Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
Hellraiser
Честито и от мен. drinks_drunk.gif
krava_v_kosmosa
Честито и на двамата! fun.gif

Discipline, пожелавам ти мощничко да избухнеш на Концерта. Наздраве за теб! icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif
karelian
ЧРД, Discipline! drinks_drunk.gif

Бъди жив и здрав, и много щастлив! Пожелавам ти успехи най-вече в личен план, както и незабравими планински преходи и преживявания!
monolithe
Честито на Discipline и от мен. Ulair-e, поганецо, бъди жив и здрав! Беше особено удоволствие да те видя в събота! Всичко най-хубаво и на двама ви!
Discipline
Много благодаря на всички за пожеланията. Бъдете и вие живи и здрави. smile.gif
sharon
Специално честито на Dragontear, жив и здрав, много щастие, успехи и още повече творческа реализация. happy.gif
Warrior Of Ice
Честито и от мен на Ники, да е жив и здрав!
ludspamer
Честито да му е!Отдавна не съм го виждал във форума...
Dragontear
Благодаря..

Доста често съм тук но в последно време само чета и не се логвам
Hellraiser
Честито и от мен. drinks_drunk.gif
Daddy`s Girl
Честито на всички празнуващи днес! Живи и здрави! drinks_drunk.gif
sharon
Честито на Владо! Бъди жив и здрав, много успехи и още повече щастие. Ще се разбием на Каварна! icon_twisted.gif
Elf_s_karirana_riza
Честитка smile.gif
Diablo
Честито на всички рожденици!
ludspamer
Бая хорица днеска, честито!
sharon
Честито на Kasiel! openwidehug.gif Много здраве, щастие и все така искрени творчески амбиции, за реализациите им да не говорим. happy.gif
Warrior Of Ice
Честито и от мен, всичко най-добро!
Sile
Честит рожден ден, Касиелке, жива здрава! Продължавай в същия дух, както си знаеш, много успехи за в бъдеще и любов! openwidehug.gif
prayer4eto
Честит рожден ден и от мене! smile.gif Всичко най! drinks_drunk.gif
Daddy`s Girl
Честит рожден ден, Kasiel! smile.gif
Kasiel
Благодаря,мили хора. Дано хубавите пожелания се връщат smile.gif
sharon
Една специална честитка за Венци! devilsmiley.gif Бъди жив и здрав, успехи и късмет във всяка една набелязана цел! Пък и да се видим по-скоро, при възможност.
Warrior Of Ice
Честит рожден ден, Венци! Здраве, щастие и всякакви възможни успехи ти пожелавам! Наздраве!
karelian
Честито на lodborg, всичко най-добро! smile.gif
Во Царствии Твоем
Иии раците това сме сила! Жив и здрав бъди lodborg! С много хубави албуми да те зарадват любимите ти банди през тази година! Наздраве от "мЪкедонско".
monolithe
Честит рожден ден и от мен, брадър! Присъединявам се към пожеланията! Весел празник!
Thrashard
Честито и от мен! Много здраве и късмет !!!
ZerraX
Жив и здрав да ни е мода! drinks_drunk.gif
Midnightsun
Честито, lodborg! Жив и здрав! drinks_drunk.gif
_TNT_
Честито, lodborg! Всичко най-добро!
lodborg
Благодаря на всички, да ви се връщат пожеланията. drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif

И една честитка на патерица на рождениците от последните дни (чети седмици), на които съм пропуснал да честитя. fun.gif
killer_rose
Честито и от мен на патерица. Всичко най-хубаво! smile.gif
Kent
Честито на елфката!
sharon
Честито и от мен! Всичко най! drinks_drunk.gif
Elf_s_karirana_riza
Мерсим smile.gif
krava_v_kosmosa
@Во_Царствии_Твоем, а честит ти РД! fun.gif

Бъди жив и здрав & stay trve to real music! blackmetal.gif Всичко най-добро ти желая!

Приятно изкарване и наздраве! beer.gif
sharon
Честито и от мен на Во_Царствии_Твоем! Много щастие и успехи в музиката, чакаме албум! devil.gif
prayer4eto
Честито и от мене! drinks_drunk.gif
HateBreeder
Хайде,батко,и от мен честито...
karelian
Честито на Во Царствии Твоем и от мен! drinks_drunk.gif

Весело изкарване на празника и всичко най-добро занапред! Поздрави на Благоевград и на любимата ми Рила планина! wub.gif
ZerraX
Честито, жив и здрав. Успехи в живота и чакаме новия албум! drinks_drunk.gif
Во Царствии Твоем
bowdown.gif Много ви благодаря bowdown.gif
Warrior Of Ice
Честито на рождениците, живи и здрави! smile.gif
Hellraiser
Честито и от мен. drinks_drunk.gif
ZerraX
Честито, живи и здрави!
sharon
Много щастие на рождениците! Наздраве! drinks_drunk.gif
Daddy`s Girl
Честит Рожден Ден на Sile! wub.gif
HateBreeder
И аз мислех да й честитя тук,но се отказах,защото не е уповестила рождената си дата във форума.Нищо.Честит рожден ден отново и със същоте пожелания,та даже и мааалко повче.
Hellraiser
Честит рожден ден и от мен.С пожелания за всичко най-хубаво. drinks_drunk.gif
Kasiel
Честито на Сайл smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.