Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Любими вокалисти
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Michael
Цитат(lodborg @ Sep 20 2009, 01:41 PM) *
Сори, пич. На въпросната "бабичка" дедовият е твърде голям.

По-скоро твърде спарен. Навсекъде ми го хвалят толкова много, че си направих труда да го чуя.

Holy Diver
You've been down too long in the midnight sea
Oh what's becoming of me

Ride the tiger
You can see his stripes but you know he's clean
Oh don't you see what I mean

Gotta get away
Holy Diver

Shiny diamonds
Like the eyes of a cat in the black and blue
Something is coming for you

Race for the morning
You can hide in the sun 'till you see the light
Oh we will pray it's all right

Gotta get away-get away

Between the velvet lies
There's a truth that's hard as steel
The vision never dies
Life's a never ending wheel

Holy Diver
You're the star of the masquerade
No need to look so afraid

Jump on the tiger
You can feel his heart but you know he's mean
Some light can never be seen

Много съдържателно, нали? Holy Diver, ride the tiger, gotta get away са всеки втора чаcт на всеки стих.

А ето текст на "бездарника" в сравнение с него Тимо Котипелто:

Hunger grows stronger I feel it day by day
I need I desire her passion now
I see that look the shine in her eyes
Can't let her go she's so divine
There's no one who could stop me now
She'll be mine

She's teasing I'm unfreezing
wanting more and more
I'm dreaming just like
streaming through the door
I see that look...

Playing With Fire
Hiding inside the flames
Playing With Fire
It's a dangerous game

Личи си кой пише по-добри текстове и кой е по-добър музикант.
sharon
^
Michael
?
lodborg
laugh.gif laugh.gif bye.gif
Michael
?
Warrior Of Ice
Тежко е да си говедо, както е рекъл класикът...
Michael
За трети път ?
lodborg
Да се скъсаш да сравняваш Dio с когото и да било, и Павароти дори да ми цитираш след малко, пак няма да промениш факта, че Dio е перфектен в това, което прави. Няма да промениш също факта, че със съвършенството си се е превърнал в икона, или че пет четвърти от метъл света го боготвори. Вокалистите, които могат да се похвалят с подобно нещо, се броят на пръстите на едната ми колена... о, пардон, на едната ми ръка.

Между другото, преразказите с елементи на разсъждение, които праскаш по всевъзможни текстове, са наистина много забавни.
Michael
Dio e самовлюбен нарцис.
Warrior Of Ice
Напротив, съвсем скромен за постиженията си човек.
Michael
Ако напънете своите нямащи нанометри микроскопични нещица,наречени мозъци и потърсите в интернет значението на няговия псевдоним и прякор "Dio'' ще откриете, че се превъжда в буквален смисъл "Бог". Що за човек би използвал за псевдоним Бог?! blink.gif
lodborg
Човекът от снимката, която within_darkness e постнала броени поста по-нагоре, duh. Погледни го как е закрил лице с длани, плаче му се вече...

Но настрана от това, че си е позволил да използва псевдоним, с какво още е заслужил справедливия ти гняв? Не че това не е достатъчно, де.
Michael
Цитат(Void KD @ Oct 14 2009, 06:40 PM) *
Цитат(Michael @ Sep 19 2009, 05:35 PM) *
КВо толкова се кефите на дио?! Той е просто една бабичка!

Ахахаха biggrin.gif

даже и половете не може да разпознаваш.



В този случай е трудно hmm.gif

@ЛотборК
Еми ето причината. Когато чух за път Дио ми хареса, но когато открих, че вокали като киске и котипелто и много много други, които не му отстъпват по нищо тънат в сянка. От този момент натам го намразих. Освен това не мога да ви разбера, какво му харесвате толкова?! Timo Kotipelto, Michael Kiske, Marco Hietala,
Sharon den Adel и много други с много по-добри и запомнящи се гласове заслужават не по-малко признание mat.gif
Svetyl
3. What are your biggest influences?

Timo Kotipelto: For me as a singer the biggest influences are singers like: Ronnie James Dio, Bruce Dickinson, Geoff Tate. And the bands like: Rainbow, Iron Maiden, Deep Purple...

Who influenced you as a singer?

Michael Kiske: Elvis Presley big time, also Bono, John Farnham etc.
The unique Metal and Rock vocalists like Bruce Dickinson, Geoff Tate, Robert Hallfort, Ronnie Dio.

Marco Hietala: From the age of 18-20 he went on classes of bass guitar at “Oulunkylä pop and jazz conservatory”. As his vocal idols he mentions Ronnie James Dio and Rob Halford...

Съвсем скоро Дио ще направи 50 години на сцената...
krava_v_kosmosa
/Моля за внимание/

Който плюе по Dio е глупак. @Michael, застреляй се възможно най-скоро.

/Благодаря за вниманието/
Megadeth
Хахахахха човек, който отрича Дио наистина трябва да се линчува, но пък @Майкъл е идиот, има право...
lodborg
Първо да кажа едно добре дошъл отново на Светльо по случай завръщането му с такъв титаничен пост! smile.gif Ма, не, Светъл, те Котипелто, Киске и Марко Хиетала просто са се объркали като са посочили Dio за основно вдъхновение. Всъщност са искали да кажат, че от господ бог са се вдъхновявали. И тук отново егото на този маниак Dio, който е дръзнал да се нарече бог, му помага да събере прзнанието, което не заслужава. Да се засрами веднага!!!
Michael
^&^^&^^^
sharon
Аз съжалявам, че намесвам нещо от друга тема, но така или иначе смятах да ти предложа:

Цитат(Michael @ Dec 10 2009, 04:56 PM) *
Aко дойдат Scorpions ще се гръмна suicide.gif

Ако не дойдат, може ли аз да те гръмна?
Michael
Що така бре?
ZerraX
Ае стига сте преебавали всяка тема. Много ли е кеф да се правите на интересни... като не те кефи Дио казваш го 1 път и стига колкова деба, разбрахме че не го харесваш. Стига показва тролската си същност...
извинянъм се за оффтопика и за граматиката... малко попрпекалих днес...
PitBull
Боже... вие сериозно ли? Да не бях отварял тая тема...
Вързахте се в продължение на три страници на някакво малко миризливо лайно, което отдавна е доказало, че е такова, да обижда човек, който за коя да е година от живота си е направил повече, отколкото Michael най-вероятно ще направи за цялото си безсмислено съществуване. И даже тръгнахте насериозно да спорите, да се аргументирате, все едно има нужда да доказвате колко е голям Дио на някъв дебил, дето плаче за внимание и слуша пародии на музика като The Rasmus... Кажете ми, че се ебавате.
Svetyl
Трябва да се трупат мнения smile.gif

Edit: Добре заварил, Lodborg.
Despair
Знам, че не трябва, но, все пак, ще се поинтересувам: какво бихте ми казали на мен, ако споделя, че никак не харесвам Дио?


Цитат
Adrian Hates

Той е по подразбиране.

И, ако позволите, да благодаря, че с помощта на форума чух Dominia. Поне не забелязвам Антон Роса да споменава Дио...
Warrior Of Ice
Цитат(Despair @ Dec 14 2009, 03:01 PM) *
Знам, че не трябва, но, все пак, ще се поинтересувам: какво бихте ми казали на мен, ако споделя, че никак не харесвам Дио?

Ще ти кажем, че си в правото си на личен вкус. От друга страна, ако тръгнеш да оспорваш даденостите, постиженията или приноса му, отговорът вероятно ще е различен. happy.gif
Svetyl
Принципно и на мен Дио не ми е най-любимия вокалист, но просто почти няма певец, който да не го посочи като вдъхновение. Освен това, където и да е пял, все са излизали шедьоври и накрая - спомням си участието му в Metal: A Headbanger's Journey. За всички тия неща и за още много - респект.
Frightmare
Не мога да кажа, че съм фен на Дио, но приносът и гласовите му данни са безспорни... и немалко хора е вдъхновил.
Michael
Цитат(sharon @ Dec 13 2009, 10:31 PM) *
Аз съжалявам, че намесвам нещо от друга тема, но така или иначе смятах да ти предложа:

Цитат(Michael @ Dec 10 2009, 04:56 PM) *
Aко дойдат Scorpions ще се гръмна suicide.gif

Ако не дойдат, може ли аз да те гръмна?

Не може. Твърде съм красив, млад и умен за да умра. Може да гръмнеш някой грозен, стар и тъп, като например кака Блъдка.
Beyond the Grave
Цитат(Michael @ Dec 18 2009, 12:42 PM) *
Твърде съм красив, млад и умен за да умра.

Другото може и да е вярно (силно се съмнявам, ама все пак), но за последното едва ли ще се върже някой. laugh.gif
sharon
^^ Не, не, аз настоявам ексклузивно за теб. Кефиш ме здраво, съвсем сериозно.
Змей
metal.gif Mortuus metal.gif
abraxas
metal.gif Mortiis metal.gif
Michael
Цитат(sharon @ Dec 18 2009, 04:25 PM) *
^^ Не, не, аз настоявам ексклузивно за теб. Кефиш ме здраво, съвсем сериозно.

Ни може бре. Твърде съм красив и умен за да умра, както казах вече. Гръмни некой грозен и тъп като блъда. Освен това кой би искал моето унищожение? blink.gif
Megadeth
Майка ти, поне така разправя..
Violet
Otep Shamaya
Corey Taylor
Max Cavalera
Jonathan Davis
bowdown.gif Steven Tyler bowdown.gif
Arq
Otep Shamaya е жена... За женките е другата тема.
Warrior Of Ice
Няма такова нещо - може и тук. Онази тема е по-особена. biggrin.gif
Violet
Споко, знам че е жена biggrin.gif ,не съм видяла друга тема, затова я писах тук smile.gif
altevs
DAVID COVERDALE; DIO; JORN LANDE...!
Vince
Vince Neil, Bruce Dickinson, Dio, Ian Gillan, Michael Kiske...
lodborg
Christian Alvestam просто не спира де ме изумява! Страхотен е. Всеки нов албум с него е крачка нагоре в личната ми класация за вокалисти. Вече е окупирал челните места. bowdown.gif
ping_pong_bitches
Абсолютно всички вокалисти, чиито банди ми харесват са ми любими, защото в противен случай нямаше да ги слушам. Ще дам обратния пример (за който винаги се сещам първо) - Megadeth не ги слушам точно заради това.
Kasiel
Ville Laihiala
Mikael Stanne
Juha-Pekka Leppäluoto
Till Lindeman
Anthony Kiedis
Shitable
Kurt Cobain
Anthony Kiedis
Layne Staley
RunningWild
Топ 3:
1.Kai Hansen
2.Michael Kiske
3.Marco Hietala

Останалите:
Tony Martin
Ronnie James Dio
Bruce Dickinson
Jorn Lande
Tim "Ripper" Owens
Rob Halford
Rolf Kasparek "Rock'n'Rolf"
EvilBowlOfCereal
1. Ronnie James Dio
2. Matt Barlow
3. John Tardy
4. Andi Deris
5. Ross Dolan (В Dawn of Possession най-вече)
kampfbrigade
Attila Csihar!!!
Etiainen
Без особен ред:

Daniel Gildenlow wub.gif
Roy Khan
Tony Kakko
Kai Hansen
Tomi Joutsen
Apollo Papathanasio
Timo Kotipelto
conguestadors
Определено класацията ми води Nils Patrik Johansson - Wuthering Heights, Astral Doors. Тези дни се поразрових за малко инфо и се оказа, че този пич участва в четери проекта наведнъж. Другите две групи са Lions Share и Richard Andersson´s Space Odyssey. След доста търсене успях да ги изнамеря и трябва да ви кажа, че са много добри, феновете на пауъра определено ще се накефят максимално.

LION'S SHARE

Richard Andersson's SPACE ODYSSEY
Elnahir
^ Точно Space Odyssey я търся от бая време и я намерих само в Demonoid с един сийдър, та ако може да ми я пратиш, ще съм ти много благодарен!

Иначе, след порядъчно циклене в последните дни, трябва задължително да спомена Matt Barlow, чийто глас едва ли ще спре да ме размазва в скоро време. Също Daniel Heiman от периода му в Lost Horizon - тоя човек впечатлява с изпълненията си. И за финал, тъй като наскоро въртях доста Strapping Young Lad - Devin Townsend. Мощен, жив и разнообразен са доста безлични прилагателни като за този дивак, но важното е, че изкъртва тотално. =)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.