Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Мангустите нещо се правят на интересни
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
scion_of_storm
Стейджи пак се включва свежо wub.gif
ManOwaRadO
Отрепки има навсякъде, във всеки един народ на тоя скапан свят. Това обаче по никакъв начин не оправдава циганите и не дава никакво решение за проблема с тях, така че няма смисъл да го натяквате, опитвайки се да сте по-оригинални, добросърдечни или кой знае какво там wink.gif
scion_of_storm
Аз не го, Радо, нито се правя на добросърдечен. Ми не съм добросърдечен, но някакси не е честно wink.gif
Решение за проблема не вярвам някога да има, а ако има, то трябва да бъде направено по най-цивилизования възможен начин. Защото иначе идва още злоба wink.gif
ManOwaRadO
Решението е съвсем просто, на ушатите педераси за какво са им тия палки? Да си ги завират в тлъстите задници ли?!?
Aglarana
Разберете, че циганите вече не са малцинство егати.Кво ги наричате така?Вчера гледам някакъв репортаж по БТВ и един мангал бягя,държейки някаква брадва, и крещи "Ще изтрепем всички българи!!!!!!!". censored2.gif

А пък някаква от партията "Евророма" официално се отказала да членува повече, понеже била дълбоко огорчена и изумена от това, че въпреки че те се опитвали да им помогнат, самите мангали въобще не искали и да слушат за разни интеграции и работи.Искали просто ПАРИ!!! dry.gif dry.gif
>Cemetery guardian<
Не е възможно на 100% всички цигани да са мръсни,гадни,крадливи и тн...доколкото знам Чирков е циганин,а говорим за човек върнал много хора към живота,включително деца...И аз се питам,откога станахме расистка държава,м?В момента никого не защитавам,на мен също не ми е приятно когато ми подвикнат от някоя каруца разни неща,дето няма да ги пиша,но не може да се поставят абсолютно всички под общ знаменател...Има някакви опити за интеграция,за солидарност към тях,да,обаче отношението на българите си остава лошо...и ромите се озлобяват...
ManOwaRadO
А как да е хубаво отношението, обясни ми?!? То не е плод на нечия прищявка просто ей така за спорта да сме расисти и да мразим циганите, сигурно има някакви причини, не мислиш ли?

И аз твърдо искам да заявя, че не съм расист и не мразя циганите на расова основа, съдя ги единствено по-техните дела, добре не на 100%, а на 98% от тях!
Ataegina
...Чудя се и аз докога ще е това търпение.
Подписах петицията и на секундата се засмях на абсурдната ситуация. Писмо до тези, които са виновни за ситуацията, и които пак биват молени учтиво да не правят така... ехееей 503.gif пффф - чак незнам как да реагирам да се смея, да се ядосвам...

Циганите въобще не заслужават такова внимание - те са за замазване на очите от истинските проблеми. Ами, че те са кучета. Дават им хората кебапчета и бири, кефят се циганските им душици и махат опашки. Спират им авантата малко по малко и почват да хапят.
Тези, които трябва да накарат кучетата да служат просто не си вършат работата. Ами докога ще се молим еди кои си да не крадат ами да си вършат работата... Докога търпение?
t0xIc
кур за циганите
кратко и ясно
Virgin_Steel
Цитат(>Cemetery guardian< @ Aug 16 2007, 07:13 PM) *
И аз се питам,откога станахме расистка държава,м

Никога не сме били и няма да бъдем, ако бяхме , нямаше да имаме тези проблеми.В момента ние сме постоянно разтварящи бузите на всичко дето на напъва отзад.Да, хич не ми е приятно да говоря, ама някой да го отрече?! Мога ли да се кача в рейса и да стоя без да се оглеждам кой ще ме преджоби, може ли да ме обират 4 пъти и всичките пъти цигани? Може ли да минавам отнякъде и десетина мангала да се заяждат...
може ли в 'държавата' в която живееш, работиш и плащаш данъците си , за да живеят некфи мерзавци и плужяци да ти казват 'ше заколям всички българи..' . Може ли миналата година някъв мангал да ми реже агне на центъра на града и да вика 'глей са българите как ше точат лиги докато си хапвам'... Може ли да получават 500 лв заплата, затова че 'метат' улиците и същите винаги да са мръсни и градът ни да се слави с песни 'И прашна и мръсна...'. ?!?!?!? Може ли да се качиш в трамвай и да има 50 'човека' и 45 от тях да говорят на неписан гнусен противен език и да незнаеш дали те псуват, може ли същите никога да не дупчат билети и такива да не им се изискват...
Може ли полицаите да не смеят да пипат мангал дето няма ни документи и е в нарушение на закона, само щото било на расиска основа и ги е страх? А мене ей така, щото са в настроение да ми правят постановки да ми взимат книжката и да ме глобят с 1500 лв !?

ДА, МОЖЕ... защото българите сме вече малцинство и никой не го интересува какво става с нас, гледат си ш...ната интеграция, за да се покажат пред Европа! Аре престанете всички с глупавите си мнения и да си затваряте очите, като се мислите за много оригинални от страната на опозиция.Аз различен циганин не съм видял...колкото и да ми е неприятно да го кажа !

Ето гледайте колко са невиннички, горките, седяли си и се мъчили за насъщния хляб и някой им бил скочил...нищо че били по-малко! http://www.zazz.bg/play:a6b61eaf


П.П. Усещам момента в който ще си купя убаф меч и брадва , ще си пусна Power Of Thy Sword и други песни в тая компания и ще отида на разходка до факултето, филиповци, христо ботев, елин пелин и тн и тн...
луда`калинка
...и там ще си останеш. То така стават хубавите работи... dry.gif
Rodd1ck
Добре, а защо се включвате с оправдателните си мнения, като единствените цигани, които сте виждали предимно са в градския транспорт, да просят някъде или да тършуват из кофите за боклук?
Не може всички да са такива, сигурно има и еди какви си, сигурно няма.. поне да знаете за какво говорите, а не да четете лекции за хуманност и толерантност.
С доста мангали съм се сблъсквал, общувал съм, работил съм с тях. Повечето са особено прости. Циганският манталитет си присъства на всяко ниво. А по-богатите от тях са толкова заблудени и с такова самочувствие, че си мислят, че им завиждаме и какво ли още не.. Циганинът си е циганин, точка!
azoteccccc
Знам че написах много тъп коментар по-надолу,ама и аз мразя циганите.Днеска двама приятели ми разказват че като искали да влезнат в една от дискотеките в града,и те започнали да ги гонят с боксове и други такива щото влезли в "тяхната" чалга дискотека,и били близо до момичетата...
луда`калинка
Ако разрешите, ще вмъкна един малко ОФФтопик-коментар: противно на общоприетото мнение копанарите не са цигани. Оставете кво пише в интернет. Копанарите са съвсем друго нещо...
TerminalFrost
Да, знам на какво се делят циганите, но копанар най-добре кореспондира с погнусата ми от... копанарите (:
Virgin_Steel
Цитат(Rodd1ck @ Aug 16 2007, 11:27 PM) *
Добре, а защо се включвате с оправдателните си мнения, като единствените цигани, които сте виждали предимно са в градския транспорт, да просят някъде или да тършуват из кофите за боклук?

Aбе пич, не ме карай да ти казвам неща от които ме е срам, брат ми е женен за циганка! Вярно, става въпрос за богати цигани и доста културни като начин на живот, но мога да ти кажа, че манталитета си им е абсолютно същия дразнещ ме цигански! Не можеш да си представиш какво ми е като си представя, че ще съм чичо на полу-мангалчета... suicide.gif
Blashyrkh
офтопик: Майка ми ми разправяше че в университета и имало и един циганин студент. Мързелив и не учил много - тоест съвсем нормален. Сигурно за него говореха преди време по новините - новината на деня ебаси - "Циганин влиза в университет"
Virgin_Steel
Аз незнам как не са измислили още облекчения за мангалите да влизат по университетите! Сигурно щото циганите още не са се сетили да съдят Министерството на Образуванието , че не ги приемали поради расистки предубеждения.Една приятелка в НБУ каза, че плаща 1200 лв на семестър, циганките в нейната специалност 800 !!!
usmif
По принцип за циганите висшето образование в държавни университети е безплатно (поема се от държавата), стига да искат да учат и да успеят да докарат успех за влизане в университета... Тъй че прави си сам заключенията дали имат облекчения или не...
SteelDragon
Баце аз съм съгласен и пари да им дават, само да се образоват, щото простотията е най-голямото тегло! Ако 90% от циганите имаха средно образование, нещата щяха да са по-други.
Virgin_Steel
Те не искат да работят , кво остава да седнат да учат... При тях единствената перспектива е цял живот да взимат помощи и да крадат квото могат!
TerminalFrost
Цитат
Аз незнам как не са измислили още облекчения за мангалите да влизат по университетите! Сигурно щото циганите още не са се сетили да съдят Министерството на Образуванието , че не ги приемали поради расистки предубеждения.Една приятелка в НБУ каза, че плаща 1200 лв на семестър, циганките в нейната специалност 800 !!!

Как може да се сърдиш, че копанарите плащат по-малко за университет? Нали са направили огромната жертва да учат? А от друга страна, нали трябва да се пестят пари, че когато Айше стане на 20 да ожени 10-годишната си дъщеря и да направи тридневна сватба с целия катун мърлячи. Аз дори съм твърдо убеден, че циганите трябва официално да бъдат обявени, че са над закона. Тогава, и да се сърдим и да не се сърдим, ще можем да ги издържаме съвсем законно, докато те се ебат като кучета, за да могат да поддържат копанарията си многолюдна. Да еба и държавата ни скапана, да еба и етническия ни модел. Хубаво беше през татово време, когато ги смазваха от бой в милицията и не ги пускаха да излизат от гетата. Как може всички други общности в България да са се интегрирали по един или друг начин, а мангалите - не? Всеки трябва да си знае мястото. Както повечето от нас го знаят и се стараят да живеят по някакви норми.


Цитат(SteelDragon @ Aug 17 2007, 10:30 AM) *
Баце аз съм съгласен и пари да им дават, само да се образоват, щото простотията е най-голямото тегло! Ако 90% от циганите имаха средно образование, нещата щяха да са по-други.

Те и да учат, пак си остават малоумни. Кажи ми как може да вирее интелект в едно ендогамно общество, в което се женят роднини. Естествено, че само след няколко поколения това дава отражение. А при тях това е така откакто са станали цигани.
луда`калинка
Странно нещо са обаче хората,а?
Всички сме надъхани да требим циганите с напалм, мечове, брадви, лайна и прочие... а когато Максим Стависки оня ден утрепа един, ревнахме обратно. Щото не знам дали сте забелязали, ама Петър Петров си беше чиста проба цигане, просто няма начин да не сте забелязали.
Относно образованието нямам особено мнение, въпреки че НБУ като цяло ми се вижда доста съмнително заведение, тъй че кво ли да му е наред...
Virgin_Steel
^ WTF !!! Говорим за краставици, тя си знае микропроцесор Marvell....
луда`калинка
Напротив, просто прочетох малко по-старичките постове. Проблем нещо?! huh.gif
Virgin_Steel
Просто двете теми нямат НИЩО общо wink.gif
луда`калинка
Току-що изтъкнах, че имат.
\\m//
В никакъв случай не трябва да се води някаква война срещу циганите или те срещу нас, да се избиват хора, не трябва да има разсизъм! Не одобрявам това и би трябвало всички да разбират, че това е така, а за тези, които смятат обратното и нарушават обществения ред просто трябва да има закони и те да се спазват! Тъпо, грозно и съвсем ненужно нещо е саморазправата (говоря за всички страни - и "мангусти", и българи, и всички останали етноси и хора), а когато се случват тези неща, както казах има кой да се грижи за тях, или поне би трябвало!
Virgin_Steel
^ Колко пъти да обяснявам, че това НЕ е расизъм ? А колко пъти да обяснявам, че има само на думи кой да се 'грижи' за тях!!!
FallenAngel
^ И ще се върнеш напред с краката no.gif dry.gif
Virgin_Steel
Колкото и да избия, все ще е полезно ! Май забравих да кажа , че няма да мине и без Морфин !!!!
луда`калинка
После на паметника ти ше напишем "Закла цели 5 мангала преди да го пребият с мотики". no.gif Ти 5 мангала ли струваш?
scion_of_storm
And a warrior of Christ shall come down to the earth, to purify the masses.
Amen.

Не става така wink.gif
Virgin_Steel
вие не разбирате no.gif
miroslava_dinova
Ама наистина не разбират по голяма напаст от тях няма. Толкова са тъпи и ограничени може да са човешки същества ама са си напаст. suicide.gif
Преди няколко години един мангофаец уби българин и кво? мангалите извадиха парата платиха на ченгетата и нищо не им направиха, а трябваше да ги изселят.
\\m//
Цитат(miroslava_dinova @ Aug 17 2007, 07:58 PM) *
Ама наистина не разбират по голяма напаст от тях няма. Толкова са тъпи и ограничени може да са човешки същества ама са си напаст. suicide.gif

Аха, определено това е така, подкрепям на 100%!!! yes.gif


Цитат(miroslava_dinova @ Aug 17 2007, 07:58 PM) *
Преди няколко години един мангофаец уби българин и кво? мангалите извадиха парата платиха на ченгетата и нищо не им направиха, а трябваше да ги изселят.

И това е вярно, подкрепям на 200% yes.gif Би трябвало, както споменах, да има кой да следи стриктно за спазването на законите, ама за сега май няма! mad.gif
Ама, добре де кажете какво мислите, че трябва да направим и самите вие какво бихте направили?
Да се бием с тях и да се борим срещу тях? - Добре, ама хора, не ви ли стана ясно, че никога ние българите няма да победим и надвием който и да било (пък да не говорим за ЦИГАНИТЕ, които въпреки че са неграмотни, неморални, винаги ще се подкрепят и ще ни отупат много повече от здраво)-доста сме неорганизирани, не се подкрепяме, а и всеки мисли, че той е прав и по-важното - не зачита и не приема мнението на другите!

П.П. Да ви кажа ли май от каране и спорене по форумите по тоя въпрос полза не се забелязва. Самите ние не виждам какво бихме могли да направим, ако имате предложения, споделете!
И не ми се сърдете де, нямам нищо лично против някой! smile.gif
eternal_eyes
В София не ви блазя,тука рядко излизат даже вечерно време. happy.gif
Даже вече се чудя да не са се изселили нанякъде. blink.gif
То че ги трепаха,биха ги,после ги забрайха.. evil.gif
Virgin_Steel
Искаш решението да дойде по форумите ли? Лъжеш се, не е това идеята на дискусията.Истината е че доста хора не са се срещали с този проблем и не го възприемат сериозно.Някои от вас са малки, някои по-големи...един ден някои от нас ще заемат важни места, защо не и в политиката? Защо не и някъде другаде сред държавните постове...пак ли ще си казваме 'нищо не можем да направим'.И ние ли ще вдигаме рамене нерешително и само ще си траем докато едно крадливо, смръдливно, кирливо племе ни прави на клоуни в собствената ни страна? Докато ние работим половин живот за апартамент, те ше го получават даром !? Докато ние работим за 300 лв, те ще взимат 400 помощи, детски и тн ? Докато ние се трудим за насъщния ни, те ще ходят по рейсове и тн и ще крадат? Докато ние се борим за да управим движението по пътя, те ще си карат каручките и ще хвърлят лайна...
traektoriq
Много полиция в София тази вечер. Нека пазим реда и спокойствието на мирните жители на квартал факултето censored2.gif
Bleak
За интеграцията съм като цяло но в момента манталитетът на циганите въобще не предразполага към такова решение. Другият важен фактор е правителството. С направо благото си отношение трудно ще се постигне нещо, щото той, нашият си знае, че според сегашното положение в китната ни родина ще помпа деца на килограм и ще взима помощи, съди наред за расова дискриминация и т.н. Днес даваха по новините как се процедира с циганите в Италия. Забранява им се правото да получат гражданство, съответно не могат и да гласуват, не им е позволено да имат постояно местоживеене. Подобен вариант го смятам за най-подходящ, но за съжаление сме доста далеч от жабите, че политиците ни да се хванат да предприемат подобни мерки.
pa®tci
за това последното, тука ще кажат, че не е "европейско" no.gif
conguestadors
Циганите са проблем, много голям проблем. Не можем да интегрираме циганите, защото те самите не искат да се интегрират. Може да има в БГ работа за целия китайски народ, но те пак няма да работят, защото това е тяхната същност.
Искам да питам Берзебъб, за всичките изнасилени жени от цигани (млади или стари), за всичките пребити българчета и за всичките разбити мазета и апартаменти????
miroslava_dinova
Цитат(eternal_eyes @ Aug 17 2007, 10:21 PM) *
В София не ви блазя,тука рядко излизат даже вечерно време. happy.gif
Даже вече се чудя да не са се изселили нанякъде. blink.gif
То че ги трепаха,биха ги,после ги забрайха.. evil.gif

То в София може да са са изпокрили, ама я ела ги виж в Плевен - на всяка крачка са - наконтени, гелосани в главите, накичили ся се отгоре до долу със злато, а се оплакват постоянно, че нямат пари. В Италия хубава са го измислили хората да нямат право на глас, ама там не си почиват като наште политици дет се чудят само какво още да ограбят. Я стига съм писала, че само се ядосвам brickwall.gif
DAEMONAXIA
Virgin steel, ми първо аз не "изнасям" проповеди, казвам си мнението... едва ли съм и най подходящата да проповядвам каквото и да било, и второ не съм заела позицията да защитавам циганите, да оправдавам или обвинявам който и да било. Просто мене не ме кефи тоя "подход" към тях, и да също техния към нас-сещаш ли се?! Писнало ни е от тях, но и на тях май взе да им писва от нас... ми изпотрепайте се, и какво?!
"Такива като нас"-Кои като нас? И какъв е тоя правилен свят... не зная и кой е заблуден, а и ми е все едно..
Ще те разочаровам, но си в много грешна посока, що се отнася до мен... Аз съм съвършенна реалистка.
и гледам над нещата, не се ровя в тях..
8 млн заблудени,а ти не си от тях..нали?!Задай си въпроса в какво вярваш,и тогава ще разбереш доколко реално гледаш ти на всичко около себе си. То на думи всичко е лесно.
Виж за това че българите се превръщаме в малцинство съм напълно съгласна с теб wink.gif
Beerzebub
Цитат(conguestadors @ Aug 17 2007, 11:34 PM) *
Искам да питам Берзебъб, за всичките изнасилени жени от цигани (млади или стари), за всичките пребити българчета и за всичките разбити мазета и апартаменти????

Не се и опитваш да ме разбереш май...
НЕ отричам, че циганите са проблем, по дяволите. Исках да кажа, че престъпленията не са привилегия само на малцинствата. Да, процентно, "кубинците" бъркат повече в из джобовете на гражданите в рейса, отколкото българите. Несъмнено. Само че, за мен, решението не е да им "резнем ръцете чак до гърлото", а да се опитаме да открием корена на проблема.

Но най-вече... Дразня се безумно, когато медиите буквално губят шибано време, да ми обясняват за поредния мургав кокошкар, вместо да се обръща внимание на сериозни проблеми, от които, при това, страдат много повече хора! Вечният пример: ситуацията на пътищата, разкриваща по очарователен начин доста от проблемите в дъжавата. Съжалявам, но не обичам да ме правят на идиот!
eternal_eyes
Новините са егати клюкарницата. thumbdown.gif


Всичките медии все много приказват,мн знаят ама никой нищо не прави..
луда`калинка
...то това последното и за форумите се отнася...
eternal_eyes
Е,едно е обиквовен гражданин да тръгне да се оправя с някого другиго,друго е медиите примерно,които имат повече възможности.

Пък и никой гражданин не е длъжен да върши мръсната работа на властта.то една власт да ти умре коня от заушка..
miroslava_dinova
Днес сутринта в едно предаване чух един, който защитава малцинствата и каза, че "РОМИТЕ ПАЗЕЛИ БЪЛГАРСКИТЕ ТРАДИЦИИ" suicide.gif Тоя да не е спал на течение, а какви традиции спазват - женят се помежду си да неби някой да им открадне имането (по-богатите), а по-бедните дори и граждански брак нямат ей така се взимат и казват , че са женени и това ми било пазене на традиция - друг път. puke.gif
prayer4eto
Досега не съм писал в тази тема и не смятах, но положението май много-скоро ще излезе извън всякакъв контрол

http://dnes.dir.bg/2007/08/19/news2011824.html

Но може би трябва да излезе, та някой все пак да се усети, че не може да продължава така повече. Само че защо ли ми се струва, че едва ли след това положението ще се подобри. Към апокалипсис вървим, дано го осъзнавате ... suicide.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.