Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
SteamOfBlood
Скъпи съфорумници...умолявам ви намерете ми песента от това АМВ Наруто
Warrior Of Ice
Парчето се намира тук, а тук има още неща на същата банда.
SteamOfBlood
Аз не го намерих....в датата....но наистина ти благодаря bowdown.gif
Mort
Търся DVDто (или негов рип) на концерта на In Flames - Used & Abused - In LIVE We Trust!
TupacBg.Net
Здравейте пичове...Преди доста време имах на видео касета концерт на Sepultura в Barcelona с кадри и от концерта им в Sao Paolo , кадето след края на концета бяха изнесени около 120 задушени и смачкани от тълпата хора...От доста време не слушам тази музика , но продължавам да я уважавам и този концерт се е запечатил в мен и не мога да го намеря от години.
Благодаря предварително!!!
steliyan
Някой да даде Manowar - Absolute Power [2006] [FULL-DVD]?
Dragontear
Абе какво става бе...!!! dry.gif ...некви се регистрират само за да кажат кво търсят... Т'ВА ДА НЕ ВИ Е ТРАКЕР ИЛИ СЪРВЪР ПО ЖЕЛАНИЕ
steliyan
Хехе, щом си казал. Да си забелязал кога съм се регистрирал, да не би да е вчера или пък оня ден? Това, че не вземем дейно участие, не значи, че не следя форума.
lodborg
Няма значение кога си се регистрирал. И даже още по-лошо, след като за близо година не само не си сметнал за уместно да се представиш в определения за това подфорум, а и си написал едва три поста, с два от които искаш нещо... Това е форум, а не сайт, който има за цел да се превърне в българското Kerrazy. Ако и за в бъдеще смяташ да се спотайваш и само да постваш в темата "Търся", по-добре ходи директно в Керази - там поне това се прави по цял ден!
steliyan
Мисълта ми беше, че не съм се регистрирал тук само за да правя рикуести както каза Dragontear. Едва ли преди тези няколко месеца съм си мислел да искам някакво DVD или нещо друго.
Както и да е. wink.gif

Живи и здрави!
conguestadors
Навремето имах един албум на една група, мисля че се казваше Scanner. И албума или една от песните се назваше WARP 7. Моля ви, ако някой ми го намери, ще му бъда много благодарен. Мисля, че албума е от 1988г.
Kingol
Търся албума на:

Norther - Knives of Ice

Ако някой се отзове много ще съм му благодарен!

Поздрави! smile.gif
Testament
От къде да сваля акустичният албум на MANEGARM
Svetyl
Нейде съм заврял диска с Norther, има ли някой добър да ъплоудне дискографията някъде?
Warrior Of Ice
Някой вече го е направил. wink.gif

http://store3.data.bg/bobsanfourtytwo/Music/Norther/
Svetyl
Thanks and tanks smile.gif
wqwrrr
Отчаяно издирвам дискографията на Labyrinth hmm.gif
dilinjara
Търся всичко на: Q5, ICON, HELSTAR, KING COBRA, 220 VOLT. Tова са все стари метал групи и не ги намирам никъде. HELP!
Dragontear
dry.gif Крайно време е тази тема да се направи за хора натрупали поне над 40 поста....
това да не е търсачка или тракер dry.gif Хора се регистрират днес и първият им пост е какво търсят
Kingol
^ +1!
worewol
От Къде Мога Да Изтегля Всичко На Slayer , Sodom , Megadeth и Destruction ? Много Моля Помогнете !!! Благодаря Предварително !!!
dilinjara
Това не е ли подфорум ,,търся''? Какъв брой на постове-да не съм попаднал на КАПАЛЪТО? ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!
MadHatter
Не, не е подфорум wink.gif
Dragontear
Цитат(worewol @ Dec 23 2006, 08:04 PM) *
От Къде Мога Да Изтегля Всичко На Slayer , Sodom , Megadeth и Destruction ? Много Моля Помогнете !!! Благодаря Предварително !!!

тук май kerrazy ще ти помогне
Hauptmann
абе верно ли е излезнала нова Cinderella rolleyes.gif
и ако Да - къде може се намери smile.gif
lodborg
Много моля, помогнете! Спешно е, дано да може да стане още тази вечер! Искам да изтегля всичко на AC/DC, Sting, Cher, Madonna, Take That, East 17, Bryan Adams, Michael Jackson, Elton John, Céline Dion, Joe Cocker, Rod Steward, Aerosmith, U2, The Beatles, Rolling Stones, Eric Clapton, Bon Jovi, Guns N' Roses, Phil Collins, Shania Twain, Bruce Springsteen, Red Hot Chili Peppers, Enrique Iglesias, Backstreet Boys, ABBA, The Offspring, George Michael, Nirvana, Britney Spears, Def Leppard, Alanis Morissette, Robbie Williams, Savage Garden, System of a Down и Ace of Base.
Dragontear
^ laugh.gif laugh.gif Венци това сериозно ли бе човек
lodborg
Разбира се, че сериозно! Ако може и пълни дискографии, моля. Искам да си ги пусна и да headbang-вам. new_bulgarian.gif to_become_senile.gif
conguestadors
Хора помогнете, търся една група PHANTOM, албума се казва CIBERCHRIST и е от 1993г. Даже незнам дали имат и други албуми.
Hauptmann
Цитат
Ако може и пълни дискографии, моля

smile.gif Може бе, що да не може - в Piratebay.org ги има сичките icon_headbang[1].gif

ама ше ти требват неколко седмици да ги издръпаш rolleyes.gif
MadHatter
Цитат(lodborg @ Dec 25 2006, 11:48 PM) *
Cйline Dion,Britney Spears, Savage Garden

icon_headbang[1].gif Кораво копеле си, Венци, винаги сме вярвали в теб icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
^*слага белезници* Псуване по публични форуми- 3 години затвор. Айдеее уйдее коньо у рекАта. laugh.gif
Венци, nice list! Продължавай така хахахах [off/] laugh.gif
lodborg
Както е казал Пратчет през устата на един от своите култови герои (С. Ваймс) - "иронията е нещо, което трябва да се преподава в училище". Аз все пак да си кажа, че моят пост беше вдъхновен от редица други, малко по-ранни. Просто не се сдържах.

П.П. Какво се правя само и аз! Ако някой има дискографиите, да качва smile.gif
KingSlayer
Ace of Base не мога да ги открия никъде laugh.gif

Ако вкараш и 8-мата... laugh.gif laugh.gif
KingSlayer
Днес заслушах в last.fm-a ZX Spectrum - много добра групичка devilsmiley.gif

Има ли някой нещо повече за тях unsure.gif
lodborg
Сега нещо сериозно и от мен. Много моля, ако на някого му се намират
Saber Tiger - Paragraph I, II и III
да ги постне някъде. Само те ми липсват за да си попълна дискографията, а групата е страхотна наистина.
dambov
на Primal Fear имам само два албума-Devil's Ground и Seven Seals,ако можете да ми дадете линк за нещо друго тяхно ще съм много благодарен
dambov
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
ssg
Здравейте smile.gif В арената някой от екипа качи тези дни албума на The End - Elementary (2007). Много ми хареса бандата и си търся някакви други албумчета smile.gif Линкове от където и да е по света smile.gif
KingSlayer
Регни се в last.fm-a! Там има за свободно сваляне доста мп3-ки. Е, няма цели албуми или творчества, но като цяло ще намериш много непознати и интересни групи.
Slash
The End - Within Dividia huh.gif
lodborg
Заповядай, Slash - The End - Within Dividia. Нямам акаунт нито в Датата, нито в Арената, така че ти направих торент в Демоноид.
Slash
Мерси много! 123454xlgp2.gif

Досега не ми се бе налагало да тегля от Демоноид, но всяко нещо си има първи път...
Vaskes
Някой случайно да знае откъде мога да намеря TV RIP на новогодишния концерт в Каварна, излъчен по ММ? Че бях отпред на решетката и искам да видя дали са ме дали :Р Пък и концерта беше супер smile.gif
Обаче нещо не мога да го намеря по тракерите, а ще е егати резила, ако не са го рипнали...
Alucard
аз сега търся дискографията на The Vision Bleak ама не мога да я намеря има само един албум в арената ама е без никаф сийд ако някой знае откъде мога да я дръпна плс дайте линк
Revenant
Wingdom - Reality
GFto
някой може ли да ми каже от къде да намеря дискографията на Iron Savior ?
Warrior Of Ice
Тук има някои албуми.
MadHatter
Цитат(Revenant @ Jan 6 2007, 10:06 PM) *
Wingdom - Reality

Запофядай, със здраве да си слушаш. happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.