Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Коя вокалистка ви кефи най-много
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Vivi
Ако става въпрос за естествен изглед, аз съм най-естествена, защото нося грим три пъти в годината. w00t.gif Тези мацки никой от нас не ги е виждал без грим.
_Moonshield_
Пусни някоя снимка тогава tongue.gif
Vivi
Е, срам ме е smile.gif
conguestadors
Винаги съм мислил, че "курва" е жена която не се ебе с всеки, а се ебе за удоволствие. И въобще това определение "курва", никога не съм го приемал за нормално.
Vivi
Аз се еба за удоволствие. Другите не знам за какво се ебат. *Виви се почесва по главата* unsure.gif
conguestadors
Точно това имам впредвид, че целокупното селско население не може да приеме, че една жена също може да се ебе за удоволствие с различни мъже и затова се измислят епитети като - курва, шаврантия и т.н.

Съжалявам за оспамването на темата.
Vivi
Хаххахахаха, голям смях беше, когато разправяли на мъжа ми, че съм била нимфоманка, и той заявил, че това го кефи laugh.gif

А познавах един младеж от Радомир... не че нещо лошом, обаче той беше с наистина селско мислене - жената е или девствена, или курва. Тъпото беше, че беше лудо влюбен в една моя приятелка, която далеч не беше девствена.

Не става въпрос за това - имала съм ужаса да общувам с наистина курви. Жалка картинка.
Vivi
Извинете, казаха ми да не вадя стари теми.
Twilightfall
Не ги слушай. :Д
cunt
няма ли да е красиво да има и тема за естетични инструменталистки?
Vivi
Цитат(Stormrider @ Jan 9 2009, 12:15 PM) *
Не ги слушай. :Д

По-забавно е да се спамят тези wink.gif
Urungela
Хм, като прочетох за вокалистки и си казах КРАЙ - трябва да се включа. Първата мацка, която ми изкочи в главата, РАЗБИРА СЕ, е Сабина от Holy Moses bowdown.gif . Наскоро попаднах и на една гръцка и малко известна група - Mortal Torment, чиято вокалистка кърти мивки icon_poop.gif . Ако не се лъжа се казва Мария. Друга кака е руската Мария от Merlin, обаче тя направо ми падна в очите, след като открих Mortal Torment smile.gif
Абе, важното е да има бруталия!!! icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif
Ghost
Цитат(Urungela @ Jan 9 2009, 05:06 PM) *
Наскоро попаднах и на една гръцка и малко известна група - Mortal Torment, чиято вокалистка кърти мивки

В Astarte е истината! metal.gif
Dementia
Кадаверия без съмнение! И глас и визия.. wub.gif

LordZombie
^Освен на Уинона и на нея приличаш :Р
Dementia
Бих се радвала, ако приличах на нея, но не намирам нищо общо. А пък да не говорим за тая Уинона.. laugh.gif
sharon
Цитат(Ghost @ Jan 11 2009, 10:50 AM) *
Цитат(Urungela @ Jan 9 2009, 05:06 PM) *
Наскоро попаднах и на една гръцка и малко известна група - Mortal Torment, чиято вокалистка кърти мивки

В Astarte е истината! metal.gif

О, дааа.. bowdown.gif Tristessa вади ненормален глас, напълно естествено слага в задния си джоб маса от екстремните вокалистки въобще. А и бандата си е страхотна, дано скоро се задвижат с новите записи.
Urungela
Тъй като да си призная не бях чувала за Astarte туко що си ги пуснах и ДА - признавам, че мацката е много добра, но музиката не ме привлича особено rolleyes.gif И все пак евала на мадамата!
Void KD
Таря.
monolithe
Не знам за вокалистка, ама новата китаристка на God Dethroned Susan Gerl хич не изглежда зле!

Urungela
Само да се поправя за вокалистката на Mortal Torment - името и е Rita. icon_headbang[1].gif
Twilightfall


И като визия, и като талант е една от най-добрите.
Slash
Цитат(Despair @ Dec 5 2008, 08:08 PM) *
Francine Boucher от Echoes Of Eternity
http://i66.photobucket.com/albums/h244/fed...ineBoucher3.jpg

Интересно как я застарява огледалото... иначе е хубавка. smile.gif
Void KD
A бе, в Luca Turilli's Dreamquest пее жена, нали? rolleyes.gif
Airin Of Ancelot
Жена е, но никой не я е виждал още. happy.gif
Aglarana
^^.. и може би е една пълничка, чернокожа изпълнителка, но с великолепен глас, разбира се smile.gif
conguestadors
...може би, да е виетнамка?
Void KD
Не знам каква е и от къде е, ама гласа и е страхотен.
scion_of_storm
!

~Frozen angel~
Tarja Turunen (ex-Nightwish)
Simone Simons (Epica)
Christina Scabbia (Lacuna Coil)
Angela Gossow (Arch Enemy)
Floor Jansen (After Forever)
Doro Pesch (не може да става на дума за жени в метъла и рока, ако не се спомене Doro :Ь)
Otep Shamaya (Otep)
Sanda Nasic (Guano Apes)
scion_of_storm


^^
Dreamtale
Коя е тази хубавица?
scion_of_storm
басистката на Еквилибриум :ь
Twilightfall
http://www.ensiferum.com/Pressikuvat/u_3815.jpg

Бе 'фана ми окото навремето, като ги открих. Сега не знам и дали се подвизава още в групата ...
Warrior Of Ice
Не, за жалост ги напусна... май миналата година. unsure.gif
Night
Обаче колко различно изглежда на двете снимки... На тази пуснатата от Стормрайдъра е толкова по-красива, нежна и естествена wub.gif
scion_of_storm
Нощ, ти да не би да се обърка между двете снимки, а :Ь?

Ааа, яле го пурЕ винЕ



нищо, че г-н Лукасссен прави тегава и скучна музика за мен.
Twilightfall
Баси бицарата вади Anneke. ;р
Кобрата92
Моят абсолютен фаворит е Vibeke Stene. Просто е страшна и много й се кефя и на пеенето и на красотата. wub.gif Наистина жалко, че напусна Tristania.
karelian
KIMBERLY GOSS
Ghost
Супер вокалистка е! Жалко, че Sinergy отидоха по дяволите покрай глупостите на Алекси... evil2.gif
sharon
Отвреме навреме се пуска по някой и друг revival слух, но вече и аз се съмнявам. Жалко наистина, не само за Ким, а и за перфектната банда. dry.gif
karelian
Много е готина! Доколкото знам е била съпруга на Алекси, но бракът им е просъществувал само 2 години.
Пяла ли е някъде другаде освен в Sinergy и Eternal Tears of Sorrow?
...и клавирите в Dimmu Borgir?
Warrior Of Ice
^ В Ancient и Therion е свирила на клавир, има и някои страхотни вокални включвания в Warmen.
lodborg
^ "Devil's Mistress" icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
Убер секси е, даа



лол
Warrior Of Ice
Е, секси далеч не е. Само че откъм глас прави смешни всякакви превзети лигли, псевдоготик лолитки и тем подобни.
scion_of_storm
Е, аз обсъдих физическата страна на азиатските неща.

Иначе откъм глас ме кефи повече и от Таря, хъхъ. Като сила етс етс.
Arcturus
Пеене - Angela Gossow
Интимни отношения - Alissa White-Gluz w00t.gif
Пеене + интимни отношения - Sonya Scarlet wub.gif wub.gif wub.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.