Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кой стил предпочитате?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Vlad
Как се живее по трашърски unsure.gif
Beerzebub
Thrash или trash...? tongue.gif
Angel of Sin 666
аз си падам по блека това си е най музиката за мене не е ли блек не е нещо кой знае какво е и хеви ми допада ама по рядко icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif
pa®tci
Shades of Desislava devilsmiley.gif
d0bo
az si padam po si4ko no Death i Thrash sa si muzikata za mene glavno drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
thrash_girl
^Браво за thrash-a metal.gif
Feuerschein
Всичко, но най-вече траш.
Zdravko Peev
Бахмааму, не съм писал тук от бая време.
Стилово доста се преориентирах, благодарение на Енсиферуми и други комерсиални викинг/мело дет/блабла групи tongue.gif
Сега друсаме основно фолчец, викинг, мелодичен дет... малко блечец и туй то...
Ванола
блек..
Gelu
Вече събрахме армия блекари, Батъл Меджиик icon_headbang[1].gif bowdown.gif
Mario
за мене блека е пълен цирк!Уважавам само Behemoth понеже напоследък поне са се насочили към правилната посока
Ванола
Като не разбираш не коментирай!
Ulair
^Добре го каза! Блекът се нарежда в челната четворка на любимите ми стилове! blackmetal.gif
Shadow Man
Блек да само да не е от най-първобитните двукитарни групи от които ми протича кръв от ушите е и клавири да има още по добре blackmetal.gif blackmetal.gif blackmetal.gif
Mario
ти не разбираш,колкото по-първобитно и лошо звучи една блек група толкова по тлу олд скуул е тя wink.gif а ако имат и аматьорски клип в гората ...това вече е точната група bowdown.gif
Ванола
Абе айде слушай си там групите и не се меси на тея дето разбират от музика..!
Mangalf
Сейтън!!!
Gelu
Марио, верно, недей се обажда не на място.
thrash_girl
Какво ги обсъждате хората? Всеки да си слуша каквото му е на душата....Е не ви разбирам вас black метълите, ма слушайте си каквото си ви кефи!
Skinner
thrash icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

това е метъла за мене ....
преди слушах какво ли не (heavy ,power ,neo ,rock)
но пък неото си е повече като за емота suicide.gif
heavy oще си слушам от време на време
а пък рока за разпускане иначе --> thrash е истината за мене guitar.gif
Sla-Mori
Хеви и пауър, но често се улавям да харесвам прогресив неща. Не че от другите подстилове не бих слушала-дори блек съм пробвала...и отвреме навреме се получава (не точно с блека, но с някои от останалите). Сега завъртялите се тук блек-фенове ме провъзгласете за неразбираща и нека всички се чувстваме добре.
Helloweencheto
Главно слушам хеви и пауър!
Lanfear
Аз явно съм помиярче whistle.gif
Слушам доста разнообразни неща - пауър, хеви, прогресив, мелодик дет, леко рокче, траш... от всеки подстил би могло да ми допадне нещо май май. Все пак струва ми се, че наблягам на пауъра и рока. smile.gif
Moonshine
Предимно хеви и пауър. Но от няколко месеца насам слушам и готик.
GoddesS
Ми...слушам предимно Пауър, Симфоник, Мелодет и малко Готик метал... Рядко има нешто извън тези рамки което да ме грабне happy.gif
Twilightfall
Цитат
Black - [ !88! ]

Оставете го така. blackmetal.gif
Reign of Intolerance
Цитат(parcaleste @ Feb 6 2008, 09:12 AM) *
Shades of Desislava devilsmiley.gif

devil.gif


Цитат
Black - [ !88! ]

умри !
Aggressive Perfector
Цитат(Mario @ Feb 20 2008, 10:48 AM) *
за мене блека е пълен цирк!Уважавам само Behemoth понеже напоследък поне са се насочили към правилната посока

Пфхахахахахахахахахахаххахахахахахаха!
Aglarana
Имам лека промяна в предпочитаните стилове happy.gif
Фолкът зае една от челните позиции, макар на първо място вече няколко години да са Heavy/Power!
Battle Magic
И аз имам промяна в предпочитанията:
1 Блек
2Пауър
3 Траш
4 Дет
И фолк, ама не толкова много
scion_of_storm
Doom
Melodeath
.

Inner struggles > all като тематика.
Wicked Child
Хеви/Пауър
Също така и малко траш. Обичам и фолк, макар да го познавам съвсем повърхностно.
Aggressive Perfector
Цитат(scion_of_storm @ Mar 27 2008, 12:38 AM) *
Inner struggles > all като тематика.

Емо. tongue.gif
Valle
Клиширано е вече. thumbdown.gif
scion_of_storm
^ Ако говориш за вътрешните противоборства етс., като цяло наистина е клиширано, но има групи, които съумяват да представят нещата в оригинална и... докосваща, да речем, светлина.

^^ Тоо пъ, аз съм ЕЛИТНО емо, държа да отбележа! rolleyes.gif
Exhumator
Indeed. True EMO Elite smile.gif
elly_1994
gothic
death
black
love_hunter
Хеви/пауър whistle.gif
My Bloody FATE
Death, Melodic Death, Trash, Gothic, Industrial & Hardcore (някои индивиди), Heavy (не ми е любим стил...)
Night
Не съм се замисляла, според таговете в ласт-а слушам най-много блек suicide.gif, иначе повече прогресив и по-малко готик и пауър
scion_of_storm
^^ Фейт/стей найт ли виждам :>

А ластът на мен си ми показва точно като че ли:

15.7 % melodic death
13.4 % folk
10.6 % viking

Странното е, че имам най-много блекарии из компа о_O
gadabout
пф, едва сега се заглеждам, ама мн слаб death контингетът тук бе... хора, я се стегнете!
Twilightfall
Чшш, не говори в множествено число... :р
gadabout
Е, в случая си е точно за множествено число, ясно е, че изключвам малкото хора, слушащи дет като НАС (ок). И говоря за ДЕТ, шото не е достатъчно да слушаш дарк транкуилити, за да кажеш, че слушаш дет! Трябва да се кефиш на разпилени вътрешности!!! suicide.gif (не говоря за теб, Стормрайдър)
scion_of_storm
ДT какво общо имат с дета и претендирането, че някой слуша дет huh.gif huh.gif
gadabout
Откровено, не знам какво да ти отговоря? huh.gif просто давах пример с нещо отявлено мелодично.
Евър хърд абаут мелодик дет/gothenburg?
Във връзка с второто - At the Gates, ever heard them?
Послушай малко повече шведски дет и тогава питай кое с какво има общо, ок?
scion_of_storm
Ъх.... biggrin.gif biggrin.gif

www.last.fm/user/duskwarrior =>
за гьотебург, ет дъ гейтс и подобните, мили мой *въздушна целувка*.

Винаги съм бил на принципа, че не трябва да зяeш уверен в себе си, преди да си проверил някои определени неща wink.gif Хубав принцип е, вярвай ми. Така, както аз няма да си позволя така надменно и самоуверено да съдя за теб, бих искал и ти да не се мислиш за ВЕЛИКОМГ, а wink.gif KKTHXMAATE!!!11

Та...по тая логика аз да кажа: някой, който слуша Гергана, да не си мисли, че слуша етно музика. Просто даде тъп пример за мен. Чааак толкова спец да си в отговора на недоумението ми...интересничко е. smile.gif
gadabout
Чакай сега, какво твърдиш, че свирят Dark Tranquillity, щото ме вкара в ебати недоумението и... на път съм да се изумя какъв автогол ще си вкараш. Какво свирят?
Мразя такива теми за стилове, подстилове и прочие, но просто ме предизвика.
scion_of_storm
Мога да ти кажа, че DT свирят anti-human metal of chaos ако искам, мога сам да си го дефинирам. Иначе те са мелодет, но мисля че и ти усещаш каква е разликата между мелодет и дет. Същата, каквато между чалгия и етно музика горе-долу :Р

Примерът ти беше неподходящ според мен. Плюс това нека кажем, че не обичам хора, които говорят с леко надменен характер. ^^

Кажи нещо от типа на...не като онея, дето са чули един албум на Кенибъл и се мислят за дет фенове...подобно wink.gif
gadabout
Съжалявам, ако съм излязъл надменен.
Не се считам за такъв, нито за капацитет, както казах - мразя спорове от подобно естество. А за дет и мелодет... тъжно ми е понякога, че дет-а стана кучката на тежката музика и го кръстосаха с какво ли не, но мелодета съвсем не е от тези мелеси. Може би се е обособил повече от други, но остава дет в основата си. За това говорех, а за примера - ами просто не се замислих особено и сега си чешеме езиците, казано накратко.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.