Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Audioscrobbler
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
````````
Аз изоставам защото 50% от седмицата не съм в града:") А сега не мога и до вкъщи да се добера...само вечер:")) Но правя всичко възможно де
abductor
Тъй.
1-во място Warmen и Gamma Ray
Хитовете на седмицата са How Long, Hell Is Thy Home и Majesty, сите на Гама Рей. Този път бест мйетал чартбустери са U2 и Васил Найденов (е, поне не е Софи Маринова). Някъде по вторите места се търкаля и дълго одумваната тук група SJK.
Освен това си имаме нов усер!
На който му се гледа
Tanais
http://www.audioscrobbler.com/user/Tanais/ Да, слушам Cypress Hill, не ме бийте. mellow.gif И аз бих се join-нал ама не знам нещо account-a ли ми се прецака или аз ослепях ама нещо не мога да намеря join бутона? hmm.gif

abductor
Пробвай пак, сега работи (поне при мен де).
Warrior Of Ice
Малко по малко групата расте... Сеп, Щурме, айде бе, пиленца, идвайте и вие. wub.gif
Crafter
Цитат(Warrior Of Ice @ Aug 2 2005, 05:05 PM)
Малко по малко групата расте... Сеп, Щурме, айде бе, пиленца, идвайте и вие. wub.gif

Около 70% от музиката, която слушам е чалга/рап/класика... вие сте някви метъляги тука...
SepulTeraHead
Цитат(Warrior Of Ice @ Aug 2 2005, 05:05 PM)
Малко по малко групата расте... Сеп, Щурме, айде бе, пиленца, идвайте и вие. wub.gif

  1. Къв е смисъла?
  2. Тоя plug in работи ли за Media Player?
Beerzebub
Мисля че има плъг-ин и за МП-то, да.

При мен обаче тва чудо се е сбъгясало и от 2-3 седмици не отчита нищо... Пробвах с реинстал... не става... Иначе щях да ви навъртя яко Dark Tranquillity, SYL, Pain и Kovenant smile.gif
feather
А бе сбъгва се от време на време...знам ли го. Иначе има плъг-ин за медиа плеър и за разни други шитс дето не ги използвам. wink.gif А смисъла е да се види някаква обща класация за предпочитанията на форума. wink.gif Никой не те насилва wink.gif
Svetyl
И на мен нищо не ми отчита...
Wolfheart
Виж да не ти е стара версията на Winamp-а. Плъгина работи с 2.95 нагоре и с 5.
Сега вече пише, че работи само с петица. Странното е, че аз съм свалил същата версия и билд, която е на сайта и си работи съвсем нормално с winamp 2.95.
````````
много ме изнервя като забива.. имаше едно.. 2 дена нищо не отчиташе...
А иначе светъл..това с 5 ли не ти върви? или с онази предната

А в последната класация... участвам супер дейно:")))
abductor
Цитат(Svetyl @ Aug 3 2005, 12:05 AM)
И на мен нищо не ми отчита...

Сигурен ли си, че си вкарал в настройките на плугина юзера и паролата ти? Песните ти тагнати ли са? Ако да - в настройките има един бутон, View Log, виж та мкакво пише.
Svetyl
Явно на това нещо му трябва време.. сега май отчита.
Tanais
Цитат(abductor @ Aug 2 2005, 11:56 AM)
Пробвай пак, сега работи (поне при мен де).

Nope. pinch.gif
Warrior Of Ice
От няколко дни Audioscrobbler готвят някакъв нов сайт, който трябваше да е пуснат днес, но все още - нищо. Засега не могат да се видят класациите...
Svetyl
Дано е нещо яко... и аз го гледам затворено... абе яко ще е. И най-сетне и мене ще ме сметнат в групата.
abductor
Според мене тази седмица на първо място ще са Соулфлай... Ама да почакаме да видим smile.gif
Tanais
Ъъм.. Сайта пак работи.. Ама поне на мен доста ми зарежда. huh.gif
Svetyl
Върви бавно вероятно защото още ще добавят и не се използва цялото място ба ли го... ама наистина едва го отворих... а групата не мога да намеря.
feather
Пльок. Ето го адреса на групата. Прав беше abductor за класацията. На първо място тази седмица са Soulfly следвани от System Of A Down и Warmen. Най-слушани песни са "I And I" и "Babylon" на Soulfly.

Вчера ми отваряше сайта с разни бъгове, но сега е чудесен. Много повече ми харесва така! smile.gif
Warrior Of Ice
Вече 15 регистрирани в групата! smile.gif
````````
И на мен ми харесва:"))) И показва.. доста повече

Edit: Забравих да отбележа че на профила в дясно дето изкарва някакви "съседи" ли какво беше.... с даргито съвпадаме цели 3% !!!:")))
Tanais
Мхм, съгласен съм, че сайта е супер така, единственото което ме изнервя е когато си влезнеш в профила и в горния десен ъгъл ..смалената версия на аватара ти или както се нарича.. Знам, прекалено съм дребнав, но наистина ме дразни. rolleyes.gif
feather
Излезе най-новата класация за седмицата от 7-ми до 14-ти август. Ето и адреса. На първо място са Children Of Bodom, след тях Iced Earth и Soulfly. Сами ще видите, че още няколко групи са се наредили в челото, което ми говори за повишена слушателска активност. wink.gif tongue.gif Парчетата на върха тази седмица са "Oops, I Did It Again" и "In Your Face" отново на Bodom, a веднага след това са почти всички от "Dark Ages" на Soulfly.
feather
Новата класация за периода 14-21-ви август е следната. На първо място при изпълнителите са Nightwish следвани от Children Of Bodom и Fear Factory. Както обикновено има и още банди с равен на техния резултат. При песните водят Highland Glory с "Forever Endeavour", а след нея са "This Pain" и "Soul Society" на Kamelot. Останалите песни са със същия брой слушания. Всъщност не знам защо точно тези песни са най-отгоре - няма логика при подреждането им ако е по азбучен ред или поне аз не я намирам. Нейсе. Ето страницата на групата ни. smile.gif
Mort
Между другото май мястото на тая тема е в метъл секцията, все пак класацията се състои основно от метъл парчета rolleyes.gif
abductor
Цитат(feather @ Aug 22 2005, 02:39 PM)
Новата класация за периода 14-21-ви август е следната. На първо място при изпълнителите са Nightwish следвани от Children Of Bodom и Fear Factory. Както обикновено има и още банди с равен на техния резултат. При песните водят Highland Glory с "Forever Endeavour", а след нея са "This Pain" и  "Soul Society" на Kamelot. Останалите песни са със същия брой слушания. Всъщност не знам защо точно тези песни са най-отгоре - няма логика при подреждането им ако е по азбучен ред или поне аз не я намирам. Нейсе. Ето страницата на групата ни. smile.gif

Според мен са наредени по последно слушане. Всъщност на първо място са точно 94 песни smile.gif (можете да видите тук), а за изпълнител на второ място освен изброените са и Соната Арктика, Камелот и Симфони Екс (тук)
Бая Найтуиш сте послушали тая седмица smile.gif
Sw1tched
Хех исках да видя к'во слушате ама не ми се отваря сайта rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Готова е и класацията за изминалата седмица. Първото място сред групите делят Nightwish и System Of A Down, следвани от доста пауър метъл банди. При парчетата доминират Exodus с "Deathamphetamine" и "Raze" и Machine Men с "Falling" и "Dream And Religion".
Warrior Of Ice
За периода 28.08 - 04.09. положението е следното:

При групите първо място държат Children Of Bodom, плътно следвани от Destruction, Iron Maiden и Nightwish. При песните първите места с по четири точки са на парчета на Soulfly и Exodus.
feather
Ето и резултатите за седмицата от 4-ти до 11-ти септември.
На първо място отново са Children Of Bodom. Този път си имаме ясни победители в тройката. wink.gif На второ място са Nightwish, а на трето Systеm Of A Down.
При песните безпрекословно първото място държат парчетата от новия албум на Bodom. Страницата на групата ни. smile.gif
Warrior Of Ice
Най-после излезе и класацията за миналата седмица. Имаха някакъв проблем с претоварване на сървърите, та затова...

На първо място този път има много групи с по 4 слушащи: Children of Bodom, Bruce Dickinson, Sonata Arctica, Edguy, Dark Tranquillity и Arch Enemy. При парчетата трите най-слушани са "Are You Dead Yet?" и "Living Dead Beat" на Bodom и "Nemesis" на Arch Enemy.
Svetyl
Weche ne polzwam Winamp... tei che taq klasaciq e pochti bez men.
Warrior Of Ice
Цитат(Svetyl @ Sep 22 2005, 10:02 PM)
Weche ne polzwam Winamp... tei che taq klasaciq e pochti bez men.

В сайта има на разположение plug-in-ове и за редица други програми: Windows Media Player, iTunes и прочее. Audioscrobbler не е само за Winamp. wink.gif
feather
Оп, появила се е нова класация за периода до 25-ти септември.
При изпълнителите победители отново са Children Of Bodom, следвани от Dimmu Borgir и Helloween.
При парчетата водят пак "децата" (wink.gif) с "In Your Face", а след тях е "The King For 1000 Years" на тиквите. rolleyes.gif
http://www.last.fm/group/Metal%2BWorld
Demiurg
Добре беееее, две седмици подред слушам само Royal Hunt + Sentenced (щото сега само това имам на харда на работа), и даже бегло не се споменават там в класацията !!!!????? mat.gif
Откакто това нещо има нов адрес, моят глас е пренебрегнат !!! Искам си правата !! rtfm.gif bg.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Demiurg @ Sep 26 2005, 09:22 PM)
Добре беееее, две седмици подред слушам само Royal Hunt + Sentenced (щото сега само това имам на харда на работа), и даже бегло не се споменават там в класацията !!!!?????  mat.gif

Адаш, не си споменат, защото по всяка вероятност си бил единственият, който ги е слушал... Там не отчита колко пъти е слушано нещо, а от колко човека е слушано.
abductor
Като цъкнеш на Charts ги има всичките групи (и какви неща има там!), по някаква причина мойте са най-накрая...
Wolfheart
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 26 2005, 06:49 PM)
Цитат(Demiurg @ Sep 26 2005, 09:22 PM)
Добре беееее, две седмици подред слушам само Royal Hunt + Sentenced (щото сега само това имам на харда на работа), и даже бегло не се споменават там в класацията !!!!?????  mat.gif

Адаш, не си споменат, защото по всяка вероятност си бил единственият, който ги е слушал... Там не отчита колко пъти е слушано нещо, а от колко човека е слушано.

Не е единствения smile.gif И аз слушам Sentenced, но нямам нет в къщи и си прецаках слушалкштие на работата и затова ги няма в листата.
SepulTeraHead
Аре и аз съм в кюпа сега.
Warrior Of Ice
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 27 2005, 02:29 PM)
Аре и аз съм в кюпа сега.

Откога те чакам... openwidehug.gif
Demiurg
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 26 2005, 06:49 PM)
Адаш, не си споменат, защото по всяка вероятност си бил единственият, който ги е слушал... Там не отчита колко пъти е слушано нещо, а от колко човека е слушано.

Аааха. Е тогава винаги на първите места ще са най- комерсиалните групи - просто там ще има най- много съвпадения. И винаги непопулярните и екзотични групи ще са прее*ни. Да сте видяли Meshuggah в класациите ? Atheist ?? Ark ??
Не че това ще повлияе на музикалните ми предпочитания, ама нещо смисъла ми убягва...
abductor
Цитат(Demiurg @ Sep 27 2005, 07:16 PM)
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 26 2005, 06:49 PM)
Адаш, не си споменат, защото по всяка вероятност си бил единственият, който ги е слушал... Там не отчита колко пъти е слушано нещо, а от колко човека е слушано.

Аааха. Е тогава винаги на първите места ще са най- комерсиалните групи - просто там ще има най- много съвпадения. И винаги непопулярните и екзотични групи ще са прее*ни. Да сте видяли Meshuggah в класациите ? Atheist ?? Ark ??
Не че това ще повлияе на музикалните ми предпочитания, ама нещо смисъла ми убягва...

Естествено, че винаги комерсиалните групи са на първо място, защото просто това слуша народа smile.gif (но можем да се наговорим тая седмица да слушаме Meshuggah примерно и тогава със сигурност ще излязат по-отгоре, абе я аз направо да си пусна Nothing, таман се чудех какво ми се слуша...)
SepulTeraHead
О да! И аз ще се включа в омешугяването на чарта tongue.gif

EDIT: АХАХАХХААХХ! Семплите от барабани, които ми прати Щурма също ще влезнат в чарта. Sturm And Nalbantov.
feather
Комерсиалните групи? wink.gif Брей. wink.gif

Начело са новите албуми. Нещата, които най-много се харесват от всички ни, проблем? tongue.gif
SepulTeraHead
^ Прекалено свободно употребяваш думата "всички". В топ 10 има 1-2 групи, които харесвам wink.gif И аре не ме карай да обяснявам, че Hammerfall и Helloween са комерсиални, ОК?
feather
О, не, няма никакъв проблем. Мир да има. openwidehug.gif
Само едно уточнение. Аз лично не ги слушам, защото са комерсиални ли не - просто ми харесват. smile.gif Класацията не е обективна спрямо всички, в това число включвам и теб. wink.gif За това има лични такива. Гледаме една "уж" представителна извадка.
Warrior Of Ice
За миналата седмица: първо място сред групите делят Nevermore и Children Of Bodom, следвани от SOAD и Kamelot. Най-слушаните парчета са "Final Product" и "Sell My Heart For Stones" на Nevermore. punk.gif
SepulTeraHead
icon_headbang[1].gif Cypress Hill icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.