Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
SepulTeraHead
Ами аре да се разберем примерно Петък - масово ходене в Хелоуийн. Всички които сме от София!
Една седмица има горе долу до тогава, така че можете да отмените по нещо и да дойдете всички.
_SiegfrieD_
Еми Петък е малко гадно,защото трябва да е след 19:00(на училище съм) и ще е пълно.Освен да резервираме ама не знам на кого ще му се ходи чак до СГ сутринта.Събота май е най-добре-ще отидем по-отрано и ще намерим места.
SepulTeraHead
Ами аре! Събота, ама да сме всички!!!
Warrior Of Ice
Ето офертата: 18 часа на моста на въздишките, от страната на НДК. Денят е събота. icon_headbang[1].gif ВСИЧКИ!
_SiegfrieD_
Съгласна живот и здраве!Мога и един познат от даскало да доведа.
_SiegfrieD_
Срещата не е сигурна още да знаете.Появиха се проблеми с някои участници в нея!
SepulTeraHead
Кои?
Това е след една седмица ебати! Не можете ли да се разберете?
_SiegfrieD_
Абе ние сме страшни организатори-предчувствам,че пак ще се съберем 3-ма човека.
SepulTeraHead
Аре бе.... Малко позитивизъм трябва да има. Ще се съберем.
_SiegfrieD_
Айде казвайте какво става последно.От колко часа и къде ако въобще има "масова" среща.
Warrior Of Ice
Събота, 16 часа, на Булбанк!

След това, евентуално към Helloween или някое по-близко заведение.
_SiegfrieD_
ОК-дават,че уж щяло да се затопля-дано!
Hansi
То за Helloween е твърде рано, ако срещата е в 16:00.
Warrior Of Ice
Hansi, ти ела към 18 на НДК (на моста), оттам сигурно ще се отправим към Helloween.
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Oct 29 2003, 12:15 PM)
Събота, 16 часа, на Булбанк!

След това, евентуално към Helloween или някое по-близко заведение.

ми аз вероятно ще дойда но не очаквайте че ще бия път до някво далечно заведение в което с това гърло и бира няма да пия
_SiegfrieD_
Еми никой не те кара-няма да те влачим с верига и халка през носа до там.Пък и с твоето гърло както викаш няма да можеш да пиеш бира където и да е било другаде.Пожелавам ти скорошно оздравяване!
Sw1tched
хаха т`ва с халките звучи интересно smile.gif.

Ясно е че няма да пия бира, и че няма да ви спирам да ходите където искате - просто ви казвам в случай че очаквате от мен да дойда с вас на бира...това не пречи да се видим преди да заминете към заведението както е предложил Ицо
SepulTeraHead
Ще дойда със сигурност.

Ицо - Интересно ми е да чуя Death Cult Armageddon. Ще можце ли да го донесеш?
Peter
ako moga 6te doida napravo v Helloween. Nali tam 6te hodite?
_SiegfrieD_
Цитат(Peter @ Oct 30 2003, 07:15 PM)
ako moga 6te doida napravo v Helloween. Nali tam 6te hodite?

Надявам се,но всичко става.Е времето наистина се затопля,което е добър знак.Мен лично студът не ме плаши (нали съм яка блек металистка и кръвта ми носи студът на Норвегия;) tongue.gif ако става въпрос за концерти или ходене нядъке,където ми е приятно.
SepulTeraHead
Абе чак сега осъзнах че говорите за 4 а не за 6. Абе вие луди ли сте? Какво ще правим толкова рано "сутринта" там?
_SiegfrieD_
Ти ако искаш ела в 18 на Моста на НДК.
SepulTeraHead
Абе ще дойда в 4, ама пак ми се струва рано...
Sw1tched
i az sym 16 n bulbank..za drugoto .. hmm.gif
Warrior Of Ice
Тъй... мисля, че последната среща се получи добре. smile.gif Нека се уговорим за следващата! Какво ще кажете за същото време и място?
alpha prime
ae zemete mi kajete nekoe mesto iz sofiq deto 4owek moe da si izkara qko wremeto we imam raota w okolnostite tam ...
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ Nov 4 2003, 11:51 AM)
Тъй... мисля, че последната среща се получи добре. smile.gif Нека се уговорим за следващата! Какво ще кажете за същото време и място?

18 пред Моста на НДК в Събота?Става:)
SepulTeraHead
Цитат
Тъй... мисля, че последната среща се получи добре.

Ами аз се разбих, ако не забелязахте. biggrin.gif
Цитат
ae zemete mi kajete nekoe mesto iz sofiq deto 4owek moe da si izkara qko wremeto we imam raota w okolnostite tam ...

18 пред Моста на НДК в Събота
Warrior Of Ice
Цитат
Ами аз се разбих, ако не забелязахте. 


Забелязахме... biggrin.gif Всъщност всички се разбихме в някаква степен. punk.gif

Значи - 18 часа до моста в събота. Хайде, всички!
_SiegfrieD_
Е стига бе не бях толкова зле щом излъгах майка си, че съм на 2 бири:)
SepulTeraHead
Ами то не бяхме ли наистина на по 2 бири?
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 4 2003, 08:35 PM)
Ами то не бяхме ли наистина на по 2 бири?

Зависи от гледната точка.Майка ми като чуе една бира си мисли 0.5 л а не 1 Л:)
Ed_Hun†eR
koi na 2 biri koi na polowinka rakiq(to towa mai e presileno na etiketa pi6e6e spirtna napitka) drinks_drunk.gif
_SiegfrieD_
Значи последно- Събота от 18 часа,Моста на Въздишките от страната на НДК,среща на форума!Елате повечко!
Ed_Hun†eR
awe toq most deto mu wikate da ne e pri edna gradinka deto ima kamuni otsre6ta,4e ne go znam kude se namira?
xskacorex
Цитат(Ed_Hun†eR @ Nov 4 2003, 09:51 PM)
awe toq most deto mu wikate da ne e pri edna gradinka deto ima kamuni otsre6ta,4e ne go znam kude se namira?

Az ne sym ot Sofia ama she ti otgovoria: ZZnaesh NDKA predpolagam-Emi to tam ima samo EDIN most... toi e... To4no do nego e i McDonalds
Ed_Hun†eR
Toi mosta ne e edin ama ne znaeh 4e na tozi golemiq taka mu wikat(prosto e na otkrito i ojiweno mqsto i ne stava za zapoi SPARK , zatowa ne go znam)
SepulTeraHead
Абе, къде видя други мостове там? Баси наркоманите.
_SiegfrieD_
Цитат(Ed_Hun†eR @ Nov 5 2003, 11:07 AM)
Toi mosta ne e edin ama ne znaeh 4e na tozi golemiq taka mu wikat(prosto e na otkrito i ojiweno mqsto i ne stava za zapoi SPARK , zatowa ne go znam)

Ами не става:)Ама ние няма да пием там ,защото ще е студено.Ще ходим в Helloween сигурно.
Ed_Hun†eR
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 5 2003, 10:17 AM)
Абе, къде видя други мостове там? Баси наркоманите.

Purvo ne sam narkoman 6toto treva ne sam opital nqma i da opitam i ne iskam i da opitvam. Wtoro tam do NDK-to ima edna gradinka , kudeto ima edin most dulug 1 metur,blizo do koito minaloto lqto (posledniq mesec ot daskaloto) bqh wseki den na zapoi. A za subotata kolko du6i 6e hodqt na taka nare4eniq most na wuzdi6kite?
_SiegfrieD_
Еми аз и Warrior сме сигурни.За Beelzebub и другите от миналия път още не знам,но сигурно ще сме пак същия състав.
Peter
Toq put 6te doida. 18:00 na mosta, nal tui? wink.gif
Beelzebub donesi mi CD-tata.
SepulTeraHead
Цитат
Purvo ne sam narkoman 6toto treva ne sam opital nqma i da opitam i ne iskam i da opitvam. Wtoro tam do NDK-to ima edna gradinka , kudeto ima edin most dulug 1 metur,blizo do koito minaloto lqto (posledniq mesec ot daskaloto) bqh wseki den na zapoi.

Сигурно заради мангалите не съм го видял.
Warrior Of Ice
Ей, хора, срещата е днес! Защо не виждам реакции? Засега само Мария, Стефан и Пешо потвърдиха. Боби, Сашо, Мохер - вие...?
Beerzebub
Аз съм на линия!
SepulTeraHead
Мне... сори. sad.gif
Утре може да се домъкнете на Артери в О! Шипка. А?
Ed_Hun†eR
Абе вие от къде знаете че ми викат мохер ве smile.gif Аз сигурно няма да мога да дойда на срещата обаче ще се видим в Helloween
Warrior Of Ice
Цитат
Абе вие от къде знаете че ми викат мохер ве


Нали ти самият го повтаряш на всяка среща... biggrin.gif
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 8 2003, 03:43 PM)
Мне... сори. sad.gif
Утре може да се домъкнете на Артери в О! Шипка. А?

Абе ние можем ама... sad.gif no.gif
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Nov 8 2003, 05:51 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 8 2003, 03:43 PM)
Мне... сори.  sad.gif
Утре може да се домъкнете на Артери в О! Шипка. А?

Абе ние можем ама... sad.gif no.gif

много ще пропуснете..аз щом трябва с майка си ще отида ама тва не го пропускам laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.