Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Филми
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Beerzebub
Първият беше въвеждащ и затова можеби ви е направило такова впечатление. Но все пак това е една история и мисля, че трите филма трябва да се разглеждат катоедно цяло... Нито един от тях не е сам за себе си.
Аз така или иначе не гледам чак толкова филми и ще пропусна да номинирам свой фаворит... А и твърде са малк тези които си заслужават. Преобладаващите екшъни ме дразнят до полуда thumbdown.gif .
Hansi
Цитат(t0xIc @ Jan 18 2004, 02:43 PM)
хаха аз пък не го изтраях филма ...дори Саурон не се показа ...
мерси smile.gif не е за мен ..най добрия филм който гледах тази година е Дони Дарко
само 4е самия филм е от 2001

Да защото са го позирязали, че филма е доста дълъг. Но не се отчайвай в DVD-то ще го има. wink.gif

За филма мога само да кажа, че невероятно добър във всяко отношение. И определено не би трябвало трите части да се разглеждат поотделно.
````````
Все пак да не забравяме,че гледахме частите през 4,5 месеца.Нормално е да ги разделяме.....и да ги сравняваме..ЛИчно аз ще изгледам трите филма на куб след това..поне предполагам че ще анправя така.След премиерата на втория изгледах двата в последователния им ред....Така че...още една седмица.......smile.gif))
SepulTeraHead
Кви 4-5 месеца? През година!
alpha prime
stari amerikanski ek6yni .... bezsmisleni 4ast ot tqh s postoqnni municii ama mnoo qki ..ako izlkyu4im i ujasnata propaganda w 4ast ot tqh sa prost n1
\m/ rambo \m/
\m/ terminator \m/
t0xIc
хаха те хууу са го орязали ама аз втори път няма да гледам тая простотия smile.gif
както и да е
smile.gif
_SiegfrieD_
Цитат(t0xIc @ Jan 18 2004, 02:43 PM)
хаха аз пък не го изтраях филма ...дори Саурон не се показа ...
мерси smile.gif не е за мен ..най добрия филм който гледах тази година е Дони Дарко
само 4е самия филм е от 2001

Всъщност в книгата се показва като гигантска сянка в небето размахваща юмрук накрая,когато унищожават Пръстена.Аз т много се ядосах,когато не видях този доста важeн според мен момент...
````````
И така...гледах филма. Нищо неочаквано, бях приятно изненадана дори. Книгата разбира се остава по добра от който и да е от филмите... По мое скромно мнение първия филм е най- хубав...тоест на мен най много ми харесва. Предполагам, че се дължи на това че по онова време още не бях чела книгата. Тогава наистина ме разчувства филма..(простете че изпозлвам клише) Относно ' ЗАвръщането на краля' - показали са всички главни моменти....запазили са достоверността...а и като се замисли човек колко по зле можеше да бъде...Та филма е на висота.... Екипа е вървял по тъката линия между комерса и добрата история... и се е получило. Не може да не отбележим че е много по добър от Матрицата....или само аз мисля така!? Всъщност това няма значение. Продължили са да използват Гимли, за да разведряват атмосферата и съм си игурна, че ако не бях чела книгата филма наистина щеше да ми въздейства. защото са постигнали добър ефект... дори невероятен за незапознатите с историята. Единственото в целия филм, което не ми хареса е невероятното изпълнение на Леголас когато се качва върху онова подобно на слон създание.... Връща те просто към славните битки в 'Двете кули' ..... да..и това е.... А не знам как сте очаквали да свърши....добре беше до втората сватба:))) .............

В заключение.....Филма ми хареса.....а и компанията беше добра
Beerzebub
Цитат(```````` @ Jan 23 2004, 09:08 PM)
Единственото в целия филм, което не ми хареса е невероятното изпълнение на Леголас когато се качва върху онова подобно на слон създание...

Е, к'во?
Поне видяхме как се убива слон с акопунктура...
````````
хах! smile.gif)) Една приялтека много го харесва...като малките деца дето се влюбват в актйори и поп изпълнители...Та на киното и казах: 'Ето го твоя възлюбен..малко мяза на маймунка ама какво..покори цял слон:))"

Квото и да е...все пак не ми харесва.....
````````
Ей деца:) Няма ли някои интересн филм, който да сте гледали напоследък.. Аз веднага ще изтъкна 'Vampire Hunter D" , "wonderful days' , "kite" ...smile.gif)))Разказвайте де... нищо че темите са надолу с главата:)
t0xIc
tva trqbva6e da go kaje6 v tema ANIME -t.e qponska animaciika
ina4e sa qki da smile.gif
Sunforger
Аве защо трябваше тоя бекъп...без него си е по-добре...
Zombie
I woke up early the day I died

toq film e Nomer 1
gad
Aмии...
тези дето съм гледал напоследък
не всички са нови smile.gif


Hero - историята не ми се стори никак интересна, обаче визията е нещо... страхотно. A Must See smile.gif

Tha Last Samurai - добър, от вида, дето като го гледаш те кефи, ама после няма много спомени от него.

Sinbad - Who's baaaad? Sinbaaaad evil.gif може да е анимация, ама е яка smile.gif

Barber of Siberia - нямам думи.. задължителен.

Hackers 2 - с една дума - ужас. A must pass.. wink.gif

13-th Floor - идеен филм. Нещо като Матрицата.
SepulTeraHead
Цитат
Tha Last Samurai - добър, от вида, дето като го гледаш те кефи, ама после няма много спомени от него.

Без том круз щеше да е ебати добрия филм. Всъшност и без целувката с японката, йкоято беше прости излишна! Обаче японския актюор, дето беше баш самурая беше мнооооо добър. Накефи ме... хехе.
t0xIc
preporu4vam The Texas Chainsaw Massacre
a.k.a Teksaskoto Klane
````````
ок..The last Samurai ... приемам:))
Zombie
fuck last samurai
bgm
Naskoro gledah Zona Zamfirowa, priaten film, no ne e neshto osobeno, wse pak dumata priaten nai-dobre mu podhozhda, adski dobre zasnet, iawno prawen sas solidni kapitali.
bNd
Gei-sagata Vlastelina nqma da q komentiram daje...Poslednoto interesno ne6to, koeto gledah be6e 21 Grams...Sy6to taka, koito e izpusnal Spun i Ken Park ne e zle da navaksa biggrin.gif aaa i da, Lost In Translation e zadyljitelen...
SepulTeraHead
The Ring... туко що го гледах. Яко е сниман...
t0xIc
a predpolagam znae6 4e tva e amerikanski remake ...originalnoto zaglavie na filma e Ringu i eststveno e qponski ..no poneje amerikancite sa kuhi i stradat ot lipsa na idei..smile.gif
icon_headbang[1].gif
bgm
Che kwo mu e loshoto na remake-a, inache Ringu 2 e dosta dobur.
Zombie
fuck the ring!!!
SepulTeraHead

The Boondock Saints. Велико. headbang[1].gif
Най-якия филм който съм гледал от дооооста време....
Willem Dafoe просто управлява в тоя филм. Не знам как не е зел оскар.
Warrior Of Ice
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 21 2004, 08:30 PM)
Най-якия филм който съм гледал от дооооста време....
Willem Dafoe просто управлява в тоя филм. Не знам как не е зел оскар.

Просто не е достатъчно комерсиален, ето защо... wink.gif Инак филмът е много класен.
bgm
A-ш8900
Elleshar
dnes gledah Gothika.
ima nqkoi interesni ideiki.
vie kakvo mislite?
SepulTeraHead
Цитат(bgm @ Mar 21 2004, 10:32 PM)
Ami pak gledah amerikanski prelesti po telewiziata, kakwo da kazha, towa e edin ot filmite, koito te karat da se usmihnesh nakraia.mnogo dobur

Да. Як е. Аз се изкефих че го даваха. Трябва да се гледа.
Warrior Of Ice
Цитат(Elleshar @ Mar 21 2004, 10:37 PM)
dnes gledah Gothika.
ima nqkoi interesni ideiki.
vie kakvo mislite?

Не е лош като замисъл и изпълнение, но нищо кой знае колко оригинално. По някакъв начин ми напомня Identity.
t0xIc
Gothika sux opredeleno..kakto vpro4em vsi4ko na Dark Castle Enterteintmant
da spomenavam li Ghost Ship ili 13 Ghosts ?
btw nqkoi da e gledal Amerikanski Psihar...i molq ne spomenavaite za knigata:)
bgm
Mnogo iak film e American Psycho...momentut s wizitkite e ebati dobria.
````````
Цитат
Ami pak gledah amerikanski prelesti po telewiziata, kakwo da kazha, towa e edin ot filmite, koito te karat da se usmihnesh nakraia.mnogo dobur

Ами и аз го гледах..всъщност цялото семейство ги наредих и го гледахме:))) Интеесен беше.МАкар рядко да ми харесват филмите спечелили оскари... но този си струваше:)

Относно Готика..дори и рекламата не ме грабна.. така че не съм го гледала.. а и те кога са ог давали въпбще...както и да е

ЗА Американски психар имам бегли спомени. Една от сцените които се сещам е номера с оная машинария(сега да му се невиди и мето дето не се сещам) дето психаря я пусна по стълбите... А не няма да коментирам че от последното изречение и аз нищо не си разбрах.
t0xIc
spoko gledalite filma znaem za kakvo stava vupros
ma6inariqta se kazva reza4ka:)
bgm
icon_headbang[1].gif chainsaw icon_headbang[1].gif


kolko iaka duma
falio`
4erna kotka bql kotarak! - tva ve4e e istinata
Zombie
ako nqkoi ot vas tupaaci slu4aino ima SWEET JANE da mi go uploadne nqkade 4e nemoa da go namera po 6ibanite freeta

i sega soob6tenie samo do edin 4ovek ot tuka
/toi si znae koi e/
ne tiiiiiiiiiiiiiiii 6ibaniq mi post
toq e smislen egati
````````
toxIc :"))) thank ya... that's the word I miss:))
gad
Цитат(The_Rage @ Mar 22 2004, 09:06 PM)
4erna kotka bql kotarak! - tva ve4e e istinata

е това е филм! smile.gif
боля ме корема после от смях biggrin.gif

вчера гледах Пиратите на силиконовата долина
историята (уж) около създаването на Apple и Microsoft
ама гавричка ли беше, не знам, обаче забавно wink.gif
а ако е вярно Бил Гейтс е бил ебаси нещастника wink.gif
(не че сега не е :Р smile.gif)
xskacorex
GREEN MILE
AMERICAN HISTORY X
MYSTIC RIVER
LEON
SepulTeraHead
American History X нещо ми е преебан и е с главата надолу...
Morbid Freak
И аз имам тоя проблем при някой филми.АКо някой каже свестен кодек или плеър...
Наскоро гледах My Little Eye.Наистина много добър филм.Нещо от сорта на трилър с елементи на психо обаче наистина филма е перфектен.Като се има в предвид че и възрастта на героите не не надхвърля 21-22 години...
Peter
Цитат(Abbath @ Apr 8 2004, 02:04 PM)
GREEN MILE
AMERICAN HISTORY X
MYSTIC RIVER
LEON

AMERICAN HISTORY X rulira ot vsqkude!!! Kultov film!!! icon_headbang[1].gif

Цитат
-Не получавах отговори, защото задавах грешните въпроси. Ти трябва да зададеш правилните въпроси.
-Като например?
-Нещо от това, което си направил, подобрило ли е живота ти?
Hansi
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 8 2004, 01:09 PM)
American History X нещо ми е преебан и е с главата надолу...

Най-вероятно имаш инсталиран Matrox G400 codec. Разкарай го и ще се оправи. Ако не става обръщай монитора наобратно и гледай. wink.gif
SepulTeraHead
И от къде точно го разкарвам?

EDIT: Оправих се, сега гледам филма...
falio`
Цитат(Abbath @ Apr 8 2004, 01:04 PM)
GREEN MILE

toq film razbrah 4e e qk ..trqq go gledam, iskami se i knigata da pro4eta..
````````
Morbid Freak .... аз си намерих K-lite codec pack и в момента няма филм който да не ми тръгва. можеш да си го дръпнеш от data.bg - tuk
Morbid Freak
Имам почти всеки кодек за който мога да се сетя барабар с разните му там DivX FFDshow k-lite и сумати други простотии обаче пак неще
а този Matrox G400 codec така и не го намерих не съм си го качил
SepulTeraHead
Ами аз го свалих от датата, инсталирах го и филма тръгна... blink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.