Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
scion_of_storm
Честито на Еви, макар и да не пише вече у форумО. Жива, здрава, и да продължава все така да е работлива и будеща уважение дори на тея млади години smile.gif
Twilightfall
Честит рожден ден на Некро-шефа Ulair.

Жив и здрав и всичко най-хубаво.

Честито и на SoulThief.
Lanfear
Да е честит рождения ден на
SoulThief и Ulair !!
На Душекрадката пожелавам повече усмивки и много щастие! *мече*
На милия колега пожелавам здрави нерви, които да му послужат в УНСС, здраве in general и успех!
Наздраве за ваше здраве!
drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Честито на SoulThief и Ulair! Бъдете щастливи! smile.gif
prayer4eto
Честито и от мене и на двамата ! drinks_drunk.gif
Hellbound
Честито на рождениците днес. smile.gif
Mort
Честито пълнолетие Танче, пожелавам ти в пълноправния ти живот оттук насетне все хубави неща да ти се случват!
Braindead
Танчеее, честито, мила, да си жива и здрава! От всичите хубавини да имаш по много, или по колкото ти е достатъчно, така че да си изключително щастлива! Много успехи във всичко и много късмет! И, естествено много метълизъм и много готини купони! ...и няколко меци, разбира се openwidehug.gif

Честито и на Ulair! Много пожелания за всичко най-хубаво, много здраве, щастие, успехи, метълизъм и бироци! happy.gif
MadHatter
Честито, Танчи openwidehug.gif Пожелавам безсмъртие...и бира, една торба с късмет за изпът и да ни краси форума по-дълго wub.gif

А на Ulair пожелавам повече време за планинарстване и успешно понататъшно кретенясване beer.gif
gadabout
Честит празник, 'ора!
Здрави, прави и корави!
blue_eyes_
Честит рожден ден и от мен, пожелавам Ви всичко най-хубаво и много успехи в бъдеще! drinks_drunk.gif
lodborg
Спешъл Ч.Р.Д. на Таня. Да е жива и здрава и много късмет.

Честит Сейтън и на Ulair.
zelatorr
Честито на празнуващите точно днес. Петък 13ти. blackmetal.gif
Eddie_The_Beast
Честити 20тинки на Улаирчето ни днес ... пожелавам ти да научишш още мн мн мн в сферата на ти си знаеш к'фо и внимавай с виното laugh.gif icon_headbang[1].gif
П.П Тряа черпиш ! dry.gif

Честито и на т'фа девойче дето си празнува днес wink.gif
RazorJack
айде честито и от мен и по едно такова icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif

Chimera
Честитка на празнуващите! Всичко най! fun.gif
Beerzebub
Ха! Честито, Таня! Какво да ти пожелая, като за пълнолетие... Първото, коет ми идва на ум: Да живееш в настоящето, без да поглеждаш с тревога към бъдещето или с носталгия към миналото.

А защо си мислех, че си на 16 и ще станеш на 17? Не изключвам да задавам тоя въпрос за n-ти път. Shame on me.


Честито и на Ulair! Да е жив и здрав... И повече Маузери. smile.gif
wqwrrr
^ Това за настоящето от отдавна й го повтарям!
Та (да, този път дори ще кажа нещо след "та..."), честит рожден ден, Таня. Повечето го казах вече, но да речем, че не е излишно още едно пожелание за здраве, усмивки и късмет. Радвай се на живота си, всеки миг има значение и нищо не е вечно - за това търси всичко, което можеш да получиш от него!
И приятно прекарване на празника! fun.gif
Refuse
Честит рожден ден и на двамата рожденици, не ги познавам, но им пожелавам да са живи и здрави drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif
In Death's Embrace
Честит рожден ден и на двамата празнуващи openwidehug.gif !
От всичко пожелано преди мен ви желая да ви се стовари десетократно happy.gif !
ViolentBeauty
Честит рожден ден, мило Танче! Честито пълнолетие happy.gif Пожелавам ти всичко най-прекрасно, което може да ти предложи живота! Много щастие, любов и успехи! И да почерпиш drinks_drunk.gif

Честит юбилей и на Ulair, вече не си тийнейджър biggrin.gif Пожелавам и на теб много успехи в живота! И ти да почерпиш wink.gif
Ulair
О, много благодаря на всички! drinks_drunk.gif За малко щях да забравя, че имам рожден ден, пък то се оказва, че днес е денят, отбелязващ вече лето двадесето, откога мракът започна да броди из таз земя. Лето двадесето, откога Денят на Страшния съд се придвижи неимоверно близо във времето... муахахаа blackmetal.gif evil.gif biggrin.gif

Е, както и да е, благодаря за поздравите, честито и на рожденничката, и обещавам да почерпя солидно при първа възможност!
Wolfheart
Честито, Танчееее
Да си ми жива и здрава. Пожелавам ти успехи във всички начинания, много купони и пиене само на качествени неща.

Честито и на Ulair. Пожелавам му да е все така зареден с черен хумор.
scion_of_storm
Йох,
'крадке smile.gif Мразя да се повтарям, а днес ти пожелах вече нещата, но все пак... Бъди Пътеводна и следвай компаса на живота така, както е най-удобно и на теб, и на него. smile.gif Лабиринтът е пред теб, все пак wink.gif Другото си знаеш.


Честито и на колегата езичнически настроен Улаир, да е жив и здрав, Маша да вая глас (ако щеш и снага) пред него и само хубави случки да му се струпват на закриляната от Боговете глава!
Arq
Честит Рожден Ден и от мен прекрасни хора! Желая ви от сърце само хубави неща! Все повече култови мнения от Ulair и още много от SoulThief(с която така и не се запознахме лично :red:) Много хубаво да прекарате на празника! openwidehug.gif drinks_drunk.gif
sharon
Честито на празнуващите, да не се отървете от щастие, ей... drinks_drunk.gif
SoulThief
С малко закъснение ще кажа благодаря много на всички! Прекрасни пожелания smile.gif openwidehug.gif
Morticia Dickinson
Честит празник на Драконовата сълза.Пожелавам ти много щастие,чиста и истинска любов,верни приятели,много концерти на Мейдън и да ме слушаш.Обичам те и честит празник.
lodborg
Честит рожден ден на Ники. Да е жив и здрав, много успехи, щастие, любов, късмет... Чакам и с нетърпение някакъв албум с негово участие, пожелавам му това да стане още тази година. drinks_drunk.gif
gadabout
Честит празник! icon_headbang[1].gif
the_mess
Не ги понавам ама айде и от мене чЪрЪдЪ-пожелавам ви стандартното:здраве щастие и късмет!То другото чрез тия неща иде...
usmif
Честито! Много усмивки и щастливи мигове пожелавам smile.gif
prayer4eto
Честит Рожден Ден! drinks_drunk.gif
Hellbound
Честит рожден ден и от мен. drinks_drunk.gif
blame
Честит рожден ден, живи и здрави! smile.gif
Twilightfall
Честито на празнуващите. smile.gif
traektoriq
Честит Рожден Ден, специално на Ники! Много усмивки, много и само хубави неща smile.gif
Warrior Of Ice
Хайде честит празник, Ники, весело посрещане днес и много радост през предстоящата ти година!
blue_eyes_
Честито на двамата рожденници, да са живи и здрави, много щастие, любов и късмет! drinks_drunk.gif
wqwrrr
Честите рожден ден, Ники. Много здраве, радост и късмет. Бъди верен на себе си. =)
scion_of_storm
Честито, драконова сълзо :Р Да си жив и здрав, Ники, и нека пътят лъкатуши благоприятно.
Battle Magic
Ч.Р.Д!!!
zelatorr
Ехааа честито на Нико и Дани. Живи и здрави да са. Много професионални успехи.
Danny47
Честит Рожден Ден и от мен, Ники! Да си жив и здрав и много успехи в музиката... и в любовта! smile.gif
Duh5
Честито, хора!
Lanfear
И от мен честит рожден ден! Здраве и щастие!
drinks_drunk.gif
zelatorr
Цитат(zelatorr @ Jun 16 2008, 09:42 PM) *
Дани

Ама тази Дани не е тази Дани за която аз си мисля. laugh.gif Нищо и тя да е жива и здрава.
Dragontear
Благодаря на всички .. не очаквах някой да се сети на мен

Благодаря и на MW ... 4е ме подсети на колко съм години това (24) до ника ми се оказа от полза
lodborg
Честит рожден ден, Владо. Да си жив и здрав, много пиянски вечери ти пожелавам с добри приятел(к)и, метауизъм до дупка, и само положителни емоции. fun.gif drinks_drunk.gif
sharon
Честито и от мен, както вече казах, пожелавам от всичко по много, никога не е излишно biggrin.gif drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.