. Някой има ли мнение, че още не съм го пуснал?
2+2=0
Аз съм малко тъжен по повод албума, понеже Morbid беше един от първите детове, които слушах и по които се заслушвах.

Не че съм най-олдскул. Принципно, експериментите са хубаво нещо, харесвам електроники, когато си пасват на мястото и не дразнят. Обаче, честно, в МА има ли място за точно такива неща. По-скоро си мислех, че ще има многопластови композиции. А не b-sides на Genitorturers. "Експериментирането" е скучно, тъжен опит за вкарване на клубно хард-техно. Има и няколко дет парчета, всъщност, които са на ниво.

Скучно интро. И безцелно, предвид, че след него идва недоразумението Too Extreme!. На тази песен въобще не й трябват музикантите в групата. И поне досадния прав бийт да беше на снеъра. Шест минути скука. Оттам идва интересното. Другите две по-дълги парчета даже нямах търпението на ги изслушам, понеже бяха скучни. Beauty Meets Beast е преработка на Nevermore, която слушаме вече не знам от колко време. Mea Culpa е единственият по-сполучлив експеримент.

От цялата история, харесаха ми барабаните и китарите, където ги имаше. Тим е добър барабанист, а Трей - един от любимите ми китаристи. Солата бяха малко кът. Вокалите са стандартните, когато не се опитва в някакви абсурдни чантове, брейкове, скитове, шитове. Лириките са дебилни на места.

Среден албум, значи. А с електронните идеи можеше да стане много по-добър.
pa®tci
На мен пък към момента доста ми допада как звучи албума. Като му погледнах заглавията на песните и си рекох

пак са прекалили с Куейк Арина-та

"Това или ще е много успешен албум/експеримент или голям провал". Към момента съм на мнение, че се е получило по-скоро първото.
Discipline
Цитат(pa®tci @ Jun 2 2011, 06:44 PM) *
"Това или ще е много успешен албум/експеримент или голям провал". Към момента съм на мнение, че се е получило по-скоро първото.

А аз пък - по-скоро второто.
pungent_stench
не можах да го изтрая албума, не са за мене тия неща
където имаше рифове, ставаше, но всичко останало - заеби
Twilightfall
Новият Origin направо отвява.

05. Saligia
DISSIDENT AGGRESSOR
^Колкото повече слушаш, толкова по- се надяваш да не свършва. Баси якото.
2+2=0
Origin ми хареса.
Обаче Monumental Torment ми хареса още повече. Един от най-сериозните албуми досега. За техничен дет.

И Visceral Disgorge.
gadabout
На мен Origin не ми харесваше преди, не ми харесва и сега.

Виж Deception-ът ми идва тамън.
karelian
Цитат(2+2=0 @ Jun 7 2011, 12:27 AM) *
Обаче Monumental Torment ми хареса още повече. Един от най-сериозните албуми досега. За техничен дет.

Е, "Element of Chaos" излезе още в самото начало на годината. Много приятен албум.
Twilightfall
^ и има ебати извънземните барабани, макар и електронни. :Д Малцина са тези, които биха могли да ги изсвирят.
lodborg
Явно започвам да променям вкуса си за техничен дет, защото новият Origin ми идва малко... твърде тех, въпреки че съдържа всичко, което му трябва, за да ме отвее. С твърде много жичкаджийстване за сметка на атмосферата. Но като цяло стабилен албум и що се отнася за тех сигурно ще бъде едно от най-важните издания за годината.

Nader Sadek - съвсем точно от каквото имах нужда. Яка работа!

И да си дойдем на думата. Autopsy. Коментарът е излишен. Още си събирам зъбите.
gadabout
Ииии, секунди преди тази тема да загине за 241209401 път...

Нов Jungle Rot, май ей сега е текнал.

Edit: И Sectu се върти много усилено!
Thrashard
Новио Jungle Rot е доста стабиуен drinks_drunk.gif
2+2=0
Jungle Rot рядко правят слаб албум. Особено ми харесва, че си имат техен дет и го свирят.
http://www.youtube.com/watch?v=DQDMXbda_6k

А за 7th Nemesis не споменахме. Предишният им албум доста се слушаше, нищо, че не е точно дет.
2+2=0
Новият Exhumed ми хареса, обаче не колкото Autopsy.
Discipline


Строй се, преброй се! Някой ще идва ли?
Thrashard
Aз няма как да успея да дойда, но ще разказваш после drinks_drunk.gif
pungent_stench
аз ще ходя, кажете само от 7 или от 8 е, щот на билето пише 19:00, пък ми викат от 8 ...

Vlad
Концерта беше много силен.Клуба беше пълен и хората стабилно се раздаваха.Групата също се изкефи доста.
pungent_stench
само не разбрах що трябваше у тоя малък клуб да ни набутат
иначе сцепиха, деба тия свИнье

кой друг беше ? май видях blood, или съм се припознал ? :Д
Discipline
Е къде да ни набутат? Клубът не беше препълнен, аз очаквах повече народ. Иначе за концерта - къс сет, липса на музиканти, липсващи песни (поне за мен). Като цяло доволно кочинка станА. Фил беше скандално пиян/напушен/... Даде автограф и се щракнах с него след шоуто. После бири, дъжд, странен чичак-охранител на циментиран тротоар, ... Добра вечеринка се получи.
Thrashard
В кутията ли беше ? Копромафията как бяха ?
Discipline
Да.

Мафията си бяха стандартно на ниво (Дон Коце беше с култови чепици biggrin.gif), но и те с къс сет, Malevolent закъсняха и затова така.
Thrashard
Коцето винаги убива всичко с безкрайната си простотия bowdown.gif
Vlad
Е тоя път беше направо културен laugh.gif
2+2=0
Аз си мислех, че ще има по-малко хора.

Иначе мафиотите едно ново парче изсвириха. А дъртите се разхвърляха, обаче и на мен рано ми се стори, че приклюиха, късичък сет. В общи линии, свириха доста любими песни, даже и две на нещо като бис. Аз съм доста доволен. Звукът беше най-балансираният от доста време, през цялото време бях най-отпред и всичко се чуваше доста добре, за разлика от Misery Index. Още 3-4 песни и концертът щеше да е перфектен.
Thrashard
E на Misery Index к'во не му хареса на звука бе, сине ???
2+2=0
Леко към средата зачезнаха китарките, сине. Едни приятни ниски в колоните се чуваха. И басът като се намеси, леко ме натъжи. Нали си зяпах песните, които не знаех как точно се свирят, доволен съм.
lodborg
Чудесен Jungle Rot и страхотен Exhumed, ще се циклят много. Аз обаче съм по-впечатлен от последния Mitochondrion, който определено мачка много злобно.

Също така бих препоръчал дебютния Excavated на всеки фен на Immolation. Аз поне се изкефих страшно.
sharon
Mitochondrion наистина звучат като добре смазани машини за стриване на кости на прах. Ще се възползвам и тук да благодаря shogot, чието цветущо описание ме накара да ги чуя редом с вече споменатия дебют на зверския състав на Nader Sadek. Солиден албум е "In the Flesh", без разбира се да е лишен от заемки в духа на старите Vader, Cryptopsy и кой ли още не.
hudojnik
И най-вече Morbid Angel. Наистина силен албум се е получил.
Discipline
Едва ли.

Аз пък си припомням тия дни защо толкова много се кефя на Obituary - еми ето. Няма друга такава банда, която по толкова перфектен начин да съчетава смазваща мощ, тежест, силни солА, култови каси, опростени и мачкащи рифовки, най-великия дет вокал. (Може би и Bolt Thrower попадат в същата категория). Просто разкошни. А и на Джелезница доста доволно влизаха през нощта от уредбата преди една от бандите. Спиш/лежиш си под звездите и си слушаш яките рифове. bowdown.gif Безценно!
Thrashard
Цитат(hudojnik @ Jul 19 2011, 09:15 PM) *
И най-вече Morbid Angel. Наистина силен албум се е получил.

Изказването на века suicide.gif
pa®tci
Кефите с тоталната си липса на развитие, честно. biggrin.gif
hudojnik
За неразбралите (Discipline, Thrashard) уточнявам: става въпрос за албума на Nader Sadek, има доста от духа на Morbid Angel. А що се отнася до самият Illud Divinum Insanus - да, албумът е невероятен.
Vlad
Е като ти гледам ника явно имаш въображение tongue.gif Ако това е развитие, по-добре да съм изостанал.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.