Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
alpha prime
Цитат
mi togava moje pak ot 18:00 - 20:00, i da se vidime kym 17:30 da reshime koq kompaniq she ni izdava albuma i dali she ni puskat v TRL


hehehehe kompaniqta we4e si ima ime
icon_headbang[1].gif MetalDazeProductions icon_headbang[1].gif


tongue.gif
Phoebe
Среща май, с несвирещите smile.gif Викам, неделя/петък нека е, в събота май ще се разкарвам по Витоша, четвъртък е пиянски ден.... Другите дни съм свободен smile.gif
Crafter
Фиби е зает четвъртък! Да знаете. Тогава и аз съм зает.... ще му показвам оная си работа.
SepulTeraHead
Цитат
Фиби е зает четвъртък!

Сигурно Джоуи и Рос ще му идват на гости....

Петък 18:00 - 20:00 - записвай час направо. Може преди/след това да пием с простосмъртните....
Crafter
Петък също е вариант... да не бъде четвъртък...
RAPTOR
Butchery Music ли ще ви издават албума smile.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Phoebe @ May 4 2004, 10:33 PM)
Среща май, с несвирещите smile.gif Викам, неделя/петък нека е, в събота май ще се разкарвам по Витоша, четвъртък е пиянски ден.... Другите дни съм свободен smile.gif

Петък става...
Jicata
Петък е добре, записвайте час направо! Та кои ще идват точно?? The beer will kill the undead and there'll be no blood ahaaha
falio`
mi are dobre petyk e dobre (18:00 - 20:00). moje kym 17:00 da se syberme....
Sw1tched
ами давайте нека бъде петък, запишете го отсега - 9866813..няма само аз да звъня
_SiegfrieD_
17:00?
falio`
sa zvynnah v dupkata, v petyka ima svoboden 4asove 14:00 - 16:00h samo. az sym navit. vie?
Jicata
mda....stava.... guitar.gif
Warrior Of Ice
Мамка му - не мога... Точно, ама точно по това време имам интервю с Therion. sad.gif Е, нищо, ще се справите и без мен, предполагам.

Иначе какво ще кажете да свирим и в събота?
falio`
zapisah 4as V PETYK 14:00 - 16:00!!!!!! (sturm vij dobre PETYK)
sreshta na svireshtite v 13:30 pred dupkata
sled 16:00 she ostavame li da si lafime nqkade...
SepulTeraHead
Там съм!
Crafter
РАЗБРАХ! И АЗ ЩЕ ДОЙДА!
Sw1tched
и аз съм там..къде без мен biggrin.gif ..btw що не дойдат и цивилни там до стълбите има масичка, място и се чува екстра..?
falio`
dam, dosta qko se 4uva! (kasata se 4uva po-dobre tam otlkolkoto vytre smile.gif ohmy.gif ), a i ne e shumotevica kato vytre! po-tiho e, taka 4e she mogat da si govorqt SPARK laugh.gif
_SiegfrieD_
Нали някои ще се чакаме пред Булбанк от 13:15?
falio`
siegrfied da. she bydeme az jicite i sturma na bulbank i ottam shte trygneme kym dupkata.
a ako iska nqkoi sled tva da si praime sreshta na BULBank (sled 16:30 primerno)
SepulTeraHead
Боби аре и ние да ходим на Булбанк 13:15. То ни е се тая....
Sw1tched
не ни е все тая сердика е ма 13141 метра повече от опълченска което има значение когато нося усилвател biggrin.gif
Crafter
ЕХХО! Аз ще нося усилвателя! Не всъщност... все едно не си ме чул wink.gif
Crafter
ТАКА!

От мен! ЗНачи... аз сега отивам малко извън София да се напия... и утре сутринта вероятно пак ще бъда в града... вие си вземете час и се постарайте да не бъде съвсем сутришен (да речем след 2 часа или в краен случай от 2)... и аз ще мина вкъщи, ще взема басаа ще видя за колко часа сте и ще дойда.... ако се срещате пак на Булбанк е удобно за мен... аре че закъснявам за рождения ден...
alpha prime
23 mai ????
prez dena za6toto we4erta sum na koncert icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Да! smile.gif
alpha prime
na4i predlagam ot sq da ima wreme za dopylnitelno ugowarqne
Sw1tched
мнали и Дес ще идва?
alpha prime
otde da znam ... smile.gif wsy6tnost az i kazah za koncerta ako idwa neznam



to anonimna_dx 6a idwa6 li

eto i w temata q pitah tongue.gif


edit:
nema da idwa
_SiegfrieD_
Цитат(alpha prime @ May 15 2004, 07:56 PM)
23 mai ????
prez dena za6toto we4erta sum na koncert icon_headbang[1].gif

Става...
anonimna_dx
за съжаление това е истината за ся.
Но ще идвам на 1 до7(или 8) юни и тогава........
alpha prime
ta predlojenieto mi e okolo 14.00 -14.30- 15.00
Crafter
Za mene sasto e dobre... a kakwa e programata?
alpha prime
em nai dobre 6a e hotel "peika n6 "
wse pak e we4e toplo
_SiegfrieD_
Аз съм съгласна за пейките...
Warrior Of Ice
Нека е официално - среща на форума в неделя, 15 часа на Булбанк. punk.gif
Crafter
ПРОГРАМА?
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ May 20 2004, 07:39 PM)
Нека е официално - среща на форума в неделя, 15 часа на Булбанк. punk.gif

можее може..нз..това ми напомня че и репетиция трябва да направим скоро, та да изсвирим новата песен..така че поне я научете за да я изсвирим перфектно, не е сложна..доколкото разбрай Rage си знае барабаните..и аз си знам китарите..Jica на тоя етап освен да свириш същите неща заедно с мен..а може и само на 6-та за да не ти се налага да я дропваш..Щурм ако идваш същото викам и за теб, Sep ти си знаеш icon_headbang[1].gif laugh.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ May 20 2004, 06:39 PM)
Нека е официално - среща на форума в неделя, 15 часа на Булбанк. punk.gif

Става...
Някой знае ли дали билетния център на НДКА работи в Неделя?
SepulTeraHead
Jicata is being descriminated against.... blah blah... commitment...
Ще цъфна в Неделя...
Sw1tched
nope..просто трябва да се сработим..все пак мисля че и двама та нямаме опит в свиренето в група с 2 китариста
alpha prime
ako wali 4e wremeto ne6to re6i da si prai pi6ki ?
SepulTeraHead
The weather went dickmaking!
_SiegfrieD_
Както винаги...
_SiegfrieD_
Отменя се за 17:00!
Sw1tched
so be it! ще съм там..имайте късмета да съм единствен wink.gif
alpha prime
mai nema da si
Phoebe
И в IRC да го бяхте казали =\. От 15:15 до 16:00 бях там... Чакане на пейките рулес. headbang[1].gif
falio`
za repeticiite utre:
1.az nqma da moga ot 14:00 nqkade - do kym ve4erta
2.zvynnah na dupkata i pi4a kaza 4e ot 15:00 natatyka imalo svobodni...ama she govorq s jicata, i s vas trqq... za da vidim dali she moje da odime... eventualno ot 17:00/18:00 - do nqkolko si, no utre sh vidim. ae sutrinta ako mojete da vlezete, az she vlezna kym 10:00-11:00
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.