Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
SepulTeraHead
Цитат(ivomag @ Mar 20 2005, 10:57 PM)
Имах ги на MP3,но искам да са си на отделни дискове! icon_headbang[1].gif

Ми бърнни си ги бе.
Slash
Търся 400 лева за нов монитор. Някой да има?
Nightmare
Аз имам 400 лева. Който търси намира. Ти намери - ама ... само намери, няма да вземеш. tongue.gif
SepulTeraHead
Той е от твоя град. Туко виж те пресрешнал и пребил на улицата заради тия пари. Доколкото го познавам ще те и изнасили!
cunt
^ Мммм абсолютно възможно tongue.gif
Nightmare
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 1 2005, 09:07 PM)
Той е от твоя град. Туко виж те пресрешнал и пребил на улицата заради тия пари. Доколкото го познавам ще те и изнасили!

В такъв случай - Slash, морско чадо! Жив и здрав да си, брато, само задето си от Варна.
Пък за излъгалите се - аз и 400 лева? Де да беше вярно!
SepulTeraHead
Опитваш се да се измъкнеш. Но той пак ще те съблече чисто гола и ще те... "джоби" навсякъде за да е сигурен...
Slash
Добре, ще продавам семки на морето( или ще ръся семе).
Ама друг път да не заблуждаваш така, че Сеп мъдри приказки написа.
Drummer
SepulTeraHead
^ Ебати! Това "Скочих от 7-мия етаж, обиколих блока и се прибтрах у нас" е истинско заглавие!
Alekto
Hahahaaa tova me susipa.Golqma kreteniq! laugh.gif
Alekto
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 7 2005, 07:45 AM)
^ Ебати! Това "Скочих от 7-мия етаж, обиколих блока и се прибтрах у нас" е истинско заглавие!

Sep,stavat i 4udesa!
Predi nqkolko godini edno sused4e (5 godi6no) sko4i ot 4-tiq etaj, za da nameri maika si, koqto nai-spokoino si pazaruvala hlqb.Ta jenata si go nameri, obikalq6t okolo bloka po pijama.Oturva se s dve-tri draskotini na kolenata.No qvno psihi4eskiqt rezultat e - progresivna debiliq!
Drummer
Луди ли сте? Преди време, based on a true story, една жена се беше метнала от 16-тия етаж и с всичкия си акъл, се беше метнала от страната на междуетажните балкони и се трескала във всеки чучур надолу. Била се е разбила още преди да падне на земята. headbang[1].gif
Alekto
Цитат(Drummer @ Apr 7 2005, 11:38 AM)
с всичкия си акъл, се беше метнала от страната на междуетажните балкони и се трескала във всеки чучур надолу. Била се е разбила още преди да падне на земята. headbang[1].gif

Ne e lesno da si glupav blink.gif
SepulTeraHead
Цитат(Drummer @ Apr 7 2005, 02:38 PM)
Луди ли сте? Преди време, based on a true story, една жена се беше метнала от 16-тия етаж и с всичкия си акъл, се беше метнала от страната на междуетажните балкони и се трескала във всеки чучур надолу. Била се е разбила още преди да падне на земята. headbang[1].gif

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Тая е била по-хардкор и от детенцето в новия клип на Agnostic Front!!!!111111
Drummer
Да бе, даже имаше и нек'ва снимка в некой си вестник и некво, всички чучури бяха изкривени във всички възможни посоки. EHheahea fAщ. Тая, ако беше и дебела, е щяла да откине балконите и да срути блока. w00t.gif
Slash
Nightmare
Цитат(Drummer @ Apr 7 2005, 11:38 AM)
Луди ли сте? Преди време, based on a true story, една жена се беше метнала от 16-тия етаж и с всичкия си акъл, се беше метнала от страната на междуетажните балкони и се трескала във всеки чучур надолу. Била се е разбила още преди да падне на земята. headbang[1].gif

Искам ... да видя. ph34r.gif
Slash
Цитат(Bethrezen @ Feb 28 2005, 06:41 PM)
Търся песента на Звезди от Ахат и вокала на група Ренегат.

По дяволите, и аз я търся от сумати време тази песен...
Mort
Търся новия клип на Dark Tranquillity - The new build! Ако някой го знае де го има или самият той го има да каже!!!
Courage
Искам да питам на Demons & Wizards някой да има новия албум или някои други парчета освен от 2000 година?????

Благодаря предварително
Mort
Има, има от тук: http://www.arenabg.com/details.php?id=7609
Nightmare
Търся новия Bruce Dickinson. mm.gen се изключва като възможност.
z-man
nqkoi da ima predstava ot kade moga da drapna POwerwolf
Mort
^И аз го търся, ама нъц...
Ataegina
а някой да има представа от къде мога да си изтегля саундтрака от диабло
първата част...
Warrior Of Ice
По принцип няма откъде, но след като съм си играл да го рипвам от MPQ файловете, защо да не споделя... Щрак. Като съм тръгнал, скоро ще метна на същото място и този на Starcraft.
Sw1tched
абе мярках ги някъде по фритата ама сега с тея ограничения в търсачките не мога да помогна пък и ти вече даде линк wink.gif
Crafter
На Диабло и на War Craft 3 ги имаше в датата. На Brood-а имаше само части, разбира се. А иначе рипването е страшно лесно... в краен случай винаги е вариант.
Ataegina
благодаря много.
Това обаче е е от Диабло двойка... аз по едно време си го бях изтеглила и него.
Саундтрака на единицата обаче го няма никъде. Имах само една песен, но това беше отдавна - от тогава поне 3-4 пъти си подновявахме компютъра.
Истината е, че първата част е доста по-страшна.
Ако имам диска как става рипването?
Ataegina
ха такаам... объркала съм се...
но все ми липсва една песничка... ех, детски спомени wink.gif

отново благодаря
Warrior Of Ice
Цитат(z-man @ May 10 2005, 02:07 PM)
nqkoi da ima predstava ot kade moga da drapna POwerwolf

Най-сетне се добрах до албума - заслужава си. Благословено да е мулето! bowdown.gif

Тук. Скоро ще го има и в онлайна... smile.gif
Mort
^ Жив и здрав да си!
thrash
Ще бъда благодаред ако някой ми каже от къде мога да намеря нещо на deathwish и deathrow.
Mort
Търся SPHERIC UNIVERSE EXPERIENCE - Mental Torments
abductor
Търся Rosicrucian 1992 - Silence. Приятен олдскуул трашец а-ла Тестамент, с доволно комплексни (дори виртуозни) изпълненийца.
Blashyrkh
А бе хора, кажете ми от къде мога да си намеря евтини части за барабанче. Попадна ми едно, но е продънено и му липсват елементи.
deadman_walking
търся една група SUNNA даже и с торентите не можах да си я драпна
Warrior Of Ice
Soulseek и Emule обикновено дават добри резултати при търсенето на по-редки неща...
Aglarana
Tyrsqqqqqqqqqqqqq....nomer i koordinati na nqkoe 4italishte ili neshto podobno kydeto se davat urozi po kitara tongue.gif
Alekto
Proverqvala li si v 4itali6teto na 151 Sou?Az hodeh mnogo otdavna tam na uroci po kitara.Daskala ve4e sus sigurnost ne e su6tiq,no moje bi ima drug.A puk i 6te ti e blizo. wink.gif
RazorJack
Цитат(Ataegina @ May 12 2005, 07:53 AM)
благодаря много.
Това обаче е е от Диабло двойка... аз по едно време си го бях изтеглила и него.
Саундтрака на единицата обаче го няма никъде. Имах само една песен, но това беше отдавна - от тогава поне 3-4 пъти си подновявахме компютъра.
Истината е, че първата част е доста по-страшна.
Ако имам диска как става рипването?

Аахаха особено музиката в града дето е на класическа китара е страхотна biggrin.gif
Също и от експанжъна hellfire ако не се лъжа имаше някакъв як трак в криптата ...

Всички песни от играта са във PCM формат, вкарани във големия ресурсен файл с разширение .MPQ . Ако има желаещи мога да изкормя саундтрака и да го пусна по някои торенти ... [advanced geekness] тъкно да си припомня старите кракерски години гхехехехеех biggrin.gif [/advanced geekness]
Warrior Of Ice
Цитат(Ataegina @ May 12 2005, 09:53 AM)
Това обаче е е от Диабло двойка... аз по едно време си го бях изтеглила и него. Саундтрака на единицата обаче го няма никъде.

Как ще го няма бе, моме, гледай по-внимателно... wink.gif

http://store1.data.bg/mworld/mp3/Diablo%20Soundtrack/
Aglarana
Alekto...mi shte proverq tam, a Inache f chitalishte do daskaloto mi imalo, ama ne razbrah daloi e samo za barabani! wink.gif Shte se porofichkam.... smile.gif
LittleEvil
Gothminister???posledniq album??nqkoi - ne6to?????
2Cool4U
Scald, албума Headworm - Някой?
ohisp
zdraveite pi4ove znae li nqkoi ot kade moga da si drypna SLAPSHOT ako nqkoi mi pomogne 6te mo byda mnogo blagodaren
S-O-D
аз имам на касетка също и на мп3 няколко работи щот те имат доста де ама нема как да ги кача в нета. Иначе тука изрових малко:
http://free.datacom.bg/browse/mechkata/hardcore/USA/
xskacorex
Цитат(ohisp @ Jun 9 2005, 05:40 PM)
zdraveite pi4ove znae li nqkoi ot kade moga da si drypna SLAPSHOT ako nqkoi mi pomogne 6te mo byda mnogo blagodaren

http://info.datacom.bg/xskacorex/
Tanais
Търся единствения албум на Sundown - Design 19 , от 1997.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.