Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
Battle Magic
Най-напред, искам да благодаря за 666 път на metallord за албумите на Umbah.. Имам още една молба- изключително много бих се зарадвал , ако някой намери най-новото EP на The Meads Of Asphodel- то е озаглавено Life Is Shit. Благодаря предварително bowdown.gif .
Karazhan
Мерси,приятел ! Жив и здрав ^^
Battle Magic
А, няма да се разсърдя, ако постнете единствения албум на Abigail's Mercy, както и този на Worms of Sabnock. Също бих се зарадвал на албумите с марка Ewigkeit, соловия проект на James Fogarty.
metallord
Цитат(Battle Magic @ Oct 7 2007, 01:29 PM) *
Имам още една молба- изключително много бих се зарадвал , ако някой намери най-новото EP на The Meads Of Asphodel- то е озаглавено Life Is Shit. Благодаря предварително bowdown.gif .

Засега не мога да го намеря.Извинявай...
---
DOWNLOAD
Battle Magic
Благодаря СУПЕР МНОГО bowdown.gif
_TNT_
От мен Ewigkeit - Battle Furies и Ewigkeit - Conspiritus само. sad.gif
Скоро.
Edit: И Starscape
Edit 2: Ето ги албумите
metallord
DOWNLOAD
Shadow Man
Запазвам си правото за Nocte Obducta цялата дискография преди метъллорда да ме е избурил rolleyes.gif

Едит- като не гледам кой какво пише това било на първа страница brickwall.gif
Battle Magic
Пичове, благодаря ви много ! Ако намерите и други на Ewigkeit ще е чудесно, благодаря пак.

Edit- може ли да качиш албума на Worms на друго място, че от там вече 2 пъти го тегля и всеки един ми дава грешка и се теглят към 6 мб dry.gif .
metallord
В момента,за всеки случай,го свалям с ''IE'' и ''Opera'' едновременно.Малко бавно става,но иначе нямам никакви проблеми.Като го сваля ще ти го кача на ''4storing''.
Battle Magic
Мерси drinks_drunk.gif ! А за другите албуми на Ewigkeit, ще е възможно ли?
metallord
DOWNLOAD
---
DOWNLOAD
metallord
Цитат(Battle Magic @ Oct 7 2007, 05:45 PM) *
Edit- може ли да качиш албума на Worms на друго място, че от там вече 2 пъти го тегля и всеки един ми дава грешка и се теглят към 6 мб dry.gif .

DOWNLOAD
Battle Magic
Благодараско! Не знам къде ги намирате тези ненамираеми неща, но както и да го правите, продължавайате! bowdown.gif
Battle Magic
Може ли някой да намери албумите на следните български групи: Nightsky Bequest, Inspell и The A.X.E. Project- искам да ги чуя, преди да си ги купя. Благодаря предварително !
Shadow Man
Пет песни на Nightsky Bequest

тук
Hellbound
Някой, ако има албумите на Dew-Scented, без последните два ще му бъда много благодарен.
metallord
Засега само това имам.Посочи точно какво искаш.
DEW SCENTED - Immortelle (1996)
DOWNLOAD 1
DOWNLOAD 2
---
DEW SCENTED - Ill-Natured (1999)
DOWNLOAD
Hellbound
Мерси много за тези два албума icon_headbang[1].gif .Ако може и тези от 1998,2002 и 2003.
metallord
Утре ще ги ъплоудна.
Aggressive Perfector
Дайте албумите на CAN.
Karazhan
Каквото може да намерите на Angels of Venice.Ще съм много,ама много благодарен.Правят приказна музика. bowdown.gif
Shadow Man
Може да те уредя с няколко албума но ще трябва да почакаш че каква опашка се е заформила туй май не е метал а ??? Какво свирят hmmm.gif
Karazhan
Dark Atmospheric.Хаостични такива.Нали ме знаете мене,че си падам по такива - погребални.Иначе са перфектна група.Приличат на Narsilion и Elend.Няма грам жица обаче,позна.
Shadow Man
Ще ги имаш до 3-4 дни
metallord
Цитат(Hellbound @ Oct 9 2007, 02:29 AM) *
Мерси много за тези два албума icon_headbang[1].gif .Ако може и тези от 1998,2002 и 2003.

DEW SCENTED - Innoscent (1998)
DOWNLOAD
---
DEW SCENTED - Inwards (2002)
DOWNLOAD
Shadow Man
Iraventus-2006-Autumn
Издирва се жив или мъртъв погубил съм диска някъде .Металлорде ти си ми спасението.
Battle Magic
Остана само Ewigkeit-'Radio Ixtlan' , ще съм ви много благодарен, ако ми го намерите. Извинете, ако ставам нахален, но музиката на Ewigkeit е нещо като религия за мен, моля ви, помогнете !
metallord
OK
Battle Magic
А, ако може да ми намерите и на Ritchie Blackmore- Best Instrumental Works, ще съм ви безкрайно благодарен bowdown.gif
metallord
DOWNLOAD
---
Цитат(Shadow Man @ Oct 9 2007, 11:14 PM) *
Iraventus-2006-Autumn Издирва се жив или мъртъв погубил съм диска някъде .Металлорде ти си ми спасението.
А ти, SHADOW, откъде си го записвал този албум?Имаш ли негова обложка?Това не е ли е само сбор от песни,свирени по концерти,а не - обособен албум?Щото навсякъде виждам,дори в официалния им сайт,че първото и единствено нещо,което са издали,е сингълът от 2007 г.
Shadow Man
Така е албума е сбор от концерти с лошо качество но вече си го намерих мерси все пак rolleyes.gif
metallord
Цитат(Hellbound @ Oct 9 2007, 02:29 AM) *
Мерси много за тези два албума icon_headbang[1].gif .Ако може и тези от 1998,2002 и 2003.

DEW SCENTED-Impact (2003)
DOWNLOAD
Finntroll
Виждам че има няколко ентусиаста, които намират музика за хората и аз много им благодаря за това, радвам се че има такива хора smile.gif

Ако някой може да ми помогне, търся едно DVD на Gorgoroth, снимано в Полша, предполагам и издадено официално, не мога да го намеря никъде.
Aggressive Perfector
Някой в крайна сметка има ли нещо на CAN?
Mago De Oz
Айде, пак да си поискам нещо smile.gif Преиздадените албуми на Blind Guardian с бонусите и ремастерирани, естественно ape или флаг smile.gif
Mago De Oz
^ брат, на Аморфис и Едгай, държа да те ЧЕРПЯ С БИРА !!!!!! Другите ще има ли ?
metallord
Ще опитам... На AMORPHIS и EDGUY каквото и да е,така ли?
Mago De Oz
на тях имам всичко smile.gif НА КОНЦЕТА ИМ В СОФИЯ , АКО ИДВАШ , ИСКАМ ДА ТЕ ПОЧЕРПЯ С БИРА, ЗА НЕЩАТА КОИТО СИ МИ ДАВАЛ !!!!
metallord
Милене,кога е тоя концерт? Питам,защото съм го закъсал с капризна кола - сега е в бокса за 17-ти път!!!А от нея зависят много неща... GSM?
<div align="left">---
---
---
DOWNLOAD
DOWNLOAD
P.S.: Милене - формат APE .
---
По заявка на Battle Magic:
DOWNLOAD 1
DOWNLOAD 2
DOWNLOAD 3
DOWNLOAD 4
Shadow Man
Метъллорде навлизам в напълно непознати води нещо ме е стегнала шапката и търся поредното предизвикателство.Ще ми е необходима твоята помощ да успея да се орентирам из морето от хиляди дум групи. Интересува ме някъкъв психопатски дум метъл подобен на Сумеречная Депрессия и Во Скорбях .Нe знам други просто това ми харесва нали съм новак . Не е задължително да са руски важното да е тотална психария . brickwall.gif ohmy.gif wacko.gif axesmiley.png
Aggressive Perfector
Моля ви се, хора, намерете ми нещо на CAN! crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif
_TNT_
За тези ли става дума, Aggressive Perfector?
Shadow Man
То ще се намери но това CAN какво е в http://metal-archives.com/ нищо не излиза насочи ни по някъкъв начин какво да търсим
Aggressive Perfector
^Значи става дума за авангардна импровизаторска група от края на 60-те. Кръщават се CAN - от Communism, Anarchism, Nihilism. Интересуват ме първите им няколко албума. Те са почти изцяло импровизаторски - групата записва една своя импровизация и толкова. Единият от албумите им май се казваше Tago Mago.

Цитат
За тези ли става дума, Aggressive Perfector?

Да, за същите. http://en.wikipedia.org/wiki/Can_%28band%29
_TNT_
Добре, утре ще се заема, че едвам гледам в момента.
Shadow Man
Първите три албума са от мен ама утре че ще обличам пижамата Къде ни изчезна Метъл Лорда то не било лесно тука

Monster Movie (1969)
Soundtracks (1970)
Tago Mago (1971)
Shadow Man
Цитат(Aggressive Perfector @ Oct 9 2007, 11:47 AM) *
Дайте албумите на CAN.

can.(1969).monster.movie

свали
_TNT_
Can

Ege Bamyasi (1972)
Future Days (1973)
Soon Over Babaluma (1974)
Landed (1975)
Flow Motion (1976)

download

Saw Delight (1977)
Out of Reach (1978)
Can (1979)
Rite Time (1989)

download
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.