Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
Ghost
Circus Maximus. Много добри били!
Svetyl
^Нещо не виждам песни тук... откъде мога да ги изтегля, звучи интересно като идея.
Brizeida
За пръв път днес чух Serenity и съм безкрайно очарована... smile.gif Поздравявам ви с Fairytales.
sharon
^ Има защо! wub.gif

Аз се заслушах в Shangren - водят се от Австралия, съставът е доста по-разнороден. Самите те казват, че се влияят от групи като Eluveitie и Chthonic, иначе вкарват много приятни азиатски мелодийки. w00t.gif
intercessia
Sunn O))) - идеален съпровод на полудяването ми
scion_of_storm
поздравявам те за откритието ти, ахах
пускай ги след 12 като е тихо всичко наоколо да видиш к'во става.
imm
Цитат(Во Царствии Твоем @ Dec 16 2009, 06:17 AM) *
(Keiko Kumagai) ARSNOVA
bowdown.gif


То не е Arcturus, Dream Theater, 70-арски прогресив ала ELP, Стравински, джаз-фюжън... Ihsahn ли (май той доста я е слушал и се е надъхвал по оркестрациите и) <-> ЛОЛ.

Наистина е страхотно - откъде може да се дръпне?
Во Царствии Твоем
^ Ars Nova 2009
Заповядай последният албум, в търсене съм на останалото smile.gif
imm
Oгромно благодаря!

Тук има няколко неща:http://torrents.ru/forum/tracker.php
Discipline
OBSCENITY - една от малкото качествени немски дет банди.
Warrior Of Ice
Sons of Liberty - новия проект на Jon Schaffer от Iced Earth. Малко се е чалнал в текстово отношение, но страхотната музика компенсира.
krava_v_kosmosa
Цитат(Svetyl @ Dec 20 2009, 07:37 PM) *
^Нещо не виждам песни тук... откъде мога да ги изтегля, звучи интересно като идея.

Единствено товатова, ама не се брои, че е твърде кратко - някакви си 13 sec) издирих в ютюб. За жалост друго налично не открих и може би няма. Чудесни намерения имат мадамите, само остава да ги осъществят. smile.gif Би било похвално да успеят да ни предложат нещо свястно. ^^
Svetyl
^Това и аз го видях smile.gif
sharon
Поляците Saltus, които ми попаднаха чак с новия (трети поред) албум. Свирят здраво, много технично и при все това вкарват доволна мелодика. Личат си някои вокални заемки от Nergal на моменти, пасва им. Текстовете са на полски, но така или иначе се отличават доста трудоемко. laugh.gif
Discipline
BOUND FOR GLORY - американски траш/РАК. Има какво да се чуе от тях, много сериозно и качествено свирят. А и имат доста сносни солА.
Chaotic One
Последно "открих" Disarmonia Mundi и се чудя защо по-рано не съм се заслушвала..
krava_v_kosmosa
Последно попаднах на едни здраво забиващи момци от Сингапур - RUDRA. Доста стойностни неща имат и ми се чини, че ще се харесат на пейгън феновете. smile.gif
Rolf
Elysion - гръцки модерни готикари, малко на Lacuna Coil ми приличат.
One Shot
Последната, която открих се казва Сатирикон. Много ме радват (особено албума от 2008 г.), само дето не мога да разбера какъв метъл са точно, защото в метъл аркайвс ги пишат блек, а в няколко други ги пращат в дета и даже в хеви. unsure.gif
Twilightfall
Industrial/progressive/epic post-black/death metal с много симфонични фолк/pagan забележки, и на места доста повлияни от ранните Behemoth.

:О :О
To Mega Therion
Agalloch - американска група, мн интересни, смесват блек и дуум с фолклорни елементи.
Warrior Of Ice
Infinite Tales - украински дебютанти. Интересен мелодет въртят.
monolithe
The Ruins Of Beverast

Кво им стана на тия немци, ве?
Airin Of Ancelot
Nox Arcana, много силен (и продуктивен!) проект. smile.gif
sharon
Немците Ivenberg ми попаднаха чак сега с миналогодишния си втори албум. Мелодичен дет/блек, вкарват някакво псевдо викингско звучене, което се получава доста добре. Има и нещо бегло Equilibrium-ско на места, хм.
One Shot
Inspell - много добра българска "човекът-група", самоопределяща се като блек метъл, но на мен повече ми прилича на дет/мелодик дет.
Warrior Of Ice
Far Beyond - мелодичен блек от немско, по препоръка на sharon.
stage
Eryn Non Dae

video "The Decline And The Fall" from their album "Hydra Lernaia"

http://www.youtube.com/watch?v=4F0S0mvV1T4

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Dragontear
Protest The Hero

http://www.youtube.com/watch?v=ypCdGNe3Bvs
sharon
Някакви младши симфо-блекари от Финландия - Underverse. Нещата звучат добре като демо материали, скоро ще записват дългосвирещ.
MetallicaAntiFan
Zimmer's Hole. Отдавна ми киснат на харда и чак днес се накумих да ги чуя. В крайна сметка се оказаха приятен траш/дет, които някак си много ми напомнят на Judas Priest(особено "When You Are Shouting At The Satan") само, че много по-тежки и агресивни. Иначе това си е някакъв канадски проект от звезди събрали се да си правят ташак. Честни и откровени ебавки които ме събарят от стола, при това без никакви терминатори, рокерии етц.
Twilightfall
Beheading Machine - доволно технични и брутални поляци, с едно ЕР от 2009та.

Тази година и нов албум ще вадят, нямам търпение да чуя още от тях. ;р
Svetyl
Quelonio - хеви метъл от Испания, вокалистка, пеене на родния език... какво повече да иска човек. Млада банда, два албума досега.
_Moonshield_
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 6 2009, 10:46 AM) *
NeVeR - поляци, жулещи страхотен мелодичен/техничен дет.

+1, разкатаваща майки група icon_headbang[1].gif
krava_v_kosmosa
Trees of Eternity. bowdown.gif thx to темата за красивите певачки в метъла.
ZerraX
От доста време ми висят на харда скрити-покрити, но им дойде и на тях времето:
Mïsogi - Японски експериментален блек, бая изтрещяла работа, радва.
Zuriaake - Атмосферичен блек от Китай
Yn Gizarm - същата работа, пък и е соло проект на Bloodfire - дебил от Zuriaake, също е член на други арни групи като Midwinter и Varuna.
Гоу, Гоу Азиан Бастардс!
conguestadors
Chrome Division, норвежци и китарист е Шагарт от Dimmu Borgir. Стилът им силно напомня на Моторхед, абе яки са!!!
MySpace!
One Shot
Няк'ва странна българска група, която според ъплоудера била метъл (на мен повече ми прилича на стила на Хиподил, но карай). Казва се Холера. unsure.gif
Void KD
Magica - некви румънци. Не са зле.

Tiarra. Бива ги.
sharon
^ Magica си е много добра банда, Tiarra също изкараха образцова тава.

Winter's Dawn нещо хич не ме грабнаха, а принципно гръцките банди рядко ме разочароват. Пак е мелодично албумчето, но в един момент доскучава доста. В архивите пише, че са се разпаднали - албумът тепърва се появи, може би някой не е в час. huh.gif
krava_v_kosmosa
Austrian Death Machine.
Най-епичният шварценегеровски метъл създаван някога! super.gif
S.I.N.
Origin - Technical brutal death metal от щатите. Изненадах се че не ги бях срещал преди. Качествена музика правят пичовете, грабнаха ме веднага. Доста добра група, определено smile.gif
Во Царствии Твоем
Blutvial - "I speak of the Devil"

Едно от най-интересните неща, които влизат в категорията Бурзум от ерата му на "Hvis Lyset Tar Oss".
Void KD
Conquest - украински пауър метъл. Еми... типичен си пауър. Не мога да кажа, че са нещо много специално. Но ме кефят.

Германците Wizard - Epic Power Metal!!! Не просто пауър, ами ЕПИЧЕН пауър!!! ohmy.gif Йееееее biggrin.gif и те ме радват, айде са отивам в медиапортала да сваля неколко албумчета...
Svetyl
Infectious Grooves... супер як стил.
Ghost
Едни финландски пичове, наречени The Scourger. smile.gif
Warrior Of Ice
Thousand Leaves - японци, пауър метъл с епизодични екстремни забежки.
Void KD
Срам и позор.... suicide.gif Чак сега, 5 години след като почнах да слушам метъл да реша и а да чуя Дио. Винаги си виках "е добре ае утре други-ден нещо..." и тва взе че стана 5 години biggrin.gif
Кво мога да кажа - Бог tongue.gif не бе верно е некъв много мощен тип, със зарибяващи рифове, глас и текстове.
Во Царствии Твоем
ANTESTOR ... Пет години след последният им реализиран албум до момента... 'ба и съня дето съм откарал и не съм се събудил за техните 6 албума...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.