Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
stage
Цитат(SepulTeraHead @ May 22 2007, 11:34 AM) *
Дайте някъв youtube линк на тва, че не мога да го сваля. На работа пък ептем wink.gif

По добро:
http://zamunda.net/details.php?id=87549

Лично аз се вчепетлих!
Airin Of Ancelot
Как да не се впечатли човек... Пак ще има динамичен геймплей, за разлика от този в Warcraft 3, което ме радва. А терените и ефектите са такава красота!
scion_of_storm
Colossus, anyone?
Mothership, anyone?
Protoss > all. bowdown.gif wub.gif
Warrior Of Ice
Аз си представям зергите с какви чудовища са ги оборудвали... cthulhu.gif
scion_of_storm
Мда, сигурно някакви лъркъро-мутралиско-сгсдфг, които се заравят в черна дупка във въздуха, правят АОЕ dmg и подобни простотии...Кой ли ги знае болните мозъци що са надробили ;p
RazorJack
ае новия c&c игра ли го някой?
Аз вчера минах кампанията с GDI. Бе мноо мощни са ги направили тея направо понякога не е интересно. Просто правиш достатъчно мамути и на трудност hard просто си минаваш през базата на врага. Пък ако направиш 10-тина от самоходните артилерии дето мятат до другия край на картата лелей ...
Бе и извънземните не са зле поиграх с тях малко в последната мисия като им превзех базичка ... имат гадни далекобойни самолети от рода на guardian-ите в sc. Май те са им единствения шанс срещу gdi. А nod горките нищо си нямат ...
Beerzebub
В последната версия, 1.5, уж е коригирано...
"Mammoth Tank: Speed reduced by 7%. Attack power of rockets reduced by 25%. Rate of fire with Railguns upgrade reduced by 35% but attack power increased proportionally."
Crafter
Цитат(RazorJack @ Jun 12 2007, 10:21 AM) *
ае новия c&c игра ли го някой?
Аз вчера минах кампанията с GDI. Бе мноо мощни са ги направили тея направо понякога не е интересно. Просто правиш достатъчно мамути и на трудност hard просто си минаваш през базата на врага. Пък ако направиш 10-тина от самоходните артилерии дето мятат до другия край на картата лелей ...
Бе и извънземните не са зле поиграх с тях малко в последната мисия като им превзех базичка ... имат гадни далекобойни самолети от рода на guardian-ите в sc. Май те са им единствения шанс срещу gdi. А nod горките нищо си нямат ...

Безумно изказване в контекста на мултиплеър игрите.
Когато играх за последно (със съотношение в статса ми 10:1 и висок левъл) добрите играчи бяха 90% от братството.


YOU CAN'T KILL THE MESSIAH... NOOB!
wqwrrr
Да питам аз, някой играл ли е Encalve? Зарибяващ фентъзи екшън с доста добри идеи, прилична история и динамично действие. Преди две-три години ми беше много интересна.
Warrior Of Ice
Бива си я играта. За онова време имаше страхотна графика, пък и геймплеят беше доста разчупен.
RazorJack
Абе съветвам ви да разцъкате Overlord! Най култовата игра излизала от доста време насам. icon_headbang[1].gif Вярно че е доста линейна и нямате особен избор ама пък е с уникална графика и геймплей а да не говорим че за пичовете дето са я правили няма нищо свято laugh.gif Много яко се ебават с филма Властелина на пръстените и с хобитите като цяло. laugh.gif А колко култови са моделите на хората ... че дори на овцете ... с такива олигофренски физиономии поклащат глави и рипат bowdown.gif
wqwrrr
^^ А въпросният енджин беше използван и за играта по "Хрониките на Ридик", която беше потресаваща.
pa®tci
Цитат(RazorJack @ Jul 3 2007, 11:26 AM) *
Абе съветвам ви да разцъкате Overlord! Най култовата игра излизала от доста време насам. icon_headbang[1].gif Вярно че е доста линейна и нямате особен избор ама пък е с уникална графика и геймплей а да не говорим че за пичовете дето са я правили няма нищо свято laugh.gif Много яко се ебават с филма Властелина на пръстените и с хобитите като цяло. laugh.gif А колко култови са моделите на хората ... че дори на овцете ... с такива олигофренски физиономии поклащат глави и рипат bowdown.gif

SHEEPIES! biggrin.gif

aз вече няколко дена се разбивам на тая игра! ама зациклих яко crying.gif стигнал съм до "Dwarven Stronghold" и въобще не мога да вляза в крепостта. Опъвам подвижния мост пред портата, обаче по кулите няма грам джудже да хвърли някоя бомба по мен, та да ги разбие. Обиколих сигурно пет пъти по нивото, ама нъцки, не намирам излаз, да имаш идея откъде да проникна в тая пущина? А и на "Heaven's Gate" Ли беше нивото, ми изписва някакъв куест "Save the Blues from the Bomboo Birds" и там обикалях като гламав сто пъти и нищо brickwall.gif

иначе за праволинейния сюжет... не съм много съгласен. Сега играя на Level of Coruption 0%, смятам при преиграване да стана 101% ph34r.gif а и имаш избор с Tower Mistress-ката по едно време, което също би трябвало да оказва някакво значение smile.gif



ПС Кефи ме в Дънджъна да си ъпгрейдвам Гремлинчетата devil.gif
RazorJack
ми незнам парцалесте още не съм стигнал до Dwarven Stronghold ама онова за сините ти го дава в момента в който ги вземеш и ти показва малко встрани от дупката им има няколко такива на една платформа и около тях птички и ти трябва да ги избиеш за да могат сините да минат и да дойдат при теб. не е кой знае какъв куест.
pa®tci
батка, аз вече съм построил последното ниво в ковачницата и съм се въоражил с БРОНЯТА, това знаеш ли преди колко куеста ми беше? unsure.gif явно нещо някакъв бъг crying.gif а за Stronghold-a имам една идея, ама не виждам как ще стане, има две мини на чокай си от врата и ако има някакъв начин да се пренесат... само че, като вдигнеш с някой от Гремлините и те се активират и май не устискват и до половината път... макар че аз на повече от пет крачки с тях не са ми правили Гемчовците, не знам как става номера и става ли въобще crying.gif



а ти до къде си стигнал?
parabellum
Цитат(wqwrrr @ Jul 3 2007, 11:38 AM) *
^^ А въпросният енджин беше използван и за играта по "Хрониките на Ридик", която беше потресаваща.

enclave engine? chestno, ti maloumen li si ili rabotish za starbreeze studios? dont answer that.
pa®tci
грешката беше в моя чиливизор, не забелзал че има една пътечка по-напред по нивото blush.gif
Vermic
^На уаркрафта ли?

Аве вий що не казвате,че играете и на Уаркрафт wink.gif

За да се различава нашата игра от другите викам да слагате това като име на играта Metal World,за да влизам wink.gif да знам коя е ваша и коя не.


Днес стана добра игра само дето ми бе сефте на тази карта.Ако ви кефи Футмен френзи (не че съм добър) може да я джътнем wink.gif
scion_of_storm
Фуутмените е по-скучно, и стават яко мелета, а компа ми е кашон с кабели просто, и цикли wink.gif
Тд-то е най-доброто в момента, няма какво да го бие wink.gif То и аз не съм про де tongue.gif
pa®tci
Цитат(Vermic @ Jul 9 2007, 10:20 PM) *
^На уаркрафта ли?...

абе не четеш ли бе biggrin.gif на OVERLORD wink.gif
Vermic
^E извинявай wink.gif И аз го играя Оверлорда ама сега съм го спрял.

Казвайте когато играете уаркрафта.
Pyjamka
Току-що започнах Shade: Wrath of Angels, но явно разхлабената ми психика не успя да понесе натоварването и минах само тренировъчното ниво и изгледах филмчето, въвеждащо в историята. Иначе изглежда много добре: 2004 г., с добра графика и звук; контролът е малко дървен, защото в един момент се предполага да натискаш 76745 клавиша едновременно, но се свиква. Моля, някой, ако я е цъкал, да драсне 2 реда, за да зная струва ли си да я продължа, или ще е едно огромно и неспирно пуцане без развитие?
RazorJack
по скоро второто. аз поне не успях да я изтрая дълго, посредствена игра си беше тва.

ако искаш готина по стара игра земи пробвай Arx Fatalis ако не си smile.gif
Pyjamka
^Аз тази сутрин играх... Дразни ме, че не мога да си сейввам точно на мястото, където съм стигнала, защото 2 пъти тупнах много здраво и трябваше да почна нивото отначало.
Arx Fatalis не ми е позната, но ще си я потърся. Благодаря! smile.gif
Dragontear
Абе хора ..кажете някоя забавна логическа игричка от сорта на The Incredible machine. Iли имаше едно време една с героите от Looney Tunes ,маи се казваше Sheep Dog and Wolf
gad
Rayman Raving Rabbids
alpha prime
Вчера си направих Мидтаун Маднес 2 съвсем друга игра: колите не летят до небето като ги блъснеш,започнаха да се движат що годе логично, колата се чупи бързо и най-вече около 30 нови коли. bowdown.gif
Eddie_The_Beast
Syberia, Syberia 2, BLack mirror...
Pyjamka
Играя Most Wanted. ph34r.gif to_become_senile.gif
t0xIc
Доигравам Stalker и Call Of Cthulhu
alpha prime
Цитат(Pyjamka @ Aug 12 2007, 06:05 PM) *
Играя Most Wanted. ph34r.gif to_become_senile.gif

Яка е. Кефеше ме много да я джиткам до 6-тото обръщане на играта
pa®tci
Направо са вбесих! mad.gif Два деня се пъна като галош на Heroic, накрая полазвам в НекроманЦърската територия и ми скача на бой некакъв КАЛЪФ, който НЕ Е онзи, който трябва да слейна за да мина мисията, но за сметка на това, компа му е натрескал 90+% от ЦЯЛАТА си армия (от която виждате някаква част тука (това със шкелетите НЕ е правописна грешка... за сметка на това свалях по 3-4К с Елфчичи Стрелчичи suicide.gif ), след Quick Combat-а, който загубих, за да си направите сметка за какво иде реч censored2.gif ), при преиграването го разметах по целия телевизор, то направо не можеше да диша! А очаквах епичен сблъсък! (!!!)






Ся ми е едно сецано, щото даже сейвчи не направих, за да си го плескам по-редовно dry.gif За сметка на това обаче, ето да ми видите как съм си развил геройчи - не е идялнуту, обаче е доста близко до същото, Князиня Десиня може да обърне внимание на Балистата доле, дето и говорих снощи, верно взе, че ми даде за трите изстрела с пущиняка boxed.gif






а и БДВ - като му избих армията даже не можах да вдигна ниво suicide.gif
eternal_eyes
Ъм..аз превърях Black mirror,Call of Duty,Call of Duty Offensive,до едно място стигнах на Age of Mythology и Still life,но се отказах.Преди играх и Кънтър и Халф,но вече няма с кого.
Пфф и аз бих искала да играя игри от сорта на WoW,Quake,Diablo или там каквито има,но хал-хабер си нямам как се играят.8\
Mago De Oz
Я някой заклет думаджия да ми каже какъв е кода на едно от нивата, където трябва да се активира еърнезнам-си-какво...че яко съм го зациклил там!
_TNT_
Ех, блазе им на богопомазаните, които имат възможност да играят Heroes 5. crying.gif
scion_of_storm
Цитат
Пфф и аз бих искала да играя игри от сорта на WoW,Quake,Diablo или там каквито има,но хал-хабер си нямам как се играят.8\

Е...с УоУ не се занимавай, ще ти изпие живота. Куейк не е трудна, просто играеш и се посвиква, тренинг трябва там. Диаблото е по-пипкаво ако играеш с други хора, щото са лисици, иначе за седмица ще се научиш прекрасно да играеш wink.gif
Beerzebub
За феновете на DotA: http://www.youtube.com/watch?v=A9Shor9Bq_g
gad
В Арената има работещ крак за Bioshock smile.gif
Beerzebub
YES!
Сега само трябва да намеря процесор, видео и рам.
stage
Цитат(_TNT_ @ Aug 29 2007, 02:29 PM) *
Ех, блазе им на богопомазаните, които имат възможност да играят Heroes 5. crying.gif

Не унивай, пълен боклук е, нищо не си изпуснал. Heroes 3>all
Arq
аз пък съм мастър на Dinner Dash...мнооооооого зарибяваща игра laugh.gif
scion_of_storm
Цитат(Beerzebub @ Aug 31 2007, 02:14 AM) *
За феновете на DotA: http://www.youtube.com/watch?v=A9Shor9Bq_g

Знаем го басхънтърааа icon_headbang[1].gif Лошото е, че на клипа прави пълни простотии с Tiny - Butter/Sata wtf o.O А песничката даже ми хареса леко о.О
In Death's Embrace
Игри почти не играя (даже хич), ама преди доооста време бях непобедима на Chicken Invaders biggrin.gif drinks_drunk.gif
RazorJack
последните 2-3 дни яко разцъквам Medieval 2 Total War w00t.gif

бях доста предубеден че ще е тъпо ама така се зарибих че ... icon_headbang[1].gif

супер готино е направено как си развиваш икономиката и битките са много яко реализирани гледаш някакви мелета от по 2 хил единици на екрана по доста реалистично направени бойни полета...

голям проблем е обаче че AI-то на противниците е много кухо ... че то ако не ме превъзхождат повече от двойно в бройки няма как да загуби човек! какво е нормална и логична тактика на един човек - построяваш си добра формация яко стрелци оградени отпред и отстрани с копиеносци да спират чуждата кавалерия и зад тях тежка пехота в случай че не дойде кавалерия. а твоята кавалерия я държиш далеч настрани и заобикаляш атакуващата сила по фланговете и нападаш изотзадзе я катапулти, я стрелци ... а кво прави компютъра - юруш на маслините всичко в боя пък квото стане. Е бива ли такова калпаво AI?

друг проблем е дипломацията в световната карта .... еми че аз обсаждам столицата на шотландия и ми пристига някъв техен дипломат и ми вика пич склонни сме да обявим примирие ама ще ни платиш еди колко си. Аз съм на път да ги размажа а те ще ми искат пари даже ... а досадния смотан Папа постоянно ми се бърка в работите да не съм проливал кръвта на християните иначе щял да ме ... даже незнам какво ама звучи зловещо ... да ме екскомуникира мм? не му стига че завладях йерусалим в кръстоносния поход ами и пак недоволен дебила drinks_drunk.gif
prayer4eto
^ Битките в Rome Total War са ненадминати smile.gif
Warrior Of Ice
Венци, абсолютно същите три бота на Nightmare, които вчера ни отнесоха на Arena Gate, днес ги наплясках сам. Клик. Изводът е, че си саботьор! laugh.gif
Crafter
Цитат(RazorJack @ Sep 3 2007, 11:30 PM) *
Аз съм на път да ги размажа а те ще ми искат пари даже ... а досадния смотан Папа постоянно ми се бърка в работите да не съм проливал кръвта на християните иначе щял да ме ... даже незнам какво ама звучи зловещо ... да ме екскомуникира мм? не му стига че завладях йерусалим в кръстоносния поход ами и пак недоволен дебила drinks_drunk.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Отлъчи е българската дума wink.gif

Наистина изкуствения интелект в тази игра е на ниво достойно да развали целия кеф. Аз мога да се похваля, че съм прекарал огромно количество време с първата част, но във втората не видях нищо особено ново и различно и за това съм играл 2-3 часа.
Може би ти препоръчвам Knights Of Honor. Има някои прилики с Медивала, а и в някои отношения е класи напред. За съжаление в други, далеч не е, но мен ме забавляваха еднакво много. А и наш съфорумец е част от екипа, който я направи openwidehug.gif

Жалкото нещо обаче е че и досега няма някоя подобна стратегическа (дали походова или реалновремева няма значение) игра, която да може да се нарече перфектна. А и нито една няма качествен мултиплеър, което е чисто престъпление, при все че това със сигурност би бил неповторим кеф. Жалка работа. За това вече не играя игри huh.gif
t0xIc
Малко Bioshock smile.gif Вие цъкайте некви стратегийки и WOW-ове
smile.gif
icon_headbang[1].gif
Mandor of Chaos
не разбрах какво всички скочихте на биошока
уотевър

аз по принцип не играя много игри на компа, щото просто много малко ми харесват
особено след като изиграх Legacy of Kain поредицата почти нищо не ми е интересно smile.gif
просто за мен ТОВА са игрите ; Blood Omen някакси повече ми допада от рийвъра, което не му пречи също да бъде брутален
стана ми малко тъпо, че дифайънс щяла да е последната игра от поредицата ама кво да се прави smile.gif
Mort
Скоро предстои излизането на едно от най-очакваните RPG-та тази година - The Witcher. Това е официалният сайт - http://www.thewitcher.com/, който вече не е само информативен. Има пълно интро и множество подробности за играта. Освен това интересни новини са, че Nightwish ще са отговорни за музиката в играта, а пък Vader са направили официален клип към нея, може да го гледате тук: http://www.youtube.com/watch?v=dFTV2ic9qI4
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.