Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Нови материали в .::Metal World::.
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
lodborg
То горкото дитье - докато постне и 10 идиота се изредили да го обсъждат... Всички чакаме напрегнато обаче в темата, да видим на какво дължим тази чест.
ViolentBeauty
Дескееееей, много пишеш happy.gif tongue.gif
Warrior Of Ice
Очакваме вече някакъв епохален литературен труд. blackmetal.gif
scion_of_storm
И съм изпуснал празненството мъъхъъ ;(
lodborg
Фалшива тревога, другари. Само дето спамихме напразно, то момичето се отказало.
ViolentBeauty
Трябва да напише нещо! tongue.gif
Braindead
Ееех, тая Васка...нищо, тоя път няма нищо да ви пиша, ама ще измисля сюжета на латино сериала с нашите всеобщи любимци whistle.gif и ще има пряко включване cool.gif
Warrior Of Ice
Настоящият ъпдейт се получи леко преждевременен, но обстоятелствата го изискват. biggrin.gif Малко, но от сърце:

Репортаж от концерта на Rotting Christ

Биография на Axxis

Ревюта:

Visions Of Atlantis - Trinity

Nocturnal Depression - Soundtrack for a Suicide: Opus II
Warrior Of Ice
Както бях обещал, в центъра на настоящия ъпдейт е репортажа от концерта на Kamelot в Белград. Освен това имаме:

биография на Finntroll

Ревюта на:

Emerald Sun - Escape From Twilight

Sonata Arctica - Unia

Pink Cream 69 - In10sity
blue_eyes_
Специални почитания към Mort и ViolentBeauty bowdown.gif . Страхотен репортаж сте изпипали. Честно да си призная, това бе единственото нещо, което успях да прочита (за друго просто не ми останаха сили). Така се вживях, че не само косите си оскубах, а и ноктите си изгризах. Очните ми ябълки така се напрегнаха, че всеки момент щяха да се пръснат от завист blink.gif.

icon_headbang[1].gif БРАВО, НЕВЕРОЯТНА ИНТЕРПРЕТАЦИЯ НА СЪБИТИЕТО icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Ето какво имаме този път. Не е много, но е съдържателно:

Интервю с Dimmu Borgir

Биография на Atargatis

Ревю на Beneath the Massacre - Mechanics of Dysfunction

и едно ново парче: I.T.S.I. - Psycho
Warrior Of Ice
Екипът отново е приготвил разни материали, дано са ви интересни.

Интервю с Evocation

Интервю със Sonata Arctica

Биография на The Dogma

Биография на Siebenburgen

Ревюта:

Xandria - Salome - the Seventh Veil

Evocation - Tales from the Tomb

Merciless Death - Evil in the Night
Airin Of Ancelot
^ Все хубави неща! smile.gif Хареса ми интервюто с Тони от Sonata Arctica, задълбочено е и въобще си личи фенщината. Също ревюто, което Sharon е написала на новия албум на Xandria, заслужава похвали.
lodborg
В интерес на истината с това интервю се гордея най-много, защото успях да се държа на ниво, и се въздържах да напсувам Тони на няколко пъти (както ми се искаше), когато ми излизаше с номера, че "Unia" им бил най-добрият албум. Идеше ми да му изкрещя да се осъзнае. Както и да е, важното е, че показах уважение към него, такова каквото човекът заслужава.
Virgin_Steel
Трудно е като фен да удържиш собствения естествен порив на групите да прогресират към това, което обичат да творят...
Аз също имам много групи , които харесвам в първичните им албуми, но няма как да им се сърдя, че са вдигнали летвата..
Warrior Of Ice
Цитат(Virgin_Steel @ May 8 2007, 08:47 PM) *
Трудно е като фен да удържиш собствения естествен порив на групите да прогресират към това, което обичат да творят...

То няма и смисъл. Къде-къде по-добре е групата да задоволи собствените си критерии и да разочарова феновете, отколкото да направи нещо с идеята на всяка цена да се хареса на въпросните и по този начин да изневери на себе си.
Rolf
Респект за lodborg. На негово място сигурно щях да съм доста по-невъздържан. happy.gif
Dragontear
Репликата ..Да дойдат защото "бирата и водката са ни евтини и са ни в повече и ни трябва помощ" беше по моя идея rolleyes.gif happy.gif

Венциии а така и не разбрах поне телефона на Tallulah взе ли ...щом Dana не ти го даде laugh.gif
lodborg
^Измъкна се гадината с номера, че тези личности не съществували... На кого излиза с тия номера, не мога да разбера. Според мен трябва да се разтърсим за онова "filthy magazine", на корицата на което е Dana, после лично ще му се обадя на Тони да търся обяснение! laugh.gif Ще му кажа и да забрави за бирата, дето ни е в повече.
Virgin_Steel
Цитат(Warrior Of Ice @ May 8 2007, 08:50 PM) *
Цитат(Virgin_Steel @ May 8 2007, 08:47 PM) *
Трудно е като фен да удържиш собствения естествен порив на групите да прогресират към това, което обичат да творят...

То няма и смисъл. Къде-къде по-добре е групата да задоволи собствените си критерии и да разочарова феновете, отколкото да направи нещо с идеята на всяка цена да се хареса на въпросните и по този начин да изневери на себе си.

Феновете са фенове на една група, защото харесват това, което групата прави, ако не те кефи пътя по който са тръгнали - спираш да бъдеш фен и толкоз. Никой на никой не изневерява в случая. Мога да ти препоръчвам десетилието-тъпчещи на едно място групи дето няма да те разочароват...
Warrior Of Ice
Неделният ъпдейт е налице. Основен акцент в него е подробната биография на Iron Maiden, съставена от Dragontear. Също така имаме и няколко ревюта:

Iron Savior - Megatropolis

Serenity - Words Untold & Dreams Unlived

Finntroll - Ur Jordens Djup

Vehementer Nos - Vehementer Nos
Svetyl
Баси биографията... ЕВАЛА!
wqwrrr
Охооо, супер написано. Браво, браво!
blue_eyes_
И този път, няма да скрия възхищението си от поредното страхотно творение на Dragontear.
БРАВО!!! metal.gif
SteamOfBlood
Бих само похвалил,Сайън за Nocturnal depression-а.
noel_f
Няма ли някой да напише ревю на Korpiklaani? Мисля че задължително трябва да има. wub.gif Струва ми се че трябва да включите и повече биографии на повече руски и doom групи понеже съм забелязала, че интереса към тях в последно време расте, а попринцип се знае малко.
Mago De Oz
Ице къде е това което ти пратих ? Слагай го някъде да се радва народа smile.gif
Warrior Of Ice
Ами, Милене, не му намерих място в самия репортаж, пък и в текста е описан сетлистът. Обаче можеш да го качиш в imageshack и да пуснеш един линк в темата за концерта, например...
sharon
Едно безкрайно БЛАГОДАРЯ за концертните репортажи и ревютата, отлична работа! excl.gif
Mago De Oz
^^ Ице, аз това не го знам какво е smile.gif Така че, остава си за лично ползване или ако някой го иска да му го пратя, да дава скайп. Става въпрос за плейлиста Гардиан, имам оргинала, пращам снимки, щот съм стиснат, дет се вика wink.gif
Warrior Of Ice
Тази седмица сме доста скромни, но колкото да не е без хич:

Биография на The Meads Of Asphodel

Ревю на Turisas - The Varangian Way
Rolf
Браво на Scion Of Storm за ревюто на новия Turisas. Много изчерпателно и фенско!
wqwrrr
'Баси великото ревю, Цашу! Респект! bowdown.gif
lodborg
Чета статията за Behemoth и ми иде да се застрелям, че съм ги пропуснал. И за съжаление това е само началото на края, иде ми да се изям, че и Dismember ще ме подминат.
Nikola Bathory
Цитат
Още един отлично организиран концерт в списъка на Most Of Evil Music, на които можем да пожелаем да продължават в същия дух.

Авторът сам си противоречи. Пише това, а пък концертът е почнал с 2 чака закъснение! Отлична организация??? wtf?!
scion_of_storm
Mило мое лигаво педалче, концертът може да закъсня с два часа, но беше РАЗРУШИТЕЛЕН. И не мисля, че на някой присъстващ и фен на групата му дреме на кура, че е пил с два часа повече бира, вместо да се удължи малко времето на подгряващите групи. Su suka.
prayer4eto
Цитат(lodborg @ Jun 3 2007, 11:21 PM) *
Чета статията за Behemoth и ми иде да се застрелям, че съм ги пропуснал. И за съжаление това е само началото на края, иде ми да се изям, че и Dismember ще ме подминат.

Ти стой още в Германията ... wink.gif
Nikola Bathory
Цитат(scion_of_storm @ Jun 5 2007, 11:11 AM) *
Mило мое лигаво педалче, концертът може да закъсня с два часа, но беше РАЗРУШИТЕЛЕН. И не мисля, че на някой присъстващ и фен на групата му дреме на кура, че е пил с два часа повече бира, вместо да се удължи малко времето на подгряващите групи. Su suka.

omfg laugh.gif Наистина коефициентът ти на интелигентност е около абсолютната нула! icon_headbang[1].gif
Mago De Oz
Интервюто с Камелот рулира! Поздравления!
Mort
Цитат(Nikola Bathory @ Jun 4 2007, 11:13 AM) *
Цитат
Още един отлично организиран концерт в списъка на Most Of Evil Music, на които можем да пожелаем да продължават в същия дух.

Авторът сам си противоречи. Пише това, а пък концертът е почнал с 2 чака закъснение! Отлична организация??? wtf?!

Обвинявай сръбските митничари wink.gif и се интересувай малко повече преди да изръсиш поредната глупост.
Dragontear
КУР ЗА СЪРБИТЕ И ПОМИЙНАТА ИМ ЯМА НАРЕЧЕНА ДЪРЖАВА
Warrior Of Ice
Какво сме ви приготвили за четене за през идната седмица:

Репортаж от концерта на Iron Maiden

Биография на Ancient Ceremony

Ревюта:

Elexorien - Elexorien

Spellblast - Horns Of Silence

Profugus Mortis - So It Begins
Svetyl
Dragontear... просто едно голямо ЕВАЛА! Лично според мен твоята статия има място в някой национален всекидневник, за да достигне до повече хора.
wqwrrr
Браво на Ники. Много е добър и обективен репортажа. Поздравления. bye.gif
prayer4eto
Agreed smile.gif. Все пак, когато отиваш на концерт на някоя любима група ти си там заради групата а не да чуеш определена тяхна песен. За последното човек си има касетофон или плейър ...
Mort
Ники, ти само дето не си обяснил как си станал сутринта с гурелите, измил си си очите, ходил си до тоалетна и т.н. laugh.gif
Rolf
Много емоционален и приятен за четене репортаж е написал Dragontear. Казва доста неща, за разлика от повечето статии за концерта, които изчетох тия дни.
Warrior Of Ice
Тъй... неделя... ъпдейт!

Биография на Skyclad

Биография на Mercury Rain

Ревю на Detonation - Emission Phase
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.