Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: За столицата и провинцията
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
onnellinen
Най-сетне някой кратко и ясно да го каже. Пийс и още една изоставена тема smile.gif
Beerzebub
Цитат(onnellinen @ Jul 13 2006, 07:26 PM) *
Ок...
Ми софиянец е 3то поколение роден в Сф. Кой такъв има село, че да иде да хапне агънце, че и вкъщи да си вземе.
И преди да си ме нападнал откъде знам - тогава за всяка кола, която излизаше от Сф, имаше поне 5, които отиваха в СФ. Много софиянец, много нещо.

Нещо не фатам връзката между това кое поколение гражданин на едикой си град си и агнешкото, което много обичам.


Цитат
Абе само в България ли се обезлюдява провинцията за сметка на един-единствен град, пък бил той и столица??

Ами според прогнози, отчитащи сегашният темп на разрастване на София, до 2030-та около 2/3-ти от населението на страната ще е концентрирано тук. Колко ще са българите по това време е отделен въпрос, но ако приемем че си останат към 7 милиона, то столицата ще бъде около 4,5. Плашещо!
conguestadors
Цялата държава е едно шибано гето. Няма никаква разлика от къде си, всички сме затънали до колене в лайна. Всеки който е бил на вън, знае колко е подтискащо като кацаш на нашето мижаво летище. В една Румъния са с години пред нас puke.gif
Beerzebub
Аре да се гръмнем!! Докато сме още млади... да сме красиви трупове ако не друго.
SepulTeraHead
Цитат(conguestadors @ Jul 16 2006, 09:14 PM) *
Цялата държава е едно шибано гето. Няма никаква разлика от къде си, всички сме затънали до колене в лайна. Всеки който е бил на вън, знае колко е подтискащо като кацаш на нашето мижаво летище. В една Румъния са с години пред нас puke.gif

Ама винаги можеш да идеш в Албания после...
conguestadors
Искам да кажа, че наистина живеем в мизерия и точно ние сме поколението, което трябва да дадем ново начало, на измъчената ни държава.
Не искам да обиждам никой, просто вижте мизерията около всички нас. Подтискащо е.
InsArtTure
Мда, потискащо е. Идея е-обединение на всички градове против мизерията-уреждане на вътрешното благоустройство. Как да стане, предложения?
parabellum
Държавата ни е за психодиспансер... http://silvina2004.blogspot.com/2006/07/blog-post_05.html (кучки, освен да го прочетете, искам ви да подкрепите българската книга.)
Ъ-ъ-ъ, преди да се обединявате и да тръгвате на светски революционен поход и промени по политическата карта на Европа, мога ли само да попитам - срещу КАКВО се обединявате въобще, бе? "Мизерията в държавата". Този отговор е точно толкова смислен, колкото - "Ми, срещу нещо там, ама и аз не знам какво точно." Тука мисля, че малко прекалявате с метафората "селянин", с която се обръщате към софиянците. Аз съм роден в София, и определено НЕ съм селянин. Следователно още много хора, родени в София - НЕ са селяни. Нито София е СЕЛСКИ град. Това, че не съответства на показателите на някой друг голям град в Европа, НЕ го прави СЕЛСКИ. Това е кретенска фантазия, породена от комплекса и феномена, че всичко българско е селско. Има легиони от мангали, да. Има беднотия, да. Къде няма?! Навсякъде е така - малко или много. Това не дава повод да се нарече една развиващата се столица - село, тъй като някой си решил така.
Цитат
Искам да кажа, че наистина живеем в мизерия и точно ние сме поколението, което трябва да дадем ново начало, на измъчената ни държава.

Е, айде да те видиме, патриоте... какво ще направиш по въпроса или знаеме май само на приказки да си говориме. Мизерия ще е, да, и това НЯМА да се оправи скоро, ако само си говорите. Нито пък точно това е само поколението, което може да направи нещо по въпроса. Винаги може да се извърши идея. В днешни дни - това липсва, защото точно хората, които плюят и "просветляват" другите, са жалки смешници, наричащи се "патриоти" и не действат грам. Така че - stfu по тази тема, освен ако наистина нямате какво смислено да кажете.

Цитат
Как да стане, предложения?

Отнасяйте се с уважение към държавата - пазете я чиста, не разрушавайте, дръжте се като бели хора и развивайте урбанизацията, бъдете грамотни. Това е най-малкото нещо, с което можете да започнате, ако искате тази страна да тръгне да се подобрява. Придържайте се към социално равенство. Смущаващите фактори, които навлизат във високоправителствените нива, са лесни са владеене, но никой не иска да го проумее. Толкова е дразнещо да се говори за нищетата в България и обижда, ей така си просто, понеже конституцията била виновна. Повече от нас, не са от вчера на този свят и знаят пределно ясно в какво състояние е републиката, няма нужда да се изясняват очевадни неща, по най-СЕЛСКИЯ начин, който може да съществува. Брей, ебаси хората! Как да станело...


PATHETIC.




P.S.
Цитат
Имам една колежка от бургаско село, завършила е гимназия в Бс. И като я питат отде е, казва 'Бс", иначе ще стане сложно обяснението (поне тя така твърди). Обаче няколко пъти се случва да пътува с някакво нахално бабе, дето я разпитва всеки път откъде е и на 2я път, колежката като и казала някакъв съвсем друг квартал, бабката се развикала как може да я лъже и разни нелицеприятно работи й наговорила... Пък бившата ми съквартирантка, понеже не сме от 1 град, като я питат откъде е , 1во казва мойто градче, после, ако попитат пак, пояснява подробно.
Какво излияние... Даже не изглежда вече толкова забавно, колкото ако го разправя наживоp


WHAT THE FUCK ARE YOU TALKING ABOUT<




WHO GIVES A CRAP




ASLFKJFj;lk13jf;13jlfn3o1j tnb31tjlk b3n1;lt

Цитат
Ама винаги можеш да идеш в Албания после...



FUCK YOU TOO SEP<

ALBANIA > YOU.








headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif
TerminalFrost
Блогът на Силвина... отдавна не се бях сещал за него. Явно девойчето, наред с килограмите продължава да трупа и посредствените си постинги. Двете неща са свързани.
onnellinen
Цитат(parabellum @ Jul 17 2006, 02:23 AM) *

Дрънкам си, както и сама казах.

А на тебе какъв ти е проблема? Каква урбанизация да развиваме? Искаш да не хвърляме хартийките от сладоледа по улиците, ами в кошчето - моите са в кошчето, за чуждите не знам. Социално равенство - в България такова животно НЯМА, не те знам откъде разцъфтя такъв идеалист, че да го проповядваш. Смущаващите фактори във... бла бла, са резултат от парите, които се наливат.
Ако ти смяташ, че можеш да спреш турците, които идват да гласуват за ДПС, без да имат хал-хабер за какво става дума
Ако можеш да накараш хората да не си изхвърлят лайната по улиците и ОКОЛО контейнерите
Ако смяташ, че можеш да накараш всяко българско дете да се научи да чете и пише правилно на родния си език
Ако смяташ, че можеш да накараш всеки циганин в страната да работи, а не да краде и проси
Ако смяташ, че можеш да накараш хората да прогледнат, че за каквото не им стигат парите, си го взимат от село, така че имат всичко
Ако смяташ, че можеш да изплатиш външния ни дълг
Ако смяташ, че можеш да накараш и БЪЛГАРИТЕ да работят, защото много от тях нямат наистина с какво да се занимават, освен да копат в градинката и да чакат да пораснат краставиците и доматите
И още една камара 'ако':

ЕВАЛА ЩЕ ТИ БИЯ. ДЕРЗАЙ!
SepulTeraHead
Понякога искам да те ритна в лицето като ти чета постовете, onellialeniagdv
MadHatter
Само ми е неясно защо по дяволите всеки гледа нещо да си измие ръцете "мойте боклуци са в кошчето", "мойте лайна са в мойта тоалетна", "моя гъз еди кво си"...после що всеки за себе си. Е*и му майката...
parabellum
Цитат(onnellinen @ Jul 17 2006, 02:20 PM) *
Цитат(parabellum @ Jul 17 2006, 02:23 AM) *

Дрънкам си, както и сама казах.

А на тебе какъв ти е проблема? Каква урбанизация да развиваме? Искаш да не хвърляме хартийките от сладоледа по улиците, ами в кошчето - моите са в кошчето, за чуждите не знам. Социално равенство - в България такова животно НЯМА, не те знам откъде разцъфтя такъв идеалист, че да го проповядваш. Смущаващите фактори във... бла бла, са резултат от парите, които се наливат.
Ако ти смяташ, че можеш да спреш турците, които идват да гласуват за ДПС, без да имат хал-хабер за какво става дума
Ако можеш да накараш хората да не си изхвърлят лайната по улиците и ОКОЛО контейнерите
Ако смяташ, че можеш да накараш всяко българско дете да се научи да чете и пише правилно на родния си език
Ако смяташ, че можеш да накараш всеки циганин в страната да работи, а не да краде и проси
Ако смяташ, че можеш да накараш хората да прогледнат, че за каквото не им стигат парите, си го взимат от село, така че имат всичко
Ако смяташ, че можеш да изплатиш външния ни дълг
Ако смяташ, че можеш да накараш и БЪЛГАРИТЕ да работят, защото много от тях нямат наистина с какво да се занимават, освен да копат в градинката и да чакат да пораснат краставиците и доматите
И още една камара 'ако':

ЕВАЛА ЩЕ ТИ БИЯ. ДЕРЗАЙ!


Не съм го чел този пост, но навярно се досещам за какво става въпрос, понеже тук-таме прочетох една дума.
Ами, както казах, започнете с НАЙ-МАЛКИТЕ възможни неща, на които сте способни, а не да се продължава да се мизерства. Трябва да има МАЛКО старание, освен празни приказки. Май не ти е много ясно, че една държава не може да се оправи изведнъж във всякакви параграфи. Това е един значително бавен (за България) процес на взаимокооперация, който трябва да се извършва, освен на глобално ниво. Ако си мислиш, че циганщината и безработицята е единственият проблем на страната - мега лошо се лъжеш.

Цитат
не те знам откъде разцъфтя такъв идеалист

Не е важно, дали съм идеалист или не. Просто говоря неща, които са общи за всички политически институции по света, за да не нараства нищетата в културното ниво, а това не изключва и република България - страна, просто като всяка друга, но изостанала.



SUCK MY HAIRY BALLS!
TerminalFrost
Аз забравих да се изкажа по темата...

Мисля, че човек получава такова отношение, каквото дава, независимо къде сe намира. Предубежденията обикновено връщат предубеждения. Аз съм от Русе, но живея в София, защото работата ми е тук. София не ми харесва кой знае колко, но никога не съм се сблъсквал с дискриминация от типа столица-провинция, или каквато и да е друга. Може би защото аз самият не излъчвам негативизъм и дискриминация. Или просто ми върви на хора. А пък ако за някого съм селянин, това си е лично негов проблем.
slayer_fen
Всички останали обитаеми кътчета в Б-я са оставени на заден план, за тях каквото остане, важно е в София да има. Защо например групите, които идват в България не свирят в Пловдив да речем, защо нямаме О!Шипка, защо?



3 години по-късно стана ясно че яките концерти ги правят извън столицата
Beerzebub
Защото София е милион и четиристотин хиляди, а Пловдив е същото, но без милиона. И да, това е от ключово значение. Поне за по-дребните мероприятия се разсъждава така.
onnellinen
Цитат(Benedict XVI @ Jul 17 2006, 03:21 PM) *
Понякога искам да те ритна в лицето като ти чета постовете, onellialeniagdv

Стеф, винаги съм се радвала на взаимни чувства. Ще ни направя удоволствието да те предупредя, когато тръгна за Сф.

Цитат(parabellum @ Jul 17 2006, 03:51 PM) *

Общи приказки. Нещо друго не можеш ли да кажеш? Според мен човек трябва да гледа собствения си интерес. Когато хората се захванат да си вършат съвестно работата, тогава всичко ще започне наистина да се оправя. Дребните неща ги оправихме отдавна. Големите не можем да ги оправим още.
parabellum
Някой постна ли нещо след Beelzebub... или пак се е бъгнал форумът? huh.gif
stage
Това се оправя със следващия пост biggrin.gif
parabellum
Цитат(stage @ Jul 18 2006, 01:56 AM) *
Това се оправя със следващия пост biggrin.gif

what the hell are you talking about, smart ass?
stage
^Може ли да ми преведеш на български?
parabellum
Цитат(stage @ Jul 18 2006, 02:01 AM) *
^Може ли да ми преведеш на български?

Ти си куха лейка и не вникна в дълбокото количество ирония, която преливаше от поста ми, адресиран към onlinenenn. Да съм му бил превел, я кажи още една плоска шегичка, че почнахме да се увличаме тука от тези елитни мнения of yours.
>>
stage
Somebody gotta shell 'em. < Плоска шега icon_headbang[1].gif
parabellum
Цитат(stage @ Jul 18 2006, 02:08 AM) *
Somebody gotta shell 'em. < Плоска шега icon_headbang[1].gif

Браво, hilarious. Тебе да не са те избирали с кастинг или майка ти и баща ти са един и същи човек?
stage
Всъщност не. От село съм. w00t.gif
parabellum
Цитат(stage @ Jul 18 2006, 02:26 AM) *
Всъщност не. От село съм. w00t.gif

И кво? Има ли къпане два пъти месечно в селската баня и става ли там ебане с бабите? Оди да ни набереш малко кумволя и донеси да се почерпиме, както си требе.
Slash
^ Значи не съм сбъркал в преценка си, че си противно и в червата същество... Кефя се на себе си, винаги в десятката!!! Virgin Steel, Aleksander Levit, теб... openwidehug.gif

Не си прави труда да ми отговаряш - слагам те в игнор лист-а, при другите боклуци!
parabellum
Не съм си и мислил, че може да има хора, които могат толкова лесно да бъдат накърнени, че даже и да игнорират. hehe, обичам този форум. Аз дяволски се забавлявам, за вас не знам. Нямам лоши чувства към никой. Обичам ви такива, каквито сте.
stage
Спокойно. И аз те бичкам wub.gif
HeLeNa
Цитат(parabellum @ Jul 18 2006, 02:45 AM) *
Не съм си и мислил, че може да има хора, които могат толкова лесно да бъдат накърнени, че даже и да игнорират. hehe, обичам този форум. Аз дяволски се забавлявам, за вас не знам. Нямам лоши чувства към никой. Обичам ви такива, каквито сте.

Уау,не очаквах никога да напишеш такова нещо.
parabellum
Цитат(HeLeNa @ Jul 18 2006, 01:27 PM) *
Уау,не очаквах никога да напишеш такова нещо.

Ха-ха. Говориш нещо, сякаш се познаваме. laugh.gif
HeLeNa
Мне,просто по мненията ти съдя sp_ike.gif
onnellinen
Цитат(parabellum @ Jul 18 2006, 02:36 AM) *
И кво? Има ли къпане два пъти месечно в селската баня и става ли там ебане с бабите? Оди да ни набереш малко кумволя и донеси да се почерпиме, както си требе.

София, а ти чистиш ли си редовно жилището? Щот селяните си чистим вкъщи, ама забелязвам, че който замине за Сф, нещо занемарява дома, да не е от влиянието на кореняците софиянци?

Цитат(HeLeNa @ Jul 18 2006, 04:19 PM) *
Мне,просто по мненията ти съдя sp_ike.gif

wub.gif
HeLeNa
Какво имаш предвид с това" wub.gif "???
onnellinen
Забавно ми е какво постваш, ама няма да цитирам всичко
Mpa4ko
Едно кратко мнение

НЕ СМЕ ФРАНЦИЯ ЗА ДА ИМАМЕ ПРОВИНЦИИ

a как е римското име на София... а а а познахте - няма такова, щото софия е измислена наскоро
София е градът с най-голямото наСЕЛЕние
не виждам основа за самочувствие или за превъзходство
gtzvetkov
В София, няма кореняци софиянци. А отношението на "софиянци" е същото като на останалите градове към София. Всеки като ходи на чуждо място прави поразии и собственото си го пази.
alpha prime
идват някакви хора, които говорят като излезнали от клип на ъпсурт. и обясняват колко бих хубав сладоледът Афредо в София. И ма питат Софийска ли е фирмата. Ко да им обясняваш на селяните,че фирмата не е софийска и, че нашия сладолед се носи до софия. и не си купиха.... и тва ако не е надменно отношение незнам
ПС: тва не е един и два пъти thumbdown.gif
lelqLora
Цитат(Sw1tched @ May 12 2003, 08:00 PM) *
София е град на крайности, в провинцията по-често нещата са балансирани...но къде има 5 метъл магазина и сто вида транспорт и т.н...

Малко повече са от 5 smile.gif

Цитат(SepulTeraHead @ Jun 11 2003, 08:01 PM) *
Ами то и в София си имаме само една О! Шипка... друг клуб в който да свирят някакви метъл групи не знам. Или ако има мога да си представя на каво ниво са... Kofti Weather!!!!!!!
А в О! Шипка не ме пускат щото нямам 18... може само с Баща ми. Той също се кефи на таква музика, и би ходил с удоволствие... ама не може заради работата си.

Не е само Шипката. Фенс... ммммм три уши, Блек бокс, даже Пецко като свири в маската го избива на метъл доста често, а в Суинга също свирят яки хора, макар и да не е метъл. И няма да говориш лошо за Кофти Уедър, че ш те намеря къде живееш ей biggrin.gif А лелката като се ядоса и голЕм опердах може да ти хвърли. Иначе са бездарни де, и Милко се дере на умряло, ама... са на лелка децата и за тях или добро или нищо, щото после има натрошени кокали smile.gif

Цитат(King_of_Beer @ Jul 8 2006, 01:52 AM) *
Цитат(Metanoia @ May 10 2003, 06:21 PM) *
Такива са само "софиянците" наистина, защото си мислят, че като живеят в София и "Господа за шлифера яко са гепили"... Нали знаете какво пее Бичето! punk.gif

ида от село мама ви мръсна моята цел е гъза да ви пръсна
ааа преродих се като се сетих за БИЧЕТО

П.С. Бичето е от Враца и сме от едно село с него punk.gif punk.gif

От Краводер? smile.gif
И в крайна сметка както ще стане като София и Пловдив толкова се разраснат, че накрая се слеят, а? Ще имя яко кютек непрекъснато smile.gif Кекекеке
Пък има и нещо друго. Има много свестни хора и софиянци и не-софиянци, дето живеят тук и всичко е ок. Ама има такива, дето дошли от намсикъдеси и изведнъж решават, че за да оцелеят и просперират в Софето трябва да се ръгат като говеда, да са нечовешки нагли и си мислят, че целия свят им е длъжен. Факт. И то за това има и софиянци чада, дето пък от 08974650763 поколения са си софиянци и изпадат в тих ужас и почват едни клетви да се сипят... Страшна работа. И още нещо... тия дето са си малко прости си мислят, че тука в София ядем доматите с колците, пък те нали са били по-тарикатите от намсикъдесито и идват тука да ни покажат ние у Софето колко сме зле. Ми и аз да съм и аз ще побеснея и ще му кресна "абе селяндур, заминавай да си копаш цвеклото с мотичката". Та така. То някак си зависи от човека. И като за край много мис е иска да си кажа, че живота в София и големите градове е много по-различен и хората са с мнгоо по-друго мислене от хората в малкия град или в селата. Като малка не го осъзнавах и не виждах разликата като ме пратят при бабите във Враца. Обаче колкото по-голяма ставах, толкова повече ми се набиваше на очи и мисленето и поведението и всичко. И майка ми е гледала като теле в теснолинейка като е дошла да учи тук, ама и е стигнал акъла да види и да се научи, че тук не е малката Враца, Пазарджик, Монтана и всички малки радове, дето е живяла в тях. То не е въпроса нито къде си се родил, нито къде си живял. Въпроса е да ти светне Овреме за какво иде реч. Е така.
onnellinen
Цитат(parabellum @ Jul 18 2006, 01:49 AM) *
Някой постна ли нещо след Beelzebub... или пак се е бъгнал форумът? huh.gif

Цитат(parabellum @ Jul 18 2006, 02:06 AM) *
Цитат(stage @ Jul 18 2006, 02:01 AM) *
^Може ли да ми преведеш на български?

Ти си куха лейка и не вникна в дълбокото количество ирония, която преливаше от поста ми, адресиран към onlinenenn. Да съм му бил превел, я кажи още една плоска шегичка, че почнахме да се увличаме тука от тези елитни мнения of yours.
>>

Аз също не можах да намеря никаква ирония, а само идиотски опити да ми покажеш колко съм куха - е, не успя, много съжалявам. hmm.gif

Много ясно, че има нужда да преведеш. Вече видях, че владееш английски, колкото да напсуваш и да попиташ 'кво, деба маа му, говорите?', така че престани с плоската си 'ирония', дето хич я няма и въобще не отговаряй на постовете ми. Аз влизам в тоя форум, за да видя дали някой е казал нещо интересно И дали някой не е писал нещо по повод мой пост, а ти не пишеш нищо, от което мога да извлека каквото и да е, което не знам. И преди пак да ми се правиш на особено важна личност, моля ти се, измисли си пост на български, в който има поне 1 смислено изречение.
А, и освен това можеш да напишеш пост, в който няма общи приказки.
ThE-SaMe-IdIoT
тук стана като рап битка sp_ike.gif
parabellum
Цитат(onnellinen @ Aug 2 2006, 01:18 PM) *
Аз също не можах да намеря никаква ирония, а само идиотски опити да ми покажеш колко съм куха - е, не успя, много съжалявам. hmm.gif

Много ясно, че има нужда да преведеш. Вече видях, че владееш английски, колкото да напсуваш и да попиташ 'кво, деба маа му, говорите?', така че престани с плоската си 'ирония', дето хич я няма и въобще не отговаряй на постовете ми. Аз влизам в тоя форум, за да видя дали някой е казал нещо интересно И дали някой не е писал нещо по повод мой пост, а ти не пишеш нищо, от което мога да извлека каквото и да е, което не знам. И преди пак да ми се правиш на особено важна личност, моля ти се, измисли си пост на български, в който има поне 1 смислено изречение.
А, и освен това можеш да напишеш пост, в който няма общи приказки.

Доста крайни и жалки са тези мнения, породени от необяснени ядосани мисли и неясна длъжност за отговор на мненията ми. Разни хора да казват какво да говорят другите, как да пишат и на какъв език да пишат. Сама разбираш, get a life. Това е повече от празноумно, което е вършиш, дори и съпоставено с постовете ми. Това е форум и винаги са ми били смешни тия наранени личности, които ми се връзват на идиотските опит да кажа на някой човек колко е кух, но просто съм в занаята, какво да правя?
Не съм писал полезни работи и някакво си sissy не можело да извелче нещо от тях, по простата причина, че просто навярно някои хора не се досещат, че ми е точно през дедовия за останалите хора, дали могат да извличат нещо от мене или не. Забавна си ми.
Demiurg
Цитат(parabellum @ Aug 2 2006, 11:12 AM) *
Това е форум и винаги са ми били смешни тия наранени личности, които ми се връзват на идиотските опит да кажа на някой човек колко е кух, но просто съм в занаята, какво да правя?
Не съм писал полезни работи и някакво си sissy не можело да извелче нещо от тях, по простата причина, че просто навярно някои хора не се досещат, че ми е точно през дедовия за останалите хора, дали могат да извличат нещо от мене или не. Забавна си ми.

Чшшшш.... ей, ентелигенцията !!! Айде у лево !!!1 devil.gif

Как така се оказва, че ти си най-умния, че другите хора не могат и да се докоснат до словесната ти мъдрост, и са толкова под теб, че направо са ти през първичния полов белег!!???!
thumbdown.gif
Да земеш да понамалиш надменното си отношение, а?
thumbdown.gif
От теб всъщност могат да се извлекат доста неща - кървави и лепнещи... icon_headbang[1].gif
Sw1tched
/offtopic/ lelqLora, pls не цитирай постове от преди повече от 2 години whistle.gif
SepulTeraHead
Олеле! Наистина! АХАХАХАХАХХА!!!!!! Просто нямам думи.

onnellinen, толкова си проста и комплексирана, че просто не знам как не ти иде да се ритнеш САМА в лицето като пишеш.
scion_of_storm
Team melee, random 1vs1, face 1vs1... ohmy.gif Вярно си стана битка тука... О.о
Beerzebub
Абе чист FFA DM smile.gif
Slash
... И си идваме на темата, как се отразяват жегите върху нервната система в провинциалната част, където няма море, и където ви парят чак ноздрите. tongue.gif
conguestadors
Това беше добро. sp_ike.gif Наистина ни се отразява зле. Искам море, ама истинско, а не само командировка за 2 дена.
InsArtTure
В София пък е непоносима жега. Не се трае просто. И къде другаде хващаш един АДСКИ ЖЕГАВ трамвай, в който е поне 38 градуса, когато навън е 33-натъпкан, смърдящ, ври отвътре и......пътува примерно 50 минути icon_headbang[1].gif

Слизаш от него и не знаеш къде се намираш, миришеш не на пот, а на вода, тече ти отвсякъде и.....

Провинциалистите могат да се гордеят,че нямат такива работи егати sp_ike.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.