Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: С коя група прослушахте метъл?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Rebel
С Helloween и Scorpions през 2006/2007.
PainMonopoly
Manowar, 2002ра
Dante6693
В началото слушах доста Металика, но не бях напълно "в метъла". Истинското ми прераждане настъпи с Nightwish metal.gif
MetallicaAntiFan
Всичко започна когато един приятел ми даде Пейнкилър на Прийст - уникален албум!
А след това Sepultura - The Best и Metallica - Kill'em All
antonio84
аз вече не си спомням точноно беше към 97, 98-ма годинакогато слушах много рап , а почнах да дружа с двама приятели, коитослушаха само метал,толкова много спорех с тях коя е по добрата музикаче те сигорно оште не могат да повярват че слушам вече само метал,та така де единият ми пускаше много Metalika и Sepultura а другия Ramstain Хиподил и много дет метал банди,но мисля че наи първия пат когато се изкефих беше на нова година 98 когато един приятел писна Nirvana - Smeals like teen sp.е разбихме се от пого , Но мисля че в началото слушах най-много Korn ,Soulfly , и Coal Chamber
Vikernes
Братчеда ми подари току що излезлия Ride the Lightning на Metallica и няколко месеца по-късно на Iron Maiden-Brave New World,тааа сега като се замисля,доста точно е нацелил албумите,с които да ме зариби по метъла.
Twilightfall
Хубаво, ама "Ride the Lightning" от '84, а "Brave New World" от 2000. :Д
Dio1001
баси смешния въпрос,разбирасе ,че с основателите на метъла,а това са най-великите: Black Sabbath,чухте ли и последния им албум с дио,най-смразяжащия тежък албум,който съм чувал от последния престой на Дио в Sabbath през 92-а и албума Dehumanizeрr,поклон пред Блек Сабат, bowdown.gif
Vikernes
Цитат(Twilightfall @ May 15 2009, 04:31 PM) *
Хубаво, ама "Ride the Lightning" от '84, а "Brave New World" от 2000. :Д

Еми като съм бил на 10 години ти да не мислиш,че аз съм правел разлика между ново и старо,тогава за мен всичко в лъскава опаковка е било ново happy.gif
karelian
Цитат(antonio84 @ May 15 2009, 03:53 PM) *
аз вече не си спомням точноно беше към 97, 98-ма годинакогато слушах много рап , а почнах да дружа с двама приятели, коитослушаха само метал,толкова много спорех с тях коя е по добрата музикаче те сигорно оште не могат да повярват че слушам вече само метал,та така де единият ми пускаше много Metalika и Sepultura а другия Ramstain Хиподил и много дет метал банди,но мисля че наи първия пат когато се изкефих беше на нова година 98 когато един приятел писна Nirvana - Smeals like teen sp.е разбихме се от пого , Но мисля че в началото слушах най-много Korn ,Soulfly , и Coal Chamber

И като ти пуснаха Nirvana какво стана? Ти заряза завинаги рапа? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ще се смея с дни.
antonio84
не ама зех да прослушвам по некоя жица, ти може да се смееш но аз още твърдя че във всяка музика има хубави елементи
Burn in Hell
Ахахах и кое му е якото на рапа бе? Пф, във всяка музика имало хубави елементи, аре в лево къде хубави елементи във чалгията, във drum & base или в диското, хауса? Смешна работа, както каза karelian ще станем 2 ма, който се хилят с дни.

По темата:
Още от малък слушах AC/DC, Motorhead, Scorpions и общо взето започнах с рок и heavy metal, a първия албум на който се кефех най-много беше Stiff Upper Lip (мисля че така се пишеше) на АC. След това започнах със rammstein, lordi и така сега стигнах до thrash, black и death.
Nikola Bathory
Manowar и Metallica.
По Metallica така и много не се запалих, но на Manowar станах много голям фен за няколко години. Но мина време, порастнах и вече тая група не я слушам smile.gif Дисковете, които имам на Manowar, събират прах от години. На компа нямам нито една мп3-ка или видео клипче на Manowar.
Vikernes
Цитат(Burn in Hell @ May 16 2009, 04:13 PM) *
Ахахах и кое му е якото на рапа бе? Пф, във всяка музика имало хубави елементи, аре в лево къде хубави елементи във чалгията, във drum & base или в диското, хауса? Смешна работа, както каза karelian ще станем 2 ма, който се хилят с дни.

По темата:
Още от малък слушах AC/DC, Motorhead, Scorpions и общо взето започнах с рок и heavy metal, a първия албум на който се кефех най-много беше Stiff Upper Lip (мисля че така се пишеше) на АC. След това започнах със rammstein, lordi и така сега стигнах до thrash, black и death.

Въпрос на личен вкус. Това, че на теб или на друг не ви харесва дадена музика, не значи, че е лоша. Аз мога да си слушам с часове дръма и има доста стойностни сетове.
@karelian
Душо, гледам че постоянно хейтваш на ляво на дясно кой какво слушал и тук да не е форум за 18 годишни и не знам си още какви, които слушат "Корн и Слипнот", това ако беше мнение на човек, който слуша 1349, Dark Funeral и т.н. бих разбрал, ама ти с твойте Children of Bodom, които не са на много по-различно дередже от Слипнот, въобще не важиш.

п.п. Шефовете да ме простят, ма не мога да се стърпя от простотия до така степен на човек, който се смята, че трябва да е поумнял и т.н.
karelian
Така.... ще ти кажа няколко неща:
1. Слушам и 1349, както и много други групи, просто не съм ги споменала. Блекът ми е ужасно любим стил.
2. Не съм хейтър, просто изразих лично мнение. Всички го правите, така че трябва да се съобразиш.
3. Това дали съм поумняла си е лично мой проблем. Ти си учи уроците и се готви за матури или там каквото ти предстои.
4. Годината, в която започнах с тази музика съвпада с годината на твойто раждане.
И накрая ще кажа, че нямам намерение да се занимавам с такива като теб. Слушай каквото решиш и не го прави толкова на проблем.

Поздрав с 1349 - Uncreation
Vikernes
Кажи ми само какви са тези като мен, за да се успокоя, че няма да легна спокоен? smile.gif
karelian
Легни си спокоен. Няма да коментираме. rolleyes.gif
Vikernes
Е не мога, трябва да знам, иначе ще полудея и няма да разбера мястото ми в обществото sad.gif
Airin Of Ancelot
Цитат(Vikernes @ May 16 2009, 05:33 PM) *
ама ти с твойте Children of Bodom, които не са на много по-различно дередже от Слипнот

Е, сега... happy.gif Едно време бяха къде-къде по на ниво.
beyondtheblack
Twisted Sister през 85-та icon_headbang[1].gif
Anwen
Metallica (двойния концертен)
linkmaster34
Аз прослушах метал със Rammstein и Metallica. bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Savatage
Започнах да слушам метъл в пети клас. Отначало се люшках през алтърнатива (Корн), минах през един период когато слушах Мерилин Менсън и Рамщайн. Слушал съм какво ли не, докато преди две години не започнах да слушам Power и Heavy. Въпреки че те са ми любимите стилове, не се ограничавам само с тях.
DISSIDENT AGGRESSOR
destraction, slayer и... exploited
Nicole_92
Първата група, която чух, беше Пантера metal.gif след това Мейдън, Металика..и така..вкусът ми не се е променил.
megi_filth
s evanescence unsure.gif laugh.gif
unheard_lullaby
Iron Maiden.
PitBull
Manowar.
Preacher
Цитат(karelian @ May 15 2009, 07:54 PM) *
Цитат(antonio84 @ May 15 2009, 03:53 PM) *
аз вече не си спомням точноно беше към 97, 98-ма годинакогато слушах много рап , а почнах да дружа с двама приятели, коитослушаха само метал,толкова много спорех с тях коя е по добрата музикаче те сигорно оште не могат да повярват че слушам вече само метал,та така де единият ми пускаше много Metalika и Sepultura а другия Ramstain Хиподил и много дет метал банди,но мисля че наи първия пат когато се изкефих беше на нова година 98 когато един приятел писна Nirvana - Smeals like teen sp.е разбихме се от пого , Но мисля че в началото слушах най-много Korn ,Soulfly , и Coal Chamber

И като ти пуснаха Nirvana какво стана? Ти заряза завинаги рапа? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ще се смея с дни.

Цитат(Burn in Hell @ May 16 2009, 03:13 PM) *
Ахахах и кое му е якото на рапа бе? Пф, във всяка музика имало хубави елементи, аре в лево къде хубави елементи във чалгията, във drum & base или в диското, хауса? Смешна работа, както каза karelian ще станем 2 ма, който се хилят с дни.

По темата:
Още от малък слушах AC/DC, Motorhead, Scorpions и общо взето започнах с рок и heavy metal, a първия албум на който се кефех най-много беше Stiff Upper Lip (мисля че така се пишеше) на АC. След това започнах със rammstein, lordi и така сега стигнах до thrash, black и death.

Под ръчичка - и си се хилете.
Честно, тъпанарски коментари като цяло. И нулева толерантност въобще, хич, ама изобщо!1!1!!!11!!!1 ohmy.gif

"Способни сте на повече!!! ohmy.gif ОооООооОоо..."

Ако наистина държите да "просветлявате" някого в "праведната" музика не го правете с негативизъм - виж'те к'во стана със Станишев, който просветляваше в правилната "политическа ореантация" с лошо. ИзгорЕ.

На karelian й пожелавам да чуе Bleach на Nirvana.
На Burn in Hell му пожелавам да послуша малко House of Pain.

При положение, че сте свръхерудирани и навярно и двете сте ги въртяли, значи две големи БРАВО - успели сте да чуете качествени неща извън лоното на метъла и не са ви харесали! Поздравления за добре отгледаните предразсъдъци.

По темата - Tool. (иди разбери...)
scion_of_storm
ЕЙ!

по гръндж, днб и ОСОБЕНО хип-хоп нема да плюете, че ще активизирам артилерията!

/ biggrin.gif /
haunting_fear
Баща ми слуша мн рок и още от малка като слушах им се кефех, нищо че не разбирах мн мн за какво става дума..Сега се сещам за един момент, дето баща ми гледаше някакъв концерт на Кис по тв-то мн отдавна и аз седя и се чудя кои са тия смешници..Обаче като ги прослушах и отидох на концерта, мога да кажа, че ми е любимия, на който съм била..Странна работа, а?
Иначе имах един период в 5ти клас, дето слушах ЕлПи и си мислех, че те са най-якия метъл на света..Ама рано или късно всички се осъзнават..Така де happy.gif ...
Discipline
Започнах с едни ъндърграунд банди - Металика, Офспринг, Мейдън, Сепултура, БТР. Някъде към седми клас трябва да е било. После Статик-Екс, Гуано, Слеър, Кенибъл, Дет, Рънинг, Обичуъри, Димму и т.н. А в детството си съм слушал Бон Джоуви, Аеросмит и некви такиви.
messershmith
az li4no sum zakurmen s purple i raibow no metal proslu6ah s iron maiden ta taka stignah do velikiq THRASH
OrangeGirl
Прослушах по-тежка музика с песента Black hole sun - Soundgarden. Винаги съм си имала афинитет към тази музика, макар, че никой не ме е приучавал да я слушам... обратното. В обкражението ми винаги се е говорило не с много хубави думи за рока... Кофти, но факт. :/
Diablo
Благодарение на брат ми май Sabbath ми бяха първата метъл група. После вече си ги търсех сам.
Bruce666
Ами аз прослушах рок и метъл с Queen и Guns N' Roses. Пр. двете ми най-любими групи.
Darkness_Lady
Amorphis
intercessia
Sonata Arctica, какво време беше
Kasiel
Evanescence.. laugh.gif
Takinsa
Dio - много мътно си спомням, може би съм бил на 5 годинки, но на We RoCk побеснявах smile.gif
keeperofthegrove
Linkin Park rolleyes.gif
glaedr
Kittie XD
Първата ми ... дет (?) и метъл група изобщо.
След това Iron Maiden, Manowar, etc. ^^
Fish
Мда, Kittie определено са дет...
Beyond the Grave
Цитат(keeperofthegrove @ Nov 10 2009, 11:28 PM) *
Linkin Park rolleyes.gif

Tука вече се изпуснах. suicide.gif
keeperofthegrove
Що така? Аз и сега ги слушам. Само че вече са твърде далеч от метъла smile.gif , но поне в началото имаха нещо общо.
Templar
За пръв път чух Нътинг елс метърс на Металика, след което ми пуснаха Over the hills and far away на Nightwish, и от тогава насам, вече повече от 12 години сшувам САМО метъл wink.gif
_Moonshield_
Как слушаш метъл от 12 години, при положение, че Over the Hills and Far Away кавърът на Найтуиш излиза преди 8 години?
Templar
Преди това слушах Бон Джоуви, но аз не го броя за метъл.
Пък и Найтуиш бе втората банда, по която се запалих. Не знам кога точно е било. Металика слушам от началото, и никога няма да спра.
А след като Таря си замина, Найтуиш не струват вече, Анет не може да я замести!
lobodomized
И аз с Dio, после Judas.
Eaten
Scorpions, Deep Purple
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.