Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Бира
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Hellraiser
Загорка. biggrin.gif
RunningWild
Не пия, но когато ме притискат да си взимам бира, винаги избирам шуменско ;Д;Д;Д
Midnightsun
От анкетата - Туборг. Иначе - чешка.
Aske
Шуменско, а ако няма- Туборг!
Елдор
Абе в последно време пия всякаква бира smile.gif
Slash
Аз и котарака ми си пием Бекс в момента happy.gif
Sepultura
Арианааааа icon_headbang[1].gif
krava_v_kosmosa
Това ще да е една от най-хубавите бири, които съм вкусвал. Чехите определено си знаят работата. icon_headbang[1].gif
Vlad
Любимата ми тъмна бира
Elf_s_karirana_riza
За мен лоша бира няма-може би с изключение на Морети,номер1 обаче ми е Бохемиан-полско пиво.
А най-обичам да си цокам биричка в пътническия влак...3часа-галонче drinks_drunk.gif

А това за Загорката си е истина...веднъж ми се случи да се намлатя със Загорка,и няма да ви разправям на сутринта как бях...
Глист
Кайзер.
Slash
Напоследък обичам да си отварям по една Калтенберг вечер, доста приятна бира е.
mental
При българската бира всичко зависи от региона smile.gif Там, където се прави (разбира се) е най-хубава, а в други градове е пълна помия, пример Болярка, Алмус, Пиринско (макар че то навсякъде става), иначе моят личен фаворит сред биронките е Шуменското smile.gif drinks_drunk.gif
gordost
Някой пробва ли я тая новата, Бритос? Не е зле май...

Иначе в анкетата не виждам Пиринско, голям пропуск, ц-ц... И Старопрамен няма, което ме навежда на мисълта, че съставителят нищо не разбира от пиво. От посочените - Стела Артоа май е най-читава.
SPYBORG
Много жалко, че спряха стъклените бутилки на Holsten и останаха само PVC-тата. Поне в Добрич вече няма, дори и в Била и Кауфланд. Беше ми любима, но при това положение се насочвам към Heineken. А сутрин на закуска много ми върви безалкохолната на Clausthaler - една от малкото безалкохолни бири, които приличат на бира.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.