Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: С коя група прослушахте метъл?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
SteelDragon
С Мейдън и Металица. Преди слушах рокче, до към 14 годишен. После ме заплениха "металните" звуци.
KingSlayer
Accept, някой чувал ли ги е laugh.gif ама оня стар Accept с червендалестия дребен и гневен шишко icon_headbang[1].gif
ManOwaRadO
Ааааами, съмнявам се някой да ги е чувал.
KingSlayer
Мда, беше отдавна - 80-та cool.gif
kikk4o
Шишко........... хахахаххаха
KingSlayer
sp_ike.gif Мда Удо беше бая шишкав, с огромен бирен корем. Изглеждаше супер смешен, особенно заради ръста си, но пък грачеше перфектно и естествено ми грабна неопитното тинейджърско ухо openwidehug.gif
kikk4o
и коя година стана това
KingSlayer
Не верваш, че беше свиня ли biggrin.gif
Хахаха точно когато излезе Restless&Wild, не бях го и зъркал дори. Тогава избръмчах до площад Македония (тогава там се шиткаха касетки) да си закупя копийце cool.gif . Тогава още ми стана съмнителен smile.gif като го видях на обложката и след нема и два дни (амбициран в търсене) седяхме в един френд и зяпахме клип-концерт на LadyLou, където беше добитък и чесно за една бройка щех да мина към GraveDigger w00t.gif
Wrath_Child
^Абе на теб каква ти е диагнозата? w00t.gif
KingSlayer
@wrathchild, екип бг-светила, специалисти в областа още се чудят laugh.gif

а "дебелия" не е ли пълничък biggrin.gif :
http://hem.passagen.se/udo/images/udo.jpg
Danny47
Аз прослушах с тези от подписа ми, когато бях 10 годишен някъде.
fanatick
абе то стана так бях мисля на 10 г . и си глеам и си слушам чалгата по тв-то а баща ми рокаджия и влиза и кат видя кво слишам ми вика ела ела аз да ти пусна праведна музика и той ми пусна Manowar - Blood Of The Kings , вярно тогава нз нито изпалнитела нито песента но ми допадна и от там се зарибих че ся не могат да ме спрат
Nothing to No One
прослушах метал с ХИМ колкото и странно да звучи. Хим ги прослушах преди една година ... но в последствие се запалих по метала и от половин годинка на сам вече съм металка. сега обаче слшум Хим мн рядко зещото наблягам на Дет-а и Блек-а .... icon_headbang[1].gif
Slash
^ Е, значи като пораснеш още ще прослушаш и прогресив. Те са такива етапите... tongue.gif
stage
Не се сдържах - пише се метъл "фор фак сейк" brickwall.gif
Nothing to No One
съжалявам,някой път го пиша с А ... навик ми е от латиницата .... извинявам се
stage
Приемам извинението ти. Да не се повтаря повече wub.gif Уважавай това което слушаш и няма да те бием много rolleyes.gif
Wrath_Child
Цитат(eli_maiden666 @ Aug 4 2006, 09:09 PM) *
от половин годинка на сам вече съм металка

А стига,бе.
(Нема пък да слагам емотиконка.По-добре да не става очевадно каква емоция изразява коментара ми)
ThE-SaMe-IdIoT
^Май и така е достатъчно очевадно ..
Slash
^^ Аз слушам метъл от 13 години... biggrin.gif
Wrath_Child
^А откога си метАл ?
to_become_senile.gif
Svetyl
Бахти закоравелите метЪли сте всички. Аз с моите скромни 4 години...
Slash
^^ Ами на 14 години имах една съученичка, която направи част от мен метална за известно време (не казвам колко ph34r.gif ). Та оттогава тъй...


Лелееее brickwall.gif
Wrath_Child
Цитат(Svetyl @ Aug 5 2006, 01:58 AM) *
Бахти закоравелите метЪли сте всички. Аз с моите скромни 4 години...

Направо от рождението си.

Цитат(Slash @ Aug 5 2006, 01:58 AM) *
^^ направи част от мен метална за известно време


А сега слушаш прогресив,а?
Svetyl
Абе не знам. Предпочитам да слушам метал отколкото метъл. Някакси по-метално е smile.gif
Малко офтопик: WrathChild, много готино се заяждаш с хората smile.gif
Wrath_Child
Цитат(Svetyl @ Aug 5 2006, 02:05 AM) *
WrathChild, много готино се заяждаш с хората smile.gif


Тъй става , като прекаля с алкохола.
Пък напоследък влизам във форума само в подобно състояние.
Направете ми психоанализа сега.
Svetyl
^ Де да бях психолог, какви индивиди има тук, рай за хората с тая професия smile.gif Но стига офтопик.
blame
Цитат(WrathChild @ Aug 5 2006, 02:09 AM) *
Направете ми психоанализа сега.

Иска ти се.
Не си достатъчно ръждясала. Иначе не е интересно.
Slash
^^^ Ааа, в тия жеги само айрянче с малко сол. biggrin.gif Иначе...


Цитат(WrathChild @ Aug 5 2006, 01:02 AM) *
А сега слушаш прогресив,а?

Нъц. Сега слушам Spiritual Beggars, много як Stoner Rock, зарежда с оптимизъм. punk.gif Пък по-рано си слушах Devin Townsend, абсолютна откачалка и безобразен музикален гений. guitar.gif
Иначе и на прогресив ми става, кво' знаеш ти...


Обаче аз спирам, че Ицо ще коли и беси, Веси. ph34r.gif
Nothing to No One
Цитат(WrathChild @ Aug 5 2006, 01:09 AM) *
Цитат(eli_maiden666 @ Aug 4 2006, 09:09 PM) *
от половин годинка на сам вече съм металка

А стига,бе.
(Нема пък да слагам емотиконка.По-добре да не става очевадно каква емоция изразява коментара ми)

Е нещо лошо ли казах?! Все пак някога трябва за де започне ... пък и аз го слушам от 1 година,но от половин година насам,а може и повече- май 8 месеца вече се обличам като метЪлка ... и слушам музиката мн "по-сериозно".
Да не би да искате да чакам да станат 5 години от моетето метЪлясване че да пропиша тук?! evil2.gif
stage
Цитат(WrathChild @ Aug 5 2006, 01:09 AM) *
Цитат(eli_maiden666 @ Aug 4 2006, 09:09 PM) *

от половин годинка на сам вече съм металка

А стига,бе.
(Нема пък да слагам емотиконка.По-добре да не става очевадно каква емоция изразява коментара ми)

O, пре голяма металке, а ти какво слушаше, когато беше, повтарям, беше на 13???22 Не, не ми казвай, и се радвам че не съм метъл, като теб... blackmetal.gif
Nothing to No One
бе не ми ли прочете по-миналия пост бе?!(КАЗАХ ЧЕ Е ЗАРАДИ ЛАТИНИЦАТА онова А ...).... оф,за кво да се разправям с тебе .... nea.gif
stage
Абе, аз не говоря на тебе бе huh.gif
Nothing to No One
е тогаа съжалявм,така ми се стори,моя е грешката, заспиваааам.................. yawn.gif
SepulTeraHead
Цитат(Slash @ Aug 5 2006, 01:49 AM) *
^^ Аз слушам метъл от 13 години... biggrin.gif

Аз почнах на 12. Me > you






...Като се замисля как нещата, които слушах тогава още ме кефят адски много. ME > YOU
Един ден като скланяте глваи от срам, че някога сте слушали HIM, аз ще си куфея още на Metallica. MASTER!
stage
20-13=7 icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Това нищо не променя. Me > you, him
Wrath_Child
Цитат(stage @ Aug 5 2006, 10:13 AM) *
а ти какво слушаше, когато беше, повтарям, беше на 13? Не, не ми казвай

Ми хуу.Няма да ти казвам.
blackmetal.gif
Predator-S
LP, LB -> Static-X, SlipKnot, KoЯn
^bodom_after_midnight^
Children of Bodom
emerald
Metallica, когато бях на 13, после Helloween, Deep Purple, Iron Maiden, Manowar, The Doors smile.gif , Nirvana, Amorphis, Sepultura, Cradle of Filth, Moonspell, Lacrimosa, Crematory, Hypocrisy... ми и аз не си спомням вече smile.gif Но най-вече Maiden и Helloween. По едно време ме беше хванала ужасна депресия и две години изобщо не слушах музика, не исках и да чуя. И после пак ми се прищя да слушам. guitar.gif
Ares
kiss, judas priest
Nothing to No One
оф, чак сега ми просФетна - Хим не се броят happy.gif тях си ги слушах и докато "издивявах" на бритни laugh.gif
Ако ги немаше Соуфлай - нямаше да съм тук punk.gif
с тях прослушах истинския метАл !!!
scion_of_storm
^ Ей, браво, ама аз вече не съм про... no.gif Като слушам метъл от само година и няколко месеца, а въобще не се обличам като метъл...Дори метАл за преработка няма да стана crying.gif Ебаси развалината съм sad.gif
Nothing to No One
^ е ква развалина си - кво като не се обличаш като метъл - и мене нещо не ме кефи този стил напоследък,щото ми убива цялата женственост. ама пак съм си в черно де. и споко - аз нямам и година - само 8 или 9 месеца ... е има време smile.gif
сега доволен ли си ?
scion_of_storm
^ Ахахахах, просто бях ироничен laugh.gif laugh.gif laugh.gif
`Xandria`
^^Напротив, не убива женствеността, даже я подчертава, стига да се знае как. Веднага се сещам за Simone Simons, да речем. smile.gif
Nothing to No One
^ е с тия тениски ше заприличам на мъж! за това не се обличам с тениски а сега си подбирам някви други черни нещица ... и карирани неща happy.gif малко е пънкарско но ме кефи и не ми пука!
Rodd1ck
Какво разбираш под метъл обличане? Сигурно най-важното е смъкнатите панталони или дънки, нали! rolleyes.gif
Nothing to No One
Цитат(Rodd1ck @ Aug 23 2006, 11:18 AM) *
Какво разбираш под метъл обличане? Сигурно най-важното е смъкнатите панталони или дънки, нали! rolleyes.gif

не разбирасе !
мисълта ми беше че не ми отиват тениски с групи,както и на повечето момичета wink.gif
е като изключим "дамските" тениски които започнаа да се продават но само на Корн,ХИМ и там още нещо ... не стават мн за носене
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.