Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
FuckMeJesus
btw, mai e vreme da popitam:koq e tarja?
ina4e po-dobre vuv vtornik ili kogato i da e natatuk..
FuckMeJesus
aaaah, za malko pak da zabravq.aide da e sled vtornik, 4e togava puk sviri grupata na drug poznat...
xskacorex
Цитат(FuckMeJesus @ Jun 29 2003, 10:40 PM)
aaaah, za malko pak da zabravq.aide da e sled vtornik, 4e togava puk sviri grupata na drug poznat...

Hihi, na tova mu se vika: "zaet chovek" laugh.gif
FuckMeJesus
smile.gif))
abe to sega e padnalo...a ima periodi, v koito nqma kakvo da pravq sus sedmici...puk i se slu4va to4no sega, kogato sum v edin takuv period, v koito ne mi se murda nikude...
Sw1tched
еми, за теб ще е сряда, след обяд, някъде в центъра, но това не пречи ние(останалите) да се видим и вторник на булбанк
Warrior Of Ice
Стига да не ги мързи останалите, съм навит... а следващата среща във сряда или в четвъртък ще е?
Peter
Q dumaite utre (demek vtornik) kude i ot kolko 4asa...
I gde e tva Bulbank (6toto vse pak tazi banka nqma edin ofis...)?

A za srqda/4etvurtuk razbrali li ste se ne6to... 4e da vzema i az da doida da vi podosajdam malko... tongue.gif
Hansi
Цитат(FuckMeJesus @ Jun 30 2003, 12:09 AM)
btw, mai e vreme da popitam:koq e tarja?

Направо ме разби, виж тук: http://www.nightwish.com/english/facts-tarja.html или питай RAPTOR. wink.gif А иначе следващите срещи няма да е лошо да са от малко по-късно (20:00-21:00), че някои хора са на работа (т.е. аз съм на работа smile.gif)
Warrior Of Ice
FuckMeJesus, Tarja всъщност е никът на една... хм, позната на мен и Switched от форумите на MM.

Hansi, ние може да си се срещнем към 5-6, пък после да те вземем и теб.
Hansi
Ужас пак нещо не съм доразбрал. wink.gif brickwall.gif
SepulTeraHead
Вторник. ОК!

Петре - Булбанк, до статуята на София...
Beerzebub
Ще направя всичко възможо, но се съмнявам, че ще успея (за вторника и срядата говоря)... Така де, като гледам кога се прибрах днес (след 18.30). Но имайки в предвид факта, че и двата пъти, когато сме се събирали сме зацикляли на НДК, нищо не пречи да намина от там... белким заваря някого!! guin.gif
FuckMeJesus
a ina4e v srqda ili 4etvurtuk?kazvaite, 6toto iskam da hodq na teatur, tozi put purvo s vas 6te se suobrazq..smile.gif))
Warrior Of Ice
Последно за днес (вторник), кои са навити и от колко часа? На мен не ми е много удобно да се срещаме точно днес, но ако държите...
Peter
Tova e vuprosut: ot kolko 4asa?

A q kajete za srqda/4etvurtuk pak li pred Bulbank i ot kolko 4as, 4e dnes edva li 6te moga da doida...
Warrior Of Ice
След като Beelzebub, Peter и аз едва ли ще можем да дойдем, казвам направо да отложим срещата за сряда. На същото място, към 17 часа, може и по-рано... както предпочитате.
Sw1tched
добре, и казвам
"нека бъде сряда" biggrin.gif
колкото по-рано толкова по-добре...15:00?...статуята на софия до сердика, пред булбанк?
SepulTeraHead
И аз не мога днес...
За сряда незнам.... ама защо по дяволите толкова рано. 3 часа???? Ще се опечем ебати.
Поне 18... или нещо такова...
Peter
Waaaaa... 15:00 e maaaaalko rano... ina4e oks cool.gif
Warrior Of Ice
az moga w 15:00, sigurno i nqkoj drug 6te se nawie... posle 6te se zawyrtim ottam otnowo kym 18.
Sw1tched
от къв зор ще се опечем?няма да висим на слънце я! Ако ви е зор нека е 17, все тая
Warrior Of Ice
Сега остава само Beelzebub и FuckMeJesus да се произнесат по въпроса, за да решим кога да е...
Beerzebub
Аз пак нищо не мога да обещая. Само знам, че утре ще ме мъкнат чак до Петрич и изобщо не ми се мисли как ще се прибирам! brickwall.gif
Ако искате се завъртете пред Булбанк към 18:30-19:00... unsure.gif
Sw1tched
еми най-добре срещата да бъде в 17:00 и в 19:00 часа. Ние с warrior със сигурност(доколкото е възможно) ще сме от 17:00 и после ще дойдем и за другите. ОК?
Warrior Of Ice
Става!
Beerzebub
Повтарям: НЕ мога да гарантирам нищо! Ще направя всичко възможно и дано не ви вържа тенекия...
Sw1tched
е, простено ти е, ти поне и 2-та предишни пъти дойде за разлика от някои ЗАЕТИ хора
SepulTeraHead
Ами в 17 мога да дойда....
Sw1tched
utre ako ne se syberem pone 5-ma shte...shte mat.gif ...she kazha na mama sad.gif
Hansi
Цитат(Sw1tched @ Jul 1 2003, 10:20 PM)
за разлика от някои ЗАЕТИ хора

Е то някои хора ще ги уволнят(т.е. мен wink.gif), ако се измъкват 2-3 часа по-рано от работа. Та май може да ви кажа да изпиете по една бира и за мен. wink.gif guin.gif
SepulTeraHead
Не, само не викай майка си...
FuckMeJesus
[/QUOTE](Sw1tched Posted on Jul 1 2003, 10:20 PM)
е, простено ти е, ти поне и 2-та предишни пъти дойде за разлика от някои ЗАЕТИ хора [QUOTE]

hi hi...vizira6 li nqkogo?
dobre togava, v 5 4asa, pred bulbank.
i ne 4e se oplakvam ili iskam da hlen4a, ama utre ima6e edna postanovka-4etvurtata sestra.... tongue.gif biggrin.gif wink.gif
Peter
Oks. 17:00 e just perfect za men tongue.gif
6te me poznaete po grebena ili ako ne sum imal vreme da si go napravq (t.e. me e domurzqlo rolleyes.gif ) po nadraskanata 6apka na "Kamenitza" smile.gif
FuckMeJesus
ela s greben, po-ekstremno 6te e...
Peter
Mai 6te ima maaaalka promqna v plana... 6te se iztursim nepokaneni na edno RD na nqkakva ot daskaloto, kudeto 6tql da se subira baq narod...

Utre 6te znam sus sigurnost...
SepulTeraHead
Значи днеска, в пет.
Или утре... я кажете...
Warrior Of Ice
Днес!
Peter
Sorry... iznikna ne6to drugo... nqma da moga sad.gif
Sledva6tiqt put...
Warrior Of Ice
Следващият път най-вероятно ще е в събота или неделя, но за днес все пак остава... колкото дойдат - толкова. В най-лошия случай пак ще пием със Страйки и SepulTeraHead biggrin.gif .
SepulTeraHead
Ами, сори аз не дойдох... изникна нещо... друго пиене smile.gif
Селдващия път срещата е приоритет...
Sw1tched
ima li hora za dnes, pak w pet, pak bulbank?
Warrior Of Ice
Адски ме мързи, Боби, пък и имам да пиша една камара статии... нека го отложим за утре, а?
Sw1tched
ok, ама нали в петък не можеше?
Warrior Of Ice
Мога, мога... виж, за събота и неделя не съм сигурен.
Warrior Of Ice
Какво ще кажете за утре (петък), на обичайното място, пак от 17 часа?
FuckMeJesus
az ne moga, utre i bez tova trqbva da sum na nqkolko mesta ednovremenno...
SepulTeraHead
Аре да е неделя. Тогава със сигурност ще мога...
Warrior Of Ice
OK - неделя, в 17:00 на Булбанк.
Sw1tched
неделя...това е след 2 дни..в тея жеги не се знае дали ще ни има след 2 дни ама айде, днес няма да се виждаме
SepulTeraHead
Вярно е - аз почти се стопих...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.