Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Коя вокалистка ви кефи най-много
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Mort
Според мен спрямо и двата критерия са:
Таря Турунен - Nightwish (може някой да не знае от къде е де...)
Шарън Денадел - Within Temptation
Ха не се сещам за имената, ама:
Вокалистката на Edenbridge
Вокалистката на Epica
Доро Пеш
Кендис Найт - Blackmore's night
Christina Scabbia
Liv Kristine
Angela Gossow
Който е модератор на форума, ако иска може да сложи топик за гласуване (дано знае имената на всички за разлика от мен...)
Warrior Of Ice
Е, чак пък от гласуване едва ли има смисъл... wink.gif А иначе, за протокола - вокалистката на Edenbridge е Sabine Edelsbacher, а тази на Epica - Simone Simons. Към тези, които си изброил, бих добавил още две доста любими на моя милост - Sarah Jezebel Diva (Cradle Of Filth) и Martina Hornbacher (Alas, ex-Therion и Dreams Of Sanity).

Като си споменал Angela от Arch Enemy, къде си оставил Sabina Classen от Holy Moses и Rachel от Sinister? wink.gif
alpha prime
nai naglo 6te sloja tuk asq ot hell no ... epa trea se 4ue za da razberete za6to to4no smile.gif
Lethe
pfu
Anneke van Giersbergen ...kakvo pove4e da se dobavi..
e , i vokalistkite na the third and the mortal sa dobri
te mai nqkolko sa se smenili do sega
ne znam
i imenata im ne znam de
smile.gif
SepulTeraHead
Пичката от Lacuna Coil. Не ми пука как, какво и в коя група пее. Искам просто да я нанижа.
ThrashIsNotDead
Пичката от Arch Enemy. ...да си пеем преди лягане
Mort
Бе то не че пеенето на "пичката" от arch enemy може да се нарече точно пеене, да не говорим, че като го чух за пръв път мислех, че е мъж ама става. За леглото най-много си искам Таря, да си народиме близнаци. Тя може да не е най-хубавата, но аз имам специално отношение към нея и затова я смятам за най-прекрасната жена на света. На Шарън от within temptation също не бих отказал... поне в последния клип показва хубави... очи!
Svetyl
icon_headbang[1].gif Floor Jansen icon_headbang[1].gif
hydeo
Освен изброените дотук (общо взето обичайните заподозрени), бих добавил Kaisa Johki от Battlelore и пичката от The Gallery, и двете имат доста специфичен глас & стил. А за красота.. Simone Simons от Epica определено е без конкуренция. super.gif
abductor
Сабине Класен от Холи Моузес.
Zdravko Peev
За външен вид - Sabine Edelsbacher от Edenbridge и Simone Simons от Епика.
Като глас - май пак Sabine... Таря вече се излага... Изкарва го на стил ала Лили Иванова (за справка - I wish i had an angel)

Елза (или Елиза, не помня) Мартинес екс-Дарк Мур, сега във Fairyland също пее в свой изключително характерен стил.
Mort
Ходили ли сте на страницата на Таря - tarjaturunen.com там има такива картинки

biggrin.gif Много е готина тая, ама знае ли се!
Zdravko Peev
Комерсиализацията е правопропорционална на отслабването й wink.gif

cool.gif
Mort
Тя никога не е била дебела!!! Може би приятно закръглена. Ей за Таря няма да говорите лошо, че избеснявам ranting.gif
alpha prime
Цитат
Комерсиализацията е правопропорционална на отслабването й wink.gif

hahahaa
sigurno i za obratnata zahapka si e prawila operaciq tongue.gif
Mort
още малко с риск да ме изритат от форума ама ще ви разпсувам mat.gif
abductor
Таря е бозава, не разбирам защо ти харесва.
SepulTeraHead
Кво и е? Бих я ебал. С кеф!
RAPTOR
Тя да ми доиде в Лондон ще я накарам да надава още по-голям вой ... biggrin.gif
Nightmare
Никоя от метъл вокалистките не ми харесва толкова, колкото Shirley Manson от Garbage, кво да се прави. biggrin.gif
autumn
haha
Tarja dosta 4esto gleda6e kym men na koncerta vyv Viena:)
iamh nestastieto da sym na sedalka, a pyk to tam vyv vyrosnata zala e zabraneno da se nadiga6 ot sedalkata. Na men pyk ne mi puka6e, zastoto tova si be6e edna 3-4 godi6na me4ta, koqto se sbydva i kak da ne kyfeq do posledno v takyv slu4ai!
Ta izpykvah pred vsi4ki
pykm da ne govorim za moq seksapil i obaqnieto mi:)
taka 4e tova e apylno razbiraemo:)


Taka de. Tarja e sladurana:)
Ina4e vokalistkata na LACUNA COIL(zabravih,kak se kazva) e....abe mnogo e hubavo momi4eto:)

Laetitia Casta i Monica Belucci RULL!
zhlako, 4e i dvete ne peqt
gad
ем вие вече сте ги споменали яките :Р
Christina Scabbia

Anneke van Giersbergen (The Gathering)


a, и btw винаги съм се чудил какво ги кефи някои хора Tarja blink.gif
RAPTOR
OMG
Mort
gad да мълчиш Anneke van Giersbergen съм я споменал ама не може да се сравнява с Таря. Прилича малко на недорасла тийнейджърка...
Javor
Абе не се карайте - пичките от Kittie са най-добри laugh.gif laugh.gif laugh.gif Особено ако не те срещнат в тъмното. Същото важи и за онова чудовище дето го е пръкнал дедо Ози w00t.gif
alpha prime
Цитат
gad да мълчиш Anneke van Giersbergen съм я споменал ама не може да се сравнява с Таря. Прилича малко на недорасла тийнейджърка...

е вълчото в нея е отстъпило сериозно
autumn
аи!
как можах да забравя Anneke van Giersbergen !

не съм виждал, как изглежда, но то глас е....ух!
зна4и предпо4итам, да не я виждам:)

mai metalkite gi poiz4erpahme...

Мисля, 4е и Сандра от Енигма е доста красива...или поне устните и са супер(вижте видеото на "Principles of lust" на Енигма)

Gost pevicite na Deleerium systo sa super. Ili pone tezi, koito sym vizhdal.
Mort
Май всички забравихме още една съществена красавица: Floor Jansen от After Forever!!!
Ol' Skull
Anneke van Giersbergen headbang[1].gif
Недорасла тинейджърка? Идеално! Тъкмо като за мене evil.gif
Токущо видях пичката от Lacuna Coil... бих я боднал и нея devilsmiley.gif
AncientWisdom`
Nai qkite cici sa na Tarja i na vokalistkata na Arch Enemy
A kato vokal Sabina Classes i vokalistkata na Arch Enemy me kefqt mn
Dragon's Bride
az sam za Anneke na The Gathering w00t.gif
MadMaster
Определено Таря Турунен!!! Тя е ебати жена!!! Ама и Флор (от After Forever) и Шарън (от Within Temptation) ме кефят много!!!
Lethe
mai zabravihte edna hubavica - vibeke stene ot tristania
a mislq 4e vokalistkata na arch enemy ima nai jenstven vid
ne 4e drugite ne sa hubavi de..
smile.gif
The Trooper
ЕЕе, момичето от Синърджи също пее хубаво, но май като вънщност поизостава от гореспоменатите...
Ol' Skull
А тази "хубавица" къде я забравихте tongue.gif
Ataegina
ее, а за вокалисти отделна тема ли да се прави?
Lethe
iztriha mi q
smile.gif
AncientWisdom`
Ako iskash az ? wub.gif drinks_drunk.gif
gad
Цитат(Mort @ Nov 26 2004, 08:08 PM)
gad да мълчиш Anneke van Giersbergen съм я споменал ама не може да се сравнява с Таря. Прилича малко на недорасла тийнейджърка...

начи 1-во - ще мълча ако сметна за необходимо и ти не можеш да направиш нищо по въпроса, драги

и 2-ро - знам че си я споменал но както може би си забелязал не чак толкова много хора бяха чували за нея и още по-малко бяха виждали снимки

и 3-то - Tarja sux but i don't want her to
Wanderer
Ако говорим за ДОБАВЯНЕ... Сандра Насик - Гуано Ейпс. Групата не е кой знае кво, но мацето ме спечели след Path с Апокалиптика smile.gif
Shiva
Бьорк wub.gif
_SiegfrieD_
Цитат(MadMaster @ Nov 28 2004, 04:26 PM)
Тя е ебати жена!!!

Има жени и ебати жени...
Hansi
DORO
Като гласови възможности не могат да и стъпят и на малкото пръстче, даже и повечето от най добрите мъже.
Dragon's Bride
Цитат(Shiva @ Nov 30 2004, 08:49 PM)
Бьорк wub.gif

drinks_drunk.gif tui e prikazka biggrin.gif
Svetyl
Цитат
DORO
Като гласови възможности не могат да и стъпят и на малкото пръстче, даже и повечето от най добрите мъже.

I tui syshto smile.gif
Валкирия
Аз гласувам с две ръце за кака Доро ! biggrin.gif biggrin.gif Невероятна жена с невероятен глас bowdown.gif
Mort
Като сте такива фенове бяхте ли на концерта?
Svetyl
Az bqh!
Валкирия
Цитат(Mort @ Dec 4 2004, 01:25 PM)
Като сте такива фенове бяхте ли на концерта?

Що за риторичен въпрос?Предпочетох Доро пред Хелуин и не съжалявам,на кой каквото му е на сърцето.... smile.gif smile.gif
Svetyl
Hm postna se dwa pyti...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.