Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
abydos
Оригинална ли е? Ако не - следваш нфо-то, кракваш, правиш офлайн профил и с него пуцаш. GFWL е много зле...
Megadeth
Нещо в стил хитман или макс пейн да предложите?
MetallicaAntiFan
Hitman - Splinter Cell, Metal Gear Solid 2: Substance, Velvet Assassin (тази съм убеден, че ще ти хареса biggrin.gif)
Max Payne - ъъ, знам, че играта по Матрицата не е лоша whistle.gif Обаче затапваш с този въпрос - Max Payne сама по себе си е уникална игра. По-добре ги преиграй и двете части. Скоро време се очаква и тройка да излезе, но мисля само, че ще батисат поредицата..
MetallicaAntiFan
Hitman - Splinter Cell, Metal Gear Solid 2: Substance, Velvet Assassin (тази съм убеден, че ще ти хареса biggrin.gif)
Max Payne - ъъ, знам, че играта по Матрицата не е лоша whistle.gif Обаче затапваш с този въпрос - Max Payne сама по себе си е уникална игра. По-добре ги преиграй и двете части. Скоро време се очаква и тройка да излезе, но мисля само, че ще батисат поредицата..
Megadeth
Благодаря smile.gif
abydos
Stranglehold
MetallicaAntiFan
О да, Джон Ву! Съвсем го забравих него blush.gif
ludspamer
Тъкмо врътнах Дуум 2 icon_headbang[1].gif
MetallicaAntiFan
Класика, момче! Аз тъкмо изтеглих Quake II... отново! Тегли я, брат smile.gif Всъщност, трябва да я потърся дали я има някъде из София Doom II за SEGA Genesis. Ако не - през ebay smile.gif

Чудя се, има ли възможност за игра в мрежа на Wolfenstein 3D? unsure.gif

EDIT: Хей, Блъде, виж това - http://zamunda.net/details.php?id=225726&hit=1 Още е прясно, пък изглежда и интересно.
sharon
^ Точно гледах Sniper-а снощи, и мен ме зарадва трейлърчето. w00t.gif С всичките нагласи и условия, които са взели предвид трябва да е интересно... Бих тествала, ти започна ли я?
MetallicaAntiFan
Оф, не. Днес уча, че утре последен ден и копелетата ще изпитват. За сметка на това я дръпнах biggrin.gif Гледах интервю с един момък от екипа, и в интерес на истината ме зариби, като спомена какво ще се очаква в играта. Също така спомена и думата "иновация". Играта се води стелт шутър, като в малка част от нея ще може да се използва щурмова пушка за масово изтребване happy.gif

Аз пак питам за Wolfenstein-а rolleyes.gif, а същевременно добавям мненийце относно бетата на предстоящият Medal Of Honor, която гледах от актуалното E3 - бих нарекъл играта Call Of Battlefield - Modern Company. Не, честно, как са изкопирали някои неща, направо е очебийно! Все си мисля, че тази игра ще е безполезна. А като знам как добре се псравиха с предната... - Airborne, която макар и кратка пак си беше стабилен шутър.
PitBull
Fable - стара, но страшно добра, абе Молиньо винаги е бил новатор.
MetallicaAntiFan
Нещо интересно се задава на хоризонта whistle.gif -
http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...ht-tango/701078

А това е от прес конференция за една нова "платформа" от E3. Статията можете да прочетете тук - http://www.gamespot.com/special_feature/on...ex.html?image=1
_TNT_
Да видим дали са я докарали до възможна за игра. Надявам се вторият ми досег да е по-продължителен от първия. smile.gif
ZerraX
Вчера врътнах Макс Пейн I, днес почнах 2ката. Еххх обичам такива игри. Супер геймплей, има си и доста конспирации и мистерия. Да не говорим за окултното в 1вата серия... о йеа Лупино ми е кумир biggrin.gif
Днес се загледах по Dead Space. Не съм я играл, но като четох комикса и гледах филма и ... трябва да се пробва. Някой да я е пробвал?
abydos
Dead Space е страхотна, за мен лично е един от най-добрите survival horror игри.
pa®tci
Ше се сетиш! Аз я превъртах над пет пъти и даже в момента съм си я дръпнал и си я поцъквам от време на време.
В тоя ред на мисли, гледах трейлър за продължението и нещо... не останах впечатлен. Дано не я осерат, че ми писна вече.
MetallicaAntiFan
В този ред на мисли, не знам дали има по-добър хорър от Resident Evil 4 rolleyes.gif
sharon
На вниманието на Антифена покрай дискусиите за Unreal енджина - ясно е какво ще се разцъква тия дни: The Scourge Project! devil.gif

+trailer
PitBull
Цитат(MetallicaAntiFan @ Jun 28 2010, 08:12 AM) *
В този ред на мисли, не знам дали има по-добър хорър от Resident Evil 4 rolleyes.gif

Да. Всички RE-та преди 4.
MetallicaAntiFan
Цитат(sharon @ Jun 30 2010, 03:09 PM) *
На вниманието на Антифена покрай дискусиите за Unreal енджина - ясно е какво ще се разцъква тия дни: The Scourge Project! devil.gif

+trailer

Дил, това ми изглежда на някакъв хибрид между Gears Of War и UT-то Ако има мулти, ще се поразглобиме, де... whistle.gif


Цитат
Да. Всички RE-та преди 4.

Не виждам какво толкова я плюете, при положение, че е ебати къртачката. Вярно, не е като първите части, но не е и по-слаба от тях. Пък и това е разбираемо, ако нямаш геймпад smile.gif

Аре бе!!! Никой ли не иска да се разцепиме на Wolfenstein 3D в едно мулти? suicide.gif
LordZombie
Относно The Black Mirror 3

"Планува се играта да се появи на 5 ноември тази година на немски език. Все още няма никаква информация за англоезичен разпространител на играта."

Ахх, пак ще трябва да чакаме дълги, мъчителни месеци за английска версия. no.gif
PitBull
Цитат(MetallicaAntiFan @ Jul 1 2010, 06:48 PM) *
Не виждам какво толкова я плюете, при положение, че е ебати къртачката. Вярно, не е като първите части, но не е и по-слаба от тях. Пък и това е разбираемо, ако нямаш геймпад smile.gif

Имам геймпад. Играта е мн добра, просто казвам, че не е по-добра от предните, най-малкото я няма атмосферата и някои от детайлите, които отличиха поредицата и я издигнаха до сегашния й статут. Просто е в нова насока 4ката.
MetallicaAntiFan
Несъменено CAPCOM развиха играта в една нова посока - зомбита, геймплей etc... Яд ме е за петицата - прилича на онези екшъни, в които всичко ти идва на талази и ти трябва да го избиеш...
Beerzebub
http://www.youtube.com/watch?v=NXPPyjtw5WU
pa®tci
Doomvuzela, a? tooth.gif
LordZombie
Aбе, я препоръчайте някой добър адвенчър/хорър/куест, че не бях играл от година и сега след като разцъках дългоочакваната BM 2 малко се позарибих пак. Искрено се надявам, че има нещо подобно на BM, Still Life, Syberia, което още не съм изиграл, но вие кажете ? smile.gif

И да не е точно такова, може да препоръчате някоя интересна игрица.
sharon
"Nibiru" и "Chronicles of Mystery" като че ли сме ги обсъждали с теб. hmmm.gif Ако ти е до нещо по-сиберийско, намери си Paradise (отроче на Sokal с доста идентично-екзотична атмосфера). Третата "Art of Murder" също не е зле. Инак най-вече препоръчвам горещо "Memento Mori", чиято фабула ме изненада изключително приятно, а пък и историята си заслужава на макс.

edit: ако почакаш още малко, Gray Matter и Alter Ego ще се появят с добри рилийзи, втората е дело на част от създателите на BM.
sharon
Хоп, инфо за Dragon Age 2! suicide.gif suicide.gif suicide.gif
Chaotic One
Мда, това го видях. Вече няма избор на раси, а играеш с човека Hawke ”a penniless refugee who rises to power to become the single most important character in the world of Dragon Age.”. Ето още инфо.
Svetyl
Fifa World Cup 2010, която по принцип май официално я няма за PC, са я качили в арената. Рипната, хакната или квото е там, доста бъгясва и насича, обаче е супер добре направена и ще я мъча още.
ZerraX
Вече врътнах и Макс Пейн 2. Сега разцъквам DEAD SPACE bowdown.gif. Също така се мъча да си инстална едно MMO - Aeon, но нещо не мога да подкарам NCSoft luncher-a, чe да дръпна играта... апфф баси работата.
stage

Age of Wonders, голям пропуск съм направил с тази игра, като се има предвид, че имам 100-ци часове прекарани с Heroes 3 и съответните експанжъни и модове.

Мога само да я препоръчам на хора, които са играли Heroes of M&M поредиците, Disciples, Kings Bounty, Etherlords, Warlords...
LordZombie
Цитат(Svetyl @ Jul 12 2010, 08:26 PM) *
Fifa World Cup 2010, която по принцип май официално я няма за PC, са я качили в арената. Рипната, хакната или квото е там, доста бъгясва и насича, обаче е супер добре направена и ще я мъча още.

Тъкмо се бях зачудил защо няма игра за световното, та сега ще погледна smile.gif

Edit : Като видях EA Sports и ми се отигра, а и трейлъра не ме впечатли много. Не ми се занимава.
MetallicaAntiFan
Последната добра FIFA беше 2006, другото е бошлаф работа.

Аз мисля да понапълня гащите с Dead Space biggrin.gif
PitBull
Цитат(ZerraX @ Jul 12 2010, 07:07 PM) *
Сега разцъквам DEAD SPACE bowdown.gif.

+1

Тая игра много стресираща, деба.
pa®tci
Ш'се сетите. rolleyes.gif

Като я превъртите на Хард ви отключва Импосибъл - ух на батяяя. devilsmiley.gif
Sw1tched
Какви са ви ник-овете в SC2 beta phase 2 ?


name: Switched
code: 180
MetallicaAntiFan
Току-що превъртях Singularity - шутър с футуристична нотка, силно заимствал от игри като Half Life 2 и Bioshock, но представайки взетите идеи по собствен и интересен начин. Играта не е дълга - около 4-5 часа на средна трудност. Проблемът, е че енджинът е поостарял и на места текстурите въобще не се зареждат. Но все пак е зарибявка - има тепане, има малко стряскащи моменти, общо взето, нищо, което да не сме виждали. И все пак трябва да поздравя Raven Software, които този път се справиха доста добре, в сравнение с последният Wolfenstein.
LordZombie
Някой да знае това дали е добро - http://arenabg.com/details.php?id=5e135af4...e560a92e2c3fc35
MetallicaAntiFan
http://games.bg/video-watch/index/platform...d=53/t=reviews/ - ето заради тази игра, бих си взел Nintendo Wii!
abydos
Не е кой знае какво, а и писва бързо. Поне с това впечатление съм останал от доста мнения, които съм изчел за играта. Аз лично все още не съм видял игра на Нинтендо, която да ми харесва, а тези които се правят за тяхната платформа и стават за игра са не повече от 5 (лично мнение).
sharon
И аз съм доволна от Singularity, оказа се повече от приятна занимавка. Нищо чак толкова невиждано, както вече каза Пешо, но е доста зарибителна. Те си признаха, че са целяли точно HL/Bioshock внушение като цяло, явно си падат фенове. tongue.gif Идеята с времевите манипулации е супер, но пък те ми изглеждаха едно към едно взети от Timeshift. Нищо лошо, разбира се, получило им се е добре. happy.gif
MetallicaAntiFan
QUOTE(abydos @ Jul 15 2010, 01:41 AM) *
са не повече от 5 (лично мнение).

Или само една, бих казал аз - MARIO GALAXY icon_headbang[1].gif
PitBull
^ Отново +1. Направо точи лиги човек като я гледа.
MetallicaAntiFan
http://games.bg/video-watch/index/platform...=111/t=reviews/ - за това също си струва!
SepulTeraHead
http://www.youtube.com/watch?v=QXVOYVjVTn0...player_embedded

Аз се надървих.
Warrior Of Ice
Човек, аз свърших! Рейнър владее. Пред аниматорите на Blizzard - поклон.
MetallicaAntiFan
Не съм фен на играта, но щом мен ме надъха този трейлър! Тийзъра е жесток!
PitBull
Надушвам отвратителна сапунка с тия холивудски лиготийки дет са наблъскали трейлърчето.
Визията си е хай-тек, но на моменти си личи тук-таме някой кадър как не са го изпипали и става даже грозничко и някои ръб или грозна текстура ти се набива на очи. Могат и по-добре. Изобщо тия тийзърчета да ги бяха понамалили за сметка на качеството. По-малко сълзливи моменти.

И кво излиза накрая - 10 филмчета повечето от които вече всеки ги е гледал на ютюб и 10 мисии (само на терана) 60 долара, моля. Да бе. Само за мултиплейъра си струва, макар че впечатленията ми от бетата преди два месеца не са възторжени. Не че не си бачка играта или не е балансирана, напротив изпипана е, просто новото в нея е графиката и по два юнита на раса. Другото си е същото от 1, ако не и поразвалено.

Не може само с бюджет, Близард. Намерете си творци.

Усещам, че леко негативен звуча, което не ми е присъщо, но тия съвсем вече ми лазят по нервите.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.