Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Кой стил предпочитате?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Crafter
Избери Траша и няма да сгрешиш!
M-16A2Rifle
brickwall.gif Black Metal Ruls ranting.gif Ae Peter - ima6 pravilni pogleda varhy psihikata na jivota no ima ne6to koito nemoje da gi obqsni i nikoi nqma da uspee huh.gif no ima ne6ta koito gi misli6 grea6no brickwall.gif
airhead
da vi kaja bez da iskam se natuknah na tova forumche no e dosta interesno... sledeiki prednata vi diskusiq shte vi kaja edno
Kontrol:"Spored mene smisul ima... samo v detskata gradina" smile.gif kvo da vi kaja ako tursite smisul vuv vsichko shte si propileete jivota turseiki istinata ... and you'll miss all the fun also... smile.gif

Kolkoto do anketata otrasnul sum s ManOwaR - tova mi e liubima banda i nikoi ne moje da q izmesti ot surceto mi, a v takuv sluchai heavy e otgovora

super.gif rolleyes.gif SPARK

a puk i kaktyo e kazal Kondio:"Jivotut e ot nai-slojnite" offtopic.gif ubiite me neznam kakvo shte reche shtoto nqmam s kakvo da go sravnq offtopic.gif

btw da kaja i neshto tam posluchai horata koito sa "zaciklili" i "nqmat cel v jivota" smile.gif da vsichki poznavame hora koito sa se propili prodrusali i t.n. i smeq da kaja e che povecheto bqgat ot problemi no ne sum zaciklil che te samo sa zaciklili v edin krug

A ne sme li vsichki zaciklili? spish (ako ima vreme) -> otivash na rabota -> otivash na uchilishte -> vijash se s priqteli (ako ima vreme) -> spish
tqhniq krug prosto e po-razlichen napivane->sex->razkazvane na spomeni->napivane smile.gif) sunq pri tqh se vkliuchva v napivaneto ;P

abe imashe edni postingi v e-bane.net za jivota e peralnq i jivota e svirka... vtoroto chesno kazano mnogo se doblijava do realnostta...

c ya
Sw1tched
Цитат(airhead @ Sep 26 2003, 02:06 PM)
Kontrol:"Spored mene smisul ima... samo v detskata gradina" smile.gif kvo da vi kaja ako tursite smisul vuv vsichko shte si propileete jivota turseiki istinata ... and you'll miss all the fun also... smile.gif

A ne sme li vsichki zaciklili? spish (ako ima vreme) -> otivash na rabota -> otivash na uchilishte -> vijash se s priqteli (ako ima vreme) -> spish
tqhniq krug prosto e po-razlichen napivane->sex->razkazvane na spomeni->napivane smile.gif) sunq pri tqh se vkliuchva v napivaneto ;P

помня че Bella веднъж ми напомни че "това че не знаеш за съществуванието на нещо не значи че то не съществува"... вие си правете изводите
Borgir
A we az slqp li sym ili nqma Thrash? Da ne bi da ignorirate : PanterA, Slayer, Sepultura... Ina4e Black, Death i Heavy sy6to stavat. Other bands play ManOwaR kill!!! super.gif
SepulTeraHead
К'во е траш?

Кои са тия Slayer?

Аз слушам само H.I.M.!
Crafter
Нещо против ХИМ ли имаш? Не че много ги харесвам, но... има случаи, в които ТРЯБВА да има ХИМ!
SepulTeraHead
No, thank you. I'd much rather have sex with HER than with HIM.
Sw1tched
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 1 2003, 10:42 PM)
Нещо против ХИМ ли имаш?

аре сега риторични въпроси ли ще си задаваме??
Crafter
Ами...
глей сега. Като си с момиче и се целувате или нещо подобно КАКВО ТРЯБВА ДА СЛУШАМ? Може би СЛЕЪР?
Ed_Hun†eR
Kogato si s momi4e moe i da slu6a6 kvato i da e pomiq oba4e nikgoa ne trabva da si promenq6 wuzgledite!!!
_SiegfrieD_
Аз лично ще се накефя на някой ,който слуша Блек метъл даже и в"романтични моменти" и споделя възгледите си.
M-16A2Rifle
аз лично гласувах за black metal walkman.gif i da vi kaja i drugite stilove ne sa lo6i no men me kefi black headbang[1].gif
Crafter
Цитат(Ed_Hun†eR @ Oct 4 2003, 12:34 AM)
Kogato si s momi4e moe i da slu6a6 kvato i da e pomiq oba4e nikgoa ne trabva da si promenq6 wuzgledite!!!

Че аз не съм го направил smile.gif

Зигфрид, пожелавам ти късмет... дано намериш такъв smile.gif
SepulTeraHead
Цитат
Ами...
глей сега. Като си с момиче и се целувате или нещо подобно КАКВО ТРЯБВА ДА СЛУШАМ? Може би СЛЕЪР?

Като нищо. Веднага пускам 213...

Защо по дяволите трябва да слушате нещо въобще?
Crafter
Ами... това е добър въпрос!

Шот е по-гот smile.gif Абе де да знам. Що не?
_SiegfrieD_
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 4 2003, 10:34 PM)
Цитат(Ed_Hun†eR @ Oct 4 2003, 12:34 AM)
Kogato si s momi4e moe i da slu6a6 kvato i da e pomiq oba4e nikgoa ne trabva da si promenq6 wuzgledite!!!

Че аз не съм го направил smile.gif

Зигфрид, пожелавам ти късмет... дано намериш такъв smile.gif

Ще намеря аз.Или пък по-скоро той ще ме намери:)
Beerzebub
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 3 2003, 09:42 PM)
Ами...
глей сега. Като си с момиче и се целувате или нещо подобно КАКВО ТРЯБВА ДА СЛУШАМ? Може би СЛЕЪР?

Значи по твоята логика, щом съм с момиче (на романтична среща имам в предвид) трябва да слушам HIM, така ли? Това не е единствената романтична група! Дори според мен баладите на Nightwish, Stratovarius и др. са далеч по-добри като идея и оформление. Примери:
Nightwish - Ever Dream
Nightwish - Forever Yours
Stratovarius - Failing Into Fantasy
Stratovarius - What Can I Say?

...
мога да продължа с:
HammerFall - Always Will Be
Evanescence - My Immortal
Rammstein - Nebel
Edguy - Wash Away The Poison

...
Не че е чак такъв проблем да се слуша и HIM, но за да се създаде подходяща атмосфера е нужно и двамата да се чувстват комфортно. Друг е въпросът, че обичащите се зачитат гледната точка на другия (ако не е така, то идеята на цялото мероприятие се губи) и в този смисъл - няма да се изисква винаги да слушаш това, което не ти харесва, докато си с НЕЯ/НЕГО! wink.gif
SepulTeraHead
Абе според мен е далеч по-романтично да не слушате нищо. Не може ли да се ... таковате направо... хах... имам предвид - за кво ви е музика...
Daron
Кой е другия дето е гласувал за кросоър huh.gif
illblood
Celi 4ma Neometali ieeeeee :] malko sme ama sme silni!! heheh
_SiegfrieD_
Цитат(Beelzebub @ Oct 9 2003, 02:27 PM)
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 3 2003, 09:42 PM)
Ами...
глей сега. Като си с момиче и се целувате или нещо подобно КАКВО ТРЯБВА ДА СЛУШАМ? Може би СЛЕЪЪР?

Значи по твоята логика, щом съм с момиче (на романтична среща имам в предвид) трябва да слушам HIM, така ли? Това не е единствената романтична група! Дори според мен баладите на Nightwish, Stratovarius и др. са далеч по-добри като идея и оформление. Примери:
Nightwish - Ever Dream
Nightwish - Forever Yours
Stratovarius - Failing Into Fantasy
Stratovarius - What Can I Say?

...
мога да продължа с:
HammerFall - Always Will Be
Evanescence - My Immortal
Rammstein - Nebel
Edguy - Wash Away The Poison

...
Не че е чак такъв проблем да се слуша и HIM, но за да се създаде подходяща атмосфера е нужно и двамата да се чувстват комфортно. Друг е въпросът, че обичащите се зачитат гледната точка на другия (ако не е така, то идеята на цялото мероприятие се губи) и в този смисъл - няма да се изисква винаги да слушаш това, което не ти харесва, докато си с НЕЯ/НЕГО! wink.gif

Хах.Точно тия песни ме дразнят яко.А в момента си слушкам Мarduk headbang[1].gif .Не съм уред и т'ва си е. wink.gif
Warrior Of Ice
Абсолютно си прав, Сашо. В този ред на мисли само ми се ще да изтъкна, че най-романтичната песен на Stratovarius е "Dream With Me" - нещо страхотно... wub.gif

А на Edguy - "Scarlet Rose".
Ed_Hun†eR
Абе момчета я се стегнете малко и почнете да гласъвате за HEAVY-то super.gif
Crafter
Цитат
Ще намеря аз.Или пък по-скоро той ще ме намери


Успех... но май нямаш много голям шанс... smile.gif Доколкото знам изискванията ти.


Цитат
Не че е чак такъв проблем да се слуша и HIM, но за да се създаде подходяща атмосфера е нужно и двамата да се чувстват комфортно. Друг е въпросът, че обичащите се зачитат гледната точка на другия (ако не е така, то идеята на цялото мероприятие се губи) и в този смисъл - няма да се изисква винаги да слушаш това, което не ти харесва, докато си с НЕЯ/НЕГО! 



Това не го разбрах, но май имаше предвид, че не се кефя на ХИМ... или нещо такова... що бе? Кефя сЕ!


Цитат
Значи по твоята логика, щом съм с момиче (на романтична среща имам в предвид) трябва да слушам HIM, така ли? Това не е единствената романтична група! Дори според мен баладите на Nightwish, Stratovarius и др. са далеч по-добри като идея и оформление. Примери:



Сега ще видя Страто.... но доколкото знам от най-добрия ми приятел имат някви много яки сола, които той се опитва да свири или нещо такова. А Найтуиш някак не са ми по вкуса.


Цитат
Абе според мен е далеч по-романтично да не слушате нищо. Не може ли да се ... таковате направо... хах... имам предвид - за кво ви е музика... 



ДА БЕ! smile.gif Гепил съм си метълка и няма да слушам музика с нея... айде бе. Ти ще каеш smile.gif

Цитат
Celi 4ma Neometali ieeeeee :] malko sme ama sme silni!! heheh



И няма да станете повече smile.gif

Цитат
Хах.Точно тия песни ме дразнят яко.А в момента си слушкам Мarduk  .Не съм уред и т'ва си е. 


Всички сме съгласни!


Цитат
Абсолютно си прав, Сашо. В този ред на мисли само ми се ще да изтъкна, че най-романтичната песен на Stratovarius е "Dream With Me" - нещо страхотно...  Абсолютно си прав, Сашо. В този ред на мисли само ми се ще да изтъкна, че най-романтичната песен на Stratovarius е "Dream With Me" - нещо страхотно... 



СЕГА ЩЕ Я ВИДЯ!


Цитат
Абе момчета я се стегнете малко и почнете да гласъвате за HEAVY-то



Спокойно! Почти наравно сме с Блекарите! Нека. Те са пичове smile.gif ХЕВИ МЕТЪЛ ЗАВИНАГИ!!
Daron
Цитат(illblood @ Oct 9 2003, 05:09 PM)
Celi 4ma Neometali ieeeeee :] malko sme ama sme silni!! heheh

SPARK Абе и аз май съм такъв ама гласувах заради СОад кросовър
SepulTeraHead
Цитат
Кой е другия дето е гласувал за кросоър

Аз \m/ Мислех че ще си остана сам...
_SiegfrieD_
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 9 2003, 10:21 PM)
Цитат
Ще намеря аз.Или пък по-скоро той ще ме намери


Успех... но май нямаш много голям шанс... smile.gif Доколкото знам изискванията ти.






ДА БЕ! smile.gif Гепил съм си метълка и няма да слушам музика с нея... айде бе. Ти ще каеш smile.gif


Останали са и хора,които ми отговарят на изискванията Слава на Сатаната.Пък тези ,които не ще се научат да го правят. biggrin.gif wink.gif
Тоя глагол "гепих" за приятелка хич не ми се нрави нещо...
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ Oct 9 2003, 03:27 PM)
Друг е въпросът, че обичащите се зачитат гледната точка на другия (ако не е така, то идеята на цялото мероприятие се губи) и в този смисъл - няма да се изисква винаги да слушаш това, което не ти харесва, докато си с НЕЯ/НЕГО! wink.gif

бе така е , но мисля че за подобни случаи по-подходящо е да слушаш не нещо което те кефи а което предразполага двамата към ..задълбочаване на болестта wub.gif - мое да не те кефи по принцип но пак да ти действа добре.
Crafter
Цитат
Тоя глагол "гепих" за приятелка хич не ми се нрави нещо...



АБСОЛЮТНО! И на мен не ми харесва, но в случая... абе просто го използвах. Както не ми се нрави и думата "гадже".


Цитат
Слава на Сатаната
... и неговите последователи.
_SiegfrieD_
Еми да."Гадже" е циганска дума и наистина звучи тъпо и лигаво.
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 12 2003, 10:52 PM)
Еми да."Гадже" е циганска дума и наистина звучи тъпо и лигаво.

за това пък всеки път като кажа приятелка и ми се налага да обяснявам смисъла на дума
Crafter
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 12 2003, 10:52 PM)
Еми да."Гадже" е циганска дума и наистина звучи тъпо и лигаво.

ПРАВИЛНО!


Но и това е правилно!

Цитат
за това пък всеки път като кажа приятелка и ми се налага да обяснявам смисъла на дума



Но все пак гадже си звучи ТЪПО!
_SiegfrieD_
Еми ще казвате любовница:) wub.gif понеже "приятелка" има много значения. naughty.gif
SepulTeraHead
Аз по принцип казвам "жена ми". Някой трябва да е малоумен за да се чуди "Абе тоя кво? Внен ли е верно?". Гадве е лигава дума.
Beerzebub
И аз не харесвам особено думата "гадже", която впрочем е турска, а не циганска. "Любовница" може да те накара да се разсмееш тъй като има две значения, а и смятам, че е твърде сериозна, епохална. Лично на мен най ми допадат класическите: Приятелка, Момиче, Жена, дори Възлюблена, ако щете...
Crafter
wub.gif wub.gif Еми май всички сме на едно мнение! Нека бъде просто приятелка smile.gif smile.gif smile.gif
Sw1tched
Цитат(Sturmfuhrera @ Oct 14 2003, 10:11 PM)
wub.gif wub.gif Еми май всички сме на едно мнение! Нека бъде просто приятелка smile.gif smile.gif smile.gif

хмм да речем че смисъла на думата гадже е най-добре да се изказва в пояснението "приятелката МИ", демек тя е нещо повече от останалите освен ако нямаш нито един приятел от женски род blink.gif
SepulTeraHead
Жена ми.
Crafter
1. Принципно приятелката ми е най-добре... макар че аз наистина нямам никви приятелки smile.gif

2. Жена ми? Не мъ кефи!
anonimna_dx
Ot kyde trygnahte, kyde stignahte,a????za originalniq vypros-predpo4itam NEO, no po princip po4ti vsi4ko slu6am, e ima i nqkoi izklu4eniq wink.gif .No kato stil to4no ne moga da gi opredelq- ne gi znam:////P boxed.gif guitar.gif wacko.gif
No za otklonenieto ot vyprosa-sym syglasna s vsi4ki izkazvaniq, vupreki razli4iqta v tqh, za6toto vsi4ko e spored zavisi:)P cool.gif guitar.gif bg.gif wink.gif
Beoulf
смятам, че отклонението от темата е тъпо.
що за тема?!? как да наричам момичето с което излизаме?!?
хо-хо!
Sw1tched
Цитат(Beoulf @ Oct 25 2003, 06:26 PM)
смятам, че отклонението от темата е тъпо.
що за тема?!? как да наричам момичето с което излизаме?!?
хо-хо!

това какво смяташ за отклонението от темата си е вид отклонение от темата така че ако не ти харесва да се отклоняваш от темата спестявай си тези постове smile.gif
Crafter
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif Ясно... просто се отклонихме от темата а тва беше повод за спам smile.gif

ИЗРАВНИХМЕ БЛЕКАРИТЕ! ЯХУУУУУУУУУУ! smile.gif smile.gif


ХЕВИ МЕТЪЛ ЗАВИНАГИ!

E:\My Documents\Music\Megadeth\megadeath - Mechanix.mp3


I do it for my life (fuck you)... smile.gif


icon_headbang[1].gif


icon_headbang[1].gif
icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Цитат
смятам, че отклонението от темата е тъпо.
що за тема?!? как да наричам момичето с което излизаме?!?
хо-хо!

Абе тва са тъптии.
Тази тем, както и всеки нормален разговор, се развива в няква посока. Какво ти пука че сме се отклонили.
Grishnackh
Тъй няя се занимавам с лиричните ви отклонения ми ще взема да отговоря на темата...мм, значи аз кво ли не слушам(за метъл става дума, много е яка реакцията на хората около мен като ме питат какво слушам и аз им кажа 'черно' smile.gif ) и класическа, и пауър, и дет по-мъничко, дарк ембиънт, фолк(Satarial са ми една от най-любимите групи), но най-вече блек... май не мога да трая само нео "метъл", корове разни, пънк...

icon_headbang[1].gif LONG LIVE THE UNDERGROUND icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Знам какво имаш в предвид под "Черно" споко:)Нали и аз това слушам предимно.
anonimna_dx
Защо пък неможеш да "траеш" Neo-то???? huh.gif
anonimna_dx
Нищо лично хора:).Да става шоу( изстинското шоу за вашата уста)smile.gif
ps:Когато някои път -на никъде- пиша "ж"- съм имала предвид "в" blink.gif biggrin.gif
pps:старая се да напредна с мненията:))))))))))))))))))PPPP hmm.gif bye.gif
SepulTeraHead
Ей - Не спамвай! mat.gif Забранено е! mat.gif
Хах! Шегувам се. Недей самоцелно да си помпаш постовете обаче - това не се толерира.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.