Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Коя вокалистка ви кефи най-много
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Warrior Of Ice
Цитат(Arcturus @ Mar 14 2009, 08:59 PM) *
Интимни отношения - Alissa White-Gluz w00t.gif

Според мен и за повече от това става. happy.gif Специално в новия The Agonist страшно ме кефи как пее! icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
Баси мацката тая Алиса, бе. Комбинирано с това "The Agonist. Yet another melodeath metalcore band who wants you to take them seriously. It's awfully hard to do so when all they have are breakdowns making up most of their songs. The guitar work is so very generic that even Job For A Cowboy has to take a step back and ask "What the hell?"." ме кара директно да си ги сваля и да ги чуя :Д
Arcturus
Цитат(Warrior Of Ice @ Mar 14 2009, 09:00 PM) *
Цитат(Arcturus @ Mar 14 2009, 08:59 PM) *
Интимни отношения - Alissa White-Gluz w00t.gif

Според мен и за повече от това става. happy.gif Специално в новия The Agonist страшно ме кефи как пее! icon_headbang[1].gif

Има нещо такова, ревовете й са станали още по-опустошителни, отколкото бяха в първия албум. А за чистите вокали няма какво да се коментира дори - песента Swan Lake говори сама по себе си.
drinkin_park
заинтригувахте ме със стила на the Agonist и...
Twilightfall
Деба, много ли чисти вокали има в т'ва? И повече мелодик ли е, или повече дет? :Д Някви сравнение с (blow)Job For a Cowboy гледам... ?

Момичето ми харесва и се чудя се дали да го чуя.
Warrior Of Ice
Остави ги Job For a Cowboy, не си приличат. The Agonist са между мелодета и метълкора и като цяло са доста по-агресивни от стандартната шведска банда. Заслужават си!
winterstorms
Цитат(scion_of_storm @ Mar 14 2009, 09:04 PM) *
It's awfully hard to do so when all they have are breakdowns making up most of their songs.

Това впрочем важи само за първия албум, в новия почти няма брейкдауни. А и китаристът е дръпнал доста.
sharon
Между другото, ако не беше мацката, въобще нямаше и да ми хареса самия албум сигурно, но се заслушах покрай пеенето й, което наистина си е на доста високо ниво. Само кор елементите ме дразнят, но като цяло тавата си е направо цифра класи над някои свои колеги от жанра.
Warrior Of Ice
Тук е мястото да посоча и Charlotte Wessels от Delain, за която се сетих покрай новия албум на бандата (разкошен, btw! punk.gif). Много приятна девойка - и като глас, и като външност.
scion_of_storm
Цитат(winterstorms @ Mar 16 2009, 11:34 AM) *
Цитат(scion_of_storm @ Mar 14 2009, 09:04 PM) *
It's awfully hard to do so when all they have are breakdowns making up most of their songs.

Това впрочем важи само за първия албум, в новия почти няма брейкдауни. А и китаристът е дръпнал доста.

Ема то мен брейкдауните ме кефят...стига да не са 3214314 :Ь Не са чак толко според мен, но пък този дето го е писал може да е нетолкова свикнал, деа знам.
Arcturus
Намирам за изключително неразумно човек да си затваря очите за нещо наистина качествено, само заради жанровия етикет, лепнат на групата. Въобще не се вълнувам колко брейкдауна има, или колко е метълкор ориентиран - новият албум на The Agonist маже и е крачка нагоре в развитието на групата. Пък и с това нежно същество, което буквално те кара да си блъскаш главата в стената... rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Адаш, чу ли групата? Дай мнение, ако си.
Heavenwood
Таря Туренен
Вокалистката на Within Temptation
Вокалистките на Sirenia
И вокалистката на Heavenwood
dry.gif whistle.gif
Twilightfall
Цитат(Warrior Of Ice @ Mar 19 2009, 08:44 AM) *
Адаш, чу ли групата? Дай мнение, ако си.

Ако става въпрос за The Agonist, и питаш мен: да, чух ги, не са за мен. ;р

Ако ли не, забрави какво съм казал, ахах.
sharon
Цитат(Heavenwood @ Mar 19 2009, 11:58 AM) *
И вокалистката на Heavenwood

Коя? Те постоянна нямат, а гостуващите не са малко.
Warrior Of Ice
Аз пак ще пробутам The Agonist с това лайв клипче, но няма как - мацката просто кърти!
ISTORIK
Tarja Turunen, Joan Jett, Lita Ford, Hannah Holgersson, Doro Pesh
lodborg
Благодарение на Любо (познат като Mort) открих Şebnem Ferah. Като глас мацката слага в малкия си джоб повечето вресливи пикли, дето са се навъдили напоследък. Чак сега се престраших да си пусна бандата, понеже песните са на турски, обаче за сметка на това са супер - мелодични и страшно запомнящи се. Изобщо евала и на мацето, и на бандата! bowdown.gif


Ето линк и към самия пост на Mort.
Twilightfall
Ахах, т'ва ми напомня за: Deicide (на турски) = Аллах катил. :Д

Май така беше. :Д
Rolf
Цитат(lodborg @ Apr 13 2009, 06:18 PM) *
Благодарение на Любо (познат като Mort) открих Şebnem Ferah.

Сега гледам техни неща в YouTube, наистина си заслужават. smile.gif Езикът е малко проблем, но иначе бандата и вокалистката са на 6.
monolithe
Цитат(Twilightfall @ Apr 13 2009, 06:24 PM) *
Ахах, т'ва ми напомня за: Deicide (на турски) = Аллах катил. :Д

Май така беше. :Д

Точно тъй. И Падишах и Карадиван (EmpEroR и Darkthrone)!
Twilightfall
Цитат(monolithe @ Apr 14 2009, 04:05 PM) *
Карадиван

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!

excl.gif

Godflesh - Аллах кебап

Extreme Noise Terror - Кара Джангър Патаклама
~DiE~aLiVe~
Определено щях да обърна резбата за Simone Simons /Epica/ и Cristina Scabbia /Lacuna Coil/ wub.gif wub.gif
Dreamtale
Последната като глас не ми харесва толкова, но като външен вид... w00t.gif
In Death's Embrace
Не знам някой споменал ли я е вече, нооо

Kari Rueslеtten
http://www.karirueslatten.cl/images/KariPress2.jpg
monolithe
Карлине Ван Роос:

http://i43.tinypic.com/258qdjb.jpg
Elnahir
Nothing special, really, но има нещо, което много ми харесва в Charlotte Wessels:







Neurosis
мацката от Sirenia, Анете от Nightwish и тази от Lacuna Coil Кристина скабия или нещо от сорта беше smile.gif
PainMonopoly
Simone Simons

Искам деца от нея!
Preacher
Anneke anyone???

Жалко, че все малки снимки и повечето яки - с бандата.








Warrior Of Ice
Явно ще си остане вечна загадка за мен какъв сексапил намирате в тая тьотя... happy.gif
Preacher
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Аз го намирам избирателно. whistle.gif
Била е мацка. Сега не е особено.

Но аз ако гледах само настоящето, ехеее колко нещастен човек щях да бъда.

Освен това ме кефи като излъване на сцена - обича това, което прави.
И далеч не на последно място, както се предполага, ми допада нежността на гласа й.

Винаги е комплекс от няколко неща. wink.gif
Slash
Цитат
Коя вокалистка ви кефи най-много, като пеене и за интимни отношения

Anneke е перфектния избор за мен. Женствените маниери се котират най-високо в моето тефтерче, а какво по-интимно от гласа й, все едно ти пее на ухо.
Rebel
Шарън от Within Temptation е (поне според мен) най-добрата вокалистка в метъла. Няма втори такъв глас bowdown.gif
OrangeGirl
Според мен Шърли Менсън от Garbage е страшно красива. Освен това волакистката на Darkwell е много нежна и има хубав глас... гледам да не се повтарям... иначе подкрепям положителните отзиви за Таря, Симон от Epica, Кристина от Lacuna Coil и Доро... и старата вокалистка на Sirenia. rolleyes.gif

GIRL POWER! metal.gif
killer_rose
Tarja - Child In Time
suicide.gif suicide.gif suicide.gif Колко мъка има по този свят!
Braindead
^ Отвратително. suicide.gif

Но ето това за мен е най-непростимата свинщина... просто Ричи и бедната му женица напоследък са нищо повече от една голяма клоунада. brickwall.gif
sharon
Деси, току-що каза паролата. Не е като да не съм изливала безбожно количество храна по адрес на puke.gif женицата ranting.gif и преди, но за щастие не бях обръщала толкова внимание на песновката. Чудех се дали въобще има по-отвратително нещо за превъзмогване от версията на "Rainbow Eyes", току-що ми спести нататъшните размишления.
Night
Candice поне я пее по-премерено някак си, без да се изхвърля (тя толкова си и може явно). А Таря... suicide.gif
lodborg
Силно се надявам "Child in Time" да не е каъврверсията в новия албум на Таря. Всъщност, силно се надявам да няма никаква кавърверсия в новия албум на Таря...

Цитат
Rainbow Eyes

Дил, защо ми причини това?!? Тамън бях забравил... Между другото, аз харесвам кавъра на "Self Portrait" страшно много, но това беше съвсем, съвсем друг период на Blackmore's Night. А за да бъда напълно откровен, от новия също се намират отделни песни, които доста ми харесват. ("Locked Within The Crystal Ball" icon_headbang[1].gif )
sharon
Нямаше начин, Венци. no.gif Иначе дано не е, наистина - това си е песен, която не бива да се пипа, било то от певица от нейния ранг. hmm.gif
Braindead
Абе, и на мен "Rainbow Eyes" ми е вероятно най-голямата мъка. Ама кавърът на Елвис е сякаш въобще не свирят една от най-великите песни правени ЕВЪР, ами си свирукат и си припяват там някаква детска песничка.
Ghost
Е, защо бе, Candice си пее добре... нещата на Blackmore's Night поне, такива на Rainbow и Purple наистина не са много за нея. smile.gif
ThePhantom
Tarja, жената с най-хубавият глас в метъла изобщо (според мен де), просто прекрасна и недостижима, мой кумир и моя муза! Сега на 13 октомври пак е в България!!!
conguestadors
В последно време взех да се кефя много на Сандра Насич от Guano Apes.

MrsLinda
Цитат(ThePhantom @ Aug 5 2009, 02:47 AM) *
Tarja, жената с най-хубавият глас в метъла изобщо (според мен де), просто прекрасна и недостижима, мой кумир и моя муза! Сега на 13 октомври пак е в България!!!

N1


Die Alive

_Moonshield_


http://www.youtube.com/watch?v=WOlNDdoiNYY...feature=related
Аржентинкиии whistle.gif
Hetfield


Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.