Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
Mangalf
Trylle

Български Фолк(със един османец от нво)
Добре че е Трола да оправя положението.
usmif
Днес открих още една нова (за мен) банда - Vision Divine ... ТУК можете да чуете wink.gif
ludspamer
exodus!!Ебати якото, и друг пък съм ги чувал, но не съм подозирал че са траш!Зарибих се по Pleasure of the Flesh.Врътвам го 1-2 пъти, поразцъквам малко Кол ъф Дюти 2, после някой друг албум bowdown.gif
sgoh
Цитат(ludspamer @ Feb 14 2008, 04:29 PM) *
exodus!!Ебати якото, и друг пък съм ги чувал, но не съм подозирал че са траш!

Е то е трудно да се познае от едно слушане. Добре е, че си се поразровил. biggrin.gif
Gelu
Преоткрих Nevermore bowdown.gif
ludspamer
^^Чувал съм ги като заглавие.Като музика съвсем не ги бях чувал wink.gif
abydos
Чуй Dead Heart in a Dead World и This Godless Endeavor.
Gelu
^Любимите ми албуми на Невърмор bowdown.gif
winterstorms
Satan's Host - стабилен блек/дет от САЩ. Стара банда, странно защо чак сега чувам за тях.
ManOwaRadO
Соловия проект на Серж Танкиян icon_headbang[1].gif лудница!
Revenant
Bigelf - хм как да ги определя... влияния от блек сабат, пинк флойд и Кyuss
http://www.myspace.com/bigelf
_Moonshield_
Kaarnekorpi

Viking Metal от Финландия.

http://www.last.fm/music/Kaarnekorpi Има фрий песни, чуйте ги няма да съжалявате tongue.gif
hybridtar
Brujeria... и то чак сега, защото рядко обръщам внимание на групи, които пеят на непонятен за мен език.
Mario
Jungle rot техничен дет с брутални (в мярка) вокали-страшни са,от два дена само това се слуша http://www.last.fm/music/Jungle+Rot
Ulair
Цитат(_Moonshield_ @ Feb 20 2008, 12:23 PM) *
Kaarnekorpi

Viking Metal от Финландия.

http://www.last.fm/music/Kaarnekorpi Има фрий песни, чуйте ги няма да съжалявате tongue.gif

Не ги бях чувал досега , но ме кефят! Tuli не звучи никак зле . Стабилен звук. viking.gif
ludspamer
^Тва Tuli е ебаси доброто! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Трябва да чуя целия албум, ей сега се захващам icon_headbang[1].gif
П.С. не съм очаквал, че ще ми хареса Вайкинг метъл.Може да е отделна група само де.Ще видим.
scion_of_storm
Woods of Ypres, с последния им албум. Очарован съм, доста приятен мелодичен блек, ще си ги слушам wink.gif
Alti
Thunderstone icon_headbang[1].gif Много добър power wink.gif Шведите още един път се доказаха
Aglarana
^ Добре, че е кака ти!
Аз пък открих тази седмица( и малко от предишната) Firewind и Eluveitie. Две красоти!
lodborg
Цитат(Alti @ Feb 24 2008, 09:46 PM) *
Thunderstone... Шведите още един път се доказаха

Браво за Thunderstone, много яка банда. А какво е другото нещо, което си открил - явно и някакви шведи има.
_Moonshield_
^ Еее, голяма работа, човекът е отишъл малко по на запад просто tongue.gif
Цветомир
dISEMBOWELMENT bowdown.gif
Battle Magic
Преоткрих Amon Amarth и установих, че са яки, но нищо повече. И идея си нямам защо имат толкова много фенове, при положение, че музиката им далеч не е уникална... Яка група са, но нищо ново...
scion_of_storm
Е как така са яки едновременно, и се чудиш защо имат много фенове о.О
Щото са яки!
Revenant
Цитат(Evil or Divine @ Feb 24 2008, 07:52 PM) *
dISEMBOWELMENT bowdown.gif

те тва е класика
аз Hanging Garden открих последно
Battle Magic
^^ Става дума, нищо уникално няма в тях... И се чудех не защо имат фенове, а защо феновете им са толкова много и са повече от на... по-интересни банди от тях smile.gif
ludspamer
Мен ако питаш, доколко са уникални е въпрос на вкус.
Warrior Of Ice
^ Що за глупост?

^^ След въобще като не са уникални, Филипе, кажи ми от коя по-ранна група са взели звученето си и на кого толкова приличат. smile.gif
abydos
Цитат(ludspamer @ Feb 25 2008, 01:51 PM) *
Мен ако питаш, доколко са уникални е въпрос на вкус.

Тц, въпрос на вкус е това "колко са добри" или "колко ми харесват". Оригинлаността си е доста обективно нещо, за разлика от вкуса.
ludspamer
Да, много групи са пореднита група хорица, с музика не много по-различна от на много други групи от същия стил, но мисля, че всеки човек преценява за себе си.
Battle Magic
^^^ Нямам си и идея от коя група са взели нещо, нито коя е подобна на тях... Но просто съм чувал много подобни неща, предимно в мелодета и някои трашарии... Не бе, групата е готина, но въобще на звучи оригинално... Нищо интересно не долавям...
winterstorms
Corvus Corax - немци, свирят много качествен фолк на автентични средновековни инструменти.
Revenant
Audrey Horne - доста странно, но са от Берген blackmetal.gif иначе звучат като Cold и дори малко като Faith No More
ludspamer
Vendetta icon_headbang[1].gif
Яко германски траш, един пич от форума ми ги каз апо скайп bowdown.gif
Както и Cyclone metal.gif , засега съм на Brutal Destruction metal.gif
Airin Of Ancelot
Shade Empire. Невероятно силен симфоничен блек/дет. Според много хора преди са имали и доста индъстриъл, но поне аз в новия им албум не чувам подобни неща.
just_another_freak
Аз открих съвсем случайно 36 Crazyfists - не знам дали някой ги е писал преди мен, ако да ще ме извинявате.В момента ги преслушвам и не мога да кажа много, но те са метълкор и песента Bloodwork според мен е яка happy.gif Който си пада по този стил да ги чуе smile.gif
scion_of_storm
Nelly, рапЕристО си говорим. В смисъл, преоткрих го, от 2 години не го бях слушал.
There's nooo, noo, waaay, waay
I could explain!
_Moonshield_
Такам, само ще кажа, че всеки, който не ги пробва ИЗПУСКА МНОГО! bowdown.gif

http://www.last.fm/music/White+Silence

4 фрий песни, теглете smile.gif

Банди като тази и Warbringer ме карат да си мисля, че американският метъл бавно си завръща позициите.
Ta' Zhal
Rosebourg.
Наш, роден пауър метъл, много, много хубав при това. Страшно приятна изненада за мен, аз си мислех, че пауър не правим. В сайта им има дискография. Прослушайте я, няма нищо да загубите.
Едно голямо БРАВО на момчетата... bowdown.gif
SpiritCrusher
Цитат(ludspamer @ Mar 3 2008, 09:23 AM) *
Vendetta icon_headbang[1].gif
Яко германски траш, един пич от форума ми ги каз апо скайп bowdown.gif

Това трябва да съм аз... biggrin.gif
Empire с Tony Martin сериозно са ми влезли под кожата, великолепна група, убийствени музиканти, божествена атмосфера.
ludspamer
Даа, точно ти сии bowdown.gif
Емпаър са, да metal.gif
SpiritCrusher
Цитат(Ta' Zhal @ Mar 9 2008, 12:12 AM) *
Rosebourg.
Едно голямо БРАВО на момчетата... bowdown.gif

Rosebourg, за момчетата от Казанлък се касае навярно...?
monolithe
Лихолесье! Страхотно попадение! Този руски проект ме събори отвсякъде. Невероятна атмосфера!
Ulair
Нещо, наречено Sghor. Доста сполучлив дарк ембиънт с елементи на блек метъл от Полша. Чух албума, носещ ''гръмкото'' име Depressive Black Ambient boxed.gif
Не... това пищящо звучене излъчва нещо странно и ужасяващо. Лично аз имах чувството, че ми стържат по вътрешната страна на черепа с нещо като къс от счупено огледало bowdown.gif Но имат и доста свястни попадения с вокалите, пеещи на полски! Като цяло има го онова депресиращо и дразнещо чувство на полазващи тръпки през тялото на субекта, взел решението да се престраши и да прослуша обстойно този уникален проект. Браво на извратените поляци!

Ето горе-долу какво представлява обложката на ''Depressive Black Ambient''



P.S. : Някой знае ли, откъде да си набавя останалата им дискография?
Ta' Zhal
Цитат(SpiritCrusher @ Mar 9 2008, 12:22 AM) *
Цитат(Ta' Zhal @ Mar 9 2008, 12:12 AM) *
Rosebourg.
Едно голямо БРАВО на момчетата... bowdown.gif

Rosebourg, за момчетата от Казанлък се касае навярно...?

Да, същите. Поне досега не съм чувал друга българска група, която да звучи така. Определено са ми в топ 5 на любимите БГ групи, до Ахат, Епизод, Еуфобия и, естествено, Зайо Байо. laugh.gif
SpiritCrusher
The Mushroom People icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Вокалът Дилянчо се подвизаваше преди години в SJK доколкото си спомням...
Ta' Zhal
Толкова жалко, че не свирят вече. Наистина са можели да направят много.
abydos
Left Handed Scientists - underground rap/hip-hop.

Цитат
Left Handed Scientists teams up Anti-Citizens' Bazerkowitz with the Soundwave Scientist himself Orko Eloheem! The result is a menacing vortex of gritty drumlines swirling through prophetic darkness, a hypnotic apocalypse. Excuse the rhetoric, you try and listen to this album without becoming cryptic.
winterstorms
Amberian Dawn, финландски дебютанти. Новият албум на Nightwish трябваше да звучи така!
sharon
^Евала им правя, ако успеят да постигнат това в положението, в което се намират в момента. Amberian Dawn ги следя от над година вече, бяха пуснали "Evil Inside Me" и "River Of Tuoni" на страницата си в MySpace още преди да приключат със самите записи. Грабнаха вниманието ми и определено разчистиха пистата за невероятно високи очаквания. Не ме разочароваха, разбира се, а дебютът е номиниран за най-успешните в класацията ми за тази година! wub.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.