Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
_SiegfrieD_
Еми и ние чакахме за Her Ghost in The Fog ама така и не я пуснаха.А за местата наистина е голям проблем.Не знам как стоят нещата с резервациите,защото тоя път не ми се седи до колоните.
Ed_Hun†eR
To predi ima6e telefon i moje da si naprawi6 taka rezervaciq oba4e sega trqbva ot sutrinta a se sumnqvam 4e nqkoi nqma da go e murzel da otide zatowa nai-dobre ako 7.30 sme tam nqma da ima hora i celiq wtori etaj 6e e prazen.Tam w kio6eto ima edna golqma masa , koqto moje da subere 10ina i powe4e i tova mai 6e e nai-dobriq wariant...
Sw1tched
ми май като гледам - СЪБОТА 4 октомври ще се ходи...а кво беше тва 7:30...не говориш за сутринта нали happy.gif
Warrior Of Ice
Мисля, че Попа е подходяща изходна позиция... Какво ще кажете за шест часа? biggrin.gif
_SiegfrieD_
Абе малко е фрашкано и не ми се срещат пияни анархисти drinks_drunk.gif отново...ама ще го преживея.
Ed_Hun†eR
6 4asa e dobre ako na wsi4ki e udobno moje da porabotim po wuprosa za rezervaciq
Sw1tched
еми ху' - значи 6 на попа в събота. Ако по някаква причина не мога ще гледам да ви уведомя на време
Peter
Toq put i az 6te doida!
Hansi
За мен е идеално в 18:00 на попа.
Sw1tched
малее много станахме..я да ввидим дали съм разбрал - това ли сме?

Ed_Hun†eR
_SiegfrieD_
Sw1tched
Warrior Of Ice
Peter
Hansi
Beelzebub

+разни бонусни

кво става с резервацията и всички изброени ли ще идват или ще резервирате 3 маси за 2 ма души happy.gif
Peter
Za purvi put ot 100 godini i az 6te doffftasam. laugh.gif
Beerzebub
И аз happy.gif
Ed_Hun†eR
Awe mom4eta toq put za da ne se razminem nie iz4akaite 5 min ne 4e 6e zakusnqvame ama za wseki slu4ai guin.gif
_SiegfrieD_
Споко вече се знаем.Ако се случим на съседни маси ще се познаем:)
Sw1tched
18 на попа
Sw1tched
знам че ще ви прозвучи несериозно но като разбрах къде се намира тва чудо, желанието ми се изпари sad.gif ...не ме чакайте
_SiegfrieD_
Разбираме те-прибирането наистина е гадно,защото няма редовен транспорт вечерта.То си е късмет ако въобще има някакъв де.
Courage
eeeeeeeeeeeeeeiiiii w00t.gif

kak prekarahte we?
(men da si priznaq me e malko qd)
ama ni6to
tova vse pak nqma da e parviq i posledniq pat:)))

imate li mahmurluk? puke.gif
tova mai ne e nai-podhodq6toto ama ne namerih drugo
_SiegfrieD_
Да яко беше.Само дето после на мен хич не ми беше яко:) drinks_drunk.gif
_SiegfrieD_
Казвайте сега кога ще е следващата среща!
Hansi
Не беше лошо, само дето всички сдадохте багажа много рано, та останах сам и трябваше да си тръгна и аз, а тамън започна да ми харесва там, че преди това се бях поомърлушил а от загубата на Liverpool от Arsenal. wink.gif drinks_drunk.gif
_SiegfrieD_
Та кога мислите да е следващата среща?
Peter
Abe mnogo golqm fra6 be6e... Ina4e be6e ok.
Beerzebub
Ми тая събота няма да мога да дойда... ако може петък или неделя hmm.gif
_SiegfrieD_
Петък става-пак ще отсъствам от тренировка ама голяма работа.Неделя също ще мога.
Warrior Of Ice
Пак ли ще ходим в Helloween?
_SiegfrieD_
Аз нямам против,но който има друга идея нека да каже.
Ed_Hun†eR
Na was mai wi haresa tam smile.gif super.gif
Az super se izdraznih 4e doide biv6eto i po4na da mi se prai i wi poostawih ama 6e se revan6iram sledwa6tiq put 6e kufeq samo zaradi was icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Peter
Az nqma da moga. Petuk sledobed zaminavame za V. Turnovo cqlata kompaniq i 6te e nqkvo multi qko! punk.gif
Sw1tched
мале аз съвсем ви изгубих дирята - системата е брутална с отчуждаването което предизвиква smile.gif. Трябва да се видим като едно време - заведението на пейките drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Оказа се, че в петк няма да съм на линия - един съученик празнува рожден ден и трябва да го уважа... Бих могъл да присъствам чак в неделя, но ако искате, ходете без мен.
_SiegfrieD_
Неделя е ОК за мен.Само малко трябва да внимавам с пиенето де. drinks_drunk.gif А другите какво ще кажат за Неделя?
Beerzebub
Хаха... при мене нещата се объркаха тотално. Няма да мога в неделя... петък или събота са възможностите за мене! hmm.gif
_SiegfrieD_
Аз съм твърдо за Събота!Най-удобно е.
Hansi
Цитат(Sw1tched @ Oct 8 2003, 08:53 PM)
Трябва да се видим като едно време - заведението на пейките drinks_drunk.gif

Става вече студено за пейките, освен ако не се подготвим с голямо количество пиеене с по-високо съдържание на алкохол от бирата. wink.gif drinks_drunk.gif

За мен става щом е за събота или неделя.
_SiegfrieD_
Е какво става за утре? Какво ще кажете да отидем пак към Хелоуийна,защото времето не е особено подходящо за "кефенета" по пейките.Трябва да ходя да ми бият ваксини следващата седмица,но за това се иска да си напълно здрав.
Какво ще кажете пак за 18:00 или 18:30 на Попа?
Warrior Of Ice
18 ме устройва, ще се обадя и на Сашо...
_SiegfrieD_
Аз му казах ама ти все пак му се обади и пиши дали ще идва.
Beerzebub
Ще се постарая да дой да и аз...
_SiegfrieD_
Смяна-18:30 часа,Събота на Попа!
Ed_Hun†eR
E hora sorry ama dneska ima ma4 i 6e zapiwame w drujba i posle bg.gif
_SiegfrieD_
Еее какво става за следващата среща?Хайде да се съберем повечко хора тоя път ,какво ще кажете?Тъпо е да сме само по 3-ма.
Warrior Of Ice
Предлагам отново срещата да е в събота в 18 на Попа... Къде ще ходим вече е друг въпрос, на Боби не му се разкарва до Helloween.
Beerzebub
OK! wink.gif
Peter
Moje i az da doida, ama ne6to ne izgarqm ot jelanie da hodim v Hell-a...
Hansi
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 13 2003, 10:39 PM)
Еее какво става за следващата среща?Хайде да се съберем повечко хора тоя път ,какво ще кажете?Тъпо е да сме само по 3-ма.

Е та как искаш точно този път да сме повече, като точно по това време имаше мач на нац. отбор. bg.gif wink.gif
_SiegfrieD_
Аз чак после разбрах,но тая Събота мач май няма:)
Sw1tched
ми то е кофти времето сега, кво мое да правим..освен drinks_drunk.gif което не ми е в списъка с най-желани дейности
Warrior Of Ice
Заветният ден наближава... biggrin.gif Тъй че казвайте: ще има ли среща или напротив?
_SiegfrieD_
Да има ама само да не висим някъде по пейките:)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.