Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Последната група, която открихте?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75
Lucretia
Коя е? Имам предвид група, която не сте слушали и изведнъж я откривате и се оказва, че е страхотна. Аз например вчера открих Charon. Не ги бях слушала, а от вчера само тях въртя. rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Напоследък се запознавам предимно с разни дебютиращи, или поне сравнително нови банди - Divinefire, Alarum, Black Masquerade, Nightscape, Euroforce, Lemuria... Последните особено ми харесаха, правят качествен блекарски фолк метъл.
ManOwaRadO
Crimson Glory. И преди съм ги чувал, но чак наскоро ми направиха впечатление и се заслушах по-сериозно в тях. Открих, че са страхотна група!
Mort
Dragonlord, Detonation, Dawn Of A Relic...
Slash
Ами... Swallow The Sun. icon_headbang[1].gif
KingNothing
aми то май благодарение на вашите торенти де..ама са много добри групити особено Charon, Skylark, Savage Circus, The Divinefire, SAbaton i t.n:)
a иначе не от вас Artery:)))
Тежкия heavy metalist
Мен пък ми купиха блуза на Mеtallica и ми предлагаше вуичо ми да ги слушам,на него му бяха фаворити от както слуша метъл(около 14-15 години) а сега е на 29.Викам си:даи верно да ги вида кви са тия,слушам некви неща за тях от години.Направо ме влудиха! icon_headbang[1].gif
Lady_Fire
Последната група,която открих наскоро е Dead Can Dance т.е. съвсем случайно прочетох някъде за нея и реших да чуя за какво става въпрос и невероятно много ми харесаха.
moonshield
Страхотна тема!

CARCASS са моето откритие и не мога да спра да ги слушам. brickwall.gif wub.gif wub.gif
Metanoia
Цитат(moonshield @ Oct 26 2005, 04:27 PM)
Страхотна тема!

И аз така мисля!

Лошото е, че последното ми откритие е вече старо и се нарича Five Foot Thick.
Svetyl
Izwyn torrentite, kacheni ot MW, moite otkritiq za taq godina sa (stepenuwani po wajnost):
1.Thunder (Long Live Rock And Roll!)
2. 3 Inches of Blood (TOWA e UNIKALNO!)
3. Hellfueled (Ozzy clone kakto im wikat)
Dostatychno sa;)
gtzvetkov
Obrint Pas, Испанска Пънк-СКА банда съществуваща още от далечната 1993г. с доста стаж като албуми зад гърба си. Много интересни дудуци и кавали са вкарали в песните на мястото на типичната брас секция. wub.gif
blood_freak
Една Свищовска Траш/Дет банда от началото на 90-те АБОРДАЖ [ABOARDAGE]просто се гордея какви неща са свирили тея момчета и то в родния ми град преди 15-тина години... за жалост бандата вече не съществува
Pyjamka
Преди няколко вечери попаднах на сайта на Bleeding Black. Някаква брутална българска блек група из полите на Балкана с още по-брутална вокалистка, която пее смразяващи текстове на френски. Хеах, всъщност даже ми е смешно, докато ги слушам (вокалистката се дере сууупер мноо), в смисъл не ги взех на сериозно. Но пък са последната група, която открих. smile.gif
SepulTeraHead
HateSphere!
feather
Riverside - с много хубав нов албум, атмосферичен, бавен, донякъде тъжен, не е за всяко настроение... Кефя се, нещо различно е. smile.gif
falio`
Sequoia
Evergreen Terrace
stage
mai sa mnogo smile.gif naskoro mai preotkrivam Pearl Jam.Predi 2-3 meseca preotkrix Kittie a grupata koqto okaza ogromno vliqnie v1rhu moqta krehka sihika (ayyyy kolko t1jno [4uva se sm1rkane na sopoli i izb1rsvane, s1otvetno s r1kava na rizata poneje nablizko nqma k1rpi4ka pod r1ka] )be6e The Gathering no tva be6e dosta otdavna smile.gif
4estno da vi kaja mnogo sa...
ManOwaRadO
Наскоро взех да преслушвам по-сериозно и нещата на Kamelot.
Metanoia
Цитат(stage @ Oct 27 2005, 01:47 AM)
The Gathering

Мерси, че ме подсети! И аз открих наскоро, че тази група не е чак толкова лоша.
Както и ми хареса последният албум на System of a Down - страхотен кросоувър, ценен най-малкото като уникални идеи за съчетание на звук и стилове.
stage
моля biggrin.gif Гатъринг са велики
а за Система агрее 100 % Новия албум е много по здрав-и като идеи и като звук
Lucretia
Имам чувството, че само на мен не ми харесват System Of A Down! crying.gif
alpha prime
Frank zappa . наскоро ми трябваше един албум с негово участие ама ми записаха 3 диска с негови mp3-ки и ся от доста време ги въртявам whistle.gif guitar.gif
Slash
Цитат(Lucretia @ Oct 28 2005, 08:00 AM)
Имам чувството, че само на мен не ми харесват System Of A Down! crying.gif

Гот е да сме двама... yeah.gif
Wolfheart
Гот е да сме трима
Гот е групово да сме....yeah.gif
Metanoia
Цитат(wolfheart @ Oct 28 2005, 11:30 AM)
Гот е да сме трима

Еми трима, които не разбират от музика... пак сте малко. punk.gif

П.П. Това беше ИЗЦЯЛО майтап, въобще не съм сериозен и моля ви не ми се връзвайте!
Wolfheart
Цитат(feather @ Oct 26 2005, 07:42 PM)
Riverside - с много хубав нов албум, атмосферичен, бавен, донякъде тъжен, не е за всяко настроение...Кефя се, нещо различно е. smile.gif

албума е Out Of Myself, нали?
Страхотен албум.

П.П Винаги съм се чудил, защо като споделям нелюбимите си групи или предизвиквам неприятни емоции или ме смятат за ограничен. SOAD винаги са били 1-2 нива над средностатистическия нео-метъл, но пак са ми в повечко лигави, за да ги слушам. Това си е мое мнение.
П.П.П Има доста неща, които ги смятам за качествени, но не ми харесват.
Slash
Цитат(wolfheart @ Oct 28 2005, 11:41 AM)
Цитат(feather @ Oct 26 2005, 07:42 PM)
Riverside - с много хубав нов албум, атмосферичен, бавен, донякъде тъжен, не е за всяко настроение...Кефя се, нещо различно е. smile.gif

албума е Out Of Myself, нали?
Страхотен албум.

Не... най-новият. Който още не съм слушал...
Metanoia
Цитат(wolfheart @ Oct 28 2005, 11:41 AM)
Има доста неща, които ги смятам за качествени, но не ми харесват.

Само наистина достоен човек може да изрече това. Без майтап този път.
Lucretia
Цитат(wolfheart @ Oct 28 2005, 11:41 AM)
П.П Винаги съм се чудил, защо като споделям нелюбимите си групи или предизвиквам неприятни емоции или ме смятат за ограничен. SOAD винаги са били 1-2 нива над средностатистическия нео-метъл, но пак са ми в повечко лигави, за да ги слушам. Това си е мое мнение.
П.П.П Има доста неща, които ги смятам за качествени, но не ми харесват.

Ами ако самото ниво на средностатистическия нео-метъл е прекалено ниско (както смятам аз biggrin.gif ), едно-две нива над него пак са долу, в низините! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
п.п. Нищо лично smile.gif
t0xIc
за СОАД да не казвам кво мисля да не ме запл6ват пак с Бан
иначе - - Bleed The Sky и Twelve Tribes ..
anonimna_dx
\\\System of a down///

иначе...като баш нови неща сега точно не се сещам..
Опс : Кълн- Polysenses icon_headbang[1].gif
- иначе преоткрих Kula Shaker happy.gif
Aresius
SUPREME MAJESTY icon_headbang[1].gif bowdown.gif
stage
Аве пичобе и не пичове smile.gif Една група забравих да ви спомена
Northen Impaled Moon Forest smile.gif чуйте я хех
П.С. Благодарение на Нели
Warrior Of Ice
Цитат(stage @ Oct 29 2005, 10:33 PM)
Една група забравих да ви спомена
Northen Impaled Moon Forest smile.gif чуйте я хех

По-скоро е Impaled Northen Moonforest. wink.gif Но как да е, имаше тема за нея едно време, гаврата си заслужава! laugh.gif
stage
smile.gif дамз.Групата цепи яко дръвца хехе icon_axe.gif
Beerzebub
Turmion Katilot

Финладци, пеят на фински. Чудесен индъстриъл, леко навяващ спомени на Rammstein, Deathstars и някои песни на Oomph. Както казах вече някъде попаднах на тях съвсем случайно. От някакъв руски сайт теглех архив, който трябваше да съдържа Rosenrot на Rammstein. Е не беше така, но тия пичове си заслужават smile.gif

На data.bg има два албума, като май им липсват някои песни.
Препоръчвам:

Kirosana

Verta Ja Lihaa
Warrior Of Ice
Днес за първи път чух Heol Telwen, благодарности за което отправям към InsArt†ure. Отлична банда са, правят северняшки фолк метъл... punk.gif
giggle
Siva six sled kato imaha koncert v 6ipkata si smuknah nqkoi ne6ta i mi haresaha
ina4e ne kato grupa a prosto otkrih 4e anthrax me kefqt..na purvo proslu6vane ne mi haresa..za tova e otkritie laugh.gif
Nightmare
(hed)p.e - сигурно повечето от вас ги знаят, но аз едва вчера ги намерих по една случайност. Смесват стилове. Нек'ви странни са. biggrin.gif

Chimaera - Ако не бяха Chimaira щях просто да ги подмина, а си струват. Истината е, че и групите си приличат. Препоръчвам!

Crossbreed - трудно ми е да преценя ... по-скоро ми харесват.

Strapping Young Lad - злобнии
blood_freak
Leprechaun .. случаино разглеждах сайта на Stormlord и видях някава препратка към тази група понеже басиста на лордовете на бурята свирел и там.. и така мноо як фолк метъл заслужават си wink.gif
cunt
Bound In Human Flesh е последното което яви се на харда ми май. Дърви.
stage
Цитат(CuntKiller @ Nov 1 2005, 10:58 PM)
Дърви

Това как да го разбираме laugh.gif
ManOwaRadO
Може да е с еротични текстове! wub.gif
cunt
Дърви = допада доста много на дадения индивид
ManOwaRadO
Оня ден пихме ром и слушахме Running Wild с едни украинци. После те започнаха да пускат сума ти украински блек-фолк групи. Не им запомних имената, едната май се казваше Storm. Направо се шашнах каква широка и стойностна епик-фолк-блек сцена има в Украйна. Изключително мелодични и изпълнени с интересни автентични народни мотиви, хорА и инструменти, за които не бях чувал до сега.
Warrior Of Ice
Blood Stain Child, едни млади японци. Преди няколко дни чух третия им албум - "Idolator". Правят доста добър мелодет, нещо средно между Children Of Bodom, In Flames и Dark Tranquillity.
Hansi
Timeless Miracle
Galloglass
Karelia
Heavenly
Olympos Mons
Wuthering Heights
`Xandria`
Biomechanical+Die Verbannten Kinder Evas(някакво ambient/atmospheric,страшно добро за жанра си happy.gif )
Spinefarm_Records
Беше тоолкова одавна,че вече не се сещам коя беше sad.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.