Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит рожден ден!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120
LordZombie
пижамено парти whistle.gif
Dragontear
Честит рожден ден на Светъл
Жив и здрав и само истински неща в живота му пожелавам.
usmif
Аз и тук да честитя ... Честит Рожден Ден, Светльо! Както казах снощи - нека сбърдваш мечтите си, бори се за целите си, като си оставяш по някоя и друга за следване. И продължавай винаги напред и нагоре!
SharondenAdel
Хайде и тук да ти честитя! Честито! Честит втори юбилей... дано тази година ти е три пъти по-хубава от предишната и 4 пъти по-лоша от следващата!
Braindead
Светльо, честито, човек, да си жив и здрав, да вземеш по колкото ти трябва от най-хубавите неща в живота! Много успехи във всеки план и, разбира се, много метълизъм. tongue.gif
Demiurg
Цитат(Mort @ Sep 7 2008, 04:41 PM) *
Честито на Ицо (кога ще се видим пак?) и на Пижамка - да направите як купон!


Благодаря на всички, които се сетиха за стареца !!! drinks_drunk.gif Той ще почерпи !
Ебаси, станах на 33 и вече си личи ! brickwall.gif

- С Пижамката, която веднъж обиди всички 30-годишни "чичковци", сме на една дата !!! laugh.gif И едни 12-15 години разлика, сигурно... biggrin.gif
Обичам ви всичките !!! wub.gif


Честит рожден ден на Светльо - здраве и късмет му желая (за всичко друго има Mastercard) ! tongue.gif

- - - - - -
На Crematory - след концерта - на бири !!!! drinks_drunk.gif
lodborg
Честит рожден ден на Светльо. fun.gif Пожелавам му много здраве и щастие, успехи във всички планове, успешно завършване и много любов. drinks_drunk.gif
_Moonshield_
Честит Рожден Ден и от мене drinks_drunk.gif
Mago De Oz
Светъл, да си жив, здрав и щаслив ! ! Честито !
Svetyl
Благодаря на всички smile.gif
Pyjamka
Светъл, победоносно, само напред! Успех във всяко начинание! Честит рожден ден! rolleyes.gif
_TNT_
ЧРД, Светъл! Желая ти здраве и много успехи!
abductor
ЧРД на Светльо и от мене! fun.gif drinks_drunk.gif
Blashyrkh
ЧРД drinks_drunk.gif
conguestadors
ЧРД Светльо, жив и здрав да си. Наздраве. drinks_drunk.gif
Ataegina
Честита ти новичка годинка Светъл! Право напред към следващата! Бъди здрав!

и умната...
Slash
Честито, Светъл! Жив и здрав! smile.gif
LordZombie
ЧРД на zelatorr !
thrash_girl
Честито на Zelatorr и от мен... drinks_drunk.gif
Dragontear
Честит рожден ден Иво
Бъди жив и здрав !
guitar.gif



usmif
Ей, Иво, още една годинка се търкулна, а?

Честит Рожден Ден! Их, първо ти пожелавам винаги да си такова щуро, весело същество, каквото си сега smile.gif Пожелавам ти повече Деградат-ски концерти и идиотски снимки tongue.gif Пожелавам ти истинско щастие. Пожелавам ти винаги да имаш за какво да се бориш и да успяваш винаги да се пребориш! И не на последно място - нека купоните, веселбите и положителните емоции нямат край openwidehug.gif
love_hunter
Ябааа, честитка на zelatorr-а!!! tongue.gif

Да си изкараш яко! happy.gif drinks_drunk.gif
lodborg
Честито на zelatorr, да е жив и здрав. fun.gif
prayer4eto
Честито, Батко zelatorrdrinks_drunk.gif . Да не забравяш да почерпиш ! И да имаш повече поводи да ти текат лигичките whistle.gif laugh.gif
Lanfear
Честито на мишката-нинджа!!!

Ужасно много щастие и много любоФ!

+ да се научиш да плуваш

Весело изкарване днес!
drinks_drunk.gif

openwidehug.gif openwidehug.gif
In Death's Embrace
Честито на zelatorr-а ! happy.gif
monolithe
ЧРД и от мен!
Aglarana
Честит Рожден Ден! smile.gif
blue_eyes_
Честит рожден ден на празнуващите Laie_41.gif
ludspamer
ЧРД на Зелатора, и се надявам да не ме напляска заради "емовските" ми изказвания happy.gif
Mago De Oz
Честит Рожден Ден!

drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
SharondenAdel
zelatorr Честит рожден деееен openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif
LordZombie
Честит Рожден Ден на

SharondenAdel
RazorJack
и
Black Heart

нека мрака да е с тях

ПС : Пост номер 1000 smoke.gif
Warrior Of Ice
Хайде честито, живи и здрави! openwidehug.gif
lodborg
Честито на всички рожденици. Да са живи и здрави. fun.gif
scion_of_storm
Честито на рождениците днес, живи, здрави, диви, щастливи!
Eddie_The_Beast
Честито smile.gif
sharon
Честито и от мен, хора! Специално към SharondenAdel и RazorJack - така както сте го подкарали с фотографиите в скоро време ни зарадвайте с кадри от по-далечни и красиви места! whistle.gif
Braindead
Ехаа, какво стана днес, бре! Поздравявам всички рожденици, днес за тях ще се пие!

Мишооо, да си жив и здрав, човек, все така върл метълист (и пияница, хаха)! Да видиш още много концерти и фестове, много купони и да имаш успехи в каквото си поискаш! Ай, наздраве! drinks_drunk.gif

Абе, мислих да не пиша тук, ама все пак е място за това. Чесито и на Andre Matos, един от най-най-любимите ми метълисти, днес има рд, и честито малко на патерици на Mustaine, който пък вчера имаше. Абе, много метълски дати, хах.
Aggressive Perfector
Честито! Живи и здрави!
SharondenAdel
Благодаря на всички smile.gif

Да честитя и на останалите рожденници!

Вече не съм малолетна wub.gif
In Death's Embrace
Честито на родените днес openwidehug.gif !
ViolentBeauty
Честит ден ден и от мен openwidehug.gif Живи, здрави и много хубави моменти happy.gif
drinks_drunk.gif
love_hunter
Честито, честито. smile.gif /набори сме, SharondenAdel ;д/
На всички много здраве и късмет желая. (:
gadabout
Честити празници!
prayer4eto
Честито и от мене на рождениците wink.gif drinks_drunk.gif
Aglarana
Честит рожден ден! smile.gif
Ulair
Я виж, ти колко рожденници имало днес! Честито на всички с днешния мрачен и депресиращ, дъждовен ден!
Пожелавам ви приятно сгряване с подобаващите количества алкохол! drinks_drunk.gif

Хехе, усещате ли наближаващата Зима!? blackmetal.gif
zelatorr
Ехаааа колко много хора са ме поздравили. Немога да повярвам. Благодаря Ви. openwidehug.gif



Честито на SharondenAdel и на RazorJack. Живи и здрави да са. Весело изкарване на празника. и поне 50к фотос-а да направят. w00t.gif
Wolfheart
Честито, Мишо!
Жив и здрав да си и яки снимки с никончето. И да му накупиш и яки обективи.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.