Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Warrior Of Ice
Цитат(Sw1tched @ Jun 17 2005, 11:19 PM)
....аре утре (събота) пак? Пица, ром, кола, бира wub.gif


Edit: Аз сериозно бе!

С Боби сме... заети. biggrin.gif Нека да е друг ден. wink.gif
Crafter
еби му майката

малоумна седмица

малоумни полицаи

малоумна работа

малоумни жени

срещата беше яка, макар че и двете ми жени ги нямаше... sad.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Lord Ash @ Jun 18 2005, 01:41 AM)
малоумни полицаи

Пешо, това е все едно да кажеш мокра вода, некво. wink.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 18 2005, 12:23 AM)
Цитат(Sw1tched @ Jun 17 2005, 11:19 PM)
....аре утре (събота) пак? Пица, ром, кола, бира  wub.gif


Edit: Аз сериозно бе!

С Боби сме... заети. biggrin.gif Нека да е друг ден. wink.gif

Ми хуу..Утре tongue.gif
ivomag
Баси и малоумната работа беше снощи!Иначе срещата си я биваше,но можеше и повечко да сме! drinks_drunk.gif
Aglarana
Da..nqkoi predlaga za dnes laugh.gif
Mi az sym nafita
Sw1tched
Цитат(bE3cMbPtHa @ Jun 18 2005, 01:06 PM)
Da..nqkoi predlaga za dnes laugh.gif
Mi az sym nafita

Ми аре smile.gif
Sw1tched
Начи ние с falio 16:00 на Булбанк ше се чакаме ако има навити да заповядат, то е доста скоро това, знам, но все пак..
feather
Аз пък правя предложение за среща преди концерта на Мегадет. Който е навит да пише smile.gif
Ro6ava GarGa
Цитат(bE3cMbPtHa @ Jun 14 2005, 01:44 PM)
Gargata e f 4erno s grifni s shipofe..Sturm e s 4erna bluza na neshto si...ako mi goforish za obli4aneto...eto

I RULE! мноооу яка среща беше...защо никои не сви фенерчето на куките?! ph34r.gif иначе аз се видях с Безсмъртна и тя ми каза за срещата ама съм полу-умряла,сорри:)
Alekto
Q kajete kakvi u6evi sa vi tormozili? huh.gif
Ro6ava GarGa
амиии...решиха да ни проверят куки...и така...нищо интересно...smile.gif
Sw1tched
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 18 2005, 03:52 PM)
иначе аз се видях с Безсмъртна и тя ми каза за срещата ама съм полу-умряла,сорри:)

Ми бяхме 4 души, но беше доста яко smile.gif. И все пак...утре (Неделя) пак?
falio`
hekz.......ами аз ще у4а много като запоследно тоя срок... предполагм.
Aglarana
Цитат(Sw1tched @ Jun 18 2005, 08:41 PM)
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 18 2005, 03:52 PM)
иначе аз се видях с Безсмъртна и тя ми каза за срещата ама съм полу-умряла,сорри:)

Ми бяхме 4 души, но беше доста яко smile.gif. И все пак...утре (Неделя) пак?

Hih..super beshe...Ama neska ne mogaaaaa sp_ike.gif sp_ike.gif

Btw obeshtafam sledfashtiq pyt da ne razdafam takifa krusheta icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif laugh.gif w00t.gif w00t.gif
Angermeans
Цитат(feather @ Jun 18 2005, 11:19 AM)
Аз пък правя предложение за среща преди концерта на Мегадет. Който е навит да пише smile.gif

Аз ! biggrin.gif

Тъкмо мислех да предложа такава.

Дайте идеи за час и място...
feather
Между 5 и 30 и 6 на спирката на 72 от страната на залата? bye.gif
Angermeans
То там сигурно половината хора, които ще ходят на този концерт, ще имат среща smile.gif

18:00 според мен е по-добре, подгряващите групи няма да почнат по-рано от 19:30...
feather
В 6 пред спирката наистина е най-добре...ще се видим там! punk.gif
Angermeans
Други няма ли да дойдат ?

Айде бе, това е М Е Г А Д Е Т ! biggrin.gif
RazorJack
Ни мъ дървят tongue.gif

Ама току що си взех билет за Сабат и викам да организираме нещо подобно и за тези дето ще ходим там. biggrin.gif
Wolfheart
Цитат(RazorJack @ Jun 20 2005, 01:21 PM)
Ни мъ дървят tongue.gif

Ама току що си взех билет за Сабат и викам да организираме нещо подобно и за тези дето ще ходим там. biggrin.gif

indeed
ivomag
И аз съм за среща!Но някой да предложи каде,но така че да е познато на повечето!За мен няма проблеми,кадето кажете,понеже ми е познат квартала!А и ще дойда от към Люлин,та ако има някой друг от моята посока,нека се чакаме на "Орион"например!Само кажете час!
Svetyl
Хади бе, неква срещичка няма ли, ама тей на по известно място, че не познавам много София smile.gif
RazorJack
Ами доколкото знам тоя стадион локомотив е точно преди пазар Илиенци.
Единият вариант е да се чакаме там някъде направо и всеки се спасява поединично с транспорта дотам, другия вариант е някъде по центъра (около орлов мост или лъвов мост примерно и без това оттам минава пътят) ... като че ли първият е по-добре biggrin.gif

Казвайте кой ще идва и кой вариант предпочита biggrin.gif
Svetyl
Аз нямам претенции в краен случай ще се огледам пред стадиона и ще ви намеря smile.gif Бдителен съм smile.gif
Lethe
^ Той е Дева. Вижда всичко.
Svetyl
^ЕСТЕСТВЕНО !!! smile.gif)
feather
Какво ще кажете да се видим в 6 пред главния вход на стадиона...някой ако има по-добри идеи да казва...
RazorJack
Цитат(Lethe @ Jun 22 2005, 01:46 PM)
^ Той е Дева. Вижда всичко.

И аз tongue.gif
Ама нещо не вярвам в тая работа със зодиите ...


Ами така да бъде. Само че там ще има няколко хиляди човека по това време и незнам как ще се намерим ... тва да не ви е Сатанения smile.gif Ама ще пообикаляме малко кат свободни електрони из тълпата и дано се намерим ... cool.gif
Ro6ava GarGa
аз предлагам по темата...какво ще кажете за среща на форума...петък?
ама нали няма да продават никакъв алкохол...та не знам какво ще правиме...кажете дали има желаещи...
RazorJack
Ако сме живи след концерта ... super.gif

Или ако искате да оставим за неделя ... тогава вече ще продават алкохол нали?
Aglarana
I az iskam utreeeeeeee tongue.gif tongue.gif tongue.gif Tykmo nqma da imam kinti rolleyes.gif laugh.gif
falio`
аре аз съм навит за утре. 6:00 на булбанк?
Ro6ava GarGa
днес ли беее?
аре не се излагаите...днес?!?!
...няя бира,няма алкохол...не знам сигурно и кола не продават!НЕДЕЛЯ точка tongue.gif
или събота...(ама след 8 пускат биричката в употреба)
Aglarana
Posledno?!..sybota?nedelq?

Mi...aide i sybota i nedelq:P
Sw1tched
Ми хайде..Събота 18:30 ? и после и Неделя drinks_drunk.gif
falio`
аре навит съм за 18:30 на булбанк. таман до 6:00 иам репетиция така 4е перфект.
SepulTeraHead
Ще минете за пореден път без мен. Сигурно е много яко.
Aglarana
Mejdu drugoto........V Plovdiv pravite li si sreshti? zashtoto mai shte izkaram 10-15 dni tam....taka che tongue.gif rolleyes.gif
ivomag
За утре става!Може и аз да намина в 18.30!Пък после ще видим дали продават алкохол или не! blink.gif brickwall.gif brickwall.gif
Sw1tched
Аре бе, не говорете като някви зависи в абстиненция smile.gif, яката компания и без алкохол е такава.

Значи засега сме: Аз, Фалъо, Безсмъртна и Ивомаг от
18:30 на Булбанк
и после мисля още хора ще идват. Други за 18:30?
Ro6ava GarGa
me me me!искам и аз:)имам си маи едно закътано ромче(750)... bye.gif да видиме колко ще ми се израдвате като доида openwidehug.gif 6 и 30 съм таммм...
RazorJack
Еми като ще е така и аз може да мина евентуално ... и без тва 2-3 часа след тва ще започнат да продават алкохол, а да не говорим че на някой места бирата не се счита за алкохол и си я продават biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jun 25 2005, 02:22 AM)
me me me!искам и аз:)имам си маи едно закътано ромче(750)... bye.gif да видиме колко ще ми се израдвате като доида openwidehug.gif 6 и 30 съм таммм...

openwidehug.gif metal.gif

Супер, събрахме се 6-има засега. Други желаещи? И горе на пейките или долу до фонтана ще е срещата?
Aglarana
mi..po-dobre dolu na fontana, che e hladnichko...

A za alkohola....sorry ama bashta mi predi malko kupi bira,a vchera vzeh vodka ot magazina!!!!
Ro6ava GarGa
хм...аз ще се присъединя по-късмо може би...соррии...не ме чакаите... hmm.gif
Sw1tched
Такам, втори епизод днес. Мисля повечето от вчерашните ще дойдем и днес + нови попълнения.

Сега разбрах че курса ми (до НДК) е от 14:00 и вероятно е 5 часа (т.е. до 19), така че ако пак ще ходим "в храстите" wink.gif и ви е по-удобно, може да направим срещата 19:00 пред централния вход на НДК.

19:00 пред централния на НДК?
Aglarana
Az ne moga da doida dnes.....btw kyde sa teq novi popylneniq?! blink.gif
falio`
ами тез попълнения да се обадат дали ще идват ....хм
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.