Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
Virgin_Steel
[off] http://cqcounter.com/whois/ СЕЛИНЕТ явно дават на Спииди, ти да не си в Х.Д. ?
BTW с коя версия на XAMPP си? ЧЕ 1.6.2 ми прави проблем с порта на апашето и Skype-a?
Айде минавам на лични...
lodborg
Това с Apache-то и Skype-а е добре известен проблем. Има си в настройките на Skype да му забраниш да слуша на 80-ти порт. За съжаление дори да си избрал тази опция то продължава да заема порта. Просто ще се наложи винаги, когато стартираш Apache-то, да спираш Skype-а и да го пуснеш след пълното стартиране на Apache. Няма друг избор.
prayer4eto
^ Другият вариант е да настроиш да ти слуша порт 8080, например. Или да оставиш услугата на автоматично стартиране, не пречи smile.gif.
Shadow Man
Цитат(prayer4eto @ Jul 8 2007, 08:16 PM) *
http://82.199.212.121/Imperanon-2006_Demo

Само внимавай, защото това ми е домашния компютър и може и да не съм на линия. Обикновено вечер съм. Най-сигурно - след 23h, докъм 1h smile.gif.

Благодаря знам че демото няма нищо общо с албума от 2004 но са ми любимци и трябва да запълним колекцията
InsArtTure
Само да кажа, че и аз съм на Спийди Нет-или както му викат бабите при нас - Спеду Нет icon_headbang[1].gif
madeoffire
Търся лайв на Iron Maiden-Only the good die young
In_Flames
дайте ми плс линк откъдето мога да си дръпна Stam1na
MadHatter
Цък : торентче е, не ти трябват пароли.
In_Flames
Ок 10x много
Virgin_Steel
Търся едно старо българско парче, в което ставаше дума май за едно Каменно Сърце... обаче не е тази на Епизод, беше с една акустична китарка и много приятно парче. Ще се радвам ако някой я има...
ViolentBeauty
Май се сещам за какво говориш, то даже тази песничка си има и клип rolleyes.gif Ще се поразтърся!
Virgin_Steel
Много ще съм ти благодарен, преди години я имах на някаква касетка, след това я метнах на MъПъ3 , но уви тогава парите от банички ми стигаха само за евтини носители dry.gif
ViolentBeauty
Я да видим сега, да не се бъркам все пак, това за което се сетих първо е Екзитус - Сърцето ми от камък е! Ако е това парчето, го имам някъде из нас и мог аутре да ти го пратя, ако не го намериш преди това. Ако не е, моя грешка rolleyes.gif
Virgin_Steel
Еееееееееее мерси много, точно така се казваше smile.gif Намерих я в дата-та , така че не се притеснявай за пращането.
А иначе си заслужи Великопопски Козел , макар че едва ли ще намеря, така че ако може да се примириш на Пиринско rolleyes.gif
http://www.vbox7.com/play:22ac402a
http://www.vbox7.com/play:4535def0
ViolentBeauty
Радвам се, че помогнах rolleyes.gif И Пиринско става whistle.gif
noel_f
Преди малко ми препоръчаха няколко doom групи. Така че, ако някой знае откъде мога да си намеря нещо на Wormphlegm, Longing For Dawn, Tyranny, Catacombs или Mournful Congregation да дава линк, плз happy.gif
Mago De Oz
Cain's Destiny - някой да помогне с това ! Било як метъл, а няма откъде да го намеря censored2.gif
noel_f
Цитат(noel_f @ Jul 14 2007, 09:34 PM) *
Преди малко ми препоръчаха няколко doom групи. Така че, ако някой знае откъде мога да си намеря нещо на Wormphlegm, Longing For Dawn, Tyranny, Catacombs или Mournful Congregation да дава линк, плз happy.gif

или на Forgotten Tomb и Nortt
anybody??? rolleyes.gif
darga
Търся втория албум на Xystus - Surreal от тая година.В Арената го има,но нещо сийдъри не се намират:/
InsArtTure
Тери, изтрай до утре, ще ти го пратя.


Ноел, имам бандите всички без Wormphlegm и Tyranny.
RazorJack
някой ще даде ли линк за тоя кавър дето rhapsody направили на manowar?
Shadow Man
Мисля че търсиш това

http://store1.data.bg/kartiniot/Rhapsody/
Warrior Of Ice
Цитат(RazorJack @ Jul 15 2007, 10:51 PM) *
някой ще даде ли линк за тоя кавър дето rhapsody направили на manowar?

Дал съм вече, чети темата с линкове.
RazorJack
ок 10х smile.gif

божке парите и славата не им влияят добре no.gif

Age of the Red Moon no.gif ако не знаях че го свирят rhapsody това щях да си помисля че са го правили някакви бездарни техни имитатори ... всъщност вокала не може да се сбърка ама цялата песен е много некадърно измислена.

а кавъра не е зле.
_TNT_
За noel: демо на Wormphlegm http://rapidshare.com/files/43146479/2001_..._Demo_.rar.html
албум на Tyranny // като гледам имат и едно EP ама толкоз намерих
http://rapidshare.com/files/43147802/_2005...kening.rar.html
kuretza
Tarsq qki metalki ot Plovdiv icon_headbang[1].gif
Virgin_Steel
^ flirt4e , elmaz , friends, sladur ?
ViolentBeauty
laugh.gif
Цитат(kuretza @ Jul 20 2007, 06:28 PM) *
Tarsq qki metalki ot Plovdiv icon_headbang[1].gif



Колко яки, нещо карате, джиуджицу(нямам представа как се пише blink.gif ) борба, харакири, киокошинкай, икебана?!??! laugh.gif laugh.gif
Mago De Oz
Цитат(kuretza @ Jul 20 2007, 06:28 PM) *
Tarsq qki metalki ot Plovdiv icon_headbang[1].gif

suicide.gif тоя форум стана по-забавен и от Шоуто На Бъгс Бъни !
Virgin_Steel
Цитат(ViolentBeauty @ Jul 21 2007, 12:05 AM) *
laugh.gif
Цитат(kuretza @ Jul 20 2007, 06:28 PM) *
Tarsq qki metalki ot Plovdiv icon_headbang[1].gif



Колко яки, нещо карате, джиуджицу(нямам представа как се пише blink.gif ) борба, харакири, киокошинкай, икебана?!??! laugh.gif laugh.gif

Е ако са яки в харакири нема да ги търси много дълго...ше ги намери по първите страници....
ViolentBeauty
А икебаната колко брутален и смъртоносен спорт е, не ми се мисли laugh.gif
zelatorr
Търся дискографията на 3 Inches Of Blood. Намирам само последният албум, но не ми е достатъчен. whistle.gif
max.666
Търся дискографията на Madball
sorroww
тарся албума на messiah extreme cold weather помощ
drinks_drunk.gif
Mago De Oz
Kamelot - Dominion eac-ape формат търся, айде помагайте !
max.666
Мерси biggrin.gif
telia
Моля за Qeensryche- " Building Empires" DVD!
Wrath_Child
Пък аз моля за албумчето Dublin Death Patrol- DDP for life. guitar.gif
max.666
Търся кво и да било на Oxymoron
hamann
Става въпрос за предаването по радио вива нещо с Милен Петров беше маи
та тои ползваше за фон некви яки метъл парчета инструментали(маи две бяха въртеше ги постоянно) е те тва ми трябва ако някои си спомня щото беше бая отдавна де та ако някои се сеща да дава линкове или поне името на групата


Благодаря


help.gif

п.п
дано не съм объркал мястото за темата
за което се извинявам от сега на модовете suicide.gif

ViolentBeauty
Добре, ама аз, ей богу... нищо на разбрах!!! Има една тема за българския правопис, прочетия и пробвай пак rolleyes.gif
hamann
четох я доста е интересна

просто моля за помощ която не е задължителна

грешките и сам ги виждам мерси
prayer4eto
Въпросът ти е май първо има ли слушатели на радио Viva ?
Wolfheart
^^Като ги виждаш, поправяй си ги!

Знай, че тука не се толерира неправилния правопис.
hamann
Цитат(prayer4eto @ Aug 7 2007, 02:34 PM) *
Въпросът ти е май първо има ли слушатели на радио Viva ?

става въпрос за самото предаване на тоя пич не за радиото

за твое сведение по хоризонт също имаше метъл час и го водеше една жена дето беше над 40 год. (тука може и да бъркам за годините) guitar.gif




Wolfheart

браво прибави още един пост към броиката bowdown.gif


Бих помолил следващите постове да са по темата ако има такива rolleyes.gif
prayer4eto
Ма то предаването тече по радиото ... rolleyes.gif Аз ако не слушам радио Viva, няма въобще да съм чувал и за предаването ... Малко логика просто ... Та най-напред май трябва да попиташ - има ли някой слушател на радио Viva тук ...

Освен това не си спомняш и как се казва предаването. А радио Viva откога има час за метъл музика ?
hamann
прав си icon_headbang[1].gif

просто си мислех че радиото и предаването отдавна са в небитието
маи ги бяха спрели rolleyes.gif от 5 год радиото въобще не съм го пускал whistle.gif

може и да съм в грешка де axesmiley.png

ама не съм

Цитат
За съжаление от 2005г. радио Вива вече не съществува.
За мен то винаги ще остане приятен спомен от най-хубавите ми години - студентските.
Последна редакция - март 2006 г.


интересно ти де го слушаш guitar.gif
prayer4eto
Ми не го слушам, иначе сигурно щях да ти кажа за какво става въпрос (и да разбера, че не съществува вече laugh.gif laugh.gif laugh.gif). Просто си спомних стиловата му ориентация, докато съществуваше Тангра все още, та ми стана чудно как така и кога са си променили програмата rolleyes.gif
Testament
помагайте-- търся някво видео на Dark Tranquillity и Amon Amarth -по възможност концерт!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.