Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
sharon
Illidiance - симфоничен блек, за който още не мога да повярвам, че идва от Русия. ТУК изпълняват "Birth Of Deliverance" в Чехия, ако има заинтересовани, ето и официалния сайт на бандата.
dead_zombie
Hypocrisy-приятна death metal банда от Швеция
max.666
Много са ще изброя само някой: Absu, Archgoat, Gorguts, Jig-Ai, Abscess, Amebix
Warrior Of Ice
Цитат(max.666 @ Aug 27 2008, 11:53 PM) *
Archgoat

Kvlt! blackmetal.gif

Аз пък открих норвежците Elite - доста възпитателен блек жулят.
MadHatter
Volbeat laugh.gif Чиста проба скандинавска олигофрения...Elvis Metal punk.gif
Void KD
добър въпрос biggrin.gif

хм.... мисля че Korpiklaani са последната група която открих, или може би Ensiferum. една от тия 2те беше ама не мога да се сетя точно коя
gadabout
Откривам/преоткривам завръщането на General Surgery преди две години почти... срам не срам...
conguestadors
Astral Doors, супер приятен пауър метъл, за съжаление имам само един тяхен албум от 2007г New Revalation
lodborg
^Предните са дори още по-яки. icon_headbang[1].gif Много по-яки.
conguestadors
^Ще трябва да поправя тази грешка, че ги откривам едва сега.
winterstorms
Sothis, първокласен съвременен блек от САЩ. blackmetal.gif
Atrocity
Късно или рано, все тая. Открих ВЕНОМ с албума Уелкъм То Хелл. devilsmiley.gif devil.gif devilsmiley.gif
scion_of_storm
Включих лигите за търсене на нови фолкаризатори, и съм доволен.

Lyriel, Todesbonden, Wolfenmond.

ааааах wub.gif wub.gif
sharon
Цитат(scion_of_storm @ Sep 2 2008, 03:56 PM) *
Lyriel, Todesbonden

Много любими, особено първите! Да си призная, дебютът им ми хареса далеч повече от "Autumntales", но и там не липсват идеи. При Todesbonden пък смесицата между дуум, готик и лека симфоничност е уникална, и те направиха многообещаващ запис, дано продължат така и занапред. bowdown.gif
love_hunter
Цитат(scion_of_storm @ Sep 2 2008, 02:56 PM) *
Включих лигите за търсене на нови фолкаризатори, и съм доволен.

Lyriel

ааааах wub.gif wub.gif

same here

Мерси. ;D
In Death's Embrace
Цашке, зарибител гаден openwidehug.gif !

Благодарности за Metsatцll! Отдавна не бях откривала нещо толкова аграрно. laugh.gif
Eddie_The_Beast
Тази вечер отрих нещо наистина магическо, а именно Mostly Autumn ..чуден прог. рок cool.gif
scion_of_storm
^

excl.gif excl.gif excl.gif excl.gif

Страхотни са, нали! smile.gif

Поздрав с Out of the green sky, тогаз, любима е.
Night
Gåte
special thanks to comrade Scioneff openwidehug.gif
sharon
Soulspell ми направиха впечатление с дебют с лепнат етикет "metal opera"... от Бразилия. Оказа се, че опитът им съвсем не е зле, гостуващите музиканти се справят отлично, а и самата концепция сама по себе си е интригуваща. Резултатът е приятен, даже бих казала доста над наплива от metal opera wannabe записите напоследък.
Rolf
Prey for Nothing - мелодет от Израел. Изненадващо добри.
LordZombie
Pryscroptic - размазващи!
ludspamer
Deathrow metal.gif

Реших пак да си прегледам старата тема "Препоръчайте трашец" и веднага ги видях!
sharon
Цитат(Rolf @ Sep 5 2008, 01:07 PM) *
Prey for Nothing - мелодет от Израел. Изненадващо добри.

Китаристът им е свирил в Amaseffer, между другото. Имат няколко групи на кръст и музикантите явно се сменят периодично, но поне правят добра музика. Вокалистът на Prey For Nothing е болен! laugh.gif
По същество - наскоро ми попаднаха Factory Of Dreams, отличен прогресив с лека щипка готическо звучене, главно заради вокалите. Проект на двама души, изненадващо добре звучат!
conguestadors
Cryonic Temple, смазващ шведски пауър. Много мощни и бързи парчета с много добър вокалист. Препоръчвам ги на всички харесващи тозе стил.
Можете да ги чуете тук. http://www.myspace.com/cryonictemple

А от тук можете да свалите дискографията им. http://masterstb.com/details.php?id=25471
Warrior Of Ice
Тези, които харесат Cryonic Temple, няма да сбъркат, ако чуят още Steel Attack, Nocturnal Rites и Nostradameus - пак шведски банди от същата (че и по-висока) класа.
conguestadors
Още една интересна група. ARMORY много добър американски пауър с доста разчупени парчета.
Поне на мен водката ми върви супер с него. drinks_drunk.gif

Тук ще ги чуете.
http://www.myspace.com/armorymetal
Warrior Of Ice
Американците Abigail Williams с албума им "In the Shadow of a Thousand Suns". Ако човек преглътне епизодичните кораджийски изблици, остава един доста интересен симфо блек.
In Death's Embrace
Todesbonden
Тъкмо Rain fell Within бяха започнали да ми липсват и хоп, нова група, познати стари лица. Ама в добавка и няколко щипки фолк wub.gif
ZawHeR
Здравейте.

Вчера някой да е слушал Гараж по Зи Рок? Докато карах го бях пуснал и някаква група под името...
От крю???
бяха на гости и пускаха техни парчета (чух 2, всъщност), та много ми харесаха.

Някой знае ли как точно се зоват и дали имат нещо записано? Или имат ли издаден албум? Или предстоящо участие?


Благодаря!
lodborg
Motley Crue може би?

Едит: Опа, пропуснал съм да забележа частта, в която си написал, че са гостували в предаването. Явно не са те.
Despair
^^ Българите Odd Crew, предполагам? Това са бившите Каскадьори, албумът им се казва We Are What We Are.
ZawHeR
Да, те ще са вероятно.

Макар и на сляпо бих го купил, дали ще мога да направя едно бързо пробно слушане на албума?

Много ме грабнаха тия пичове. За 1 път може би да чуя неизвестна българска група, която да не блъска по барабаните и да не дърпа струните от ярост и детска агресия, заради неизживяното детство, примерно.
Някак влагат смисъл, малко или много.

Поне в тези две песни, които чух.


Благодаря ти, Despair.
gad
Ill Bill
рапър

в новия му албум има едно парче със семпъл от Dragonforce - Through fire and flames, по другите парчета има гост музиканти като Max Cavalera, B Real, а едно от парчетата се казва Unauthorized biography of Slayer, а в едно от другите парчета има семпли от Raining Blood.
icon_headbang[1].gif
bittersweet
forgotten tomb
ludspamer
Тъпо не тъпо-Venom icon_headbang[1].gif
(аз все още си откривам големите групи whistle.gif)

Уелкъм то хел icon_headbang[1].gif
StianThornsen
Мен Dark Tranquility много ми харесаха от раз.
Vlad
Gad, ако тоя те кефи чуй и Necro. Той му е брат и е още по брутален, водят го дет рап. Има записи с Obituary и Jamey Jasta oт Hatebreed.
gad
Мерси, дърпам вече smile.gif
Warrior Of Ice
СатанаКозел - руски фолк метъл дебютанти. Осезаемо са повлияни от старите Finntroll ("Jaktens Tid" най-вече), но пак звучат много свежо, веселяшки и въобще приятно.
sharon
Поприпомних си Tystnaden заради пресния им втори албум. Там пее Laura De Luca, която гостуваше в Elvenking, не ме разочароваха и този път.
lodborg
Draugnim
Атмосферичен пейгън/блек метъл от Финландия. Звучи като малко по-концентриран и бърз Summoning. Сиреч пълни душицата! viking.gif
Ta' Zhal
STRYDEGOR

Когато ви кажа, че са невероятни, имате всички основания да ми вярвате. При положение, че съм пауърист, а ми харесват, значи са нещо изключително. Не бях чувал за тях преди, а това определено е група, която не можете да си позволите да пропуснете.


ТЕГЛЕТЕ!
sgoh
Името не ми изглежда някакво обещаващо, ама все пак няма ли да кажеш какво свирят?
Ta' Zhal
Водят го викинг блек/ дет. Текстовете са тъпи, но мелодията е много добра. Имат само някакво демо от тази година, което може да се чуе на страницата им в майспейс. Чакам с нетърпение пълносвирещия.
monolithe
A Forest Of Silence

Новата клавиристка / цигуларка на My Dying Bride участва. Сайкъделик блек уж се води. Интересно е!
Anwen
Artesia
http://www.youtube.com/watch?v=qQAqjB0e1CY

Elffor
http://www.youtube.com/watch?v=8mYcRFR6kMc

Tracedawn
http://www.youtube.com/watch?v=h08W7mWXWqU

Особено на третата група тази песен мноого ме кефи. Якоооооо
usmif
Gotthard - супер много радват smile.gif
LordZombie
Theatre of Tragedy - засега им чух само две песни, но ми харесват ще потърся и други техни неща.
gad
Aegis си намери, зверския албум!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.