Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
Twilightfall
The Amenta от Австралия.
Отдавна не бях попадал на нещо толкова яко. ;р
RunningWild
White Wizzard - класически хеви метъл с една каса като Iron Maiden.
http://www.youtube.com/watch?v=uHcC_8f-noc
Во Царствии Твоем
ANIMALS AS LEADERS suicide.gif
monolithe
Inhuman Hate

Силна порция немски блек метъл. Не изпъкват с кой знае какво техническо майсторство, но са достатъчно атмосферични и определено ми допаднаха много!
ZerraX
Dweorgesblod - Pagan metal, за нещастие имат само 1 демо и вече не съществуват.
Eric Norther - чешки pagan black, по-меките вокали в първата част на засега излязлото демо Down To North не ми харесват, но за сметка на това след това стават по-груби и биват.
Ethereal Faun - прогресив фолк/хеви, почнали са като кавър група на Elvenking, дано са по-добри ^^''
monolithe
Тия германци съвсем откачиха!!!

Infestus!!!

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

ЖЕСТОКИ!!!!
Elf_s_karirana_riza
As I lay Dying
Diablo
Obscura! icon_headbang[1].gif
sharon
^ Абсолютни титани са Obscura, съвсем заслужено хората все по-често ги припознават като такива. Тъкмо тези дни слушам повече "Omnivium" - извънземна тава, имам чувството, че са потрошили един куп инструменти по време на записването му. boxed.gif Ако тази година излезе по-добро заглавие в тех-дета, здраве му кажи.
Discipline
Demonaz suicide.gif

Невероятен хеви/блек метъл. Някак съм изпуснал промото им от 2007, но сега ги набарах заедно с новия албум. Има сходство с I, не мога да определя кое повече ми допада. Определено от най-силните албуми за 2011, които аз съм слушал.
krava_v_kosmosa
Цитат(Twilightfall @ Mar 9 2011, 12:48 AM) *
The Amenta от Австралия.
Отдавна не бях попадал на нещо толкова яко. ;р

+1. Бая стабилни са, момците.

Аз последно открих Puteraeon. Шведска дет банда, вдъхновена от творбите на Лъвкрафт. cthulhu.gif
the_fire_eye
Orange Goblin
Свирят предимно стоунър,но с течението на времето стилът става доста шарен.
metalista_98
HellYeah, груув метъл банда, биваси я!!!!
HateBreeder
http://www.youtube.com/watch?v=dVFgRLHINJM...=watch_response


П.С. Раздели "бива" и "си",не за нещо друго,а защото се набива на очи
Thurios
Darkflight

Блек/ Дуум от родна Варна.
HateBreeder
Straight Line Stitch с вокал-негърка huh.gif

EDIT:Току що открих,че имат песен с Jamey Jasta(Hatebreed),това ги прави още по-привлекателни за мен.Красота bowdown.gif bowdown.gif
Hellhound Anathema
Валяк.. Днес ги открих и сега ги слушам... "ЦЪК"
Маруш
Rammer icon_headbang[1].gif
Во Царствии Твоем
Transcending Bizarre
Определно ми допадат в много отношения и клавиристът им мачка...
ZerraX
^ Клавиристът им мачкаше. RIP S.A. Akis. Важна фигура изгубиха. Но са наистина приятна банда, супер авангарден пост блек.

Аз вече не помня какво съм открил в последно време, доста банди ама не ми се изброянат, но само ще спoмена:
Orisha Shakpana - блек от Jamaica... ITS A VOODOO, MAAAA~N! Spectral Duppymaan Black Metal - злият албум!
HateBreeder
Тази. Дори незнам какъв стил са. Транс/метълкор или ддз. Просто мн ме кефи...
skrotuma
Viperfish! Много яки наши момчета. smile.gif
HateBreeder
+1 за Viperfish,момците размазват
sharon
Финландците Brymir наскоро се разписаха с първокласен дебют! Симфоничен фолк/мелодет с привкус на Turisas, Ensiferum, Equilibrium и компания. Ето ви и песен.
Во Царствии Твоем
THE KALIMANJARO DARKJAZZ EMSEMBLE
За сефте виждам толкова странно определение за стил - "Фюнеръл джаз", но ме размаза от кеф!
HateBreeder
Това е доста приятно наистина.

Аз открих Тези от съседна Турция.

А също и Тези господа.
Во Царствии Твоем
Офф: ^ Браво на съседите ни от Юг!!! Цък тук ако на някой им трябва албумът им!

П.С. Хммммм целият им албум го има и в Mp3 и WAV. формат на Сайта им за свободен даунлоуд О.о
HateBreeder
Благодаря за линка искрено, ще ги преслушам

Това е много приятен мелодет, поне според мен де... Дано на някого му хареса.
RunningWild
Symphonia
Млади POWER метълисти, разбира се. Супер здрава банда!
gadabout
^Разбира се.

Delirium Tres Gros ми е последното откритие с некъв Немстатеред халбун от 2004 г. Прелюбопитен горграйнд от Франс. И едно ЕП от 2003, и не намерих да са издавали друго от тогава...
HateBreeder
Би ли споделил грайндецът с нас(мен,за другите не ми пука)?
Twilightfall
Ildra - "epic" pagan/black от Острова. Доста кадърна работа, макар и само с един (чисто нов) албум до момента.
monolithe
Мin Kniv

Норвежки депресив блек.
monolithe
Tурците Zifir.

Блек метъл. Имат силни идеи.

Както и датските депресив герои Gravsorg. Страшно ме изкефиха!
ZerraX


Bvrtan (Фермер) - Trve Agricvltvre Black Metal от Индонезия.

Im La Lumiere - post-black от Щатите.
В Отражениях - pagan black от Русия.
Venowl - black/noise от Щатите.
Burning Times - black/folk от Беларус.
Wasteland - black от Китай.
Wasteland - black/folk от Хърватия.
Hitler - grindcore/death от Русия.
HateBreeder
Euphoreon
2+2=0
The Fevered
http://www.myspace.com/thefevered
http://thefevered.bandcamp.com/

Австралийските Dark Tranquility.
sharon
^, ^^ страшно добри, специално пичът от Euphoreon изкара може би най-сгодния мелодет за текущата година до момента. Това албумче слага всякаквите последни издихания на Norther и Бодом директно в малкия си джоб. Не че едни Insomnium или Ghost Brigade ще оставят място за конкуренция, но като за дебют, записван в такива условия, си е направо бижу. The Fevered също звучат много здраво, мерси за идеята.
HateBreeder
От къде ги чу Euphoreon, защото ги въртя от 1 седмица (може и повече). Групата е страшна... Направо разбиват всичко от жанра тази година... Ако продължават така, ще ме спечелят.
sharon
Слушах още демото (Before the Blackened Sky) преди близо две години, дори още се търкаля тук на харда. Това си е one-man project иначе, юнакът е от Нова Зеландия и в случая работи с музикант от Еchtirion, които също биват. Доколкото знам, Matt (човекът-Euphoreon) просто му е изпратил файловете по Интернет за допълнителна обработка, но резултатът е страхотен.
HateBreeder
Aз лично,направо се влюбих в музиката му.Няма слаба нота или излишен тон.Всичко е прекрасно.Пак казвам,надявам се на бъдещи проекти.Еchtirion,ще ги преслушам с удоволствие.
ThePersuader
Amon Amarth - Не знам точно жанра но ще предположа мелодичен deth метал от швеция и имат малко наченки на викинги
Revenant
Mistery of Friday - абсолютно на късмет се запознах с тях и момчетата правят страхотно мелодично рокче
HateBreeder
Crocell.Много по-силни от простотиите,наизлезли на последък.
SoulOfPerdition
Crocell... Попрегледах разни неща в тубата... http://www.youtube.com/watch?v=BThUWqInD6A Много амонамартско започва тая песен специално... че и продължава. :Р
HateBreeder
Аз си харесах новия албум...
SoulOfPerdition
Хм, добре звучащ финландски мелодичен дет/траш с кор наченки: http://www.youtube.com/watch?v=O0HYBOzNmzY...feature=related
HateBreeder
Final Sacrifice
Sile
The Smashing Pumpkins и в случая, поздрав с For Martha & To Sheila
ZerraX
The Wolves of Avalon - UK pagan metal. Проект на Alan Davey и Metatron от The Meads of Asphodel. Много силен дебютен албум Carrion Crows Over Camlan с участието на:

Metatron - Vocals (The Meads Of Asphodel)
JM - Guitar, Keyboards, Clean Vocal.
Steve Wallace - Drums
Alan Davey - Bass (Hawkwind + Gunslinger)

As well as guest vocals from:
Rob Darken (Graveland)
Verst (Instinct)

Other Guests:
E Walters - Female Vocal.
Arvid Vermote (Krigavar)
Roibeard O Bogail (Mael-Mordha)
Magnus O Wohlfart (Yggdrasil)
Rob Wakefield (Aurora-Project)
Petra Jadrna (Cruadalach)
Roland Schropp (Wurzlzwerg)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.