Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Любими вокалисти
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
battlestation241
Цитат(Jared @ Jun 24 2012, 01:38 PM) *
За мен е непознато това момче, но не е никак зле.

http://www.youtube.com/watch?v=bnoQ_Y6FUqE...;feature=relmfu

От теб за първи път научих за Pellek и се поинтересувах за какво става въпрос..
В момента слушам "Bag of tricks"- който е издал тая година. Вътре му съдействат имена като Oliver Hartmann, Amanda Somerville и Tommy Karevik... В интерес на истината на ръба е много да ми хареса това момче, но нещо не е наред в самобитното му пеене, за сметка на това композициите и останалите певци доста кефят biggrin.gif
Warrior Of Ice
^ Чуй го в албума на Damnation Angels, там пее страхотно! smile.gif
samoth
1. Corey Taylor ($lipKnoT, Stone Sour)
2. Tom Araya (Slayer)
3. Abbath (Immortal)
4. Satyr (Satyricon)
5. Robb Flyn (Machine Head)
6. Chris Barnes ($ix Feet Under)
7. Vile (of what was once Sentenced)

Много се кефя и на Nick Holmes (Paradise Lost), Til Lindemann (Rammstein), Shagrat (Dimmu Borgir), Laura (Echo of Dalriada), Tarja (Nightwish), Shannon (Within Temptation), M.Shadows (A7X), Danny (Asking Alexandria), Halford(Judas Priest), Bruce Dickinson (Iron Maiden), Vince Neil (Motley Crue)...
alfons_prime
Аз си имам и ново попълнение към любимите вокали ...
Стю Брок от Айсд Ърт. Тоя пич размазва и за разлика от куция период с Оуенс, Мат Барлоу не ми липсва, доакто слушам новия албум
RunningWild
^ +1
moondance
Tom Englund (Evergrey) държи първото място. Харесвам още и Fernando Ribeiro (Moonspell) и Tomi Joutsen (Amorphis).
sharon
^
Key
Brian Eddie Reynolds
Lars Eikind
Joey Jordison’s
Mikkel Sandager
Tuomas Saukkonen
Pasi Koskinen
Niilo Sevanen
Christian Alvestam
Matt Barlow
Matthias Hechler
Roy Khan

Със сигурност пропускам някой,но Tom Englund е номер едно,за мен.
Scanspeak
Любими, те много, обаче тая Елиз Рид ми счупи кокалите в Enshrined in my memory. Нечовек е, трябва да я питам дали иска да се ожени за мене хахаха drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.