Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Audioscrobbler
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Warrior Of Ice
Цитат(KingSlayer @ Feb 15 2007, 10:14 PM) *
laugh.gif laugh.gif Не бе хора, просто ми прави ГОЛЕМИ дупки в компа cool.gif

Да не са те хакнали? ohmy.gif
KingSlayer
Мне, но забивам отсекъде laugh.gif
Ще мина и без last-a wink.gif
Warrior Of Ice
Убеден съм, че не от това забиваш, ама нейсе. wink.gif Поне досега не съм видял машина, на която плъгинът да прави проблем.
lodborg
Aз да си питам редовното, което питам, ако някой се оплаче от този плъгин: нали си си сложил последната версия? Старата ми правеше и на мен разни проблеми едно време (ееех, когато бяхме млади...)
InsArtTure
Човек, проблемът не е в плъгина, дори и даденият проблем да изчезва с премахването на програмата. Дай един реинстал поне. Не би трябвало даима такива дупки.
KingSlayer
Ъпвам си ги редовно плъгините, няма грижи с това. Проблема не е в самата програма, а в това което прави sp_ike.gif
Ако сте забелязали отваря 2 порта. Това е нормално разбира се, и до скоро нямах никакви проблеми. Обаче от 1-2 дни докато върви ласт-а направо ме скъсват - не мога да си барна машината biggrin.gif Щом я забраня проблемите спират.
Не съм от светнатите по пробиви, но за някои неща не ти трябва голям мозък да се сетиш къде е проблема laugh.gif
lodborg
Още нещо, новата версия има опция за скробълване през Скайп, което ми направи голям проблем веднъж (целият компютър зависна). Виж да не би да е това (включи или изключи опцията).
wqwrrr
^ Аз си карам на най-стария Audioscobbler и си нямам проблеми. =)
scion_of_storm
^И аз така, само като табче в секцията за плъгини ми е. Компактно някакво smile.gif
Rodd1ck
Има ли опция в настройките да не стартира програмата при всяко включване на уинампа? Или пък някоя от по-старите версии да е с ръчно стартиране..
blame
Моята е audioscrobbler.wa.1.1.10 и освен,че я инсталирах други изисквания няма. Не се включва нищо допълнително, никаква промяна в уйнампа, само си отчита.
Rodd1ck
Мисълта ми е да си пускам програмата сам всеки път допълнително.
wqwrrr
Да, след като инсталираш плуг ин-а за Winamp - Audioscobbler, тя ще спре да се стартира и ще си отчита без въобще да се занимаваш с програмата. =)

Просто инсталираш това: http://metalvid.data.bg/audioscrobbler.wa.1.1.10.exe
Влизаш му в настройките, пишеш си името и паролата за last.fm и си готов. =)
Rodd1ck
А гледам в тая версия няма възможност да ограничава откъде да отчита, защото не ми се занимава да чистя постоянно това, което е слушал съквартирантът ми. wink.gif
lodborg
Понеже Ицо запива в момента някъде като загоряла вакханка, ще си позволя дързостта да напиша за тазседмичната ни класация.

Този път разликите между отделните места са страшно малки. Закономерно на върха се намират Ensiferum заедно с Iron Maiden. Надолу в класацията са се разположили Evergrey, Dark Moor, постоянното присъствие Sonata Arctica, Cornerstone, Helloween и Blind Guardian. Сред парчетата господството на деветте Пoбедни песни на Ensiferum е видимо и с невъоръжено око, следвани плътно от представители на новия Cornerstone.
Warrior Of Ice
Ето я и новата класация! Първи съвсем очаквано са Dark Tranquillity, следват ги Kamelot и Manowar. При песните положението е ясно. Клик
Цветомир
Моят профил
Който иска да ме аддва rolleyes.gif
Iron Maiden
Аре и аз съм вече в групата ви да ви заривам с яко траш icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Dark Tranquillity за втора поредна седмица са на върха, а с голяма разлика ги следват Iron Maiden и Manowar. Четвърто място делят тъй любимите на някои Within Temptation и Excalion. happy.gif
lodborg
Вземете да си пуснете малко "Fiction", ебаси! Едно парче от този албум няма в чарта с песните!!!

Браво на нас. А сега дружно Cannibal-че.
Iron Maiden
Хаха , нито една от групите които слушам с изключение на Iron Maiden ги няма в чарт листата icon_headbang[1].gif
lodborg
Това е, защото не си бутнал пачката на когото трябва...
Iron Maiden
Ами аз и не искам да ги има , даже се кефя че само аз си ги слушам
lodborg
Неделя вечер - време за класации. Съвсем логично Dimmu Borgir навлякоха жълтата фланелка (в техния случай с надпис Diavolo), а на второ място с доста голяма разлика останаха първенците от миналата седмица - Dark Tranquillity. По-надолу в списъка са се наредили Sonata Arctica, Blind Guardian, Iron Maiden, Nightwish, Within Temptation и Susperia. При песните, деветте богохулствени псалма от "In Sorte Diaboli" оглавяват, а за цвят след тях се е промъкнала и "Focus Shift" на Dark Tranquillity.
Warrior Of Ice
Тази седмица първенството е изключително оспорвано. Първо място делят Dimmu Borgir, Within Temptation и Kamelot, второ - Dark Tranquillity и After Forever, а трето - Iron Maiden, Sonata Arctica (от тия спасение няма) и Susperia. При парчетата също е доста разнообразно, но първите места държат такива на After Forever.
Rodd1ck
Първите три места:
Pain of Salvation
Evergrey
Wolverine

Бах ти, тоя форум ме развали..
MadHatter
Ще те приемем и развален blackmetal.gif Особено с тия простаци Evergrey...
Slash
Аз пък съм много трю, със Sade, Emiliana Torrini, Antimatter и други подобни top artists... icon_headbang[1].gif
MadHatter
Ти погледни мойте laugh.gif
Slash
Излиза ми всичко, което слушам, но пише че съм го слушал преди 14 часа...
Яко! Така страхотния ми музикален вкус става безвременен. laugh.gif
Wolfheart
^Мишо, виж, верен ли ти е часовника на компича
Dragontear
Да и аз имах същия проблем преди извесно време.. даже може да ти показеа верния час но ако часовата зона не е правилната пак стават сакатлъци smile.gif
Slash
Аха, аз май го превъртях оня ден. Убихте ми надеждите за Висша намеса... sad.gif
Dragontear
haha Висша намеса няма тук !!! alien.gif alien.gif alien.gif

Освен ако под "Висша" нямаш в предвид ИЦО laugh.gif laugh.gif
stage
heheh много ли ви е смешно annoyed.gif
Warrior Of Ice
Стояне, казах ти да спреш с конспиративните романи! laugh.gif
Warrior Of Ice
Класация. Очаквано, Dark Tranquillity поемат водачеството, следват ги вечните Iron Maiden, а малко зад тях са Dimmu Borgir. Сред песните доминацията на всичко от "Fiction" е тотална.
lodborg
Но ако не сте забелязали, нещо е много, много различно. В класацията няма Sonata Arctica!!! Най-накрая, след колко време... Всъщност ей сега ще преброя. Залагам на от поне 3 месеца.

Edit: Седмицата, завършваща с неделя, 26 ноември 2006, е последната, в която Sonata Arctica не са в топ 10. Което означава, че почти 4 месеца не са слизали от десятката.
MadHatter
Значи следва да се поправи! laugh.gif
blame
^Твърдо подкрепям! wub.gif
FallenAngel
Мога и аз вече да се похваля с профил happy.gif

http://www.last.fm/user/undeadka/
lodborg
И пак неделна еуфория около класациите. На върха този път са Kamelot, следвани плътно от Raintime, Dark Tranquillity, Blind Guardian, Sonata Arctica, Bloodbound, Evergrey и Iron Maiden . При песните преобладават такива от новия албум на Raintime, а Dark Tranquillity разцепват рояците от мухи и лъжи с Inside The Particle Storm.
MadHatter
И никакви Tenacious D rolleyes.gif ...в топ10, чак на 3 място с 4ма слушатели.
lodborg
Както знаеш, ти си виновна и воновна, така че не знам защо само привличаш вниманието ми към себе си... blackmetal.gif
MadHatter
Ама те са в класацията! Не съм! Невинна съм! flush.gif
SepulTeraHead
Абе защо целият шибан last.fm ми е на полски?
scion_of_storm
Wtf biggrin.gif да не ти се е променил някакси дефолт езика?!
SepulTeraHead
Някой ако има идея от къде се настройва това въобще, да обясни...

edit: Опа - опраих си го сам. Долу в десния ъгъл са езиците. Цъкнал съм сигурно нещо случайно преди тва. Полски... тъпаци.
Warrior Of Ice
Едва ли за някой е изненада, че Sonata Arctica водят със смазваща преднина за миналата седмица. Втори са Nightwish, а третото място делят Dimmu Borgir и Kamelot. Сред песните тези от "Unia" доминират.
MadHatter
А после плюеме албума happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.