Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
SteamOfBlood
Искам линк и на Мейхем и на Дарк Фюнеръл! dry.gif
Warrior Of Ice
Ходи в data.bg и търси - има какво да се намери.
Vehement`Desire
Цитат(Corey @ Mar 6 2007, 03:04 PM) *
Търся нещо на Mayhem rolleyes.gif

Аз мога да ти дам. smile.gif
MadHatter
Цитат(Dark`Crimson @ Mar 5 2007, 07:38 AM) *
И аз търся Bellmer Dolls - Every Angel Is A Terror ....

Аз я намерих, но кажи къде да ти я пратя, че не мога да я кача никъде, поради технически проблеми.
SharondenAdel
Търся цялата биография на Morbid Angel ! HELP! HELP! HELP! Че и бати неще да ми я изтегли dry.gif

А в датата не ми ги дава да ги тегля техни песни ;/
MadHatter
Биография или дискография? blink.gif
Slash
... важно е да завършва на графия.


Ок, да понамалим излишните постове, като използваме тези гениални открития:
https://bg.seeburger.com/search/
http://search.nicksoft.info/
http://www.bgshare.com/searchok.html
http://free.centrum-group.com/
sepulturatr
^След 1 седмица пак ще се налага ти ,аз или някой друг да ги поства ...
SharondenAdel
Цитат(MadHatter @ Mar 6 2007, 06:27 PM) *
Биография или дискография? blink.gif

Опааа аа исках да каже дискография (малелеллел no.gif)
Iron Maiden
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 16 2004, 10:14 PM) *
В тази тема поствайте за неща, дето ги няма по free server-ите, които търсите.

Mayhem, Dark Funeral и Morbid Angel знам 12351234154 торента откъдето могат да се дръпнат , толкова ли не можете да отворите един iso hunt или една mininova и да си ги изтеглите , разбирам да търсите някоя група с 1 демо и 1 сингъл ама това са световно известни групи и ги има НАВСЯКЪДЕ мамка му!
conguestadors
^Ти да не се изживяваш като админ???
Iron Maiden
Аз и не искам да съм такъв , ама ся тия групи ги има навсякъде !
scion_of_storm
^^Aсене, в случая е леко прав, макар и тона му да не е подходящ smile.gif
клик
www.data.bg
www.arenabg.com + zamunda като я оправят, ще ги има тея неща всички дето са търсени в последните страници(почти). Така че ако ви трябват Нортър или там квото е, ще им има даже всичко из тея сайтове. 2.40 на месец не е толкова тежка сума, ще я преживеете.
MadHatter
В момента търсачката на датата е безплатна, тъй че никой да не е посмял да мрънка! sp_ike.gif
wqwrrr
Някой щеше да качва така желаната дискография на Vitalij Kuprij. Някакъв напредък в качването, защото наистина не я намирам никъде?
lodborg
По-добре късно отколкото още по-късно... smile.gif

Vitalij Kuprij Discography
Линкът е към Демоноид - не мога да качвам на другите "удобни" места...
wqwrrr
^ Голямо благодаря от мен. bowdown.gif
Dragontear
От край време търся нещо на MAGNITUDE 9 ако някой има или знае от где да намеря да свирка happy.gif
InsArtTure
Пиу, пиу. Три албума.
Dragontear
happy.gif Киро интересувa ме втория Reality in Focus от 2001 ако можеш дай някакъв линк или го архивирай за да ми го метнеш по Skype
sharon
Един албум, който ми убягва от много време - Lyriel - Autumntales brickwall.gif
Reign of Intolerance
Търсим си салвия да си купим от някой на територията на гр. Русе.
sepulturatr
Търся да ми кажете ,шемети ,коя песен върви във филма Cradle Of Fear ,докъто действието се развива в некъв ъндърграунд клуб!

Много е яка беше ми се запечатала в кутията толкова яко че каквото и да слушах си тананиках нея laugh.gif преди 1 седмица става реч ...

...но нея знам мамка му ...вие разбирате ,подскажете ми openwidehug.gif
blue_eyes_
^Ето ти Tracklisting от там ще се оправиш wink.gif

1. Fallout/The Beast Within - Quicksilver

2. Breakbeat Hallowe'en - The Dark Poets

3. Plastic Surgery - Jezebel

4. Time Space Continuum - Intense

5. Disconnected/Resurrected - Lungworm

6. It Doesn't Matter - The Dark Poets

7. Dance Macabre - Cradle of Filth

8. Psychout - Slacker

9. Journey to the Unknown - Intense

10. Blueprint/Rip The Face Off - Lungworm

11. Lord Abortion - Cradle of Filth

12. Shoes - D.O.P.E.
Nimue
Type O Negative - Dead Again
Sirenia_fan
Цитат(sepulturatr @ Mar 19 2007, 09:25 AM) *
Търся да ми кажете ,шемети ,коя песен върви във филма Cradle Of Fear ,докъто действието се развива в некъв ъндърграунд клуб!

Много е яка беше ми се запечатала в кутията толкова яко че каквото и да слушах си тананиках нея laugh.gif преди 1 седмица става реч ...

...но нея знам мамка му ...вие разбирате ,подскажете ми openwidehug.gif

това е списъка на всички песни, които са използвани във филма. потърси си, свали си и сигурно ще я познаеш. успех! wink.gif

http://www.moviemusic.com/soundtrack/cradleoffear
sepulturatr
10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x10x
Обичам ви !!
Sirenia_fan
ахахахаха, добре, обичай ни, само не прибягвай до целувки, че тогава ще излезем от рамките на добрия тон. laugh.gif tongue.gif
Beerzebub
За втори път споменаваш целувки в разговор с мъж. И за втори път се опитваш да извъртиш така нещата, сякаш другия е активния и натискащия се. Плашиш ме! biggrin.gif
Mago De Oz
Lanzer - Rock Circus - Live 2003 е това верно много го искам, така че помагай народе smile.gif
Patrikman
Обърнах всички познати на мен местенца, но без резултат! Става въпрос за текстовете на двата албума на Iron Mask:
Revenge Is My Name и Hordes Of The Brave,
ако някой може да помогне, ще му бъда безкрайно благодарен!
SepulTeraHead
The Offspring - трябва да има някакво бонус DVD към Greatest Hits албума. Някой да го има?
lodborg
Не е музика, но отчаяно ми трябва. Откакто сутринта ми се скапа Уиндоуса тотално, за да го оправя без да омажа GRUB-a, от който си пускам Линукса, се нуждая от

SUSE Linux 10.0 EvalDVD
- не двуслойния рилийз, а този, който е 3.5 ГБ приблизително.

Много моля за своевременна реакция.
SteamOfBlood
Не бих отказал една дискография на Bleed The Sky!Чисто новички са ми happy.gif !
Sirenia_fan
някой има ли идея от къде да сваля следните песни:
1. Ghosts Of Mars (featuring Steve Vai & Bucket Baker)
2. Love Seige (featuring Buckethead, Robin Finck & Anthrax)
3. Fight Train (featuring Robin Finck & Anthrax)
4. Visions Of Earth (featuring Elliot Easton)
5. Slashing Void (featuring Elliot Easton)
6. Kick Ass (featuring Buckethead & Anthrax)
7. Power Station (featuring Robin Finck & Anthrax)
8. Can't Let You Go (featuring Brad Wilson, Bruce Robb & Joe Robb)
9. Dismemberment Blues (featuring Elliot Easton, JJ Garcia & Brian James)
10. Fightin' Mad (featuring Buckethead)
11. Pam Grier's Head (featuring Elliot Easton & Anthrax)
12. Ghost Poppin' (featuring Steve Vai, Robin Finck & Anthrax)

търсих в дата.бг и файнд-бг.ком, но ги няма. това са всичките песни използвани във филма Ghosts Of Mars. в един сайт пише, че освен посочените изпълнители има и още някакъв Джон Карпентър. а него дори в торентите не мога да го намеря, камо ли останалите.
Mago De Oz
някъде да има текстовете на новият РЕБЕЛИОН, уж търсих на всякъде, ама ядец...помагайте, дет' се вика
Warrior Of Ice
От няколко месеца търся под дърво и камък албума "Music From The Divinity Universe" на Кирилл Покровский. Това всъщност е саундтракът към игрите Divine Divinity и Beyond Divinity - невероятна средновековна музика. Успях да се добера до три парчета, но има още 21. Ако някой успее да ги открие, ще съм неописуемо признателен.
Sirenia_fan
уориър, мисля, че намерих песните в един сайт, но днеска нета ни е ужасно бавен. дори метъл уърлд се зарежда 5 години. ще видя утре как ще е и ще пробвам пак.
Mago De Oz
^дай ако искаш линк, моят нет е доста бърз, ще му свършим раобота на шефа, а после той ще черпи бири smile.gif
Svetyl
Тук има доста хора с широка музикална култура, следователно въпросът ми няма да им се стори странен.
Някой да може да ми даде 2-3 албума качествена индийска музика? Нали се сещате дето имаше едни филми, мюзикъли дето пееха едни такива доста странни песнички. Нещо тип Punjabi MC, но по- качествено. Много ще съм ви благодарен.
Sirenia_fan
Цитат(magodeoz @ Apr 6 2007, 12:54 PM) *
^дай ако искаш линк, моят нет е доста бърз, ще му свършим раобота на шефа, а после той ще черпи бири smile.gif

аз успях да отворя сайта и дори се регнах. и след като в продължение на две страници ме убеждаваха колко са безплатни музиките там, на третата страница недвусмислено ми казваха, че трябва да платя 30 долара за да мога да свалям каквото и да е. mad.gif и това ако е безплатно... rolleyes.gif единствено мога да посъветвам и теб, и Воина да потърсите в руски сайтове, до които аз имам достъп с целогодишно зареждане на страниците. тоест, мисли ги цяла година преди да го отвори. знам, че има доста руски сайтове за фрий мп3-та.
GFto
Ей хора така и не успях да открия една песен dry.gif и ще съм ви много благодарен ако ми помогнете да я намеря
Pink Floyd - Empty Spaces , но да поясня, че търся песента от филма а не тази от албума "Стената" текста е различен rolleyes.gif
In_Flames
Хора кажете как се казва и на кой е тая песен: "Нямаме време време дори да се погледнем честно в очи и да си кажем хей как така нали живеем врата до врата"
Warrior Of Ice
Парчето е "Приятели" на Фактор.
In_Flames
Имаш бира от мен
Arq
търся албума на fear factory-Archetype. намерих им дискографията но не ми се тегли цялата...
мерси предварително smile.gif
Bleak
^ Fear Factory Archetype

Аз пък си търся дискографията на Novembre без последния албум. unsure.gif
Arq
/off
мерси много!!! smile.gif
Свар
Аз търся оригинални касетки ,ама в повечето магазини спряха да ги продават....
А кажете ся къде да намеря ?
Sirenia_fan
Цитат(GFto @ Apr 11 2007, 09:27 AM) *
Ей хора така и не успях да открия една песен dry.gif и ще съм ви много благодарен ако ми помогнете да я намеря
Pink Floyd - Empty Spaces , но да поясня, че търся песента от филма а не тази от албума "Стената" текста е различен rolleyes.gif

търси ли в дата.бг? аз намерих някакви там, но не пише дали са от албума или от филма. ето ти линкове:
http://www.data.bg/f.php?fid=17950172
http://www.data.bg/f.php?fid=13194395
http://www.data.bg/f.php?fid=13628048
http://www.data.bg/f.php?fid=9955325
http://www.data.bg/f.php?fid=9166037
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.