Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: днешната младеж
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
SepulTeraHead
Аз лично съм на мнение, че Death_Agnel сама по себе си няма идея какво става, камо ли да прецени кой е надрусдан и кой не.
_SiegfrieD_
За наркотиците-напушени могат да се видят редовно няколко човека в училище,които са едни и същи!За дрогирани не знам,но не е чак толкова масово явление поне в моето училище както се говори.Глупавото е,че подобни слухове за "дрогирани деца" стигат до учителския колектив и сега поне при нас се носи слуха,че ние,от 11-тите класове сме дилъри...Е,сигурно има някой обаче това не е толкова често срещано както го изкарват.
Demiurg
Добре бе, ама що слагате марихуаната при наркотиците ??? Четете бе, хора - невежеството убива !!!
_SiegfrieD_
Цитат(Demiurg @ Mar 4 2005, 03:41 PM)
Добре бе, ама що слагате марихуаната при наркотиците ??? Четете бе, хора - невежеството убива !!!

Не говорех за марихуана в случая.Никак не я уважавам тази трева,както и хората които я употребяват,но не я слагам съвсем при наркотиците,защото не води до пристрастявания или поне така твърдят.
Dragon's Bride
Цитат(_SiegfrieD_ @ Mar 4 2005, 03:09 PM)
Не говорех за марихуана в случая.Никак не я уважавам тази трева,както и хората които я употребяват,но не я слагам съвсем при наркотиците,защото не води до пристрастявания или поне така твърдят.

така твърдят
инак въпроса е мноооого спорен - сори за OFF-а
lubaka
Само едно да кажа младежта прогсивно затъпява, но вината не е нейна а на заобикалящата я среда за която се наблюдават същите синдроми на затъпяване
Death_Angel
Цитат(Black Seppath @ Mar 4 2005, 07:11 AM)
Аз лично съм на мнение, че Death_Agnel сама по себе си няма идея какво става, камо ли да прецени кой е надрусдан и кой не.

Хахахахах аре не ми говори кво знам и кво незнам,а??? Ххаха ти се изказа ..аз може да съм една 13 годишна пикла както ти се изказа веднъж(въпреки че съм на 16),само че повярвай ми доста неща съм видяла.Не съм няква тъпа лигличка,която знае само да си гушка плючените играчки.Живяла съм и в такъв квартал пълен с изнасилвачи,наркомани,и тн.Така че не ми говори какво съм видяла и какво не,защото въобще и представа си нямаш wink.gif
_SiegfrieD_
Половин София,включително и аз, сме израстнали в някой от Люлин-ите(аз лично бях и с гледка към Филиповци),където децата на работниците(да са били 5-6 клас) от Кремиковци в съседния блок взимаха някакви хапчета с вида на антибиотик на капсули,имах 3 циганета в класа,в даскалото страшно се крадеше,във входа нощем се навъртаха пияници и наркомани,а в отсрещния блок беше мутренското кафене.В блока ми на 11-тия етаж живееше небезизвсетния за времето си Иво Карамански...Така че това в какъв квартал си бил като малък няма огромно значение за формирането на личността ти.По тая логика почти всички щяха да бъдат зрели и нагледали са на всякакви сценки и нямаше да стигат дотам...
Death_Angel
А аа аз живях в блок където друго бяло освен мен нямаше,всеки ден се изнасилваше някой долу в мазето или евентуално в асансиора,,,едно момиче роди на 14 години,имаше една,която живееше във входа,точно влизах и гледаш някво легло та даже и куче си отглеждаше,разбиваха се апартаменти всекидневно,обираха се магазините постоянно и целия ми клас беше с цигани....много хубав живот съм живяла просто не е реално!
Nightwish
Сравнявате кой по - гадно е живял ли?! Не че искам да ви се намесвам в спора...
Beerzebub
Цитат
Сравнявате кой по - гадно е живял ли?! Не че искам да ви се намесвам в спора...

Глупости, мерят си пишките. tongue.gif
Dead`blue`eyes
Цитат(Nightwish @ Mar 5 2005, 06:30 PM)
Сравнявате кой по - гадно е живял ли?! Не че искам да ви се намесвам в спора...

Е и ние често се отклонявахме от темата,остави ги да си поговорят tongue.gif
Nightwish
Цитат(Dead`blue`eyes @ Mar 5 2005, 05:24 PM)
Цитат(Nightwish @ Mar 5 2005, 06:30 PM)
Сравнявате кой по - гадно е живял ли?! Не че искам да ви се намесвам в спора...

Е и ние често се отклонявахме от темата,остави ги да си поговорят tongue.gif

Нямам нищо против за това да си говорят. Все пак това е целта на форума, ама и двете не са живели на хубави места и се убеждават кой на по - лошото...айде да не се меся, че да не ми се нахвърли някой да се кара.
Dead`blue`eyes
Ами това са решили да правят..нека го правят,за това е форумът wink.gif
Nightwish
Цитат(Dead`blue`eyes @ Mar 5 2005, 05:38 PM)
Ами това са решили да правят..нека го правят,за това е форумът wink.gif

Нека...smile.gif
SepulTeraHead
Аз пък винаги съм живял в огромния триетажен палат на наще в Драгалевци. За кво ми говорите?
Lethe
Цитат(Demiurg @ Mar 1 2005, 01:07 PM)
Ще видиш че и Sep не е толкова просто парче, за каквото се представя biggrin.gif

Знам.
За това го обичам.
Стефане,обичам те!
_SiegfrieD_
Цитат(Nightwish @ Mar 5 2005, 06:30 PM)
Сравнявате кой по - гадно е живял ли?! Не че искам да ви се намесвам в спора...

Просто се опитах да й обясня,че не е тя някакъв уникален случай на гаден живот-почти всички са минали през такъв етап.Знаете какво беше в началото и средата на 90-те...
Almanah
Зиг,не си ли била прекалено малка,за да имаш някакви спомени от тези години? SPARK
Това се отнася и за по-голямата част от форумците smile.gif
Beerzebub
Тая тема става само са "Смяхова терапия". Ако някой има нужда ще я препоръчвам. SPARK
SepulTeraHead
Вече имам информация от надежден източник, че Dead`Blue`Maikati е на 15 години. ...Трагедия... и идват накакви хора тука да му се занимават насериозно мислите... СрамотЪ!

....."Днешната младеж" - АХАХХАХАХАЯХАХАХАХ!!!!!!!!!11

Цитат(Снежная Королева @ Mar 6 2005, 12:25 AM)
Знам.
За това го обичам.
Стефане,обичам те!

И аз те обичам wub.gif
Death_Angel
Цитат(Nightwish @ Mar 5 2005, 04:30 PM)
Сравнявате кой по - гадно е живял ли?! Не че искам да ви се намесвам в спора...

Ам не просто СТЕФАН държи да се прави на много умен и оригинален и да доказва колко е голям и велик, Стефане т'ва че имаш 18 нищо не означава да знаеш.Все пак някой неща за сметка на други..... wink.gif
SepulTeraHead
Добре, че си ти първа да споменеш възрастта ми, наистина. Това беше основният ми аргумент в целия спор, нали?
Death_Angel
ААААнеее ти просто си някъв уникален случай,незнам как успяваш за толкова кратко време да изкараш един човек извън нерви??Брао,Евалата просто!

А относно годините ти-честно да ти кажа нищо,ама абсолютно нищо не зависи от тея години,тва че си на 18 не означава че си нещо повече от другите..е освен че можеш да пиеш. biggrin.gif
SepulTeraHead
Благодаря ти, че ми казваш, че съм повече от другите, но не виждам накой друг да го прави (включително и аз самия).
The Forsaken
Днешната младеж не е такава поради възпитанието на родителите или поради образователната система, която наистина не е перфектна и не може да превъзпитава младите издънки на обществото. Според мен става въпрос за културата и нейното развитеие - обществото ни е в състояние на пълен застой. Не знам дали ще ви се стори уменсто, но ще направя сравнение с древен Рим- малко преди да започнат нападенията на варварските племена, градът, някога средище на процъфтяваща култура, бил западнал, сред благородниците царяло неприличие, еротика, разврат. Просто всичките им нравствени принципи изведнъж се сгромолясали в прахта, те нямали никакви амбиции. Та точно натам е тръгнала нашата скриомна държавица, под натиска на американската култура - всички тези умопомрачаващи филми, които учат децата да псуват, да се държат просташки- ние просто не сме толкова засегнати от това влияние, защото сме родени по-късно, но днешнити младежи са израснали с него- само им чуйте имената- кой свестен родител би си кръстил дъщерята Есмералда, или пък Денис?! Затъпяваме, това е.... Вземете някой учебник за 4 клас какви глупости пише вътре, пълнят главите на децата с ненужни празни думи, а най-важното не го казват....
pi4
che neshto ne e perfektno, tova napravo e pohvala! zashto ne kazhesh prosto - otvratitelno, tova e po-malko pohvalno i chesto pyti tvyrde umestno.

pyk drevnite imali drug moral: erotika = neprilichie = razvrat? be to tova i po zhivkovo vreme nikoj ne go tvyrdeshe, javno dokazatelstvo, che v demokraciata se zarazhda diktaturata, a v diktaturata - demokracia (vizh syshto i platon, "dyrzhavata").

tyj che njama strashno. dryzhte se zdravo za dryzhkite, da ne izpadate na zavoite i neka vjatyra roshi kosite.
SPARK

az mislja, che psuvaneto obogatjava ezika, pravi go po-zhiv i ustojchiv na chuzhdi vliania. kak da zhiveesh bez da psuvash, nevyzmozhno; i kolkoto po-otrano se usvoi tova izkustvo tolkova poveche koeficienta na inteligentnost se pokachva kato cjalo.
SepulTeraHead
Цитат(pi4 @ Mar 6 2005, 02:22 PM)
az mislja, che psuvaneto obogatjava ezika, pravi go po-zhiv i ustojchiv na chuzhdi vliania. kak da zhiveesh bez da psuvash, nevyzmozhno; i kolkoto po-otrano se usvoi tova izkustvo tolkova poveche koeficienta na inteligentnost se pokachva kato cjalo.

icon_headbang[1].gif
Demiurg
Цитат(pi4 @ Mar 6 2005, 11:22 AM)
az mislja, che psuvaneto obogatjava ezika, pravi go po-zhiv i ustojchiv na chuzhdi vliania. kak da zhiveesh bez da psuvash, nevyzmozhno; i kolkoto po-otrano se usvoi tova izkustvo tolkova poveche koeficienta na inteligentnost se pokachva kato cjalo.

КУЛТОВ !!!!
Да живеят хората с богат речник и висок коефициент на интелигентност !!!
icon_headbang[1].gif
icon_headbang[1].gif
Lethe
Цитат(Death_Angel @ Mar 6 2005, 09:45 AM)
незнам как успяваш за толкова кратко време да изкараш един човек извън нерви??

Неустоим е, нали?
wub.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Almanah @ Mar 6 2005, 01:33 AM)
Зиг,не си ли била прекалено малка,за да имаш някакви спомени от тези години? SPARK
Това се отнася и за по-голямата част от форумците smile.gif

Мисля,че винаги лошите неща и впечатления остават в съзнанието на едно дете,което е било на 5-6-7 или 8 годинки.Помня този период все едно беше вчера.
Almanah
Да,но едва ли можеш да имаш спомен как е живяла младежта по онова време,при наличие че на тияв годинки едва ли си била желана компания за който и да е младеж smile.gif Не говорим за икономическата обстановка все пак,за това всеки може да има спомен.
giggle
Досега не бях отваряла тази тема по простата причина, че ми се стори безсмислено мои връстници да обсъждат това....и ми се оправдаха очакванията хехе
Наистина сегашните седмокласнички се държат много по-разпуснато от мен,тогава,но има и някой бисер сред тях biggrin.gif
И не толкова родителите са виновни, колкото обстоятелствата,времената, наложените от по-проспериралите държави критерии..
по-същатА логика можем да кажем колко е зле цялото ни поколение сравнено с това на родителите ни...
_SiegfrieD_
Цитат(Almanah @ Mar 6 2005, 08:41 PM)
Да,но едва ли можеш да имаш спомен как е живяла младежта по онова време,при наличие че на тияв годинки едва ли си била желана компания за който и да е младеж smile.gif Не говорим за икономическата обстановка все пак,за това всеки може да има спомен.

Прав си.Не съм имала гадже на 7 годинки за разлика от някои сегашни представителки на тази възрастова група laugh.gif
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Mar 7 2005, 12:48 AM)
Цитат(Almanah @ Mar 6 2005, 08:41 PM)
Да,но едва ли можеш да имаш спомен как е живяла младежта по онова време,при наличие че на тияв годинки едва ли си била желана компания за който и да е младеж smile.gif Не говорим за икономическата обстановка все пак,за това всеки може да има спомен.

Прав си.Не съм имала гадже на 7 годинки за разлика от някои сегашни представителки на тази възрастова група laugh.gif

Е, то това едва ли е заради възрастта ти evil.gif
Alekto
Цитат(_SiegfrieD_ @ Mar 6 2005, 09:48 PM)
Прав си.Не съм имала гадже на 7 годинки за разлика от някои сегашни представителки на тази възрастова група laugh.gif

Az puk o6te v detskata gradina imah bye.gif .Pomnq, 4e se kazva6e Ivan i ima6e brat bliznak .
A 6to se otnasq do temata...mai e po-dobre da dam na maika mi da otgovori.Suvetvam vi i vie da sprete da pluete naborite si. hmm.gif
Lethe
мнението на родителите си го знам и без да питам
баща ми:
'Тия момичета-до една са повлекани!!!!Погледни ги как ходят!И каква е тая мода да ходиш и да ти се виждат гащите!!Я вземи па ти се загащи малко!Вдигни го тоя панталон, че ти стърчат кокалите!'

майка ми:
'Абе Мина бе какъв е тоя мърльо!Гледай ги тия наркомани!!
Пак ли с ония гламавите ще излизаш дето климат глави?!'

laugh.gif
Alekto
hahahah laugh.gif
E moite sa dosta po-pozitivno nastroeni.
Lethe
А още по-интересно е бабите и дядовците ни какво мислят за днешните малди.
Моя дядо е твърдо против използването на тампони и изобщо рекалмирането им по телевизията-много е притеснителен милия, и той е зодия близнаци wub.gif
Също така по всякакви възможни индиректни начини се опита да ми обясни защо не е хубаво да се спи с момчета, а трябва да се гледа към светлото бъдеще, където млади и ерудирани хора (като мен и братовчедките ми )ще бъдат партиини лидери-защото ние ще измъкнем държавата от бедата!
Баба ми пък не изчаква да си събуя обувките преди да вляза и започва да ме разпитва и критикува- защо съм облякла това, защо казвам онова, как трябва да ме запознае с внука на съседката- той работи в месарница и взима хубави пари, пък и има една гарсионера в кв.'Надежда'- изгодна партия...

Общо взето всяко поколение живее с разбиранията на своето време и е неетично да съди следващото според критериите на вече забравени идеи.
Което не пречи на младите да се поучат от опита на по-възрастните стига достатъчно умело да успеят да измъкнат някаква ценна информация от всичко,което казват набор 30-35
smile.gif
Blashyrkh
Имам сериозни скандали с баба като си облека един суитчър с черепче отпред. Дори ме е заплашвала, че ще го изгори... laugh.gif
Wolfheart
Цитат(Снежная Королева @ Mar 7 2005, 03:33 PM)
Също така по всякакви възможни индиректни начини се опита да ми обясни защо не е хубаво да се спи с момчета...
smile.gif

....Ами с момичета ли да се спи? LOL

Цитат(Снежная Королева @ Mar 7 2005, 03:33 PM)
, а трябва да се гледа към светлото бъдеще, където млади и ерудирани хора (като мен и братовчедките ми )ще бъдат партиини лидери-защото ние ще измъкнем държавата от бедата!

Фантастични сериали с лопата да ги ринеш. Аз съм капитан Планета!!!

Цитат(Снежная Королева @ Mar 7 2005, 03:33 PM)
как трябва да ме запознае с внука на съседката- той работи в месарница и взима хубави пари, пък и има една гарсионера в кв.'Надежда'- изгодна партия...
Аз пък мога да ти запозная с един, който има 4 апартамента и е инжинер и работи по специалноста си.
Lethe
Не разбивай мечтите на дядо ми де!
!!!
giggle
da i az taka preturpqh zagubata na edna dve grivni i edna obeca..no vzeha da svikvat
purvona4alno kato me vidqha da izlizam s metali gi misleha za narkomani,no edin priqtel za koito mnenieto im be6e nai-lo6o doide vku6ti i pi bira s ba6ta mi i sa ve4e ne me puskat do po-kusno ako ne kaja 4e sum s tqh....vkliu4itelno i Svetyl;]
pi4
след всичко, което прочетох, искам да кажа: горд съм с вас. днешната младеж е по-добра от вчерашната.
Angermeans
Цитат(pi4 @ Mar 8 2005, 08:11 PM)
след всичко, което прочетох, искам да кажа: горд съм с вас. днешната младеж е по-добра от вчерашната.

Не прибързвай толкова с изказванията. Просто явно в този форум има повече мислещи млади хора. Я виж форумите на metalbg biggrin.gif
AncientWisdom`
Цитат(Dead`blue`eyes @ Feb 28 2005, 06:03 PM)
Кво смятате за днешната младеж...за техния пропаднал начин на живот?Аз лично се отвръщавам като знам какви са децата... на по 10-11 години пушат,пият,приказват яко глупости,нямат почти някакво възпитание. mat.gif Ядосвам се щото от тея деца нищо няма да стане след години.... ranting.gif

Xaxaxa izmil si zorite Gosho ti ne piesh ne pushish ne obi4ash da rugaesh laugh.gif thumbdown.gif laugh.gif Nz shto si q pusnal taq tema za da se napraish na interesen ili kvo ama ti si sushtiq a i ne si nishto pove4e ot nazvanieto "dneshnata mladesh"
thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif
pi4
Цитат(Angermeans @ Mar 9 2005, 10:02 AM)
Цитат(pi4 @ Mar 8 2005, 08:11 PM)
след всичко, което прочетох, искам да кажа: горд съм с вас. днешната младеж е по-добра от вчерашната.

Не прибързвай толкова с изказванията. Просто явно в този форум има повече мислещи млади хора. Я виж форумите на metalbg biggrin.gif

предполагам, че си прав, но и да има 10 мислещи като тия тука пак биха стигали. някой трябва да бачка просто, а мислещите не стават за това.
наистина ли трябва да се запознавам с metalbg? мисля, че няма да ми промени мнението особено.
имам си просто нещо предвид, което ми хрумна вчера, но няма да го изложа тук, поне засега.
Jicata
Днешната младеж са келеш до келеш! Скапани гъзарчета модни, тревоманчета, раперчета и "металчета", а да не забравяме и чалгарите.. те май са най-много.. Сичките тези незнаят какво правят и за какво го правят... горките. Да не говориме за "СКИНАРИТЕ" ахахаххаха те са най-смешни wub.gif laugh.gif fuck you fuck you fuck you
AncientWisdom`
Цитат(Jicata @ Mar 9 2005, 08:13 PM)
СКИНАРИТЕ" ахахаххаха те са най-смешни wub.gif laugh.gif fuck you fuck you fuck you
!

Am napulno suglasen s`m s teb evala za tva izkazvane
Acid Burn
Цитат(_SiegfrieD_ @ Mar 3 2005, 05:18 PM)
Не слагайте цялата днешна младеж под общ знаменател.Наистина доста от малки някои "навлизат в живота",но винаги лошото прави по-силно впечатление.Има,за щастие,нормални и интелигентни деца,които спокойно можеха да ни прославят отново по света със знания ако не беше толкова куца цялата образователна система.Не ми се говори за образованието в наши дни,защото мисля че това е вече достатъчно дъвкана тема,по която можем само да си чешем езиците без да правим нищо.То и не можем-мнението на учителите е глас в пустиня,пък за това на учениците какво остава.Докато някакви си там професори с по 5 титли,които не са стъпвали в училище след завършването си, определят каква трябва да е образователната система и пишат учебниците на висок академичен език за да изтъкнат колко са интелигентни,българското училище ще е на този хал.Преди 9.09.1944 година министърът на образованието е трябвало да има задължително поне 15 години стаж като учител,защото само един човек,който се е сблъсквал отблизо с проблемите в системата може да вземе адекватни мерки за решаването им,а не да си прави експерименти с цяло едни поколение.
Не само образователната система е "виновна" за "упадъка" на младежта.Това явление се наблюдава във почти всички по-развити страни и явно е в рамките на нормалното за нашето съвремие.Всяко по-старо поколение говори за това колко лоши са младите,но наистина нещата напоследък стават отвратителни щом,аз която съм на 18 години, се втрещявам от постъпките и поведението на деца по-малки от мен с няколко години.Не съм моралист,нито пък тесногръда и не само аз забелязвам тази притеснителна тенденция в световен мащаб.С връстниците ми ежедневно ставаме свидетели на всякакви смешни,грозни,но и плашещи сценки,разигравани от деца.Не ми се вярва,че нивото на възпитание и родителския контрол са спаднали толкова-обикновено винаги са били на еднакви,но поколенията са се изменяли понякога и по необясними причини.Едма институция,обаче,мога да обвиня спокойно-медиите.Тази власт,която с течение на годините стана най-силна и манипулираща,влияе най-вече на децата,които са беззащитни към подобни пропагандни атаки,защото още не са изградили своя ценностна система.Да вземем т.н. тенденция към чалга-"култура",която е примана с отворени обятия от малките момиченца,гледащи кълчещата се,предизвикателно облечена какичка,искайки да станат като нея.Или пък момченцата,които вдъхновени от идолите си с уж престъпен имидж,искат да станат сутеньори,гангстери или въобще хора без ценности,за които лесното печелене на пари,слава и жени е най-голямото щаститие на живота.
Разгръщали ли сте тийн списание или вестник наскоро?Обръщали ли сте внимание на рубриките с писма на читателите по определени проблеми?Е,тези рубрики винаги са ме изпълвали както със смях,така и с тих ужас.Тенденцията е следната-12-13 годишни момиченца,на които още не им е дошъл мензиса,питат как да правят орална любов,как да задържат някой батко,който само се интересува от това как да преспи с тях и т.н.Нищо толкова странно в това ще кажете,но помислете-не става въпрос за 16 годишни момичета,а за деца на по 12 годишна възраст,които току-що са влезли в основното училище и вече питат как да са добри в леглото.,обличат се предизвикателно,пушат,пият...Ако някой ги смята за полово зрели на тази възраст,то аз не съм на това мнение.Тук вече се питам къде са родителите им-няма ли кой да им обясни как стоят нещата в живота,какво е ценностна система и т.н.Не са виновни децата,те винаги се лашкат между доброто и лошото по пътя на тяхното съзравяне като личности,а са виновни някои родители,които или не забелязват,или не им пука,или смятат подобни явления за нормални.
Мога да си пиша до сутринта по този проблем,но не младежта ви е виновна за упадъка си,а уж по-зрелите хора,които насърчават съзнателно или несъзнателно този упадък.Това е проблем от световен мащаб,проблем на развитата цивилизация,който или ще се реши от самосебе си,или западните морални принципи ще се изменят съвсем,докато подобен род прияви стане нормален.После светът ще си върне пак стария морал и така.Склонна съм да вярвам,че всичко е циклично..

Евала!Успях да прочета цялата тема+това найстина заинтригуващо мнение, с което съм напълно съгласна.
Не знам на вас как ви звучат две 15 - годишни момичета, които изпиват чаша бира, "напиват" се и се събличат по сутиен и прашки на пилоните (казвам го защото съм го видяла със собствените си очи).На много простотия съм се нагледала през краткото си съществуване и благодаря на родителите ми, че са успели да ме опазят от това.
За все по - изпростяващата младеж не е виновна само образователната система, която е пълен боклук и не може да те задържи в училище дори за големите междучасия, не само в плитките холивудски клишета, на които младежта се радва (Не, че Холивуд не прави и добри филми, но това е друга тема, която нямам намерение да обсъждам сега) и не само в чалгата и рапа, която нясажда допълнително простотия.Мисля, че ако един младеж открие това, което го вълнува истински (не говоря за висене по нет клубовете и игра на Caunter Strike или там както си пишеше).Става въпрос за спорт, рисуване, музика дори ако щеш и скейт...много по добре е да прекарваш цялото си свободно време в каране на скейт(примерно) или в някоя друга подобна дивотия отколкото да я прекараш в кафето с кутията цигари и двама пича дет са поне с 15 години по големи от теб.Просто прекаленото свободно време и незаинтересоваността на младите към каквато и да е странична дейност ги предрасполага към затъпяване.Е какво от това, че ми се смеят, че ходя на рисуване и чета книги?Или че вместо да си купя розови парцалки с парите от стипендията си купувам книги, дискове с музика или, че гледам прекалено много филми(не ви говоря за онзи тип филми към който вече показах негативното си отношение).Има много такива деца, които попадат в такава среда (демек на простаци) и фактът, че примерно ще предпочетат да излязат с родителите си от колкото да отидат на дискотека, или че учат, четат и т.н ги кара да се чувстват неудобно пред съучениците си.Има найстина много много фактори, които влиаят на затъпяването на младежта.

(По тая теема мога да си пиша и до утре следобяд, ама вече ме заболяха пръстите smile.gif )
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.