Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
stage
Уви и аз мога да дойда, тъй като имам някакви планове да празнувам в София с Биг Брадър...ако пристигна до 6 и ако намеря къде е тоя фонтан huh.gif И ако не се раболея hmm.gif Но едва ли някой ще иска да се срещне отново с мен hmm.gif
InsArtTure
Ела бре, как да не иска никой да те види? Тамън да побъбрим повече. Аз ще те заведа от пилоните до там евентулано.

А бтв, утре ми е много натоварена програмата и в тоя смисъл ще идва ли някой сеньор мембър за да се помъча да дойда или ще има среща на младите?
scion_of_storm
Еми Киро лично аз няма да мога да дойда също, че имам работа. За другите вече не знам smile.gif
wqwrrr
Цитат(InsArtTure @ Dec 29 2006, 01:54 AM) *
30ти, 6 часа на Фонтана На Славейков.

Окей, ще гледам да се появя.
RazorJack
сигурно и аз ще цъфна drinks_drunk.gif

бтв измислете къде ще се ходи да не висим там до тоя фонтан като ледени шушулки smile.gif Може до лавале да се замъкнем, вчера вечерта бях там и беше готино ... вече има джаги в мазето а и са почнали да пускат по-яка музика ... тъкмо да си тръгнем и те като почнаха вечните хитове на мейдън и не ни пуснаха да си идем сума време icon_headbang[1].gif
Beerzebub
Аз съм на бачкане утре, щото замествам един колега... :/
Ако сърша по нормално време, съм на линия.
InsArtTure
При мене положението е тежко. Най-вероятно ще пропусна. laugh.gif Ама важното е, че ви организирам.
Ro6ava GarGa
was? 30ti? hm.... smile.gif
````````
Здравейте. Скоро не сме се чували с много от вас. Аз ще съм в София на 2-ри до 6-ти включително. Не знам кога и как ви е удобно, нито знам своята програма...но агитирам за среща. Поне с хората, които познавам...да не изреждам поименно. Хайде да ви мине тази среща. Предлагм примерно 5-ти, защото е петък и може би ще сте по свободни. Нещо като 6,7 следобед някъде по ценъра:") Пишете...аз ще се свържа с някой да ми каже какво сте решили.
Ще се радвам да се видим:"))
Arq
Моето натрапчиво присъствие дали ще ви пречи, 'щото мисля да намина...
Ro6ava GarGa
пффф...аз се оказа 4е съм на работа...баси...sad.gif
RazorJack
казвал ли съм ви че сте несериозни тъпаци?

както и да е с Алекс и останалите (несъфорумци) посетихме Тънката Червена Линия и беше яко drinks_drunk.gif
Beerzebub
Аз в 7 и нещо тепърва се прибрах от работа... sad.gif
Ro6ava GarGa
abe tynka 4erwena ne e li otdawna preustroena na vegi restorant!?!?!
wqwrrr
Цитат(RazorJack @ Dec 31 2006, 01:25 AM) *
казвал ли съм ви че сте несериозни тъпаци?

както и да е с Алекс и останалите (несъфорумци) посетихме Тънката Червена Линия и беше яко drinks_drunk.gif

Аз и един приятел (Видин) отидохме, ама май сме закъсняли и вие вече сте били тръгнали. Жалко.
RazorJack
Цитат(Ro6ava GarGa @ Dec 31 2006, 03:21 PM) *
abe tynka 4erwena ne e li otdawna preustroena na vegi restorant!?!?!

преместено е на друго място просто smile.gif

иначе ние до и половина чакахме там ама никой друг не дойде и се изнесохме.
Beerzebub
Цитат(```````` @ Dec 30 2006, 12:08 PM) *
Здравейте. Скоро не сме се чували с много от вас. Аз ще съм в София на 2-ри до 6-ти включително. Не знам кога и как ви е удобно, нито знам своята програма...но агитирам за среща. Поне с хората, които познавам...да не изреждам поименно. Хайде да ви мине тази среща. Предлагм примерно 5-ти, защото е петък и може би ще сте по свободни. Нещо като 6,7 следобед някъде по ценъра:") Пишете...аз ще се свържа с някой да ми каже какво сте решили.
Ще се радвам да се видим:"))

Ако сте пропуснали тоя пост...
Ники вече е в София и много държи да ви види всичките. ;) Петък или Събота...
Wolfheart
Събота !!!
RazorJack
дам и аз петък съм зает ... събота сигурно i will bring my royal behind
Beerzebub
За съжаление се оказа, че ще съм зает в Събота. Пийте една бира и за мен, ако се съберете.
Rodd1ck
Няма ли да има някаква организация преди концерта, поне тея, дето не могат да се оправят лесно с местопрестъплението, да стигнат по-бързо. biggrin.gif
SharondenAdel
Ай русенците да се организираме някой ден да се съберем... да отпразнуваме удължаването на ваканцията tongue.gif
Ако някой има предложения кога и къде нека драсне smile.gif
falio`
Аз утре ще идвам в Руси ама за един ден и никъде нема мърдам. Иначе някой път може да се уважиме
SepulTeraHead
Е ше мърдаш вътре-вънка...
Iron Maiden
Аз съм от Свищов така че ако ще се събирате в Русе пишете и мене smile.gif
SoulThief
Форумните срещи протичат забавно, съдейки по снимките. Ще се постарая да присъствам на следващата!
Sirenia_fan
и кога ще има среща, начи?

П.С. а ся гледам неква снимка от някогашна среща. тя на бирфеста ли се е случила тая снимка? и второ, защото сте писали на една снимка върху някакво момиче "гарга"? момичето е красиво, защо го обиждате така? rolleyes.gif
wqwrrr
^ Всички (събрани) снимки от форумските срещи и други организирани мероприятия можеш да видиш в темата "Албумчето на Форума".

Иначе...няма да е лоша идея да има среща...най-накрая.
Sirenia_fan
аз снимките съм ги разгледал вече.
RazorJack
абре аз вече открих сезона с биричка на открито то топло вече некоя срещичка тва онова?
Sirenia_fan
ми айде. само да не е тая събота, че няма как да се клонирам и да съм на две срещи едновременно. rolleyes.gif
ManOwaRadO
Може да ги направим една wink.gif happy.gif
Sirenia_fan
не'нам. ако сте навити да обединим срещите от два метъл форума в една... rolleyes.gif
lodborg
А кой е вторият форум?
Sirenia_fan
метъл обсешън
MadHatter
Аз не съм "за" туй начинание...поне не с Метъл Обсешън happy.gif
Sirenia_fan
аз така и предположих, за това и питах дали сте навити.

П.С. а какво имаш против оня форум? ако не е тайна, де.
MadHatter
Форума е чудесен, но някои хора не ми допадат happy.gif Хайде стига свободни разговори.
RazorJack
Някой ше оди ли на Toy Dolls утре?
````````
Хора... аз и дарга ще сме в София началото на Април. Първият ни свободен, почивен ден е неделя. Желаещи да се видим?

НЕДЕЛЯ (1 април) - 17 Часа ???
Wolfheart
еми...айде!
Ще се радвам да ви видя fun.gif
scion_of_storm
Ууу, надявам се и аз да мога да се довлека, трябва си да ви уважим!!!
wqwrrr
Съгласен, с удоволствие ще дойда. smile.gif
stage
Ще ви вържат тенекията laugh.gif
darga
Много ще се радвам да видя милите съфорумци happy.gif
Warrior Of Ice
Ами нека действаме... Дамите от Русе да кажат удобни за тях място и час.
Sirenia_fan
Цитат(```````` @ Mar 26 2007, 04:44 PM) *
Хора... аз и дарга ще сме в София началото на Април. Първият ни свободен, почивен ден е неделя. Желаещи да се видим?

НЕДЕЛЯ (1 април) - 17 Часа ???

хубу, ама кажи и къде? rolleyes.gif
Dragontear
Цитат(```````` @ Mar 26 2007, 04:44 PM) *
НЕДЕЛЯ (1 април) - 17 Часа ???

Нали това не е някоя ранна шега.....но може и аз да цъфна ...хем да дойда да се видя с някои, хем да се посмея на други biggrin.gif
````````
Реших, че мястото може вие да го решите:") Но щом трябва аз да командвам парада...


НЕДЕЛЯ, 17 - НДК (билетен)
Sirenia_fan
ами аз лично предположих, че надали знаеш за всичко кое къде се намира в софия и за това реших да те питам ти къде искаш. щото аз лесно мога да предложа среща на площад македония (примерно), но се съмнявам да го знаеш. rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.